NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

poruka: 15
|
čitano: 4.000
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

Evo otvaram ovu temu za sve zainteresirane za sudjelovanje u NBA 2K12 Online ligi (Online Association). OA se sastoji od 30 klubova. Trebalo bi nas se skupiti bar 15-ak, jer mislim da manje nema smisla, a ostale bi preuzeo CPU. I po mogućnosti što prije. Inače, u svakom trenutku trajanja lige moguće je da novi igrači preuzmu klub pod vodstvom CPU-a.

Ja ću staviti obavijest i na neke druge naše forume, neka kolege iz susjedstva naprave isto, pa da što prije skupimo dovoljan broj igrača.

Je da je Online komponenta ove igre daleko od idelanog, ali što je tu je, alko je dobra ekipa bit će zabavno.{#} Bolje nego se stalno natezat s CPU-om.{#}

 

Kod prijavljivanja navedite sljedeće stavke po kojima bi željeli igrati pa ćemo većinom glasova odlučiti što dabrati:

1. trajanje sezone (29, 54 ili 82 utakmice) - mislim da je ovdje 29 najbolje, a onda dalje postoje opcije Fast, Slow i Normal

2. trajanje četvrtine (5, 6, 8 ili 12 minuta)

3. classic clubovi ili fantasy draft

4. razina težine same igre (Rookie, Pro, All Star, Superstar ili Hall of Fame)

 

 

Primjer: Postoje 3 opcije za brzinu napredovanja lige FAST, NORMAL i SLOW.


U OA sezona se sastoji od 6 mjeseci i simulira se po jedan OA kalendarski dan i to:


Za 29 utakmica sezone:

FAST - 1 OA kalendarski dan traje 4h stvarnog vremena.
NORMAL - 1 OA kalendarski dan traje 8h stvarnog vremena
SLOW - 1 OA kalendarski dan traje 12h stvarnog vremena


Primjera radi, ako igramo na NORMAL brzini, svakih 8 sati se simulira jedan OA dan. Pa ako liga započinje 2.11. i igrač odmah 2.11. ima na rasporedu utakmicu, ako je ne odigra u roku 8 sati od početka lige, utakmica će biti simulirana. Znači važno je što prije odigrati utakmice koje su rano na rasporedu, da ne bi bile simulirane.

Više http://dlgnow.com/vbforums/showthread.php?173-Understanding-the-Online-Association-clock&p=753#post753

U prijevodu: Ako izaberemo NORMAL brzinu, sezona (s playoffom) bi trajala 2 i po mjeseca, FAST malo više od mjesec dana, a SLOW 4 mjeseca.

I još nešto:

Morate imat na umu i slijedeću stvar, igraju se utakmice i vs CPU (zato ne bi smjela bit razina na npr. HALL OF FAME, jer ih teško dobit).

Bilo bi dobro da u ligi imamo samo human controled ekipe. Ako nas vjerojatno neće biti dovoljno, sve ostale ekipe preuzimajo bug.hr liga nickovi. Zašto? Razlozi:
- Trejdovi - CPU radi "genijalne" trejdove i tako bi imali mogućnost commissary lige preko buh.hr liga nickova, da potvrde ili ne dozvole trade. Ako je trade unutra pravila -> dozvoljen trade
- Playoff - ako imamo CPU controled ekipe, može se dogoditii da takva ekipa dođe do playoffa -> čak do prstena . Kad igra član lige sa ekipom koju menagerira bug.hr liga nick -> ide se u simulaciju utakmice -> bug.hr ekipa pusti protivniku da postigne koš i onda izlazi iz utakmice. Piše se pobjeda članu i poraz bug.hr ekipi.

(preuzeto sa http://www.balkan-gaming.net/bplforum/index.php?topic=26689.0)

 

Nadam se da je sad malo jasniji princip fukcioniranja lige.{#} Ajmo na prijave!

 

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 22:50 (bjede).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

Moji prijedlozi:

1. Normal

2. 6 minuta

3. Fantasy Draft

4. Pro

 

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

Fantasy draft

6 min quarter

82 utakmice

Superstar

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

Stone, vidim da si iz BIH, pa ako znaš neki forum gdje ima igrača ove igre, postavi link ako je netko zainteresiran.

A što se tiče težine, možda je bolje da Superstar i HoF uopće ne stavljamo za izbor jer je protiv CPU-a gotovo nemoguće igrat na tim težinama.

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

54 utakmice

Slow mod

Fantasy draft

All Star težina

Također bi predložio i trajanje serija playoffa, do finala konferencije se igraju best of 5 serije, ostalo best of 7

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave
Ja se slažem s njim i predlažem isto samo možda normal umjesto slow.
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

54 utakmice

normal

Fantasy draft

All Star težina

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

Ljudi,oce bit ista od ovoga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

Očito ne, jer 6 prijava do sada govori o zainteresiranosti.{#}

Prijavi se na balkan-gaming, pa ćeš dobiti status rezerve ako netko odustani.

 

Zato mislim da može lock na temu.

 

Pokušali smo...

Ako netko zna gdje ima za uzeti podlogu CoolerMaster Dual-sided, nek javi na PP. Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2012 18:24 (bjede).
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

Ja sam za

 

 

Normal

82

6 min

 

http://www.youtube.com/watch?v=DP71Uv40Umk&feature=related
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

Vidim da je ovo propalo a da je bilo par zainteresiranih....ima nas nekoliko sa sportnet.hr foruma koji smo pokrenuli ligu, ako se netko hoće priključiti ovo su podaci:

naziv: Sportnet Liga

šifra: pacak1950

ID lige: 653030

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave
treba original igra?
Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

Ne treba original. Treba patch 1.0.1.

Znači skineš patch 1.0.1, crack, sve instaliraš, registriraš se u igri i smanjiš sve grafičke postavke na low i minimum i igra ide bez ikakvog trzanja.

 

 

14 godina
offline
NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave
evo mogu se ja prikljucit ako moze samo da patcham i crackam igru
Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2K12 bug.hr Online liga - prijave

Narode molim vas pomozite mi , kupim igricu nijedna nevalja , nijedna nije orginal , znate li možda odakle mogu naručiti NBA 2k12 ili NBA 2k13 , ili FIFU ili Pes , neke dobre igrice , ili mi dajte link da skinem s neke stranice , ... molim vas pomozite mi :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice