Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.363.109
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...
Jack Sparrow kaže...

Na kojim postavkama igraš? Jer ovo s prozorom i ovo kod zastave C na Roterdamu nisam vidio kod sebe, a baš izgleda jako loše, baš ono da te oči peku.

 

 Ovo kod zastave B u hotelu na podu je bug bio očito. Što je gore pogodilo je cijeli server jer su i drugi vidjeli lol.

 

Ovaj prozor je jednostavno ovako loše napravljen. Već je bilo i prije bete postavljeno, netko na gamescomu je slikao. Jednostavno loše izgleda to na tom prozoru, mjenjao teksture ali ni na ultra ne izgleda nešto bolje.

Kill Frenzy kaže...
Jack sparrow
Ajde probaj upalit vignete. Meni je s tim dosta bolje

 Ma odmah sam to sve ugasio. Ovo na podu je bug očito jer mi sad izgleda normalno i dobro, ali onaj prozor je jednostano tolko loš lol.

 

Recimo ovo što reflektira tolko jako. Evo primjerice iron sight na M1 Carbine. Pa si ti pomozi nešto naciljati na taj način. 

BF1 je imao malo toga, ali nije pretjerao s time da ti totalno pokrije nišan. Gafika je bila čista, i lightning dobar. Ovdje je sve pretjerano.

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Promster kaže...
Jack Sparrow kaže...

Na kojim postavkama igraš? Jer ovo s prozorom i ovo kod zastave C na Roterdamu nisam vidio kod sebe, a baš izgleda jako loše, baš ono da te oči peku.

 

 Ovo kod zastave B u hotelu na podu je bug bio očito. Što je gore pogodilo je cijeli server jer su i drugi vidjeli lol.


 Ma odmah sam to sve ugasio. Ovo na podu je bug očito jer mi sad izgleda normalno i dobro, ali onaj prozor je jednostano tolko loš lol.

 

Kod mene je pod konstantno rasvijetljen.

15 godina
offline
Battlefield V

Izgleda ko crtani film ovaj bf kakve boje ima.Ko da su ga napravili za dječicu nimalo ozbiljno ne odstavlja dojam, igram bez emocija ništa praznina.Deinstal nažalost.

 

sparow možda tvoj gpu nije dorastao bfV 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 18:49 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V

 

Jbt, ja gledam jutros chat - sve puno zvjezdica. Koji k?

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Kill Frenzy kaže...
Jack sparrow
Ajde probaj upalit vignete. Meni je s tim dosta bolje

 Ma odmah sam to sve ugasio. Ovo na podu je bug očito jer mi sad izgleda normalno i dobro, ali onaj prozor je jednostano tolko loš lol.

 

Recimo ovo što reflektira tolko jako. Evo primjerice iron sight na M1 Carbine. Pa si ti pomozi nešto naciljati na taj način. 

BF1 je imao malo toga, ali nije pretjerao s time da ti totalno pokrije nišan. Gafika je bila čista, i lightning dobar. Ovdje je sve pretjerano.

 kod mene je sve bljestalo dok nisam upalio vignete.sad je normalno

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
Battlefield V

New age battlefield za neke nove klince, i rtx graficke da si frizure i facepaint gledaju o izlog

 

Želim visual fidelity i čistoću, jebe mi se za refleksije i sunce i sranja. 

Kad stavim scope na bren i pucam sa a na b, toliko je mračno da izgubim neprijatelja. prije bih spotao pa si pomogao, a sad kurac. 

Fali spot, recimo da gadas lika da smiješ spot ako si pogodio... A ne random klikati i tražit neprijatelje. 

 

sve je to nekako too much. Koliko god bio plavi filter na bf3 loš bar nije sve tako blještavo bilo i peklo u oči. 

 

ne  znam, malo je vremena, i bojim se da će to sve ostat tako, a da ne pricam da na narviku na brdu, ima granja i drveća kroz koje ne možes pucati, iako si kraj drveta, znači isti bugovi ko u bf3 kad si. kraj kamena i. pogadas kamen a ciljas iznad njega.

Isti bugovi koje vuku već dobrih 8 godina... 

 

Ali kao što. kaže 191x7 to su oni namjerno, tako da vide koliko to ljude živcira.. 

 

+ igra je toliko gladna hardvera da fino rade reklamu proizvodacima da se ljudi upgradeaju da bi igrali, a kud su izgubili puno igrača već dosad svime prikazanim, još će i više od budžet gamera koji će se vratiti svojim igrama koje za razliki od bf. na njihovom.hardveru i rade. 

pls ne želim početi flame war oko toga kome kako radi ali kad pogledam system reqs, čovjek bi rekao da se za male novce može složit računalo da vrti ovu igru ali očito ne može... i to me baš razočaralo, ali dobro. 

 

Kako onda probat full game, koliko je origin access? 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...

 kod mene je sve bljestalo dok nisam upalio vignete.sad je normalno

 Vignette ti samo potamni rubove ekrana ako se ne varam.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

New age battlefield za neke nove klince, i rtx graficke da si frizure i facepaint gledaju o izlog

 

Želim visual fidelity i čistoću, jebe mi se za refleksije i sunce i sranja. 

Kad stavim scope na bren i pucam sa a na b, toliko je mračno da izgubim neprijatelja. prije bih spotao pa si pomogao, a sad kurac. 

Fali spot, recimo da gadas lika da smiješ spot ako si pogodio... A ne random klikati i tražit neprijatelje. 

 

sve je to nekako too much. Koliko god bio plavi filter na bf3 loš bar nije sve tako blještavo bilo i peklo u oči. 

 

ne  znam, malo je vremena, i bojim se da će to sve ostat tako, a da ne pricam da na narviku na brdu, ima granja i drveća kroz koje ne možes pucati, iako si kraj drveta, znači isti bugovi ko u bf3 kad si. kraj kamena i. pogadas kamen a ciljas iznad njega.

Isti bugovi koje vuku već dobrih 8 godina... 

 

Ali kao što. kaže 191x7 to su oni namjerno, tako da vide koliko to ljude živcira.. 

 

+ igra je toliko gladna hardvera da fino rade reklamu proizvodacima da se ljudi upgradeaju da bi igrali, a kud su izgubili puno igrača već dosad svime prikazanim, još će i više od budžet gamera koji će se vratiti svojim igrama koje za razliki od bf. na njihovom.hardveru i rade. 

pls ne želim početi flame war oko toga kome kako radi ali kad pogledam system reqs, čovjek bi rekao da se za male novce može složit računalo da vrti ovu igru ali očito ne može... i to me baš razočaralo, ali dobro. 

 

Kako onda probat full game, koliko je origin access? 

 Al skuži likove. Oni maknu spotanje i onda kao namjerno da zatrolaju ubace sve puno efekata, sve puno refleksija i blještavo, supernovu umjesto sunca, pretamnu optiku. Taman ono da ne vidiš ništa. Pa jesu panjine kako bi Antraks rekao haha.

 

A i taj Ray Tracing što ubacuju. Dobro izgleda, ali kolko sam čitao igra se s time nije digla na više od 30 frameova. Na Rotterdamu su točno namjerno nabacali sve puno lokvica vode, blješave prozore i ispolirane aute kako bi bio kao benchmark za tu tehnologiju. To što će netko jednom koristiti i onda ugasiti jer se želi fokusirati na pucanje.

 

Origin Access je 3.99, a Premier je oko 15 eura.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 20:21 (Jack Sparrow).
8 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

New age battlefield za neke nove klince, i rtx graficke da si frizure i facepaint gledaju o izlog

 

Želim visual fidelity i čistoću, jebe mi se za refleksije i sunce i sranja. 

Kad stavim scope na bren i pucam sa a na b, toliko je mračno da izgubim neprijatelja. prije bih spotao pa si pomogao, a sad kurac. 

Fali spot, recimo da gadas lika da smiješ spot ako si pogodio... A ne random klikati i tražit neprijatelje. 

 

sve je to nekako too much. Koliko god bio plavi filter na bf3 loš bar nije sve tako blještavo bilo i peklo u oči. 

 

ne  znam, malo je vremena, i bojim se da će to sve ostat tako, a da ne pricam da na narviku na brdu, ima granja i drveća kroz koje ne možes pucati, iako si kraj drveta, znači isti bugovi ko u bf3 kad si. kraj kamena i. pogadas kamen a ciljas iznad njega.

Isti bugovi koje vuku već dobrih 8 godina... 

 

Ali kao što. kaže 191x7 to su oni namjerno, tako da vide koliko to ljude živcira.. 

 

+ igra je toliko gladna hardvera da fino rade reklamu proizvodacima da se ljudi upgradeaju da bi igrali, a kud su izgubili puno igrača već dosad svime prikazanim, još će i više od budžet gamera koji će se vratiti svojim igrama koje za razliki od bf. na njihovom.hardveru i rade. 

pls ne želim početi flame war oko toga kome kako radi ali kad pogledam system reqs, čovjek bi rekao da se za male novce može složit računalo da vrti ovu igru ali očito ne može... i to me baš razočaralo, ali dobro. 

 

Kako onda probat full game, koliko je origin access? 

 Bas to, ne kuzim koji vrag su sjene tak tamne.
Imam kalibriran TV i u vecini igara Brightness je odma kak treba, al ovdje sam ga digao na 70% 
I sad su sjene nesto bolje no jos uvijek su jako tamne dok mi je sve ostalo skureno 

13 godina
offline
Battlefield V

A jel bilo kakve priče koliko je ovaj build koji sad imamo u beti star? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...

A jel bilo kakve priče koliko je ovaj build koji sad imamo u beti star? 

 uvijek. ista priča ,opravdanje za sve + što kaže kolega 191x7 namjerno su ubacili neke bugove toboz

 

na kraju izađe igra, kao recimo bf4 pa imaš rsod, i tako. 

bf1 je imao najbolji start možda dosad po mom mišljenju, kakva god igra bila ali je fino radila i beta i full

 

iskreno mislim da namjerno to rade, nedaj Bože da ja na low imam prednost jer sam pogasio sranja, a ovaj na rtx gleda svu tu ljepotu i pucka se samnom. on mene ne vidi od tih sranja, ja njega jer je sve tamno i nikako se pogodit. 

nabijem ih na kurac, njih i logiku iza toga svega. 

uzet ću taj access i tih mjesec dana odigrat,, dossdit će bok. 

to je 15 sati samo kao jel? 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 20:44 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Ovo je najbolji battlefield do sad. Nemate vi pojma. 

 

 

 

Pa sva ova sranja, pogotovo pizdarija sa squadovima vuce na trojku, tako da bi moglo biti super

15 godina
offline
Battlefield V

Sad nakon šta je većina isprobala, mala anketa da vidim kako ljudi dišu.

 

Hoćete li kupiti BF5 ?

20 Da, sigurno.
19 Nema šanse.
28 Možda kasnije na nekom popustu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...

New age battlefield za neke nove klince, i rtx graficke da si frizure i facepaint gledaju o izlog

 

Želim visual fidelity i čistoću, jebe mi se za refleksije i sunce i sranja. 

Kad stavim scope na bren i pucam sa a na b, toliko je mračno da izgubim neprijatelja. prije bih spotao pa si pomogao, a sad kurac. 

Fali spot, recimo da gadas lika da smiješ spot ako si pogodio... A ne random klikati i tražit neprijatelje. 

 

sve je to nekako too much. Koliko god bio plavi filter na bf3 loš bar nije sve tako blještavo bilo i peklo u oči. 

 

ne  znam, malo je vremena, i bojim se da će to sve ostat tako, a da ne pricam da na narviku na brdu, ima granja i drveća kroz koje ne možes pucati, iako si kraj drveta, znači isti bugovi ko u bf3 kad si. kraj kamena i. pogadas kamen a ciljas iznad njega.

Isti bugovi koje vuku već dobrih 8 godina... 

 

Ali kao što. kaže 191x7 to su oni namjerno, tako da vide koliko to ljude živcira.. 

 

+ igra je toliko gladna hardvera da fino rade reklamu proizvodacima da se ljudi upgradeaju da bi igrali, a kud su izgubili puno igrača već dosad svime prikazanim, još će i više od budžet gamera koji će se vratiti svojim igrama koje za razliki od bf. na njihovom.hardveru i rade. 

pls ne želim početi flame war oko toga kome kako radi ali kad pogledam system reqs, čovjek bi rekao da se za male novce može složit računalo da vrti ovu igru ali očito ne može... i to me baš razočaralo, ali dobro. 

 

Kako onda probat full game, koliko je origin access? 

 Al skuži likove. Oni maknu spotanje i onda kao namjerno da zatrolaju ubace sve puno efekata, sve puno refleksija i blještavo, supernovu umjesto sunca, pretamnu optiku. Taman ono da ne vidiš ništa. Pa jesu panjine kako bi Antraks rekao haha.

 

A i taj Ray Tracing što ubacuju. Dobro izgleda, ali kolko sam čitao igra se s time nije digla na više od 30 frameova. Na Rotterdamu su točno namjerno nabacali sve puno lokvica vode, blješave prozore i ispolirane aute kako bi bio kao benchmark za tu tehnologiju. To što će netko jednom koristiti i onda ugasiti jer se želi fokusirati na pucanje.

 

Origin Access je 3.99, a Premier je oko 15 eura.

 

 

Lako moguce da se sve raspalo bas radi tog raytracinga.

Kod Kukya kao da se upalio raytracing a nema sanse na tom gpu da je podrzan.

Moguce da su texture prilagodjenje to kurcevom osvjetljenju pa sad imamo kupus.

BF1 je moguce igrati bez spotanja koliko je odlicno to slozeno, paleta je pogodjena ko bomba. Ovdje se nest gadno pomjesalo.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

 

Lako moguce da se sve raspalo bas radi tog raytracinga.

Kod Kukya kao da se upalio raytracing a nema sanse na tom gpu da je podrzan.

Moguce da su texture prilagodjenje to kurcevom osvjetljenju pa sad imamo kupus.

BF1 je moguce igrati bez spotanja koliko je odlicno to slozeno, paleta je pogodjena ko bomba. Ovdje se nest gadno pomjesalo.

 Vjerovatno su ubacili kinesku paletu boja... 

Battlelog: MUDO_HR
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Hvale se sa naprednom destrukcijom, V1 raketa spici drito u onu konstrukciju uz more na Narviku, odletili bi njeni dijelovi do Osla, a ovdje sve ostane citavo. jbla ih takva destrukcija

 

Spoting sam se naviknuo...kad se vratim na bf1 vidjet cu kroz zidove 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

meni je ovo sto nema spotinga fantasticno. nema vise da se svi na mapi vide gdje su i da te navodi do protivnickog igraca.moras se malo potrudi.izvrsno

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

na mojoj pili (iz profila) radi dobro, sve na low, fhd

slicno ili isto mi je radila bf1 beta, samo sto mi se totalno nije svidala pa je nisam uzimao, a ovo bi mogao, ima neki malo bolji osjecaj igranja, pucanja.. i ako sam dobro skuzio nema konja, maceva, vikinga, turaka, mojsija sa 10 zapovijedi i sl. stvari 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 0:00 (digitall).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Jedna dobra medic partija, i super mi je sa medicom samo stisnes 5 i healas (tražio sam dal mogu tu kontrolu stavit na miš ali nema toga u opcijama koliko sam vidio) se jos uvijek sam na stenu (prdilica obična smori dok nekog ubije, treba 100 metaka a rate of fire u qurcu) ali puno znači kad si odma vratiš hp i ideš u fight... Sa assultom sam dosao do 12 lvl tamo imam sve puške jedino je stg automatska ove ostale su semi auto. Probao sam na supportu otključati shotku ali kad sam došao do lvl 10 support i dalje se nije otključala msm da se zove drilling onako ima 3 cjevi jedna je za običan metak za daljinu... Nije mi se više dalo sa supportom. Ako je netko uspio otključati neka javi na kojem lvl to ide. Sa sniperima mi se baš neda pa sam tu negdje lvl 3 samo... Ako je netko otključao kar98 neka isto javi kakav je vjerovatno radi preko 80 u tijelo... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 0:36 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Lik je ukratko sve objasnio:

 

 

 

 

 

edit:

I LevelCap ima dobru poantu:

 

 

 

edit 2:

Angry Joe također (Čovje ukratko objasnio na 6:25 min):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Definitivno svima se sviđa gunplay i žele da igra zaživi, ali većina ostalih stvari je fula.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 9:06 (Soldier977).
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Zašto je samo 1 tenk po ekipi? Ovako se sve svodi na inf. napucavanje.
Da li ima kakva najava većih mapa sa više vozila?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...

Zašto je samo 1 tenk po ekipi? Ovako se sve svodi na inf. napucavanje.
Da li ima kakva najava većih mapa sa više vozila?

 Većih mapa?

 

Pa za ove dvije mape ti treba vječnost za doći sa A na F čak i tenkom jer ide 3 km/h....

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield V

I stvarno, zar se danas mora toliko kompromisa uraditi da bi čovjek zaigrao neku igru koja mu je bila draga u nekom prošlom nastavku. Ono tipa, ako hoću odlilčan gunplay i dobar zvuk u igri, trebao bi se odreći pameti i kupiti "faster bullets" za moju pušku.......?????? Pa šta je njima???

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Lik je ukratko sve objasnio:

 

 

 

 

 

edit:

I LevelCap ima dobru poantu:

 

 

 

edit 2:

Angry Joe također:

 

 

 

 

 

 

 

Definitivno svima se sviđa gunplay i žele da igra zaživi, ali većina ostalih stvari je fula.

 

 

Nažalost sve se svodi na par new age gurua koji guraju svoje ideje.

Mene kao end usera samo igre smore, a mogu misliti developere. Ponedjeljak jutro u DICEu, taman sjedneš da kreneš radit a kolega veli : Magnuss, jesi vidio novi video od LevelCapa što veli o igri? 

Ma insta proljev bi dobio! 

 

 

 

Svi su oni K/D whores, pogotovo levelsmrad!

Nije mu palo na pamet predložiti, pošto cvili za avionima, ovo npr:

Ako sam dobor skužio,  u dogfightu kada uništiš avion, supranik ima malo malo vremena da baila, nešto kao u BC2 i ako baila nema killa!

U tom slučaju neka se pobjedniku piše kill, pošto je tako i tako u WW2 bila praksa da se računaju oboreni avioni neovisno da li je pilot poginio ili ne...

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

I stvarno, zar se danas mora toliko kompromisa uraditi da bi čovjek zaigrao neku igru koja mu je bila draga u nekom prošlom nastavku. Ono tipa, ako hoću odlilčan gunplay i dobar zvuk u igri, trebao bi se odreći pameti i kupiti "faster bullets" za moju pušku.......?????? Pa šta je njima???

 

 

Pa kompromisi se i rade radi tih youtube gurua! Zato i imamo to što imamo!

12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Soldier977 kaže...

I stvarno, zar se danas mora toliko kompromisa uraditi da bi čovjek zaigrao neku igru koja mu je bila draga u nekom prošlom nastavku. Ono tipa, ako hoću odlilčan gunplay i dobar zvuk u igri, trebao bi se odreći pameti i kupiti "faster bullets" za moju pušku.......?????? Pa šta je njima???

 

 

Pa kompromisi se i rade radi tih youtube gurua! Zato i imamo to što imamo!

 Ma daj Floyd nemoj ti zatvrati oči. Pa iz aviona se vidi da su izgubili kompas u razvoju BF-a. 

 

evo lijepo je čovjek sročio u par rečenica na 6:25

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 9:11 (Soldier977).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Nema timske igre, to se vidi iz aviona. Ali kako ljude natjerati da igraju timski? OK, ovo je jos sad u fazi istrazivanja pa ekipa trci okolo iz zajebancije - mozda i bude bolje sa full igrom i drugacijim mapama.

Tenkova treba biti vise a protuoklopna oruzja (npr panzerfaust) trebaju biti jaca. Self repair mi se ne svidja nikako, to bi trebalo biti iskljucivo u sferi inzinjeraca ili u bazi. Ja jucer sjednem prvi puta u tenk kao vozac i pola runde mi nitko ne moze nista.

Oni topovi (PAK) su mi prejebeni, samo bi trebali imati veci dmg protiv oklopa i manji drop. Gadjas zastavu 300 metara dalje a moras dici cijev kao da minobacacem gadjas...

Imao sam jedan disconnect usred partije i jednom mi se spawn nesto zaglavio - imao sam u isto vrijeme i mapu i crosshair na ekranu pa sam morao redeploy. Osim toga nisam primjetio nikakve vece probleme.

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Nema timske igre, to se vidi iz aviona. Ali kako ljude natjerati da igraju timski? 

 Pa to i jeste stvar... Ne treba ljude tjerati na timsku igru. Ljudi će sami igrati timski kada napraviš BF-like igru a ne klon Call Of Dutyja na većoj mapi. 

 

Ove customizacije oružja su debilne. FASTER BULLETS??? LOWER VERTICAL RECOIL??? LOWER HORIZONATL RECOIL??? FASTER GET UP FROM PRONE??? Ko da ovaj studio nije radi BF franšizu od početka. Jedino objašnjenje mi je da su sve smijenili (ovi iz EA) i postavili nove ljude nakon BFa-4. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
C64 kaže...

Zašto je samo 1 tenk po ekipi? Ovako se sve svodi na inf. napucavanje.
Da li ima kakva najava većih mapa sa više vozila?

 Većih mapa?

 

Pa za ove dvije mape ti treba vječnost za doći sa A na F čak i tenkom jer ide 3 km/h....

 Pa zato služe vozila. Neka stave motore sa prikolicom...

Nedostaju borbe sa sa tenkovima, avionima... Ovo je Battlefiled. Ili postaje/posato nešto drugo

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice