Osama Bin Laden

poruka: 445
|
čitano: 246.748
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Osama Bin Laden
ram

 

"I flew the two actual aircraft which were involved in 9/11; the Fight number 175 and Flight 93, the 757 that allegedly went down in Shanksville and Flight 175 is the aircraft that's alleged to have hit the South Tower. I don't believe it's possible for, like I said, for a terrorist, a so-called terrorist to train on a [Cessna] 172, then jump in a cockpit of a 757-767 class cockpit, and vertical navigate the aircraft, lateral navigate the aircraft, and fly the airplane at speeds exceeding it's design limit speed by well over 100 knots, make high-speed high-banked turns, exceeding -- pulling probably 5, 6, 7 G's.  And the aircraft would literally fall out of the sky. "I couldn't do it and I'm absolutely positive they couldn't do it."

 

 

 

 

  Ne zelim sumnjat u strucnost ovog pilota. Ali od kuda mu ovi podaci?

 

Atentat na Sadata (1981 godine da ne bi bilo zabune i bas se ono uklapa u "teoriju zavjere" {#}) i tko je Zawahiri:

Zawahiri o 9/11:

Osama o karikaturama:

 

Drustvo za pozeljet za susjede, stisnut ruku i reci: "Job well done."

Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2011 20:47 (Tallahasee).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
naxeem kaže...

LOL "vidio u Zeitgeistu" i "neka profesorica", "100 puta pokazali". WTF? To su ti argumenti? Ti tvrdis sulude stvari poput masovnih ubojstava vlastitih civila o kojima nikad nema svjedoka, a istovremeno trazis od mene dokaze za terorizam kojem svjedocis svaki dan? Obrnute teze? Naravno da cu se smijati takvim glupostima. Ja sam tebi cak i dao dokaze u obliku ekspertnih analiza 9/11, a svi smo gledali uzivo i to i Osamino priznanje s kazeta.

Gle, ako zanemarimo cinjenice i oslonimo se samo na logiku i ocito, ti ocekujes da je americka vlada koja nije u stanju zastititi diplomatske servere od nekog Assangea, čiji predsjednik nije u stanju skriti da ševi tajnicu, istovremeno kadra organizirati klanje 3000 ljudi usred NYC bez da procuri i jedan jedini svjedok i da sve ostane samo na ludim teorijama?

LOL. Matematika mi ne dopusta takav manjak logike. Ne volim američku politiku miješanja samo gdje imaju i korist, ali brate ovo tvoje su čiste besmislene gluposti.

 

Amerima trebaju diktatori s kojima mogu trgovati (kad više ne mogu, onda im ne trebaju i smetaju), treba im poneki rat za potrošit i opravdat naoružanje, treba im nafta, ali da će ubijati svoje da bi dobili neki razlog za nešto? Bilo bi puno lakše naći razlog u zemlji koju napadaju.

a dobro sad ispada da smo mi svi debili. Prvo lika poniziš kad rekne da je po njegovom slobodnom mišljenju napad na osamu izmišljen itd. sad kad se spomene bilo kakav dokaz omalovažiš ga. Ima par filmova tipa zeitgeist (u kojima ima učenih i diplomiranih koji jedini znaju šta se događa), malih milijun filmova na youtubu i raznoraznih dokaza. Normalno je da je ovih dokaza malo jer misliš da bi oni (ameri) dozvolili toliko antiameričkih filmova. Opće je poznato da je 9/11 i nekoliko tisuća ubijenih bio razlog bušu da zarati sa nekoliko azijskih zemalja i ubije stotine tisuća žena i djece i to već 10 godina. Pa da su pola amerike uništili šta je previše previše je. toliko tekstova iz BBCa iz CNNa kao tekstovi njihovih znalaca je logično, naravno da će branit svoje. Sigurno srpske neke novine neće napisat da je Srbija bila agresor niti će neke Hrv. reći da je neki general ili šta ti ja znam uradio neeko zlodjelo, potpuno logično....

Ovakav razgovor praktički nema smislia ako ce se svaki argument koji se neslaže sa nekima bit proglašen nedovoljno stručnim, nepovjerljiv izvor itd. jer ipak ovdje smo da iznesemo neko svoje mišljenje......

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno....................COD4 nick: IsMyYy
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
Tallahasee kaže...
ram

 

"I flew the two actual aircraft which were involved in 9/11; the Fight number 175 and Flight 93, the 757 that allegedly went down in Shanksville and Flight 175 is the aircraft that's alleged to have hit the South Tower. I don't believe it's possible for, like I said, for a terrorist, a so-called terrorist to train on a [Cessna] 172, then jump in a cockpit of a 757-767 class cockpit, and vertical navigate the aircraft, lateral navigate the aircraft, and fly the airplane at speeds exceeding it's design limit speed by well over 100 knots, make high-speed high-banked turns, exceeding -- pulling probably 5, 6, 7 G's.  And the aircraft would literally fall out of the sky. "I couldn't do it and I'm absolutely positive they couldn't do it."

 

 

 

 

To kaj si pocrnil se odnosi na Pentagon slucaj, i putanju i brzinu tj Avion kojeg niko nije videl zapravo a navodno je udaril tamo s kamere corave se vidi samo eksplozija.{#} A cega to zapravo šta vidimo, samo eksploziju i ništa više Ameri moji pokažite sliku s drugih kamera. Da vidimo kaj to udara tam zapravo, koji Avion zapravo ili nekaj drugo to je vrlo bitno druge video snimke postoje dakle nek pokažu istinu ili nek propadnu u zemlju od govorenja laži i bez pokrivanja s nacionalnom sugurnošcu za bitan razlog zakaj ne objavit snimke to ne drzi vodu nikak.{#}{#}

 

 

 

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
14 godina
protjeran
offline
Re: Osama Bin Laden
rambox kaže...

 

 

To kaj si pocrnil se odnosi na Pentagon slucaj, i putanju i brzinu tj Avion kojeg niko nije videl zapravo a navodno je udaril tamo s kamere corave se vidi samo eksplozija.{#} A cega to zapravo šta vidimo, samo eksploziju i ništa više Ameri moji pokažite sliku s drugih kamera. Da vidimo kaj to udara tam zapravo, koji Avion zapravo ili nekaj drugo to je vrlo bitno druge video snimke postoje dakle nek pokažu istinu ili nek propadnu u zemlju od govorenja laži i bez pokrivanja s nacionalnom sugurnošcu za bitan razlog zakaj ne objavit snimke to ne drzi vodu nikak.{#}{#}

 

 

 

  To sto sam zacrnio bitno je za vjerodostojnost njegove izjave. Naime ti podaci se mogu iscitat samo iz crne kutije. Dakle ako samo predpostavlja.... onda ta izjava nije bitna.

Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
Tallahasee kaže...
rambox kaže...

 

 

To kaj si pocrnil se odnosi na Pentagon slucaj, i putanju i brzinu tj Avion kojeg niko nije videl zapravo a navodno je udaril tamo s kamere corave se vidi samo eksplozija.{#} A cega to zapravo šta vidimo, samo eksploziju i ništa više Ameri moji pokažite sliku s drugih kamera. Da vidimo kaj to udara tam zapravo, koji Avion zapravo ili nekaj drugo to je vrlo bitno druge video snimke postoje dakle nek pokažu istinu ili nek propadnu u zemlju od govorenja laži i bez pokrivanja s nacionalnom sugurnošcu za bitan razlog zakaj ne objavit snimke to ne drzi vodu nikak.{#}{#}

 

 

 

  To sto sam zacrnio bitno je za vjerodostojnost njegove izjave. Naime ti podaci se mogu iscitat samo iz crne kutije. Dakle ako samo predpostavlja.... onda ta izjava nije bitna.

upravo to rekoh...svaki argument se smatra nevjerodostojnim, nebitnim, samo je jedna istina...nema smisla...

 

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno....................COD4 nick: IsMyYy
14 godina
protjeran
offline
Re: Osama Bin Laden
d3stroy3r_cro kaže...

upravo to rekoh...svaki argument se smatra nevjerodostojnim, nebitnim, samo je jedna istina...nema smisla...

 

  Hm cuj, Pentagon je zdrmala vjerojatno neka krstareca raketa. To je moj osjecaj, misljenje, nije argument. Ali brzina aviona je podatak koji je tocan u stotinku, a i ono o opterecenju 5,6,7 g. Ne moze nitko po osjecaju reci da je ta brzina veca ili manja. Osjecaj nije argument.

Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
d3stroy3r_cro kaže...

a dobro sad ispada da smo mi svi debili. Prvo lika poniziš kad rekne da je po njegovom slobodnom mišljenju napad na osamu izmišljen itd. sad kad se spomene bilo kakav dokaz omalovažiš ga. Ima par filmova tipa zeitgeist (u kojima ima učenih i diplomiranih koji jedini znaju šta se događa), malih milijun filmova na youtubu i raznoraznih dokaza. Normalno je da je ovih dokaza malo jer misliš da bi oni (ameri) dozvolili toliko antiameričkih filmova. Opće je poznato da je 9/11 i nekoliko tisuća ubijenih bio razlog bušu da zarati sa nekoliko azijskih zemalja i ubije stotine tisuća žena i djece i to već 10 godina. Pa da su pola amerike uništili šta je previše previše je. toliko tekstova iz BBCa iz CNNa kao tekstovi njihovih znalaca je logično, naravno da će branit svoje. Sigurno srpske neke novine neće napisat da je Srbija bila agresor niti će neke Hrv. reći da je neki general ili šta ti ja znam uradio neeko zlodjelo, potpuno logično....

Ovakav razgovor praktički nema smislia ako ce se svaki argument koji se neslaže sa nekima bit proglašen nedovoljno stručnim, nepovjerljiv izvor itd. jer ipak ovdje smo da iznesemo neko svoje mišljenje......

Ne, odakle ti da su svi debili? Ja to nisam rekao niti mislim. - Što se tiče napada na Osamu, ja nisam rekao da možda nije izmišljen, nego da postoje objašnjenja čak i za bacanje u more. Da, i meni to zvuči glupo i nategnuto, ali isto tako može biti istina u već spomenutim situacijama. Što se tih filmova tiče, to je smeće koje ja spominjem. Mislim da su ti filmovi čisto smeće prepuno manipulacije i ismijavanja ljudske (ne)inteligencije.

Ne vidim kako to ti neki x-evi iz glupog filma mogu biti jedini koji znaju? Zašto? Svatko danas može staviti film na Youtube. Da, a dozvolili su Assangeu da im na Internetu objavi cjelokupnu diplomatsku depešu. Odakle vadiš te glupe brojke? Bush je ubio stotine tisuća žena i djece? WTF? To čak niti najradikalniji protivnici ne valjaju. Naravno, kad su "vaši" argumenti tipa "opće je poznato da [umetni neku glupost]". Čekam dan kad će netko iz građevinske struke, s imenom i prezimenom i mozgom doći kao gospodin Šimić i fino stati iza objašnjenja bilo čega, od "nemogućeg leta", do "miniranja nebodera" i sličnih ideja koje su tako fina hrana forumske "stručnjake".

Da, argumenti "opće je poznato", "neka profesorica", "neki ljudi", "čuo sam", "priča se", "zna se"... baš su uvjerljivi.

 

Znaš li kako se argumentira? - Ako želiš argumentirati da je Zapad udružen u zločinački pothvat, onda fino linkaš osobu s kredibilitetom, a ne "Zeitgeist", recimo Noama Chomskyja s kojim se često slažem u izjavama. Taj čovjek će reći da su interesni ratovi (koje sam već spominjao) zločin Zapada koji se samo nastavlja na povijest (i o tome sam pisao) i jako dobro će objasniti sustav diktatora i "uvođenja demokracije".

 

Inače, evo ovo je vrlo moguća stvar oko Osame. Takva laž nije nemoguća ili nevjerojatna, dapače, uvjerljivija od priče o likvidaciji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2011 21:42 (naxeem).
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
Tallahasee kaže...
d3stroy3r_cro kaže...

upravo to rekoh...svaki argument se smatra nevjerodostojnim, nebitnim, samo je jedna istina...nema smisla...

 

  Hm cuj, Pentagon je zdrmala vjerojatno neka krstareca raketa. To je moj osjecaj, misljenje, nije argument. Ali brzina aviona je podatak koji je tocan u stotinku, a i ono o opterecenju 5,6,7 g. Ne moze nitko po osjecaju reci da je ta brzina veca ili manja. Osjecaj nije argument.

Može bit recimo krstareca raketa da no u ovom slucaju ne,  ali mali Avion da ja sam uvjeren da je baš tak s kojim je puno lakše manevrirat i još nekaj ciljano exsplozivno u njemu bilo natovareno i to je to. Šta to znaci za 9/11 službenu izvitoperenu verziju,{#} ak je tam udario manji Avion od one grdobine 757 velike za koju službeno tvrde ne treba nit reci dalje.{#}{#}

 

 

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden

Prije talibana postojala je dosta velika proizvodnja opijuma, a kad su talibani preuzeli, proizvodnja je naglo pala, za 90 ili koliko već posto. Nako što dolaze Ameri proizvodnja opet drastično raste. I ja bih trebao vjerovati da ga talibani proizvode jer ko fol Ameri ne mogu uništiti na hektare velika polja.

O čemu ti pričaš? Ja tebe pitam za dokaz jer u onu snimku ne vjerujem, a ti meni govoriš da ja nađem dokaz da nije...Pa kad si već postao onoliko, daj mi jedan link jer me nije volja čitati ih sve.

Po neznam koji put kažem u novijoj svjetskoj povijesti. Uvijek moraš izokrenuti u svoju korist.

A, Ameri nisu financirali Hitlera ili je i to urota? I nemoj molim te s tim "neonacizam je in" sranjima.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
rambox kaže...
Tallahasee kaže...
d3stroy3r_cro kaže...

upravo to rekoh...svaki argument se smatra nevjerodostojnim, nebitnim, samo je jedna istina...nema smisla...

 

  Hm cuj, Pentagon je zdrmala vjerojatno neka krstareca raketa. To je moj osjecaj, misljenje, nije argument. Ali brzina aviona je podatak koji je tocan u stotinku, a i ono o opterecenju 5,6,7 g. Ne moze nitko po osjecaju reci da je ta brzina veca ili manja. Osjecaj nije argument.

Može bit recimo krstareca raketa da no u ovom slucaju ne,  ali mali Avion da ja sam uvjeren da je baš tak s kojim je puno lakše manevrirat i još nekaj ciljano exsplozivno u njemu bilo natovareno i to je to. Šta to znaci za 9/11 službenu izvitoperenu verziju,{#} ak je tam udario manji Avion od one grdobine 757 velike za koju službeno tvrde ne treba nit reci dalje.{#}{#}

 

 

Misliš da nitko ne bi vidio mali avion, štoviše ne sjećam se da je netko vidio i Boeing 757 (ili koji već). Zar nije jednostavnije pogodit s raketom ili još bolje prethodno postavit nekakvu eksplozivnu napravu?

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
cinco44 kaže...

Može bit recimo krstareca raketa da no u ovom slucaju ne,  ali mali Avion da ja sam uvjeren da je baš tak s kojim je puno lakše manevrirat i još nekaj ciljano exsplozivno u njemu bilo natovareno i to je to. Šta to znaci za 9/11 službenu izvitoperenu verziju,{#} ak je tam udario manji Avion od one grdobine 757 velike za koju službeno tvrde ne treba nit reci dalje.{#}{#}

 

 

Misliš da nitko ne bi vidio mali avion, štoviše ne sjećam se da je netko vidio i Boeing 757 (ili koji već). Zar nije jednostavnije pogodit s raketom ili još bolje prethodno postavit nekakvu eksplozivnu napravu?

Moze bit bilo kaj potpuno nebitno sad, ali kak sam vec rekel 757 nije sigurno jer ga nitko zapravo nije videl a ova snimka koju su servirali samo to i potvrđuje nek pokažu ostale iz opasnih kuteva ak se usude.{#} Da se ne govori kak izgleda sam Pentagon, nakon udara ili eksplozije te fotke se nalaze na internetu pa i u onoj temi o 9/11 vrlo ovjerljivo bez greške službena prica je sasvim ok.{#}

 

http://www.defense.gov/news/Sep2001/200109114a_hr.jpg

 

http://www.sott.net/image/image/s2/41840/full/PentagonHole.jpg

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
cinco44 kaže...

Prije talibana postojala je dosta velika proizvodnja opijuma, a kad su talibani preuzeli, proizvodnja je naglo pala, za 90 ili koliko već posto. Nako što dolaze Ameri proizvodnja opet drastično raste.

Imaš li ti neki dokaz za to ili tvrdnje izvlačiš iz guzice i tu podastireš kao činjenice?

U Afganistanu svatko proizvodi opijum jer je to jedino što tamo uspijeva.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2011 23:42 (naxeem).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden

To ti je podatak iz Zeitgeista, mora da je istina. 

16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
Koliko sam cuo od ljudi koji su bili u afganistanu kao contractori za IT - proizvodnju opijuma i zaradu na istom kontroliraju ameri - time financirajuci paravojske u regiji i ostatku svijeta. opce je poznato da je drzava na rubu bankrota i da ne moze vise voditi ovoliko ratova novcem iz proracuna.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
naxeem kaže...
bed kaže...
naxeem kaže...

kakvi alleged kad sam na svoje oči vidio avion kako lupa u neboder.

Bio si u New York-u i gledao to na svoje oči?

Ne, ali sam uvjeren da avioni koje sam vidio u prijenosu nisu nacrtani. Ti misliš da jesu?

Eto vidiš. A u prošlom postu si na svoje oči gledao, a zapravo si gledao snimku. A tu su već moguće manipulacije i izjava ti ne stoji. Mala digresija..

 

Osobno mi smrdi cijela priča, ali nemam namjeru hvatati se konkretnih primjera.

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Osama Bin Laden
rambox kaže...
Može bit recimo krstareca raketa da no u ovom slucaju ne,  ali mali Avion da ja sam uvjeren da je baš tak s kojim je puno lakše manevrirat 

 

 

Opet po ne znam koji puta ne znas sta pricas.... "no u ovom slucaju ne" {#}

Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
funat kaže...
Koliko sam cuo od ljudi koji su bili u afganistanu kao contractori za IT - proizvodnju opijuma i zaradu na istom kontroliraju ameri - time financirajuci paravojske u regiji i ostatku svijeta. opce je poznato da je drzava na rubu bankrota i da ne moze vise voditi ovoliko ratova novcem iz proracuna.

Obožavam "čuo" i "opće je poznato". Vidiš, ja sam čuo od vojnika koji je bio gore nešto sasvim drugo. Naši BSD dečki imaju bolje informacije od "ugovornih radnika za IT".

16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
Znam i jednog koji je bio u vojsci gore. uostalom ja sam bio 3 mjeseca u glavnom stozeru 2004. i bilo je svakakvih prica. ni jedna tako altruisticna kakve ovdje citam.
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
A sto se tice krize, slobode medija etc..
http://futurefastforward.com/feature-articles/5272
15 godina
offline
Osama Bin Laden

Ja jos ne mogu vjerovati da vi uzimate senzacionalisticke uratke kao sto su Zeitgeist kao dokaze i da im slijepo vjerujete. Mogli su oni sloziti da su sve vanzemaljci krivi, lijepo spakovati sa dramaticnom glazbom u backgroundu i vi bi u to povjerovali. Da je Zeitgeist toliko "istinit" vjerujem da bi vlada USA i slicne institucije i pojedinic reagirali na takve optuzbe. Mislim, Zeitgeist je za mene isti vrag ko Dosjei X...

Mentalist je moj idol... I torrente isto
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
mislav_01 kaže...

To ti je podatak iz Zeitgeista, mora da je istina. 

Yea right Sherlock {#}

 

Sve je točno u Zeitgeistu, naravno.

Da netko napravi dokumentarac koji demantira sve prikazano u Zeitgeistu, što je vrlo lako moguće, kome bi vjerovao?

Nije problem dovući nekakve "stručnjake" i da oni svojim "dokazima" pobiju činjenice iz Zeitgeista. Bio to pilot, očevidac, arhitekt i tako slično.

Osobno ne vjerujem da su Ameri sami sebe napali kao što se govori u "teorijama zavjere", ali opet nisu ni oni nevinašca u svim tim silnim ratovima.

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
15 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
Pero Dinamit kaže...

Osobno ne vjerujem da su Ameri sami sebe napali kao što se govori u "teorijama zavjere", ali opet nisu ni oni nevinašca u svim tim silnim ratovima.

Daleko od toga da su nevinasca, 90% ratova u zadnih 20 godina su oni zapoceli :))), ali ove "teorije zavjere" su toliko nategnute i glupe da je to jednostavno smijesno.

Mentalist je moj idol... I torrente isto
16 godina
offline
Osama Bin Laden

Trebaš ti onda upoznati mog frenda (pozdrav Nešo ako ovo čitaš{#}) i s njime se prepirati hehe! Taj ti lupi kontru na svaku tvoju izjavu {#}

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
15 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
Pero Dinamit kaže...

Trebaš ti onda upoznati mog frenda (pozdrav Nešo ako ovo čitaš{#}) i s njime se prepirati hehe! Taj ti lupi kontru na svaku tvoju izjavu {#}

Sa takvima je raspravljanje gubljenje vremena. Ako on ne koristi mozak, cemu raspravljati sa njim. Ako mu je argument "Ja vidio u Zeitgeistu"... na to mogu reci samo LOL :)

Mentalist je moj idol... I torrente isto
16 godina
offline
Osama Bin Laden

Nije, lik je pametan i sve, ali jednostavno vjeruje u to sve, čak previše malo {#}

 

 

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
funat kaže...
Znam i jednog koji je bio u vojsci gore. uostalom ja sam bio 3 mjeseca u glavnom stozeru 2004. i bilo je svakakvih prica. ni jedna tako altruisticna kakve ovdje citam.

Super, s obzirom da je BSD mala jedinica, a naših u Afganistanu je također malo, moj će te frend znati.

 

 

16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
naxeem kaže...
cinco44 kaže...

Prije talibana postojala je dosta velika proizvodnja opijuma, a kad su talibani preuzeli, proizvodnja je naglo pala, za 90 ili koliko već posto. Nako što dolaze Ameri proizvodnja opet drastično raste.

Imaš li ti neki dokaz za to ili tvrdnje izvlačiš iz guzice i tu podastireš kao činjenice?

U Afganistanu svatko proizvodi opijum jer je to jedino što tamo uspijeva.

Proguglaj "opium production in afghanistan" kad si tako pametan.

 

PS: Gdje su ti dokazi koji povezuju bin Ladena s 11. rujna? Barem jedan link, kad si ih već stavio 300?

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
tnakir kaže...
Pero Dinamit kaže...

Trebaš ti onda upoznati mog frenda (pozdrav Nešo ako ovo čitaš{#}) i s njime se prepirati hehe! Taj ti lupi kontru na svaku tvoju izjavu {#}

Sa takvima je raspravljanje gubljenje vremena. Ako on ne koristi mozak, cemu raspravljati sa njim. Ako mu je argument "Ja vidio u Zeitgeistu"... na to mogu reci samo LOL :)

Da, ako je vidio u Zeitgeistu, onda je smeće. Ja vjerujem samo CNN-u i FOX-u...

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
naxeem kaže...
funat kaže...
Znam i jednog koji je bio u vojsci gore. uostalom ja sam bio 3 mjeseca u glavnom stozeru 2004. i bilo je svakakvih prica. ni jedna tako altruisticna kakve ovdje citam.

Super, s obzirom da je BSD mala jedinica, a naših u Afganistanu je također malo, moj će te frend znati.

 

 

 

Nemam veze s BSD ili ičim takvim. bio sam u brigadi veze i 3 mjeseca u jednom odjelu GS-a na Krešimircu. Pričao sam s časnicima po kavama o svemu i svačemu, pa je bilo priča i o tome. Uglavnom - nitko baš nije imao previše iluzija. Frend koji je bio na nekom IT projektu u Kabulu mi je pričao kako je opijum glavni izvor novca za CIA-u i kako plaćenici sada nadziru sva polja - a njima direktno upravljaju CIA i službe iznad vojske. O tome se tamo priča kao mi ovdje o vremenu. Naravno da takvo nešto ne dođe na CNN (ako izuzmemo link koji sam maloprije dao). 

15 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
cinco44 kaže...
tnakir kaže...
Pero Dinamit kaže...

Trebaš ti onda upoznati mog frenda (pozdrav Nešo ako ovo čitaš{#}) i s njime se prepirati hehe! Taj ti lupi kontru na svaku tvoju izjavu {#}

Sa takvima je raspravljanje gubljenje vremena. Ako on ne koristi mozak, cemu raspravljati sa njim. Ako mu je argument "Ja vidio u Zeitgeistu"... na to mogu reci samo LOL :)

Da, ako je vidio u Zeitgeistu, onda je smeće. Ja vjerujem samo CNN-u i FOX-u...

ROFLMAO... naravno da vise vjerujem CNN-u i FOXu nego nekakvom senzacionalistickom uratku koje vabi gledatelje tako da izmislja nekakve urote. Iako svaki medij je pristran tako da ne uzimam sve slijepo ni od CNNA-a ni od BBCa a pogotovo ne od HRT.a :)

Mentalist je moj idol... I torrente isto
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice