Teorije zavjere

poruka: 1.884
|
čitano: 244.738
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Teorije zavjere

 

ghost car? moguće ili ne?

 

ja bih reko da zbog auta ne vidimo odakle se ovaj auto stvorio.

psn id: mNik987
14 godina
neaktivan
offline
Re: Teorije zavjere
Mozda zato sto je proslo preko 40 godina otkad su filmovi izasli.... de malo te mozdane vijuge navij lol
EUW: iPLAY Murloc
14 godina
offline
Re: Teorije zavjere
toxic kaže...

 

ghost car? moguće ili ne?

 

ja bih reko da zbog auta ne vidimo odakle se ovaj auto stvorio.

Naravno da je moguće.

 

http://i.imgur.com/Q0SqvwL.gif

 

gif koji objašnjava.

Swedish latin super funk.
10 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
toxic kaže...

 

ghost car? moguće ili ne?

 

ja bih reko da zbog auta ne vidimo odakle se ovaj auto stvorio.

Ma to je neka glupost,to su onda svi trebali vidjeti svi bi bili zacudeni,bar bi neko izasao pred kameru i opisao kaj je vidio.

HOW ABOUT NO
11 godina
protjeran
offline
Teorije zavjere

Neki dan slikano,lete na istoj visini.Jedan ide na dizel pa zato tako dimi,to bi bilo vladino objasnjenje.

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Teorije zavjere
T-55 kaže...

Neki dan slikano,lete na istoj visini.Jedan ide na dizel pa zato tako dimi,to bi bilo vladino objasnjenje.

 

 

šta i da je otrov i štatijaznam šta drugo,kako bi ti pomogao? {#}

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
11 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
kivic15 kaže...

 

šta i da je otrov i štatijaznam šta drugo,kako bi ti pomogao? {#}

 

Kad te jednog jutra probudi gomoglasno pjevanje bella ciao sjeti me se,to ce mi biti pomoc.

14 godina
offline
Re: Teorije zavjere
T-55 kaže...

Neki dan slikano,lete na istoj visini.Jedan ide na dizel pa zato tako dimi,to bi bilo vladino objasnjenje.

 

 

Radiš u kontroli leta pa znaš da lete istom visinom?

Swedish latin super funk.
11 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
sirka666 kaže...

 

Radiš u kontroli leta pa znaš da lete istom visinom?

 

Ne.Odredio sam triangulacijom {#}.Letjeli su nisko i blizu jedan drugom pa se dalo odoktivno ocijeni da odstupanja nisu prevelika.

Mozda nebi bilo lose da posjetis ocnog doktora,jer me zabrinjava tvoj vid.

 

10 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

ne znan ja kako to kod tebe,al to se kod mene zove KONDENZACIJA

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.5.2014 8:55 (kivic15).
14 godina
offline
Re: Teorije zavjere
T-55 kaže...

Ne.Odredio sam triangulacijom {#}.Letjeli su nisko i blizu jedan drugom pa se dalo odoktivno ocijeni da odstupanja nisu prevelika.

Mozda nebi bilo lose da posjetis ocnog doktora,jer me zabrinjava tvoj vid.

 

Baš zato što su letjeli jedan blizu drugog bi ti trebalo bit jasno da nisu na istoj visini. Također postoje razni avioni tako da je neki manji avion mogao letjeti niže, a neki veći, na većoj visini i izgledati kao da su iste veličine.

Swedish latin super funk.
14 godina
moderator
online
Re: Teorije zavjere
T-55 kaže...

Ne.Odredio sam triangulacijom {#}.Letjeli su nisko i blizu jedan drugom pa se dalo odoktivno ocijeni da odstupanja nisu prevelika.

Mozda nebi bilo lose da posjetis ocnog doktora,jer me zabrinjava tvoj vid.

 

Nisko? {#}

 

Pa ti si kandidat za knjigu rekorda...ili 8. svjetsko čudo...čovjek koji mjeri daljinu u milimetar samo pogledom i to čak do 12km. {#}

 

Ti avioni lete na 9.000-12.000 metara visine i na toj visini nijedan čovjek ne može odrediti razliku u visini između 2 aviona.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
10 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

očito je da nema pojma o atmosferi,avionima i principu rada tj. leta istih....jedan od onih koji pogleda 2 dokumentarca i onda zahebava...uostalom na slici se i vidi da je jedan čak par km iznad drugog...jer se slabije vidi i trag i avion

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.5.2014 10:36 (kivic15).
14 godina
moderator
online
Teorije zavjere

Možda je on alien? Ili kiborg? Iznenađen

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
10 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

ne,nego momak iz zavidovića....

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
11 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
kivic15 kaže...

ne znan ja kako to kod tebe,al to se kod mene zove KONDENZACIJA

Gdje je ta ista kondenzacija bila prije 30-40 godina.Kako neki avioni ostvljaju tu "kondenzaciju" dok neki ne ispustaju nikakav trag?Mozda su presli na elektricni pogon samo nama nece da kazu.

sirka666 kaže...

Baš zato što su letjeli jedan blizu drugog bi ti trebalo bit jasno da nisu na istoj visini. Također postoje razni avioni tako da je neki manji avion mogao letjeti niže, a neki veći, na većoj visini i izgledati kao da su iste veličine.

Kad kazem da su na istoj visini valjda se podrazumjeva da ne mislim na razliku manju od par metara,ali i ne vecu od par desetaka kilometara.Danas covjek mora sve detaljno objasnjavat,ukljucite mozdane vijuge.

 

 

XXX-Man kaže...

Nisko? {#}

 

Pa ti si kandidat za knjigu rekorda...ili 8. svjetsko čudo...čovjek koji mjeri daljinu u milimetar samo pogledom i to čak do 12km. {#}

 

Ti avioni lete na 9.000-12.000 metara visine i na toj visini nijedan čovjek ne može odrediti razliku u visini između 2 aviona.

Ovo nije tvoja tema.Hajde ganjaj trolove po formumu pusti nas.

15 godina
offline
Teorije zavjere

 

-Pilot se zabunio u uključio kemtrejl mlaznice pri polijetanju. {#}

 

... A ovaj zaboravio isključiti i spreja tjekom slijetanja...

 

... Čak su i u WW2 sa bombarderima sprejali po nacistima: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8b/B-17_Flying_Fortress.jpg

 

Sarkazam, jbt, znam princip rada zrakoplova... -.-

Tko visoko leti, štedi gorivo.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 1:49 (Shamrock).
12 godina
offline
Re: Teorije zavjere
toxic kaže...

 

ghost car? moguće ili ne?

 

ja bih reko da zbog auta ne vidimo odakle se ovaj auto stvorio.

Evo objasnjenje

.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Teorije zavjere
T-55 kaže...
kivic15 kaže...

ne znan ja kako to kod tebe,al to se kod mene zove KONDENZACIJA

Gdje je ta ista kondenzacija bila prije 30-40 godina.Kako neki avioni ostvljaju tu "kondenzaciju" dok neki ne ispustaju nikakav trag?Mozda su presli na elektricni pogon samo nama nece da kazu.

sirka666 kaže...

Baš zato što su letjeli jedan blizu drugog bi ti trebalo bit jasno da nisu na istoj visini. Također postoje razni avioni tako da je neki manji avion mogao letjeti niže, a neki veći, na većoj visini i izgledati kao da su iste veličine.

Kad kazem da su na istoj visini valjda se podrazumjeva da ne mislim na razliku manju od par metara,ali i ne vecu od par desetaka kilometara.Danas covjek mora sve detaljno objasnjavat,ukljucite mozdane vijuge.

 

 

XXX-Man kaže...

Nisko? {#}

 

Pa ti si kandidat za knjigu rekorda...ili 8. svjetsko čudo...čovjek koji mjeri daljinu u milimetar samo pogledom i to čak do 12km. {#}

 

Ti avioni lete na 9.000-12.000 metara visine i na toj visini nijedan čovjek ne može odrediti razliku u visini između 2 aviona.

Ovo nije tvoja tema.Hajde ganjaj trolove po formumu pusti nas.

1.nisu isti motori
2.stvar,ako misliš da je razlika od 10km sitnica,onda u qurac
3.može komentirat bilo tko jer je ovo slobodna država pa tako i forum

za kraj odgovori na ova pitanja
1.princip rada i hlađenja avionskog motora
2.uvjete u atmosferi na 10k km

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
10 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

Sad vjerujem da ne znaš odgovore na pitanja,pa da to beživotni kivic objasni jer očito nema pametnijeg posla....s obzirom da avioni lete u atmosferi(0-18km) točnije na visini od 9-13.1km(a380) gdje je temperatura oko -50c ili malo viša(to je razlog zašto slijepi putnici,tj. neznalice završe mrtvi nakon što se sklone u prostor za spremanje kotača),no 50-ih godina kad su avioni počeli s komercijalnim letovima,tu se radilo o visinama 5-7km što i nije puno,no avioni tad nisu bili toliko rasprostranjeni,pa se nije niti gledalo na kojoj visini lete,tj. moga si letit i na 4km,ako si htio xD),znači dosta drukčiji uvjeti leta ali i drukčiji motori,jer su se tada najčešće koristili turbo prop motori.Inače,chemtrailovi nastaju zbog kapljica vode koje nastaju na ispuhu avionskog mlaznog motora,i to na visinama iznad 8km (-40c) gdje će se te kapljice vode pretvorit u bijele kristale koji će se kasnije sve više raspršavati(ako pogledate ''friški chem trail i nakon par minuta,vidit cete razliku)...Avionski ispuh povećava količinu vlage u zraku tj. što je veća vlaga zraka trag će se duže vidjeti na nebu i podsjećat će nas na oblake...dakle,sve ipak ovisi o visini leta,motoru i uvjetima atmosfere....zaboravih spomenut da kapljice nastaju kao posljedica vode koja hladi motor

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.5.2014 15:41 (kivic15).
14 godina
moderator
online
Re: Teorije zavjere
T-55 kaže...

Gdje je ta ista kondenzacija bila prije 30-40 godina.Kako neki avioni ostvljaju tu "kondenzaciju" dok neki ne ispustaju nikakav trag?Mozda su presli na elektricni pogon samo nama nece da kazu.

 

 


Ovo nije tvoja tema.Hajde ganjaj trolove po formumu pusti nas.

Bili su drugačiji motori i letjeli su na manjim visinama. Pametnom dosta.

 

Svaka tema na forumu je moja tema, imaš nešto protiv?

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
10 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

Par činjenica:Odoka određuješ visinu aviona,par desetaka kilometara ti je sitnica,ne poznaješ principe rada i hlađenja mlaznih motora kao ni poznavanje opće geografije i kemije(atmosfera)

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
16 godina
moderator
offline
Re: Teorije zavjere

Članak nema nikakve izvore iz NASA-e. Zašto bi itko trebao vjerovati teoretičarsko-zavjerničkom sajtu, pogotovo kad ne daje izvore za ono što se na njemu tvrdi?

14 godina
offline
Re: Teorije zavjere
Kad ponestane postova u temi Humor dodjem ovdje vidjeti sta ima novog...

One ring to bring them all and in the darkness bind them
10 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
mbaksa kaže...

Članak nema nikakve izvore iz NASA-e. Zašto bi itko trebao vjerovati teoretičarsko-zavjerničkom sajtu, pogotovo kad ne daje izvore za ono što se na njemu tvrdi?

 

A zasto bi tebi trebali vjerovati,kakve ti to dokaze imas o NE postojanju chemtrailsa.

 

 

16 godina
moderator
offline
Re: Teorije zavjere
Patria kaže...
mbaksa kaže...

Članak nema nikakve izvore iz NASA-e. Zašto bi itko trebao vjerovati teoretičarsko-zavjerničkom sajtu, pogotovo kad ne daje izvore za ono što se na njemu tvrdi?

 

A zasto bi tebi trebali vjerovati,kakve ti to dokaze imas o NE postojanju chemtrailsa.

Ne moraš vjerovati meni - istraži situaciju, istraži dokaze, upotrijebi logiku, kritičko razmišljanje, poznavanje fizikalnih i drugih zakona. No, kad već tako nastupaš, zašto vjeruješ teoretičarsko-zavjerničkim sajtovima? Evo recimo baš taj konkretni članak - referira se na konkretne ljude, koji su navodno rekli "to i to". Postoje li uopće ti ljudi koji se spominju u članku? Postoji li zvučni zapis tog razgovora? Ako postoji, je li autentičan? Kakve dokaze ima ta navodna osoba iz NASA-e koja to tvrdi?

 

Kakve ti imaš dokaze o NEpostojanju čajnika koji orbitira oko Sunca? Nikakve. Znači li to da oko Sunca orbitira čajnik? Nije na meni da dokazujem da chemtrailovi ne postoje (to su uostalom drugi već dokazali), nego je teret dokazivanja na onome tko iznosi tvrdnju. Dakle, na vama koji tvrdite da chemtrailovi postoje. Ako ne možete dokazati (zato jer nemate dokaze, zato jer dokazi ne postoje, zato jer chemtrailovi ne postoje!), o čemu onda pričate i zbog čega tako gorljivo to branite? Dakle, prvi korak je proučavanje tereta dokazivanja: (burden of proof). http://rationalwiki.org/wiki/Burden_of_proof

 

Dalje, nauči što je to kritičko razmišljanje i kako razlikovati legitimne stvari od bedastoća. 

 

I na kraju, nebuloze o chemtrailovima su samo to - nebuloze. Koje su već hrpu puta pobijene, iz različitih aspekata (prirodnoznanstvenih, ekonomskih, socioloških). http://www.crometeo.hr/profesionalni-pilot-za-crometeo-hr-kako-ekonomska-racunica-i-zdrav-razum-pobijaju-chemstrails-teoriju/

 

Posebno je zanimljivo što su ti chemtrailovi aktualni koliko - par desetljeća? I unatoč gargantuanskim razmjerima te navodne zavjere, u tih nekoliko desetljeća se ne može dokazati da oni zaista postoje? Nema apsolutno nikakvih dokaza - jedino što postoji su nepotkrijepljena baljezganja na teoretičarsko-zavjerničkim sajtovima. Kad ćete prestati gutati izmišljotine i prihvatiti činjenice? Za pet godina? Deset godina? Trideset godina? Ni za 100 godina nećete biti bliže dokazivanju chemtrailova zato što chemtrailovi ne postoje. Ne možete niti ćete moći dokazati nešto što ne postoji. {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 1:29 (mbaksa).
14 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

Ja osobono virujem u teorije zavjera, skupa sa svim onim metafizičkim duhovnim implikacija o kojima se obično govori skupa s njima.

 

To je većini ljudi sve vjerojatno smišno jer su iskontrolirani da tako razmišljaju, kako bi ostali u zapeti u ovoj jadnoj materijalnoj stvarnosti. Neznam zašto to, ali sam dosta uvjeren da nas tako kontroliraju.

 

Dakle ovako, jednostvano mora bit još nešto iznad ove materijalne stvarnosti u kojoj smo mi (s time će se složit svako ko nije ateist), a onda mora bit i način da mi tu višu stvarnost nekako i doživljavamo. A to se može kroz različite duhovne prakse, npr. sungazing (gledanje u sunce), meditacije i slično. Može se i reć da je to sve placebo efekt ali po meni efekti toga su često pre ekstremni da bi to bia placebo. Dakle ako to radite oslobodit ćete se zavjera.

 

Pokusi na vodi, dakle vodi su puštali muziku i onda je proučavali kakve kristale pravi kad je svirala muzika i kad nije svirala i razlike su ogromne i defenitivno ne slučajne; isto je bilo kada su se vodi ophodili sa lijepim i ružnim riječima.... Ovo sve pokazuje kako malo znamo o našem svijetu... Telepatija, izvantjelesna iskustva, i zato sve ima brdo dokaza....

 

 

 

 

evo kako ovo, ovo nije snaga tijela kako on skače, to je duhovna energija koji on postiže meditirajući; puno gimnastičara je to pokušalo ali naravno nemogu.... znam da vam je smišno, hahahahah

11 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

Video koji objašnjava namjere Iluminata poslije 2012. godine.

 

10 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

taj doktor ne radi u nasa-i ili uopce ne postoji....a ti s gledanjem u sunce,ne znam sta bi ti reka uopce

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice