Osama Bin Laden

poruka: 445
|
čitano: 246.785
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden

A ne osim što su srušili blizance, napali afganistan zbog rude, irak zbog nafte, nisu nikad sletili na mjesec, predsjednik im je gmaz uspijeli su zeznut stvar u fotošopu. God dam...A bili su tako blizu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 12:05 (mislav_01).
14 godina
protjeran
offline
Osama Bin Laden

Ma sad će oni nešto već smisliti, ne brinite... a 300 i kusur milijuna Amera ta sranja guta ko hamburgere {#}

Gott mit uns!
15 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden

Nevezano za Bin Ladena na ovom forumu se mogu otvoriti baš sve teme o baš svemu od vanzemaljaca pa na dalje.

Da netko otvori temu za homoseksualce ista vjerojatno nebi bila brisana ili lockana naravno zbog diskriminacije,.

ALI kad netko otvori temu o HRVATSKIM GENERALIMA, DOMOVINSKOM RATU i svemu vezanom za tu tematiku onda se tema "uredno"briše ili locka uz objašnjenje da tome nije mjesto na ovom forumu zbog možebitnih nacionalističkih stavova i slično te da za to postoje drugi forumi koji dozvoljavaju tu tematiku.

Stvarno ne razumijem moderatore i one koji stoje iza njih ?

 Ja nisam član niti facebook-a niti nekog drugog foruma ,a o Domovinskom Ratu i sličnim temama volio bih čitati i sudjelovati baš na ovom BUG -ovom pogotovo što sam i sam sudionik ovog našeg obrambenog rata . Vjerujem da bi i mnogi drugi obični ljudi voljeli iznijeti svoja iskustva i sječanja iz ovog razdoblja naše povijesti.

Kao istina je bitna, a istovremeno je izokrečemo ili ne dozvoljavamo da se o njoj piše i puštamo da nam o njoj pišu drugi.

Evo sada se u medijima od strane političara "naravno" vodi rasprava o tome tko je dao transkripte o Oluji na uvid hagu umjesto da se sadržaj istih jednostavno objavi u javnost...

baster
16 godina
offline
Osama Bin Laden

Baster, off topic si.

 

Razlozi iza zaključavanja tema o generalima objašnjeni su i potkrijepljeni primjerima neugodnih sudionika takvih tema.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 12:26 (Danny_HR).
13 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden

evo ponestaje ideja i amerima "Osama Bin Laden sahranjen u moru"  ono wtf?

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
15 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
stone kaže...

evo ponestaje ideja i amerima "Osama Bin Laden sahranjen u moru"  ono wtf?

pa to je logično

  1. sad nitko nikad neće naći tijelo
  2. nema groba za hodočašće i nema mučenika
  3. elegantno rješenje za stav gdje i kako ga pokopati a da ti 1001 paparaco i terorist ne sjedi za vratom
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 12:41 (Darky).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden

Za neugodne sudionike postoje kartoni ili banovi a komentari pojedinaca se isto tako mogu obrisati.

A u širem kontekstu gledano čak mislim da i nisam "oftopic"

baster
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 13:07 (baster177).
16 godina
offline
Osama Bin Laden

Kartoni su bili podijeljeni, no mnogo je lakše takve teme srezati u korjenu nego paziti na temu svaku sekundu svakog dana.

 

Molio bih tebe i ostale da ovo bude posljednji post na tu temu jer nije vezano za temu u kojoj se nalazi.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
mislav_01 kaže...

A ne osim što su srušili blizance, napali afganistan zbog rude, irak zbog nafte, nisu nikad sletili na mjesec, predsjednik im je gmaz uspijeli su zeznut stvar u fotošopu. God dam...A bili su tako blizu...

Pakistanci su zasluzni za sliku, a ne ameri tako da vrlo moguce da se ne znaju dobro sluziti fotošopom.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden

Smrdi do bola..

 

 

Ajde pretpostavimo da je moguće, najbolja mi je varijanta kad njihova tajna služba ubije nekoga izvan njihove zemlje, u drugoj državi, onda se to zove privođenje pravdi. Baš me zanima hoće li im suditi u Hagu? Politika je ...

 

14 godina
offline
Re: Osama Bin Laden

Ekskluzivna snimka ubojstva. za one kojima slika nije dovoljan dokaz:

 

Jhva Elohim Meth.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden

dobro bi došao Nikon Image Authentication {#}

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
13 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden

Sranje.ubili ga a obečavali milijardu dolara onom ko ga ulovi,a ja i moj stari se spremali da ga nađemo!

Dino
15 godina
offline
Osama Bin Laden

Znali su oni cijelo vrijeme gdje on...to su bile price da se samo pocne rat i isprazne skladista naoruzanja, klasicna americka strategija...

He who dares, wins
13 godina
offline
Osama Bin Laden

Ma sve više i više sumnjam da je slika lažirana.

Što mislite dali je slika lažirana?

93 Da
5 Ne
13 godina
offline
Osama Bin Laden

Slika je lazna...

 

 

Dokaz Dokaz
13 godina
offline
Osama Bin Laden

Ako je netko slučajno povjerovao da je "ono" Osama, taj pod hitno treba okulist i rečimo psihologa!{#}  {#}

 

Okulistu da mu objasni kako Obama NE boji kosu i bradu, na onom jadniku je sve too much crno, bez i jedne sijede, ma daj me mojme ne!

Psiholog iz razloga, kako preveslat ostatak blekastog svijeta i ignorirat postojanje zdrave pameti jer americi treba nacionalni naboj broj 2, prvi je bio 9/11, a i činjenica da tiha diplomacija proprema teren za ponovno prisvajanje dominacije na sjeveru Afrike, jadno do bola!  {#}

 

BTW; osobno više vjerujem kako je Osami dosta rata pa je dao amerima prijedlog, "odoh ja u ilegalu negdje na Floridu ili Kaliforniju a vi kao mene ukokali, pa ne bi to bilo 1 puta američanima tako podvaliti "ugroženom" svijetu!! Pitam se koje su kolateralne dobre poslijedice po Pakistan u skoroj budućnosti????{#}  {#}  {#}

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 14:05 (ATJLučko).
15 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden

bwahahahaha

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
protjeran
offline
Re: Osama Bin Laden
DuMe kaže...

Slika je lazna...

 

 

da lol taj lik ima uvjek isti izraz lica :D

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden

Dino
16 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden

zbog ovog "bacanja u more" opet ce cijelu vjecnost trajat natezanje, mrtav ili negdje zbrinut.

ako su ga vec negdje bekili...odi brate pa ga izlozi na nekom standu ispred bijele kuce od brackog kamena i neka ljudi imaju vizualnu sadisfakciju.

sto se mene tice ,iza mogu od njega i barbiqju napravit.

 

mahniti rezime niti polovicne 2011... wikicurenje, fukushima, osama...biti ce to vesela godina.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
torrente kaže...

zbog ovog "bacanja u more" opet ce cijelu vjecnost trajat natezanje, mrtav ili negdje zbrinut.

ako su ga vec negdje bekili...odi brate pa ga izlozi na nekom standu ispred bijele kuce od brackog kamena i neka ljudi imaju vizualnu sadisfakciju.

sto se mene tice ,iza mogu od njega i barbiqju napravit.

 

mahniti rezime niti polovicne 2011... wikicurenje, fukushima, osama, mato... biti ce to vesela godina.

there, i fixed it

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 14:21 (eterna luchar).
13 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden

Svi će ti događaji jednom doći u povjest kao što je došao i napad na WTC prije devet i pol godina...

Dino
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
ti događaji već jesu prošlost s obzirom da su se dogodili već...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden

DOUBLE HEAD SHOOT!

 

kazu da je akcija trajala 40 minuta? sta su radili 40 minuta?????

 

al zamisljan situaciju:

 

- Iskacu svi iz helihoptera

- Malo napucavanja sa strazarima

- Okruze objekat

- Udju i pocnu trazit Osamu

- Udju mu u sobu

- HEAD SHOOT od pripadnika SEAL-a....

- Drugi pripadnici kazu: "Nice Shot"

- "Is he dead?"

- HEAD SHOT... "Just to be shure"

- Pripadnici daju jedan drugome HIGH 5

- Jedan otvara bocu Viskija

- Svi nazdrave

- Izadju iz objekta noseci Osamu

- Svi na helic

- Vratu se u bazu i iznajme 10 kurvi

- Ostalo nije vazno

 

 

.. mislim da bi se moga napravit jedan film ili pak Call of Duty: Osama Takedown

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden

meni je isto genijalno sto ga FBI uopce nije trazio zbog napada na WTC

http://www.fbi.gov/wanted/topten/usama-bin-laden/view

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
cro_blue kaže...

Osama je lik iz crtića! ...hoću reći, mediji su učinili svoje i od stvarne opasnosti su svu pozornost skrenuli na nekog imaginarnog bradonjicu koji je kriv za sve zlo ovog svijeta!

 

Objava o Bin Ladenovoj smrti opet je samo pokušaj skretanja pozornosti s pravih problema! Što je s ubojstvom Gadafijevog sina i njegovo troje nedužne dječice? O tome Ameri ne govore!!!

 

Vijest o Bin Ladenovoj smrti vjerojatno ima jednako smisla kao i da je objavljeno kako je umro Batman! Obojica su jednako stvarni likovi... (malo sutra)

Slažem se!

Također mislim da je cijela stvar iscenirana da Ameri mogu izvesti još koji teroristički napad. 

Također se kaldim da je upucan u glavu tako da ga ne mogu prepoznati po slici.

16 godina
offline
Osama Bin Laden

evo jos jednom za one padobrance koji nisu vidjeli

 

:D

15 godina
offline
Re: Osama Bin Laden

ma joj kak svi volite komplicirati.

koliko je godina prošlo od kad je bil laden viđen u javnosti?

i te godine skrivanja i potucanja po pustarama su ostavile traga na njemu

osim toga samo se sjetite karađića kako je izgledao kad su ga uhvatili, ni najmanje nije ličio na sebe

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice