Čuda kompjuterska...

poruka: 67
|
čitano: 12.742
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
RE: Čuda kompjuterska...

@Powerslave

Uključen ti je Wake-on-Lan u BIOS-u na jednom od kompova. Najbolje da ugasiš tu opciju na obadva kompa

Intel Celeron D 3.09 gHz, 2 GB DDR400, GeForce 8400 GS 512, Seagate Barracuda 160GB + Seagate Barracuda 80GB, LG Flatron W1934S
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2009 21:16 (Sum_of_all_fears).
15 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

prije kad sam imao stari komp... svaki put kad bi udria šakom od stol on bi se upalia ako je ugašen.... isto tako se palia nekad sam od sebe ako ga nisam išteka iz struje....čuda tehnike.....

16 godina
offline
Čuda kompjuterska...

ja sam jednom overclocko pentium 4 s 3.0 na 3.2 i sve je radilo normalno(photoshop, cod4) al kad sam ušao u MS Office sustav je pao i tako svaki put pa sam morao sve postavke vraćat na staro

fuck yeah || ako nema riješenja nema ni problema II Win or lose, on the booze. II i nogom u guzicu je korak naprijed II when i'll be rich, you'll be my bitch II Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...
Abomb kaže...

prije kad sam imao stari komp... svaki put kad bi udria šakom od stol on bi se upalia ako je ugašen.... isto tako se palia nekad sam od sebe ako ga nisam išteka iz struje....čuda tehnike.....

 najvjerovatnije ti je nastimano bilo u BIOS-u da ti e comp pali pomakom misa :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...
Inferno kaže...

meni komp počeo psovat mater i skakat po sobi

 

onda sam uzeo buzdovan i zarješio ga

 muahahahahahahahaSmijeh
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...

izvadim graficku iz uplajenog kompa "budala znam ali nisam uvijek ovoliko znao" i on i dalje radi kao da ju nisam ni taknuo..

 

niti mi je u windowsima ista javilo!?!?

Battlefield 2 Master Sergeant
16 godina
offline
Čuda kompjuterska...

nekidan zove jedan prijatelj mog ćaću i kaže da nezna šta će sa kompom, da mu ovaj samo nešto priča, doša moj ćaća do njega, bilo mu nestalo struje i pri podizanju komp sam uša u bios, taj prijatelj ima sina od 9 godina koji nije znao izaći iz biosa, i pri pokušaju izlaska je kloknio cpu za 50%!!!

A na njegovoj matičnoj umjesto zvuka tiiiiiip su snimljena govorna upozorenja, komp je cijelo vrijeme ponavljao: "overclocking failed".

Intel Pentium 4 630 3,46 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 2 2 giga de-de-er-a 400 ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2009 9:10 (IRebic).
15 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

Evo nekih...

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...
Smooth Operator kaže...

Evo nekih...

 haha ovo Crlt-alt-delete tipkovnoca to tvoje ili ...gdje to mogu nabavit Namigiva
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...
sk8 4 life kaže...
Smooth Operator kaže...

Evo nekih...

  haha ovo Crlt-alt-delete tipkovnoca to tvoje ili ...gdje to mogu nabavit Namigiva
  Bit će samogradnja u BUGu!!!Cool
Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
16 godina
offline
RE: Čuda kompjuterska...
Smooth Operator kaže...

Evo nekih...

 Predobro Smijeh
fuck yeah || ako nema riješenja nema ni problema II Win or lose, on the booze. II i nogom u guzicu je korak naprijed II when i'll be rich, you'll be my bitch II Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
16 godina
offline
Čuda kompjuterska...

evo što se desi kad facebook popije koju čašicu više!

Intel Pentium 4 630 3,46 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 2 2 giga de-de-er-a 400 ...
15 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

možda nije čudo al je veselo

index index
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2009 9:24 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

Moj stari komp dok se palio zvucao je kao yugo 45 dok se palio(br-r-r-r-r-tm-tm-tm-tm-tm-t-t-t-t-t)Smijeh

XFX ATI RADEON HD4850 XXX (R.I.P.)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...

meni se komp jucer smrzavao svakih 10min i nakon toga bi mogao jedino brute force shut down napraviti, i nakon nekoliko smrzavanja vise nije htjeo windows pokrenut, nakon boot screena bi stao na crnom ekrenu i ostao na tome..

 

sljedeci dan je radio kao da se nikada nista nije ni dogodilo..

 

Sta sam napravio da se popravi? bas nista..

 

Eh kad bi se kompovi uvijek tako popravljali samo od sebe... ostao bi bez posla!

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...
Escudo kaže...

izvadim graficku iz uplajenog kompa "budala znam ali nisam uvijek ovoliko znao" i on i dalje radi kao da ju nisam ni taknuo..

 

niti mi je u windowsima ista javilo!?!?

 Ne shvaćam, ako si izvadija grafičku kako si onda moga imat sliku na monitoru
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...
vistma kaže...
Escudo kaže...

izvadim graficku iz uplajenog kompa "budala znam ali nisam uvijek ovoliko znao" i on i dalje radi kao da ju nisam ni taknuo..

 

niti mi je u windowsima ista javilo!?!?

 Ne shvaćam, ako si izvadija grafičku kako si onda moga imat sliku na monitoru
 valjda je lik imao integriranu graficku na maticnoj i cijelo vrijeme nju koristio.
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
offline
Čuda kompjuterska...

Nakon igranja GTA 4 nekih 30 min i uvjeravanja da je igra teško smeće naspram GTA San Andreas ošao sam na uninstal GTA 4. A ono mjesto da igru obriše on je pokrene. Ja izađem iz igre - on pokrene ponovo. Lol

Na kraju sam ctrl-alt-delete task manager i ošao na end proces od Gta 4 te igru ručno obrisao.

Sometime the best defense is to attack!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...
Hummer kaže...

Nakon igranja GTA 4 nekih 30 min i uvjeravanja da je igra teško smeće naspram GTA San Andreas ošao sam na uninstal GTA 4. A ono mjesto da igru obriše on je pokrene. Ja izađem iz igre - on pokrene ponovo. Lol

Na kraju sam ctrl-alt-delete task manager i ošao na end proces od Gta 4 te igru ručno obrisao.

 to je i meni radio. Samo što sam ga je brisa jer mi nije valja. (piratska verzija)
15 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

Meni zvučnici (logitech x530 5.1) hvataju radio i to neke talijanske sapunice, za poludit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 23:03 (Spank Master).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...
Hummer kaže...

Nakon igranja GTA 4 nekih 30 min i uvjeravanja da je igra teško smeće naspram GTA San Andreas ošao sam na uninstal GTA 4. A ono mjesto da igru obriše on je pokrene. Ja izađem iz igre - on pokrene ponovo. Lol

Na kraju sam ctrl-alt-delete task manager i ošao na end proces od Gta 4 te igru ručno obrisao.

Igra uopce nije smece grafika je 5xbolja i mislije su ludoilo vidim da je nisi igra pa nemozes sudit ;P

Neas pojma:D

Paty
14 godina
protjeran
offline
Čuda kompjuterska...

Ja sam napravio virus od kojeg se komp rasprica (bezopasan je) i stavio ga frendu u komp i komp je stalno vikao "I love pussy" Belji se   (koristeći zvučnike naravno) a sve je bilo veselije kad je fendu ušla mama u sobu,bahahhahahahahhahahha. Dobro poslije sam mu rekao i uklonio virus,hahahhahahaha

 

 

 

I još jedan čudan dogadjaj:

 

Bil sam na nekom starom kompu koji je imao Intel Pentium MMX Tech od 233MHz, i ja ga otvarao prčkao ovo ono...i ja ga uključio bez coolera(slučajno) u MS-DOS... I ostavio ga da dela i kad se ja vratio za 2 minute, ono vidim komp dimi i pali se i gasi sam od sebe!!!! Poslije pogledo kaj je a ono CPU spržen Smijeh

Moj forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
odjavljen
offline
Čuda kompjuterska...

Komp se palio na paljenje ili gašenje neonke (na zidu, ne u kompu), na zvonjavu telefona i na podizanje slušalice. U BIOS-u su opcije Wake on ring i Wake on AC restore bile isključene. Ponovno spremanje tih istih postavki i sve u redu.

 

Prijatelj zove da je crkla grafička, možda čak i matična. Ja dolazim, gledam, ventilatori vrte, ništa ne pišti, komp ne pali. Kucnem prstom po restartu, restart dugme iskoči, komp se upali.

 

Drugom prijatelju nakon spajanja SATA   II diska na SATA I matičnu izbacilo poruku

"Your BIOS is not to be installed"

MA78G-DS3G, Athlon64 X2 5000+, 2x2 GB DDR2 800 MHz, 8600 GT 256 DDR3, 2x160 GB SATA WD HDD
16 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

Ja na laptopu imam izvađenu bateriju, kad ga god želim koristit ukopčam ga u struju (ak sam izvan kuće stavim bateriju) jer kad ga ugasim on se automatski pali nakon 1 min, i to ne točno za min nego ako ga se za 1 min pa nadalje malo trzne, dotakne, bude propuh u stanu, lupi po stolu...

To se događa tako već 5 mjeseci

0100001001101111011010100110000101101110
14 godina
offline
RE: Čuda kompjuterska...

meni tv upaljen (stari hitachi) i kad krenem nekaj igrat na kompu izgasi se..?

RAZER :For gamers by gamers....CSS,COD4
14 godina
protjeran
offline
Čuda kompjuterska...

Ima baš svašta! Ja danas ustanovio da mi uzrok grijanaj CPU-a nije termalna pasta nego puknut sistem koji stišće hladnjak na CPU

 

 

hahahahahahah

Moj forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
16 godina
offline
RE: Čuda kompjuterska...
Spank Master kaže...

Meni zvučnici (logitech x530 5.1) hvataju radio i to neke talijanske sapunice, za poludit.

Meni isti zvučnici hvataju neke glasove s Bliskog Istoka, a uvijek kad se pali il gasi svjetlo negdje u kući čuje se krckanje i pucketanje (nekad zna biti i zastrašujuće ako su zvučnici pojačani) .

Nemam komentara
15 godina
offline
Čuda kompjuterska...

Imao sam (i imam) problema s logitechovim softverom. Naime, prastari formula force gt volan sam instalirao na vistu s orginalnim driverima i to je koliko - toliko radilo osim u racedriver gridu. Skinuo nove drivere i oni kažu da moram deinstalirati starem, probao, to se izbrisalo, resetirao komp i opet su tamo, ali ovaj put se nedaju deinstalirati, novi driveri se neće na to instalirati. Izbrisao mapu, probao opet, ništa! Isti problemi i s HP ovim programima za scanjet 3670; vidi drivere, ali oni ne radi niti postoje. Vista sucks!

 

Još jedna smješna fora je bila kod frenda s nekom s3 crome integriruši, postepeno bi mu se po sredini ekrana počele širiti žute linije, kao da mu netko piša po ekranu. Dao sam mu staru radeon 9250 i sad više nema tih problema.

double facepalm
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čuda kompjuterska...
kad se pali il gasi svjetlo negdje u kući čuje se krckanje i pucketanje (nekad zna biti i zastrašujuće ako su zvučnici pojačani) .

tako je i meni zato sta ti je povezano sve neka šema ima :D

Paty
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 22:51 (vice).
14 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

ja jedne noći spavam i probudi me neka buka...damn it!! sjetim se da sam ostavio da mi se defragmentira skoro pun disk od 1,5TB, no ovo je bila neka čudna buka, odem ja tako u hodnik i na putu do radne sobe, primejtim da svijetlost koju komp odašilje iz sobe treperi, ja dođem tamo kad ni manje ni više nego kompjutor završio sa defragmentacijom

i odo ja opet leć

a onda sam se probudio...///DIJELIM LOCKERZ POZIVNICE! ! !
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 22:58 (crazy_luđak).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice