Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.532.092
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
xyan kaže...

Evo MC vs. xXx video sa strane DrFuryja, nas ce uskoro, mozda i danas

 

 

 

Dečki koji igraju isključivo HC..ipak znaju gađat na 100% healtha i ipak imaju skilla..to je to.. {#} 

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3

Može mi netko reći ima li koje oružje u repair klasi koji ne trza kad puca

12 godina
offline
Re: Battlefield 3
Logi73 kaže...

Može mi netko reći ima li koje oružje u repair klasi koji ne trza kad puca

rpg il smaw ;)

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3
koja je to repair klasa? igraj sa svakom puškom i onda vidi koja ti najviše odgovara jer svaka trza kad pucaš..
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

u repair klasi koje ne trza dok puca lol., dobra.

probaj sa M4A1+ supressor

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
ARazer kaže...
xyan kaže...

Evo MC vs. xXx video sa strane DrFuryja, nas ce uskoro, mozda i danas

 

 

 

Dečki koji igraju isključivo HC..ipak znaju gađat na 100% healtha i ipak imaju skilla..to je to.. {#} 

Pogledao sam video...   :)

Nazvao bi ga ''u potrazi za nenom''   {#}{#}

 

 

My BF3 Battlelog:neno666_CRO_
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
Logi73 kaže...

Može mi netko reći ima li koje oružje u repair klasi koji ne trza kad puca

Probaj G36C   {#}

My BF3 Battlelog:neno666_CRO_
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Ja sa g36 nemrem dreka pogodit..pogotovo na dalje. Pre veliki spread metaka mi ima, kaj ja znam. Probo sam sve moguce kombinacije al jednostavno nije islo..i rpm me hebeo tak da sam vise glumio pokrenu metu nego kaj sam bio prijetnja s njom :D
Battlelog ~ UrbanFsk
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Nakon pogledanog filmica, xXx vs MC,mogu samo reci da igrate neorganizirano sta se tice te mape. NHF.

Tako smo i mi prije igrali jer nismo radili taktiku za svaku mapu. Vi svi rushate na jedan site,sto nam se posebno svidjelo. :)

 

Sto se tice Nene i njegovog scora,pa nije ni cudo kad je stalno na B site-u. Tamo ste non stop napadali.. Ja sam drzao bocnu stranu,stoga niti nisam mogao imat neki veci score jer nisam isao na B koji nije bio moj dio.  Izmedu ostalog,Furyo,probaj uzet m16a3,puno bolja od aek-a sa gripom i supressom. Nije ni cudo da imas lose hitmarke,kada trza toliko. Probaj sta sam ti napisao pa ces vidjet razliku. Ja sa tom puskom igram bez scope-a i nema mi bolje,jer najmanje trza i poprilicno je jaka.

 

Al sam se svega naslusao,bas sam se nasmijao.. hehehehe

 

Btw- Svakih 10 dana cemo bit jos jaci. :)

Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 3

Brrrrrrrrrr

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 3

Fuj, gadim se sam sebi!

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
 
3 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 3
Danny_HR kaže...

Fuj, gadim se sam sebi!

I meni se gadiš.Fuj.

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
Logi73 kaže...

Može mi netko reći ima li koje oružje u repair klasi koji ne trza kad puca

nož.

15 godina
offline
Battlefield 3

otkad me je na bug-u mislim mr.astraowner izrejpo ko kretena sa m16a3, probo sam i sam tu pušku i bez scopea sa foregripom i heavy barrelom je defiitino jedna od boljih pušaka u igri

 
4 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
fila2208 kaže...
Logi73 kaže...

Može mi netko reći ima li koje oružje u repair klasi koji ne trza kad puca

nož.

a jesi pametan....

 

vidio sam na nekom klipu prije 2 tjedna kako lik puca moćda support i nimalo mu puska ne trza kad puca

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Da, ak ima bi-pod postavljen..
Battlelog ~ UrbanFsk
16 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
Danny_HR kaže...

Fuj, gadim se sam sebi!

Uf kako si mi fin kad si na podu...nemreš ubijat..hahahahahah....njam njam kao kinder pingui si mi fin.{#}{#}{#}

13 godina
offline
Re: Battlefield 3
Logi73 kaže...
fila2208 kaže...
Logi73 kaže...

Može mi netko reći ima li koje oružje u repair klasi koji ne trza kad puca

nož.

a jesi pametan....

 

vidio sam na nekom klipu prije 2 tjedna kako lik puca moćda support i nimalo mu puska ne trza kad puca

Jesam, jako.

Brate šta bi ti no recoil hack ili macro? Ajde googlaj norecoil macro pa će ti svaki gun imat manji trzaj.

Tajna ne trzanja puške je da naučiš recoil puške i natjeraš ruku da kontrira taj recoil. Dakle ako puška vuče goredesno ti imaš blagi rad ruke u lijevo i dolje, normaliziraš je i uvijek tapkaš kad je medium to long pucannje, nikad rafal, nije to cod. Uvijek mekano na okidaču, udariš 2-3 metka pa se puška malo spusti pa opet...za par tjedana kad ti sjedne sistem i recoil ubijat ćeš kao pravi.

Bf je divna igra jer traži navikavanje i učenje koje traje poduže, ali kad skužiš onda svakim oružjem možeš silovati...znam iz vlastitog primjera jer se trudim punit oružja na 500killova. Na početku sam rageao za neke puške jer su glupe, ali kad ih prokužiš jednostavno su predivne.

Probaj, eksperimentiraj, razmišljaš što stavljaš na pušku i zašto, prouči ovo: http://symthic.com/?s=bf3 te malo pazi što pomaže i odmaže recoilu. 

Ovo su sve ono no shit captain obivous and no shit shrelock ali moram ti to reći jer vidim da tražiš no recoil gun kao da igraš cod

lolić :)

 

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Tribali bi jednu večer otić na neki server i da se nadju svi hrvatski klanovi podjele na strane i odigraju dvi mape, po dogovoru. Recimo sjever protiv juga ili sl. Znači 3 klana na jednoj 3 na drugoj strani... Znan sad će počet jao mjao, o bože što spavat nisan iša...

[M|C] 7emper_fi
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2012 6:59 (nooir).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Jel moze afterburner uzimat screenshootove? I koji je default gumb sa screenshoot unutar igre?

Battlelog ~ UrbanFsk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
nooir kaže...

Tribali bi jednu večer otić na neki server i da se nadju svi hrvatski klanovi podjele na strane i odigraju dvi mape, po dogovoru. Recimo sjever protiv juga ili sl. Znači 3 klana na jednoj 3 na drugoj strani... Znan sad će počet jao mjao, o bože što spavat nisan iša...

Meni je to baš ok ideja.

Napravit ekipe tu na forumu..zaključati server neki veći i tarapana. 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
16 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 3
Danny_HR kaže...

Fuj, gadim se sam sebi!

Ma ti si shupac.

16 godina
offline
Re: Battlefield 3
Zero2 kaže...

Meni je to baš ok ideja.

Napravit ekipe tu na forumu..zaključati server neki veći i tarapana. 

Ako se to dogovorite možemo zaključat BUG na koji sat, nema frke.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3
Mene nema do daljnjega u igri jer se selim i ove iz tcoma moram cekat da mi presele liniju,ali cu se spajat na forum prek moba.. Tako da uzivajte bez mene u novom patchu :) P.s.- bas me zanima kolko gb ce bit :D Seba-da,to bi bio ja :) Dam se kladit da po onim fixevima ispod 5gb nije sigurno :D
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
drahic kaže...
Mene nema do daljnjega u igri jer se selim i ove iz tcoma moram cekat da mi presele liniju,ali cu se spajat na forum prek moba.. Tako da uzivajte bez mene u novom patchu :) P.s.- bas me zanima kolko gb ce bit :D Seba-da,to bi bio ja :) Dam se kladit da po onim fixevima ispod 5gb nije sigurno :D

1.6gb {#}

Battlelog ~ UrbanFsk
16 godina
offline
Re: Battlefield 3

Točnije 1.6 :)

EDIT: Eto prespor sam.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2012 8:51 (Danny_HR).
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3
Samo? Lol pa cijelu igru su izmjenili! Lijepo su to zapakirali onda..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 3
BDS kaže...

...tipični igrač BF3 s Bugovog servera {#}

::: peace 0n earth :::
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Turbo sam nabrijan,jos 10 minuta:D beeep beep

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
kach kaže...

Turbo sam nabrijan,jos 10 minuta:D beeep beep

Meni još nije :-(.

Kalko1212 ingame
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice