Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

poruka: 73
|
čitano: 75.037
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
betmen kaže...
Zadar, da.
Vjerojatno i idemo u istu školu. Tehnička, jelda?

Taj lik je stvarno najluđi profesor ikad. Nikad mu nije bio problem pogoditi učenika nogom kad bi ga iživcirao...

Kad je ispit. Da 10 pitanja za naucit, 4 ce bit u ispitu, a 2 odaberes po zelji.

13 godina
neaktivan
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Jedan drugi prof. nam je govorio da možemo imati otvorene bilj. na stolu ali da nam to neće pomoći.

Najbolje je bilo kad bi nabavili kontrolni od nekog razreda koji je pisao ranije (isti dan kad i mi) i onda u par školskih sati brzo napraviti kontrolni pa ga zamijeniti sa praznim papirom za vrijeme ispita dok prof. ne gleda.

Jedino nisi bio siguran da li će se nabaviti na taj način ispit pa si ipak morao nešto doma naučiti. 

salary desire.... 3 million dollars.... cash
13 godina
neaktivan
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
Perkan777 kaže...
Gain kaže...
Perkan777 kaže...
Gain kaže...
betmen kaže...
Gain kaže...

to s novinama...Osmijeh

takav je nama bio prof. iz mjerenja u srednjoj

Ma nemoj mi reći da je i tebi predavao Krmpotić! Smijeh

  Ne. Meni je Bolić predavao. Ja sam iz Ri.

Koja skola elektrotehnicka?

  Da.

Prije koliko si isao meni sad predaje Mijo?

Ove godine sam maturirao.

salary desire.... 3 million dollars.... cash
16 godina
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Napraviš šalabahter na način da na njega staviš sva moguća nabrajanja te određene pojmove koje misliš da bi teže upamtio. Cijeli šalabahter ukucaš u Wordu na način da sve posložiš abecednim redom, stranicu prelomiš u 3 stupca, i sve poravnaš u lijevu stranu. Glavne pojmove boldaš te cijeli šalabahter smanjiš na font veličine 3, ako primjetiš da kvaliteta pri ispisu nije dobra, samo veličinu fonta staviš na 3.5. Svaka osoba s malo boljim vidom ovo bi trebala moći pročitati s 30-40cm udaljenosti. Nakon što ste isprintali šalabahter lijepo ga izrežete na podjednake komade u visini 3-4cm, može i veće no tada ga je teže prikriti. Svaki dio šalabahtera označite rednim brojem (na praznom mjestu samo olovkom stavite broj) radi što lakšeg snalaženja. Šalabahteri se stavljaju ispod podlaktice ruke s kojom nepišete, na način da prvi komad šalabahtera izdvojite od ostalih djelova, kada prepišete sve što ste naumili s tog prvog komadića, njega zgužvajte i držite u ruci s kojom pišete dok god vam se ne ukaže prilika da ga stavite u džep. Obavezno te komade šalabahtera cijele oblijepiti s prozirnom trakom tako da vam ne šuškaju za vrijeme izvlačenja i prevrtanja Osmijeh

 

Uspijeh prepisivanja je 99,99%. U 7god školovanja bio sam uhvaćen samo jednom (ne govorim o osnovnoj školi Namigiva). Također šalabahtere treba koristiti samo kod predmeta koji su jednostavno štreberski predmeti, gdje ima previše nabrajanja i čudnih pojmova. Smijeh

Naravno da bi vam ovako šta uspijelo morate biti jako pribrani i ne smijete ni u kojem slučaju izgledati sumnjivo.  

 

Sretno

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
15 godina
neaktivan
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Napises na klupu, nema jednostavnije :)

Jahao sam pješice.
13 godina
neaktivan
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Pa meni je profesor iz fizike totalno lud

cim ga nazivciras gadate s nekim predmetom koji mu je najblizi ruci pff.

 

 

 

a sta se tice salabahtera mene uvijek otkriju ali bas uvijek >.<
morat cu isprobati te sve vase  nacine^^

There is a fine line between fishing and standing on the shore like an idiot !!!!!!!!!!! Mogu vjerovat da roda donese malu bebu, al da pauk odnese auto,....pa nemojte me hebat !!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 19:29 (DoDSrcolomac).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
Gain kaže...

to s novinama...Osmijeh

takav je nama bio prof. iz mjerenja u srednjoj

meni je i sad takav profesor iz mjerenja....gdje si išao u školu???ja sam u Sisku i predaje mi Kovačević poznatiji kao "LEPI"

''Znam da ništa ne znam.''
14 godina
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Jednostavno... Napiši na ruku kojom ne pišeš ili na klupu. Ako na klupu pises samo "salabahter" prekrijes rukom kojom ne pises.


Evo jos 1 trik.


Ako vam profesor da ispit, a da morate na svoj papir pisat (posto on nema) ako saznas od razreda prije samo tehnickom olovkom na papir sve napises, ali da tehnicka nema mine nego samo vrhom tehnicke kao da papir malo udubis i to se vidi samo pod određenim kutom svijetlosti.


Nevinašce

13 godina
neaktivan
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
ilija2010lukic kaže...
Gain kaže...

to s novinama...Osmijeh

takav je nama bio prof. iz mjerenja u srednjoj

meni je i sad takav profesor iz mjerenja....gdje si išao u školu???ja sam u Sisku i predaje mi Kovačević poznatiji kao "LEPI"

  Prije sam napisao. Iz Rijeke.

salary desire.... 3 million dollars.... cash
13 godina
neaktivan
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
Gain kaže...
ilija2010lukic kaže...
Gain kaže...

to s novinama...Osmijeh

takav je nama bio prof. iz mjerenja u srednjoj

meni je i sad takav profesor iz mjerenja....gdje si išao u školu???ja sam u Sisku i predaje mi Kovačević poznatiji kao "LEPI"

  Prije sam napisao. Iz Rijeke.

nisam čitao postove...ok..

''Znam da ništa ne znam.''
15 godina
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Evo i moje "svete metode" Nevinašce

 

Ja uvjek sjednem u klupu koja je najviše zašarana ili do zida.

i samo napišem sve na klupu ili na zid, ali ne pišem normalno, već tako da ispremješam samoglasnike.

Nitko ti nemože skužiti od profesora.

dakle A>E>I>O>U i nakon par puta već ćeš se naviknutiNevinašce

 

A nekad sam jednostavno, kad je cijela klupa išarana samo pisao normalno ali sa "nepotpunim slovima" dakle nebi napisao "B" već "3" ili tako neke gluposti.

 

uglavnom sam izbjegao tipične šaliće, ali kad nemam nikakav onda si kopiram nečiji i jednostavno ispod ruke...

14 godina
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
cuspajz kaže...

U ovih 10 gododina školovanja isprobao sam sve vrste švercanja.Dosada se kao najbolje pokazalo sljedeće:

 

1.napišeš šverc na kompu, veličina 9 (ili manja)

2. isprintaš na papir na kojemu je šverc

3. odrežeš višak papira

4. šverc zaljepiš sa selotejpom na nogu (iznad čarape)

5. staviš nogu na kojoj ti je šverc na suprotnu nogu (da ti dio gdje je čarapa dira koljeno suprotne noge)

 

+ ako te profesori skontaju potrebna je samo jedna sekunda spustiš nogavicu

 

- ostane ti crveno na nozi kada odljepljuješ šverc (ali samo kratko vrijeme)

 

napomena: ljudi iz razreda će ti možda reći da nisi normalan :D

 

 

 

 

napomena: obrijati noge brije toga :D

http://singlenesia.com/eris/w
15 godina
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n

bezveze ja samo okrenem stolicu za 90 stupnjeva i tako sjedim i onda vidim kaj ovaj iza mene isto kolko vidim i svoje a buduci da tako uvjek sjedim profesore to ne hebe previse pa uvijek mogu

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
14 godina
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
cuspajz kaže...

U ovih 10 gododina školovanja isprobao sam sve vrste švercanja.Dosada se kao najbolje pokazalo sljedeće:

 

1.napišeš šverc na kompu, veličina 9 (ili manja)

2. isprintaš na papir na kojemu je šverc

3. odrežeš višak papira

4. šverc zaljepiš sa selotejpom na nogu (iznad čarape)

5. staviš nogu na kojoj ti je šverc na suprotnu nogu (da ti dio gdje je čarapa dira koljeno suprotne noge)

 

+ ako te profesori skontaju potrebna je samo jedna sekunda spustiš nogavicu

 

- ostane ti crveno na nozi kada odljepljuješ šverc (ali samo kratko vrijeme)

 

napomena: ljudi iz razreda će ti možda reći da nisi normalan :D

Ja 4. korak napravim drugačije... 

kako je šalabahter mal i objepljen selotepom pa ne šuška stavim ga ispod dlana dok profesor djeli testove kada da tebi ti šalabaher staviš ispod testa.. itd itd.. 

Ili ako je stol od tamnijeg drveta napravljen napišeš na stol i profesor ništa ne vidi što piše na stolu a ti od svjetlost gledaš u tekst i sve vidiš... 

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: &quot;Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda&quot;
13 godina
protjeran
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Za matematiku nema pomoći,ipak moraš učit,a ja nisam kao mali učio pa i sad imam problema

Ekrem Jervić
13 godina
protjeran
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
ulinsky kaže...

Ima mnogo fora,zavisi gdje sjediš,ako si u prvim klupama moli Boga da nastavnik hoda po razredu tokom kontrolnog Smijeh

 

Na primjer naša nastavnica biologije prije kontrolnog pretresa (da dobro ste čuli) učenike i ako kod koga šta nađe šalje ga direktoru,tako da niko nista nije smio napraviti,a niko nista nije ni znao,jer ima obicaj kada znas sve sto te pitala da te pita ono što nismo radili (da dobro ste čuli)..

 

I pošto sam to vrijeme bio polomio desnu ruku (ljevak sam) a trebao taj dan skidati gips,a ujedno mi trebala  5-ca iz biologije ja uzmem izvadim gips,umotam knjigu unutra i vratim gips Poljubac

 

I ona je tokom časa izlazila iz učionice jer nam je sve oduzela,a torbe nisu bile kod nas,a niko ništa nije znao i shvatim ja,vrijeme je,zovnem druga,skinemo gips,izvadimo knjigu čitamo pred cijelim razredom šta ih je zanimalo Smijeh  Dobio sam 5,100/100 bodova...

 

Čudila se,ali na kraju reče kao pa,izgleda da ste i vi učili xĐĐĐ.

Ovaj markirani dio je najbolji

Fuck you
14 godina
neaktivan
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
Maly Zeleny kaže...

Za matematiku nema pomoći,ipak moraš učit,a ja nisam kao mali učio pa i sad imam problema

matematiku je tesko naucit to jednostavno moras kuzit!

OGLAS! http://www.bug.hr/forum/topic/konzole-oprema-igranje/prodaja-playstation-2-slim-srebreni/71190.aspx
13 godina
protjeran
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
Luxy2501 kaže...
Maly Zeleny kaže...

Za matematiku nema pomoći,ipak moraš učit,a ja nisam kao mali učio pa i sad imam problema

matematiku je tesko naucit to jednostavno moras kuzit!

Ma znam,matematika se radi,ja nikad nisam znao množiti sa 7 & 8,naučio sam tek u 7. razredu,na jedvite jade,imao sam 2 iz matematike,šlepao sam je do srednje.

Ekrem Jervić
14 godina
neaktivan
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
Maly Zeleny kaže...
Luxy2501 kaže...
Maly Zeleny kaže...

Za matematiku nema pomoći,ipak moraš učit,a ja nisam kao mali učio pa i sad imam problema

matematiku je tesko naucit to jednostavno moras kuzit!

Ma znam,matematika se radi,ja nikad nisam znao množiti sa 7 & 8,naučio sam tek u 7. razredu,na jedvite jade,imao sam 2 iz matematike,šlepao sam je do srednje.

7*8=56 {#} ma matka je lagan (barem meni) posebno koordinatni sustav te proprcije (dirty mind? :D)

OGLAS! http://www.bug.hr/forum/topic/konzole-oprema-igranje/prodaja-playstation-2-slim-srebreni/71190.aspx
13 godina
protjeran
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Da vam ja ispričam svoju dugu priču,danas sam imao pismeni iz matke i bilo je vako.

*Ništa nisam znao pod milim bogom ali totalna 0 iz matke,i krene pismeni bile su 2 grupe A i B.

A i B učenik su morali sjediti zajedno kako bi prepisivanje bilo onemogućeno,nama maherima je to bio problem ali ne nerješiv (jeer jbg godine iskustva {#}).Ako imaš nekog dobrog druga koji zna dobro matku i voljan ti je napisati odgovore na papiriće onda je problem riješen.Moraš biti strpljiv nemožeš u prvih 10 minuta sve prepisati,morate koristiti svakakve taktike ne možete samo prepisivati s puškice ili od frenda.Sjedio ja danas s jednim tipom koji nema pojma ni jedan predmet ama lowst učenik u razredu,ali uvijek ima ali to zapamtite ali ja sam pažljivo i brzo stavio ruku u torbu moga  druga iz druge klupe što je sjedio desno od mene (klupe su približene u toj učionici) i izvukao prvo šta sam stigao kako bih mogao kako bih mogao iskinuti list iz sveske i poslati SOS jednom drugu što ima 5 iz matke (najbolji frend mi je),on meni tako uradi 2 zadatka na papiriću i ja u devetom nebu ! (bila su 4 zadatka na pismenom) ali kad iskidati neki list za vrijeme kontrolnog iz sveske ,nemožete samo trgnuti jer će čuti nastavnik,morati ŠMRKNUTI da bi prekrili zvuk kidanja lista.

 

Nadam se da sam pomogao budućim naraštajima !

Fuck you
13 godina
protjeran
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
Luxy2501 kaže...
Maly Zeleny kaže...
Luxy2501 kaže...
Maly Zeleny kaže...

Za matematiku nema pomoći,ipak moraš učit,a ja nisam kao mali učio pa i sad imam problema

matematiku je tesko naucit to jednostavno moras kuzit!

Ma znam,matematika se radi,ja nikad nisam znao množiti sa 7 & 8,naučio sam tek u 7. razredu,na jedvite jade,imao sam 2 iz matematike,šlepao sam je do srednje.

7*8=56 {#} ma matka je lagan (barem meni) posebno koordinatni sustav te proprcije (dirty mind? :D)

Da,treba učit od prvog razreda,a ja nisam ništa kužio 2.

Ekrem Jervić
14 godina
neaktivan
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

ima jedna metoda prepisivanja da to tako nazovem. Dakle ako imate profesora ili profesoricu koji neobracaju paznju bas na grupe na testovima itd... u biti ako si ti grupa A a tvoj susjed grupa B onda se samo zamijeni sa nekim za test da budete ista grupa!

OGLAS! http://www.bug.hr/forum/topic/konzole-oprema-igranje/prodaja-playstation-2-slim-srebreni/71190.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Za ovih mojih 10 god u skoli nisam ucio ni 5 min. sve sam prepisivao.

 

1. staviti papiric ispod testa. 

2. zalepiti papir ispod majce i kad hoces da procitas samo obrnes majcu i sve vidis , a kad procitas vratis.

3. zalepiti papir na patiku, tj jezik od patike, valjda je to kod svih isti naziv za to. :) i samo zakacis jezik od patike za klupu i  citas do mile volje. :)

4. Napisati na tel. ili da vam drugarica ili drug salju poruke.

5. ovo je zadevojke. zalepite papir ispod suknje na noge, ali nemojte da obucete kratke suknje :) ...

6. napisati na celo  :) zezam se kome od ovoga nista ne uspe neka se ubije . pozz i prepisujte :) :P :) 

 

 

14 godina
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
Luxy2501 kaže...

ima jedna metoda prepisivanja da to tako nazovem. Dakle ako imate profesora ili profesoricu koji neobracaju paznju bas na grupe na testovima itd... u biti ako si ti grupa A a tvoj susjed grupa B onda se samo zamijeni sa nekim za test da budete ista grupa!

ko bi se tog sjetio! HVALA PUNO!

Dirt 3 -&amp;gt; Dino Bzik
12 godina
neaktivan
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
pirat01 kaže...
cuspajz kaže...

U ovih 10 gododina školovanja isprobao sam sve vrste švercanja.Dosada se kao najbolje pokazalo sljedeće:

 

1.napišeš šverc na kompu, veličina 9 (ili manja)

2. isprintaš na papir na kojemu je šverc

3. odrežeš višak papira

4. šverc zaljepiš sa selotejpom na nogu (iznad čarape)

5. staviš nogu na kojoj ti je šverc na suprotnu nogu (da ti dio gdje je čarapa dira koljeno suprotne noge)

 

+ ako te profesori skontaju potrebna je samo jedna sekunda spustiš nogavicu

 

- ostane ti crveno na nozi kada odljepljuješ šverc (ali samo kratko vrijeme)

 

napomena: ljudi iz razreda će ti možda reći da nisi normalan :D

 

 

 

 

napomena: obrijati noge brije toga :D

ako imas dioptriju kupi samoljepljivi papir (ono sta se reze da napravis korice za knjige sam....) i markerom ispises po njemu :D

EDIT: samoljepljiva folija

Nothing is true, Everything is permitted!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2011 13:23 (BagyGamer).
13 godina
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Ako sam sjedio do radijatora,napisao sam si šalabahter po radijatoru.

Sa "glupim" profesorima sam znao držat knjigu ili bilježnicu na koljenima.

A ono što sam najviše koristi je to što sam prije predmeta znao sjesti na klupu ispred dobrog učenika i tako se okretao svaki put kad bi profesor nešto radio.

Do 8 razreda je znalo biti takvih učenika koji bi kad bi sjeo ispred njih da prepišem jednostavno prekrili ruku svog testa, ali ti bi dobili svoje poslije nastave  {#}

13 godina
neaktivan
offline
Podijeli fore za prepisivanje na testovima s nama

Kop strožih profesora ne prepisujem. Kod blažih izvadim šalabahter i stavim ga ispod testa. Nikad nisam bio uhvaćen, ali sam napomenuo da je to kod blažih profesora.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
DuMe kaže...

Ako sam sjedio do radijatora,napisao sam si šalabahter po radijatoru.

Sa "glupim" profesorima sam znao držat knjigu ili bilježnicu na koljenima.

A ono što sam najviše koristi je to što sam prije predmeta znao sjesti na klupu ispred dobrog učenika i tako se okretao svaki put kad bi profesor nešto radio.

Do 8 razreda je znalo biti takvih učenika koji bi kad bi sjeo ispred njih da prepišem jednostavno prekrili ruku svog testa, ali ti bi dobili svoje poslije nastave  {#}

Mi u gimnaziji na latinskom možemo i šalabahtere držat na stolu :D
Profesorica ništa ne kuži,a i dok dođe,lako se sklone :D 

AMD Phenom II X4 B45 @ X3 3.75 GHz : http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2123285
15 godina
neaktivan
offline
Re: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
DuMe kaže...

Ako sam sjedio do radijatora,napisao sam si šalabahter po radijatoru.

Sa "glupim" profesorima sam znao držat knjigu ili bilježnicu na koljenima.

A ono što sam najviše koristi je to što sam prije predmeta znao sjesti na klupu ispred dobrog učenika i tako se okretao svaki put kad bi profesor nešto radio.

Do 8 razreda je znalo biti takvih učenika koji bi kad bi sjeo ispred njih da prepišem jednostavno prekrili ruku svog testa, ali ti bi dobili svoje poslije nastave  {#}

 

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2011 15:53 (thuglife).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Podijeli fore za prepisivanje na testovima s n
betmen kaže...
Zadar, da.
Vjerojatno i idemo u istu školu. Tehnička, jelda?

Taj lik je stvarno najluđi profesor ikad. Nikad mu nije bio problem pogoditi učenika nogom kad bi ga iživcirao...

Najluđ profesor. Šteta što je u mirovini.

Prodajem djelove marki: Evga, AsusROG, Mushkin, te djelove za vodeno hlađenje sa stranice Aquatuning.de i Geizhals.at
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice