Oružje - općenito

poruka: 365
|
čitano: 160.307
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Oružje - općenito

Kakva je situacija u Hrvatskoj sa neubojitim oružjem? Razni pištolji, pumperice pa i poluautomatske puške koje ispaljuju one kinetičke kuglice i kuglice punjene suzavcem. Sve što vidim po netu je USA.

Prosječno glup i umjereno lud
10 godina
offline
Re: Oružje - općenito

 r@DuxCro

 

C kategorija oružja- Kupiš, al moraš u roku od 8 radnih dana, prijaviti to kaj si kupio u nadloženu pol.postaju.

Primjena, jedino za vježbanje, tzv. samoobrana je priča za malu djecu.

 

Stvarno korištenje te igračke, povlači ozbiljne zakonske posljedice. Mani se toga.

Samo manijaci vole oružje.

dzg
10 godina
offline
Oružje - općenito

Ekipa pitanjce, pred par godina je susjed zracnicom ubio macku od tasta i punice. Nisu mogli dokazat da je on al svi znaju, naravno sam kaj je on jedan od onih seoskih baja koji pozna svaku šušu pa ga se svi boje, lud je i to klasična priča. 

 

Danas im je roknuo drugu. E sad, tast je skužio da je otišla prema njegovoj kući, krenuo za njom i našao ju zatvorenu u neki kavez ispred kuće. Poslikao je i lupao tipu na vrata, ovaj se pravio blesav. U tih par sekundi je pes od tasta uspio pobjeć nazad prema kući i tast se samo okrenuo i zašao iza ćoška i debil ju je roknuo unutra u kavezu. Čekam sad da mi šogor javi jel zračnica ili vatreno. 

 

Zvali su muriju, oduzeli su mu "to" oružje i napravili zapisnik. Lik je član lovačkog društva tam u Zaboku ili di već ima. 

 

Kaj se može dodatno poduzet u vezi tog slučaja? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Re: Oružje - općenito
gocc01 kaže...

Ekipa pitanjce, pred par godina je susjed zracnicom ubio macku od tasta i punice. Nisu mogli dokazat da je on al svi znaju, naravno sam kaj je on jedan od onih seoskih baja koji pozna svaku šušu pa ga se svi boje, lud je i to klasična priča. 

 

Danas im je roknuo drugu. E sad, tast je skužio da je otišla prema njegovoj kući, krenuo za njom i našao ju zatvorenu u neki kavez ispred kuće. Poslikao je i lupao tipu na vrata, ovaj se pravio blesav. U tih par sekundi je pes od tasta uspio pobjeć nazad prema kući i tast se samo okrenuo i zašao iza ćoška i debil ju je roknuo unutra u kavezu. Čekam sad da mi šogor javi jel zračnica ili vatreno. 

 

Zvali su muriju, oduzeli su mu "to" oružje i napravili zapisnik. Lik je član lovačkog društva tam u Zaboku ili di već ima. 

 

Kaj se može dodatno poduzet u vezi tog slučaja? 

Uff ak je lovac loše mu se piše..  Prijavi da ti ubija životinje i da se boljiš osvete.. Ostao bude bez sveg oružja trajno...

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
8 godina
offline
Re: Oružje - općenito
Ne treba mu oduzeti “to” oružje nego “svo”. Takav ne moze niti biti clan lovackog drustva vise, niti imati ikakvo legalno oruzje.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice