Pirotehnika P&O zaključana tema

poruka: 2.943
|
čitano: 1.367.371
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O

Nisi, nego si ogorčen na ponudu petardica. Imam neke informacije da će Veliki Bang i Tenkovska ove godine biti dobre. Obje sa datumom 06/19. Navodno da će još u nekim piro trgovinama biti i prošlogodišnja Tenkovska. Ako na tu nabasaš, moj ti je savjet kupuj u velikim količinama. Ono što je bitno da je u kutiji 8 komada poredanih u jedan red. Nikako 4 komada u dva reda. Navodno da je i Topovski Udar dobar, samo što je skup.

13 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Nisam kupio vatromete ima 10g tako da sam totalno out. Zna li tko ima nešto slično 

ili

Uglavnom sve što pogledam su ili neke kutije mješano svašta po malo ili eksplozija u boji i u sec nestaje.

 

EDIT: E jbg timestamp ne radi, dodao slike.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 12:03 (axos).
6 godina
offline
Pirotehnika P&O

Koje petarde da kupim u trgovinama Orion/Mirnovec (jedine su mi dostupne), trazim najbolji omjer ulozeno dobiveno

Trust nobody, become the best !
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O

Tenkovsku 2018 ili 2019 i Veliki Bang 06/2019. Dolazi u dvije kutije manjoj sa 10 komada i većoj sa 40 komada.

16 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
axos kaže...

Nisam kupio vatromete ima 10g tako da sam totalno out. Zna li tko ima nešto slično 

ili

Uglavnom sve što pogledam su ili neke kutije mješano svašta po malo ili eksplozija u boji i u sec nestaje.

 

EDIT: E jbg timestamp ne radi, dodao slike.

 Veči ili jači vatromet ili boxevi večeg kalibra, to je skup ili preskup sport za ultrabrzo ispraznih novčanik.Ovo na dolnjem linku su 70% u igri 50mm boxevi, za cijenu je bolje ne pitati fučkaj ga sad.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/pirotehnika-po/127389.aspx?page=86&jumpto=5824642&sort=asc&view=flat

 

Ako očeš bit lokalni vatrometni šerif, to je druga priča dakle nešto kao u stilu ove dolnje TheOftler ekipe.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/pirotehnika-po/127389.aspx?page=87&jumpto=5829813&sort=asc&view=flat

 

Vatromet ili pirotehnika je ovisnost, dakle kao i svaka druga ovisnost kaj drugo.Ljudi znaju ispucat puno previše love, pa im poslje ipak dođe malo žao za spaljenom lovom.Srečom kaj je to samo jednom godišnje(ne vrjedi za ljude kao TheOftler), pa eto ipak se nekak ta ovisnost lakše izgura ili prožvače.

 

Eto kaj ja ispucam svake godine, i tak več nekoliko godina realno sasvim dosta.Jorge Kasjopeja x 2 i Mars x 2(boxovi od 20mm), pa jedan ThunderKing(box od 18mm) i na kraju jedan komad Weco Bloody Mary=ode 350kn u dim.

 

 

 

 

 

Neko se mora istrošit da bi drugi uživali, ali večinom ide gle budale troši lovu ali ipak je lipo za vidit itd.Za kraj jedan domači primjer, osim njega koji se jedini raspucal "svi ostali u ulici štrajkaju ili štede lovu". 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 22:09 (rambox).
13 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

rambox Hvala na postu. Uživalo se. Ma konkretno su me zanimale one dvije vrste koje sam opalio screen shot jer se za razliku od ostalih dugo zadržavaju u zraku odnosno ne nestane u pola sekunde nego traje nekoliko sekundi nakon što eksplodira. Da su cijene paprene, jesu. Recimo dobro mi izgleda mirnovec royal flush (mada nisu uključene one što sam slikao) ali 200kn 10s Veselja. Nije malo.

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
axos kaže...

rambox Hvala na postu. Uživalo se. Ma konkretno su me zanimale one dvije vrste koje sam opalio screen shot jer se za razliku od ostalih dugo zadržavaju u zraku odnosno ne nestane u pola sekunde nego traje nekoliko sekundi nakon što eksplodira. Da su cijene paprene, jesu. Recimo dobro mi izgleda mirnovec royal flush (mada nisu uključene one što sam slikao) ali 200kn 10s Veselja. Nije malo.

 Ove godine turbo povaljan New York od Oriona razgrabljen jako brzo, jer je na akciji. Bit će ga još.

8 godina
offline
Pirotehnika P&O

za ove koje vole jače (skuplje)

 

exploder 4 u jorge p1 4.5g 12kom 60kn

 

za ostale

 

zenga i big bang od mirnovca su solidne

16 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
bArut pLahor kaže...

za ove koje vole jače (skuplje)

 

exploder 4 u jorge p1 4.5g 12kom 60kn

 

za ostale

 

zenga i big bang od mirnovca su solidne

 Tko voli skuplje taj petarde niti ne baca, nema smisla previše je to posla. Eto kupiš jedan ovakav boksič, i kad si rekel keks ostaneš bez 800kn.

 

https://sklep.bezpiecznefajerwerki.pl/product-pol-6034-Retorno-100-B231-F3-1-1.html

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 11:18 (rambox).
5 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Ne znam za vas, ali meni 

 Exploder 4 izgleda obecavajuce, 4.5 grama (nesto otpada na efekt), 12 komada za 60 kn. Jorge pirotehnika i P1 kategorija, pisu ljudi da nije u svim Jorge poslovnicama dostupan, drugi pisu da je jaci od megatrona i mp8.

E: Pogledao sam cijene vani, oko 5 € kosta, kod nas 8€, premala razlika za preuzimanje rizika narudzbe (+dostava)

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 12:28 (Marko2p2j4).
12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
Marko2p2j4 kaže...

Ne znam za vas, ali meni 

 Exploder 4 izgleda obecavajuce, 4.5 grama (nesto otpada na efekt), 12 komada za 60 kn. Jorge pirotehnika i P1 kategorija, pisu ljudi da nije u svim Jorge poslovnicama dostupan, drugi pisu da je jaci od megatrona i mp8.

E: Pogledao sam cijene vani, oko 5 € kosta, kod nas 8€, premala razlika za preuzimanje rizika narudzbe (+dostava)

 Tu petardu ne radi Jorge, već Tropic. Jorge je samo prodaje i ovaj put je to pogodak u sridu. I da, najjača je petarda ove godine i ne samo ove godine.

http://tropic.eu/tp4-9-8

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 13:35 (Cobra33).
11 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

pokusao kupit topovski, izgleda da od ove godine trebas imat nekakav papir od opg-a da bi uopce mogao kupit... steta..

8 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
ervin121 kaže...

pokusao kupit topovski, izgleda da od ove godine trebas imat nekakav papir od opg-a da bi uopce mogao kupit... steta..

 to je vrijedilo i prosle godine za f3, ali ovisi od shopa do shopa,

negdje su davali bez ičeg negdje ne

8 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
bArut pLahor kaže...

moja nabava ove godine:

 

Orion - ništa

Weco - prskalice u lidlu - 5x 2kn -10kn

Mirnovec - kutija pirata sutra radi kutije gratis - 13kn

Jorge - ako bude kutija c4 za probu, kutija ex2 i ex3 - 10-15kn, macola ako bude prošlogodišnja veliko možda - 40kn

Klasek - ništa

Šverceri - ništa

 

Ukupno: najvjerojatnije 33 do max. 78kn,

 

Slab sam ja piroman

 

 

 zasad sam kupio samo pirate :D

 

Ako je netko bio u mirnovcu, molim lijepo nek napiše NEM za big bang, zengu

vrazja pise 10grama znaci 0,5g po komadu ako ne lažu

 

C4 jorge je bezveze, ima u videu od blajskog,

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 19:11 (bArut pLahor).
8 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Čovjek kupuje u Jorgea, ovo su mu odgovorili za P1.

 

 

7 godina
offline
Pirotehnika P&O

Evo i ja sam se morao malo ponoviti.. red je red

 

Box u pitanju je za B635 2KG NEM

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 2:26 (cobra5).
7 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
rambox kaže...
axos kaže...

Nisam kupio vatromete ima 10g tako da sam totalno out. Zna li tko ima nešto slično 

ili

Uglavnom sve što pogledam su ili neke kutije mješano svašta po malo ili eksplozija u boji i u sec nestaje.

 

EDIT: E jbg timestamp ne radi, dodao slike.

 Veči ili jači vatromet ili boxevi večeg kalibra, to je skup ili preskup sport za ultrabrzo ispraznih novčanik.Ovo na dolnjem linku su 70% u igri 50mm boxevi, za cijenu je bolje ne pitati fučkaj ga sad.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/pirotehnika-po/127389.aspx?page=86&jumpto=5824642&sort=asc&view=flat

 

Ako očeš bit lokalni vatrometni šerif, to je druga priča dakle nešto kao u stilu ove dolnje TheOftler ekipe.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/pirotehnika-po/127389.aspx?page=87&jumpto=5829813&sort=asc&view=flat

 

Vatromet ili pirotehnika je ovisnost, dakle kao i svaka druga ovisnost kaj drugo.Ljudi znaju ispucat puno previše love, pa im poslje ipak dođe malo žao za spaljenom lovom.Srečom kaj je to samo jednom godišnje(ne vrjedi za ljude kao TheOftler), pa eto ipak se nekak ta ovisnost lakše izgura ili prožvače.

 

Eto kaj ja ispucam svake godine, i tak več nekoliko godina realno sasvim dosta.Jorge Kasjopeja x 2 i Mars x 2(boxovi od 20mm), pa jedan ThunderKing(box od 18mm) i na kraju jedan komad Weco Bloody Mary=ode 350kn u dim.

 

 

 

 

 

Neko se mora istrošit da bi drugi uživali, ali večinom ide gle budale troši lovu ali ipak je lipo za vidit itd.Za kraj jedan domači primjer, osim njega koji se jedini raspucal "svi ostali u ulici štrajkaju ili štede lovu". 

 

 

 

Ovo s videa nisu boxevi većeg kalibra već vatrometne bombe tj shellovi od 50 - 150mm te za njih treba posjedovati dozvolu te bit izučeni pirotehničar jer spadaju u F4 kategoriju.

 

13 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

cobra5 Ima li nešto slično u F3 ili je rezervirano samo za f4?

14 godina
offline
Pirotehnika P&O

Kupio od oriona hammer i mogu reci da su za tu cijenu ok. Lijepo puknu. Jos mi ostaje tenkovska i macol za isprobati 

Black Spider
13 godina
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Koji bi bio best buy od jeftinijih (200kn) boxeva?

11 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
axos kaže...

Koji bi bio best buy od jeftinijih (200kn) boxeva?

 Po meni New York iz Oriona čisto solidno izgleda, 220 kn 100 izbačaja

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
hrčak kaže...
axos kaže...

Koji bi bio best buy od jeftinijih (200kn) boxeva?

 Po meni New York iz Oriona čisto solidno izgleda, 220 kn 100 izbačaja

 Razgrabljeni su prvi dan, jer su bili na akciji. Nisam siguran da će ih ponovo biti.

7 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
axos kaže...

cobra5 Ima li nešto slično u F3 ili je rezervirano samo za f4?

 Samo F4... 

8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Uzeo danas zengu 1+1

dobro roka

proizvodnja 2019, piše 8g nem po kutiji al mislim da nema sanse da je tak malo

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
bArut pLahor kaže...

Uzeo danas zengu 1+1

dobro roka

proizvodnja 2019, piše 8g nem po kutiji al mislim da nema sanse da je tak malo

 Pa otvori jednu i izvaži punjenje. Samo treba imat miligramsku vagu.

8 godina
offline
Pirotehnika P&O

Zna li netko kako doći do Delove Rane, Cobre 8 itd. kod nas?? :D Ako netko ima neka se javi u pm.

4 godine
neaktivan
offline
Pirotehnika P&O

Nova Tenkovska 06/2019 ima 32g punjenja po kutiji odnosno 4g po jednoj petardi i puca vrlo snažno. Topla preporuka.

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
TrekkieDoctor kaže...

Nova Tenkovska 06/2019 ima 32g punjenja po kutiji odnosno 4g po jednoj petardi i puca vrlo snažno. Topla preporuka.

 Ja ti garantiram da ima ispod 3g. Exploder4 je najjača ove godine, ali za jednu kutiju Explodera4 (12 kom. 60kn) se dobije skoro tri kutije tenkovskih 06/19 (3×8 kom. 63kn).

8 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
Cobra33 kaže...
bArut pLahor kaže...

Uzeo danas zengu 1+1

dobro roka

proizvodnja 2019, piše 8g nem po kutiji al mislim da nema sanse da je tak malo

 Pa otvori jednu i izvaži punjenje. Samo treba imat miligramsku vagu.

 nažalost nemam vagu, dobre su mi zenge jer su dosta krupne, a imaju i plasticni cep umjesto gipsa pa je ovisno o potrebi puno lakše malo podebljat situaciju

12 godina
offline
Re: Pirotehnika P&O
bArut pLahor kaže...
Cobra33 kaže...
bArut pLahor kaže...

Uzeo danas zengu 1+1

dobro roka

proizvodnja 2019, piše 8g nem po kutiji al mislim da nema sanse da je tak malo

 Pa otvori jednu i izvaži punjenje. Samo treba imat miligramsku vagu.

 nažalost nemam vagu, dobre su mi zenge jer su dosta krupne, a imaju i plasticni cep umjesto gipsa pa je ovisno o potrebi puno lakše malo podebljat situaciju

 Pogledaj što se nalazi ispod čepa. Obični gips.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice