Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus zaključana tema

poruka: 143
|
čitano: 70.817
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Armor prodaj tu glupu mašinu od kompjutera i riješi se duga. Kako te nije sram primati novce od ljudi koji te ni ne poznaju(a žele pomoći), a sa druge strane imati takvu mašinu, odbijati 2 posla (ujedno i opisivati kakav bi posao volio dobiti) i onda se još čuditi jer je 90 % postova u ovoj temi- ismijavanje tebe! Ipak hvala ti na nasmijavanju mene, jer ovo sa drvima je predobro.

 

@ Darth Punisher- čovječe čitaš mi misli sa onom gore poruketinom ;)

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

sudeci po kvaliteti slike, mozes prodat i uredjaj s kojim si slikao... bit ce i tu koja tisućica :-D

Feeling good, Lookig good !!!
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Arm pogledaj malo za posao zastitara.Nisu bog zna kakve place al neces se umorit a mozes u nocnoj recenzirat igrice.Uvjet ti je da si donekle zdrav.Jbg ja nisam pa me neceMršti se

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
reservoir dog kaže...

Armor prodaj tu glupu mašinu od kompjutera i riješi se duga. Kako te nije sram primati novce od ljudi koji te ni ne poznaju(a žele pomoći), a sa druge strane imati takvu mašinu, odbijati 2 posla (ujedno i opisivati kakav bi posao volio dobiti) i onda se još čuditi jer je 90 % postova u ovoj temi- ismijavanje tebe! Ipak hvala ti na nasmijavanju mene, jer ovo sa drvima je predobro.

 

@ Darth Punisher- čovječe čitaš mi misli sa onom gore poruketinom ;)

To je tebi "mašina"?
Gledaj malo potpise drugih ljudi s foruma pa vidi kaj su "mašine"!
U situaciji sam da sam morao odbiti ona 2 posla jer kod kuće mi je situacija da ne mogu trajno izbivati!
niksa kaže...

sudeci po kvaliteti slike, mozes prodat i uredjaj s kojim si slikao... bit ce i tu koja tisućica :-D

Samsung S850, prodam i njega ali stvar je da sam i za njega dužan 900kn od rata koje još nisam podmiril!
Dužan sam na sve strane!
Prodam ja sve, samo mi javite dal ste zaintersirani, pa podmirim dug i kupim "mašinu"!
F1-IVO kaže...

Arm pogledaj malo za posao zastitara.Nisu bog zna kakve place al neces se umorit a mozes u nocnoj recenzirat igrice.Uvjet ti je da si donekle zdrav.Jbg ja nisam pa me neceMršti se

Nisam zdrav ni ja, a apsolutno sam prelud za oružje-bilo bi to preopasno za ostale!

@ivex08, nije lipa, to je "sitniš" od bukve i grabraNamigiva
@Verbatim, ti si ona vrsta koja misli ko ja!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

E evo ti Armore još jedan prijedlog probaj prodavati svoje tijelo kao žigolo

Ono što majka priroda nije dala, daje otac Novac!
15 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Tompex kaže...

E evo ti Armore još jedan prijedlog probaj prodavati svoje tijelo kao žigolo

 Omfg! Ajde ajde covijek ce se vec snaci, svi smo rekli sta mislimo i to je to. Armor na oglas i na prodaju komp il ga daj na aukciju pa ko vise da njegovo.

MSI Platinum P7N | Intel C2D E6750 | 2gb Kingston HyperX | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb | Fortron 650w
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Tompex kaže...

E evo ti Armore još jedan prijedlog probaj prodavati svoje tijelo kao žigolo

 ahahahhahah lol nas kak se veli NEMA DZABE NI U STARE BABE!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
toxic kaže...
Tompex kaže...

E evo ti Armore još jedan prijedlog probaj prodavati svoje tijelo kao žigolo

 Omfg! Ajde ajde covijek ce se vec snaci, svi smo rekli sta mislimo i to je to. Armor na oglas i na prodaju komp il ga daj na aukciju pa ko vise da njegovo.

Dam ja njega na aukciju al ga ne dam ispod 6k.
Primarna mi je prodaja linije i moba...
Ak može sve bi prodal i podmiril dug i kupil novi komp!
Ali kam da to sve stavim na "aukciju"?

Znači tu bi bili: Linija Sony, Fotoaparat Samsung S850, mobitel Samsung D900, moj komp (posljednja-nikako poželjna opcija) ali svejedno može, ako je cijena prihvatljiva-kupujem odma drugi komp za cijenu svega ostalog i bez "estetskih" dodataka.
Naravno, i vraćanje duga!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

gle vidio sam ti komp ja svoj nemrem prodat sa dvije 9800gtx sa 19 inch monitorom i svo periferijom za 6 somova neznam kak bi ti al ajd pokusaj

MSI Platinum P7N | Intel C2D E6750 | 2gb Kingston HyperX | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb | Fortron 650w
16 godina
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Pocni prodavat lampione!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Armore nemoj kukat kako si radio prije i sta si radio i gdje si radi i ti se jos hvalis sa drvima nekima pa postavljas slike ja stvarno ne znam kako tebe ne potiraju od kuce jer ja bih to napravio! Pazi sad kubik drva kosta 280 kuna a ti mozes svaki dan za par sati ispilat 10 kubika drva pa ti onada lipo izracunaj,i nemoj vise kukat jer ako ti ja pocnem pricat i kukat o tome kakav mi je zivot bio i sta san prosa pobjeci ces sa ovog foruma ! A ja bi ti sva ona drva sa slike slomia o glavu jer koliko srama imas kada ovdi postas i kukas kako zelis radit i kako si bolestan lipo bi se uvatia drva i svaki dan okrenia po 2.800 kuna i zivia ka bubrig u loju! Zato malo se dozovi pameti!Viče

16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
SPLICO212 kaže...

Armore nemoj kukat kako si radio prije i sta si radio i gdje si radi i ti se jos hvalis sa drvima nekima pa postavljas slike ja stvarno ne znam kako tebe ne potiraju od kuce jer ja bih to napravio! Pazi sad kubik drva kosta 280 kuna a ti mozes svaki dan za par sati ispilat 10 kubika drva pa ti onada lipo izracunaj,i nemoj vise kukat jer ako ti ja pocnem pricat i kukat o tome kakav mi je zivot bio i sta san prosa pobjeci ces sa ovog foruma ! A ja bi ti sva ona drva sa slike slomia o glavu jer koliko srama imas kada ovdi postas i kukas kako zelis radit i kako si bolestan lipo bi se uvatia drva i svaki dan okrenia po 2.800 kuna i zivia ka bubrig u loju! Zato malo se dozovi pameti!Viče

Svi vi zaposleni sada ste se okomili na mene!
Da, s drvima se bavim ali ne za pare ili samo djelomično!
I nemam svojih šuma da prodajem....
Ne kukam, ne hvalim se, samo se BRANIM!
Inače, moja prikolica bukovine ili grabrovine dođe 900-1100kn!
Ti bi 2.800kn dnevno, pa malo ti je to ak se već s tim baviš!
Ali svejedno, molim vas da ne postate tu više zlonamjerno!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
protjeran
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Mislim da krivo shvacas, jako je malo postova koji su bas zlonamjerni tu...mozda se tebi ne svidjaju savjeti tih ljudi (np. idi radit') pa uzimas to kao zlonamjerno...bez obzira sto recimo ja mislio o ovome, ljudi ti jos uvijek pokusavaju pomoci, a ti svejedno tepesh po svom..tja

16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
PsychoticBaklava kaže...

Mislim da krivo shvacas, jako je malo postova koji su bas zlonamjerni tu...mozda se tebi ne svidjaju savjeti tih ljudi (np. idi radit') pa uzimas to kao zlonamjerno...bez obzira sto recimo ja mislio o ovome, ljudi ti jos uvijek pokusavaju pomoci, a ti svejedno tepesh po svom..tja

Možda, ne znači to da sam lijen kako me u puno zadnjih postova opisuju, ne nisam samo hoću pošten posao!
Svaka im čast kaj mi hoću pomoći ali većina zadnjih postova nije pomoć, nego vrijeđanje nažalost!
Ne znam više kaj napisati jer s posljednjih 20 postova ste me pokopali, ne mogu sam protiv svih niti ćete vi meni suprotno napraviti!
"Bolje grob nego rob"
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Armor, ti sebe označavaš kao žrtvu, govoriš kako su svi protiv tebe, ali si u tu situaciju došao svojim postupcima, odgovorno si prihvatio taj minus kad si uzimao 3100 kuna sa svog računa.

 

Dobio si ponudu posla od čovjeka koji je htio pomoći, a sad se ljutiš na njega. A mislim da nije tako teško naći posao ako je hitno.

 

Prepilio si mnogo drveća, sve je to super, divno, krasno... E sad prodaj to drveće jer ako ga ne prodaš, radio si taj posao za ništa. Eventualno da drveće zadržiš za sebe.

 

Drugi ti samo pokušavaju reći da se i svojim postupcima izvučeš iz govana, a ne da samo sjediš u njima i čekaš da te drugi izvuku. Jer neće uvijek biti ljudi koji će biti spremni da te izvuku iz govana, a pogotovo kad su novci u pitanju...

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

ARMORE koji si ti lik slusaj me sad da si siromasan ili da si ful bolestan kako kazes aj pomogli bi ti,ali ne tebi je svaki posao ispod casti PA TI NISI NORMALAN!!!!!!  Zato molim te radi tebe samog nemoj se javljat jer tebi je najgora kletva, DABOGDA TI KOMP CRKO!!!!!!!!!!Viče

15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

neznas ti kak se to radi kod mog frenda odes s traktorom ponoci u susedovu sumu ujutro kad se probudi nema šume.

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
i_rambo_plache kaže...

Armor, ti sebe označavaš kao žrtvu, govoriš kako su svi protiv tebe, ali si u tu situaciju došao svojim postupcima, odgovorno si prihvatio taj minus kad si uzimao 3100 kuna sa svog računa.

 

Dobio si ponudu posla od čovjeka koji je htio pomoći, a sad se ljutiš na njega. A mislim da nije tako teško naći posao ako je hitno.

 

Prepilio si mnogo drveća, sve je to super, divno, krasno... E sad prodaj to drveće jer ako ga ne prodaš, radio si taj posao za ništa. Eventualno da drveće zadržiš za sebe.

 

Drugi ti samo pokušavaju reći da se i svojim postupcima izvučeš iz govana, a ne da samo sjediš u njima i čekaš da te drugi izvuku. Jer neće uvijek biti ljudi koji će biti spremni da te izvuku iz govana, a pogotovo kad su novci u pitanju...

 Znaš kaj znači "Prazine"?
To je onaj lijek koji trošiš dok "pukneš", ja ga trošim!
SPLICO212 kaže...

ARMORE koji si ti lik slusaj me sad da si siromasan ili da si ful bolestan kako kazes aj pomogli bi ti,ali ne tebi je svaki posao ispod casti PA TI NISI NORMALAN!!!!!!  Zato molim te radi tebe samog nemoj se javljat jer tebi je najgora kletva, DABOGDA TI KOMP CRKO!!!!!!!!!!Viče

Prijatelju gdje sam te povrijedio?
Svaku tvoju pomoć sam javno postal i zahvalil ti, čemu sad to?
Neke stvari ne mogu, moj organizam, živci i sve!
U zadnje vrijeme ne jedem, ne spavam, ne mislim, nemam samopouzdanja, izgledam i živim ko mrtvac!
Znači što više sam u nevolji, više me svi mrze...
THX ljudi
LUXX, lockaj to jer je besmisleno dalje...

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Kakav posao bi voli radit? gle ako ga nemzoes sam nac probaj preko raznih agencija adeco itd... nesto ce ti naci. imas posao.hr mojposao.net samo trpaj molbe svaki dan po 10- 15 komada za tjedan dana ces proc hrpu razgovora i naci ces poso moras. Ako ne i tako imas gradevniu da se tamo natuci lijepa lova ali se i na radis al kad vec nemzoes nista drugo probaj tamo.

 

Zatim prodaj sve sta imas.

 

A treca nadi 5 kuna odi u kladionicu pokusaj na srecu ako ti se rad i prodaja ne svida mozda sta i dobis.

MSI Platinum P7N | Intel C2D E6750 | 2gb Kingston HyperX | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb | Fortron 650w
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Ljudi moji ARMOR ne zeli radit,nego on zeli primat donacije! A glavno mu je JOJ MENI TRIBA POMOČ,ma ja bi te veza za drvo i drza i gladnog i zednog! Ja se divim tvojoj obitelji naprosto divim jer da sam ti ja majka ili čača davno bi ti dobia nogu u guzicu i MARŠ iz kuce!

16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Nemoj s...t i nemoj zajebavat Konju jedan,brat mi se obisia od depre u grčkoj a ima je 22 godine,radia je za talijansku firmu i ima je sve sta pozeli placa mu je bila cistih 4.000 Eura  zato nemoj se izlacit na neuracunjivost jer ti to ne prolazi! Ja nisam trazio da se meni zahvaljujes nego sam ti samo htio pomoč ali izgleda tebi ni Bog ne moze POMOC!

16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
SPLICO212 kaže...

Nemoj s...t i nemoj zajebavat Konju jedan,brat mi se obisia od depre u grčkoj a ima je 22 godine,radia je za talijansku firmu i ima je sve sta pozeli placa mu je bila cistih 4.000 Eura  zato nemoj se izlacit na neuracunjivost jer ti to ne prolazi! Ja nisam trazio da se meni zahvaljujes nego sam ti samo htio pomoč ali izgleda tebi ni Bog ne moze POMOC!

 Ti si neki perfektni tip!
Da, ja imam samo mamu i to sa mojih 3god rastavljenu!
Znači, od početka mog života ja NEMAM roditelje, već samo majku!
Brat živi sa tatom ako ga uopće mogu tako nazvati!
Ovo je otišlo u igre onih zlonamjernih, koji se iskaljuju na drugima!
F1Ivo, hvala još jednom, ti si očito dobronamjeran!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

 Ja san se rodio1981,1985 pok brat se rodio, rastava staraca 1990 otac bio alkos brata smistilo u dom za nezbrinutu djecu,stara se udala 1992,od tada ja zivin sa ocuhom,od petog do osmog razreda osnovne skole ja i očuh svaku vecer na more u ribu nije me pitao da li mogu,da li mi smeta bura,kiša,jugo,mraz nego Josipe radi svako me jutro ostavlja isprid skole sa brodom,posli skole slaši mrize i tako 5 godina svoga zivota! Proklea sam mu sve u tadasnje vrime ali mi je uvik govoria SINKO RADI I IMAT CES NESTO U ZIVOTU!   Upisao sam srednju skolu Za Mesara svaki dan klaonica i skola tj radio u klaonici svaki dan,brata sam vidio tek 2004 prvi put nakon 13 godina,odselia se u Liku isao radit u jednu Americku firmu koja je gradila autocestu,kupio stan i auto ,ozenia se 25.09.2004 dobio kcer a ja ostao bez posla zivimo na zeninom porodiljnom od 1.600 kn badnji dan 2004 ja moram vodnit svojoj kceri mliko tako da ima za danas jer mi triba neki tip vratit 400 kuna a ja i zena gladni vec 2 dana racunamo nek Ima AURORI a mi cemo lako,iskopcalo struju,iskopčalo telefon Ja sam kopao rake na groblju po kiši da imamo od cega zivit! 01.02.2005 zove me mater i kaze sine brat ti se obisia u Grckoj a ja onako flegma sam u sebi a sto cu mu ja jer zalosno je to da ja jednostavno ne osjecam nista za svog brata a kako cu i osjecat kad ga nisam vidio 14-15 godina!  Sinko pročitaj malo i razmisli o SVOJIM JADIMA!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice