Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.363.779
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Battlefield V

Želim njima da propadnu te da dice opet vrati bf na pravi put , ali neče dok imaju esport.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Jedva dočekao da završi ova beta više, napokon su serveri na bf1 ponovno puni..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Budemo svi igrali COD BO4 Blackout na kraju

 Da je barem icemu imam private beta pristup i kao ocekivano bezveze. Uglavnom bf 5 uzimam kako bilo da bilo bugove ce popraviti a i bf 1 mi nije lego kako ovaj. Uglavnom igra je za sada lose optimizirana i dropovi na 45fps su nerijetki ali je ipak igrivo samo da to rijese.

na DX 12 mogu zaboraviti posto se tamo igra doslovno vuce al nema veze. Upravao stavio bf 4 da se skida posto mi bf1 nikako nelezi imam ga isto ali neznam nekako mi nije to to. Probao sam i sa 16Gb rama isto mi nije pomoglo kod dropova, eventualno novi proc a to cu svakako uzet posto mi je ovaj ionako prijelazno rijesenje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 11:39 (CroVandal).
12 godina
offline
Battlefield V

Odličan review bete:

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Prije 16 godina je sve počelo:

https://www.facebook.com/UNILADGaming/videos/278927672830946/

 

 

 

tako da..... nataknem ja BF3 na stojka, ovo je bio hype! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

Prije 16 godina je sve počelo:

https://www.facebook.com/UNILADGaming/videos/278927672830946/

tako da..... nataknem ja BF3 na stojka, ovo je bio hype! 

 U ono vrijeme sam o tome čitao samo u časopisima. Nit sam igrao, nit sam vidio trailer :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
mrfloyd kaže...

Prije 16 godina je sve počelo:

https://www.facebook.com/UNILADGaming/videos/278927672830946/

tako da..... nataknem ja BF3 na stojka, ovo je bio hype! 

 U ono vrijeme sam o tome čitao samo u časopisima. Nit sam igrao, nit sam vidio trailer :(

 

To je bilo vrijeme kada nije bio problem nositi 20" CRt monitor na lan, krimpati metre i metre kabla i instalirati ljudima LAN kartice jer naravno, tko je to uopće imao u kompu, pržiti se ljeti i smrzavati zimi u nekim šugavim prostorima.

Sve se to zaboravilo kada je runda počela! 

 

13 godina
offline
Battlefield V

Caspian: 6 tenkova, 2 protuavionca
Sinai Desert: 4 tenka
Arctic Fjord: 2 tenka
Na kraju će izdavati samo mape kao Metro i Operation Locker

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

Prije 16 godina je sve počelo:

https://www.facebook.com/UNILADGaming/videos/278927672830946/

 

 

 

tako da..... nataknem ja BF3 na stojka, ovo je bio hype! 

 Bio si puno mlađi i to si prvo vidio u životu od pravih igara 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...

Caspian: 6 tenkova, 2 protuavionca
Sinai Desert: 4 tenka
Arctic Fjord: 2 tenka
Na kraju će izdavati samo mape kao Metro i Operation Locker

 Pa dobro to je beta. Za BF3 betu smo dobili metro.

13 godina
offline
Battlefield V

kako nama treba moderan bf s ovakvim gunplayem to nisu istine....i to svi mislimo, ali nitko neće reći.

 

 

 

...

komentar na mjestu

https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/9f66vi/bfv_battlefield_5_is_essentially_an_early_access/

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 17:40 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
C64 kaže...

Caspian: 6 tenkova, 2 protuavionca
Sinai Desert: 4 tenka
Arctic Fjord: 2 tenka
Na kraju će izdavati samo mape kao Metro i Operation Locker

 Pa dobro to je beta. Za BF3 betu smo dobili metro.

 

I to bez LAV25 kojeg su na svim videima prikazivali

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
mrfloyd kaže...

Prije 16 godina je sve počelo:

https://www.facebook.com/UNILADGaming/videos/278927672830946/

 

 

 

tako da..... nataknem ja BF3 na stojka, ovo je bio hype! 

 Bio si puno mlađi i to si prvo vidio u životu od pravih igara 

 Slušaj ti mali .......

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 17:39 (mrfloyd).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

kako nama treba moderan bf s ovakvim gunplayem to nisu istine....i to svi mislimo, ali nitko neće reći.

 

 

 Kad se nagađalo što će biti BF1:

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Sad kad ste probali bfV, bil rađe da smo dobili modernu iteraciju, ili je ok ovaj steampunk šareni pristup ww2?

 

15 Fali moderno ratovanje
21 Predobra je ww2 tema
4 Užas, bez obzira na setting
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

kako nama treba moderan bf s ovakvim gunplayem to nisu istine....i to svi mislimo, ali nitko neće reći.

 

 

 

...

komentar na mjestu

https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/9f66vi/bfv_battlefield_5_is_essentially_an_early_access/

 

Mislim da bzvze drami oko feature-a koji će doći naknadno, ali nekako sa jezom slutim da bi ovdje mogao imati pravo:

 

It's a rush job being shoved out the door in time for a holiday 2018 release even though it clearly is not ready, and development is being hobbled by attempts to strongarm mass market friendly features like BR and wacky Fortnite style cosmetics into the game.

 

Nadam se da neće biti istina, ali opet... Ne znam jesu li ti debili svjesni da će sjebati igru u potpunosti, ako je gurnu van u približnom stanju kakva je bila beta.

13 godina
offline
Battlefield V

Možda malo drami, ali je u pravu. Sve čime su se hvalili nemaju spremno i koristit će ovo bez premiuma da guraju FREE updateove, ono kao daj narodu igara...ekipa će to pušit i ok

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Trošio sam u životu i na gluplje stvari, tako da 37€ neće biti drama.

Ono čega se treba čuvati je nadogradnja hardwarea. To đubre obično vreba uz novi naslov, pa ako se ne bude igralo ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Sad kad ste probali bfV, bil rađe da smo dobili modernu iteraciju, ili je ok ovaj steampunk šareni pristup ww2?

 

 ja bi iskreno nazad na moderno. bf3 i 4 su mi dosadili sa modernim i htio sam ww1 i ww2. glavni problem sa tim starim settingom je kaj su oruzja za qrac, sve se trese, recoil do neba, fire rate nikakav, nema helikoptera, nema attachmenta. jednostanvo nema sadrzaja. u ww2 je cak i bilo nekakvih jadnih helikoptera pa budu valjda nes skemijali da ubace to u bf5.. al i to bu nes ko od papira, sporo, jadno, bezvezezno, ko i puške.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 19:37 (b00).
16 godina
offline
Battlefield V

Mislim da uopće nije problem koje je vremensko doba ratovanja, problem je u cijelom tom grafičkom dizajnu koji je možda malo prešaren i preneozbiljan za takvu jednu franšizu od koje smo navikli donekle na ozbiljnost.

 

Ja im osobno neću zamjeriti art dizajn, gunplay mi se sviđa, jedino malo da srede te upgradeove i bio bi donekle zadovoljan s igrom.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Evo par interesntnih tvitiča gdje se naš stari drug Žika kritički osvrnuo na stanje u kojem se naša omiljena igra trenutno nalazi, a drug drunkz3 je odgovorio :

 

https://twitter.com/DRUNKKZ3/status/1039892767994986496

 

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Moj PC  
3 0 hvala 4
13 godina
offline
Battlefield V

pošto su dali free premium upalio bf1. 

 

Znači igra fino zakucala core na 100, daje finih 100-120fps bez ijednog dropa bez obzira na akciju.

Igra izgleda jebeno, radi predivno. Kad sam otišao iz bf1, na samom početku, igra je bila kaos...sad je toliko novoga, pušaka ovoga onoga ne znam di počet jbt.

 

ne vjerujm da ću sad aktivno igrat, ali baš me zanimalo kako je bf1 radio.

Da postignu takvu optimizaciju i preglednost kakvu je bf imao, bit će to dobro.

 

ugl. pozitvno iznenađen kako je bf1 nakon 2 god dobra igra, za mene prekasno, ali u svakom slučaju vidim da se radilo na njoj...nadam se da bf v neće bit nakon dve, nego odmah.

 

 

ontipic

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 23:02 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Battlefield V

Battlefield V Beta You Might Not Like What I Have To Say

Moj PC  
3 0 hvala 3
6 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...

Caspian: 6 tenkova, 2 protuavionca
Sinai Desert: 4 tenka
Arctic Fjord: 2 tenka
Na kraju će izdavati samo mape kao Metro i Operation Locker

 Ne znam gdje bi ti na Rotterdam ili Fjord ubacio vise tenkova. Svaka mapa ima tri linije od kojih je jedna ocito za tenkove (A-B-D-E na Rotterdamu i A-C-E na Fjordu) dok su druge dvije primarno za pjesadiju. Dodaj tome da svaki Squad moze za sebe pozvati cudoviste od tenka kada sakupi dovoljno bodova i to je vec previse tenkova za bilo koju od dvije mape.

Ali onda opet, ja sam skoro ekskluzivno igrac pjesadije sto gura objective tako da sto ja znam o tenkovima koji sa pocetne zastave pokusavaju gadati snipere na drugoj strani mape dok Lijevanka nagraduje vrhunski uspjeh takvog stila igre.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 8:49 (sexytoiletpaper).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
C64 kaže...

Caspian: 6 tenkova, 2 protuavionca
Sinai Desert: 4 tenka
Arctic Fjord: 2 tenka
Na kraju će izdavati samo mape kao Metro i Operation Locker

 Ne znam gdje bi ti na Rotterdam ili Fjord ubacio vise tenkova. Svaka mapa ima tri linije od kojih je jedna ocito za tenkove (A-B-D-E na Rotterdamu i A-C-E na Fjordu) dok su druge dvije primarno za pjesadiju. Dodaj tome da svaki Squad moze za sebe pozvati cudoviste od tenka kada sakupi dovoljno bodova i to je vec previse tenkova za bilo koju od dvije mape.

Ali onda opet, ja sam skoro ekskluzivno igrac pjesadije sto gura objective tako da sto ja znam o tenkovima koji sa pocetne zastave pokusavaju gadati snipere na drugoj strani mape dok Lijevanka nagraduje vrhunski uspjeh takvog stila igre.

 Poanta je: dizajn mape
Da li se favorizira inf borba? Da li imaš velika otvorena područja koja odgovaraju snajperima (ili napucavanju tenkova preko pola mape)
Dobar dizajn mape je spomenuti Caspian (iz BF3, bez središnjeg zida)
Središnji dio za inf napucavanje u kojima caruje Assault, a vanjske točke za borbe tenkova i izbor klase je inžinjerac.
Trenutačni dizajn BF V - inf borba. Kakve će ostale mape biti, vidjet ćemo. Ja sam skeptičan.

6 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...
sexytoiletpaper kaže...
C64 kaže...

Caspian: 6 tenkova, 2 protuavionca
Sinai Desert: 4 tenka
Arctic Fjord: 2 tenka
Na kraju će izdavati samo mape kao Metro i Operation Locker

 Ne znam gdje bi ti na Rotterdam ili Fjord ubacio vise tenkova. Svaka mapa ima tri linije od kojih je jedna ocito za tenkove (A-B-D-E na Rotterdamu i A-C-E na Fjordu) dok su druge dvije primarno za pjesadiju. Dodaj tome da svaki Squad moze za sebe pozvati cudoviste od tenka kada sakupi dovoljno bodova i to je vec previse tenkova za bilo koju od dvije mape.

Ali onda opet, ja sam skoro ekskluzivno igrac pjesadije sto gura objective tako da sto ja znam o tenkovima koji sa pocetne zastave pokusavaju gadati snipere na drugoj strani mape dok Lijevanka nagraduje vrhunski uspjeh takvog stila igre.

 Poanta je: dizajn mape
Da li se favorizira inf borba? Da li imaš velika otvorena područja koja odgovaraju snajperima (ili napucavanju tenkova preko pola mape)
Dobar dizajn mape je spomenuti Caspian (iz BF3, bez središnjeg zida)
Središnji dio za inf napucavanje u kojima caruje Assault, a vanjske točke za borbe tenkova i izbor klase je inžinjerac.
Trenutačni dizajn BF V - inf borba. Kakve će ostale mape biti, vidjet ćemo. Ja sam skeptičan.

 Jedna od najboljih mapa je Zavod 311. Statisticki je nesto tipa 49.5% i 50,5% winrate po svakoj strani.

Odlican izbor vozila. 1 Tank, 1 LAV + 1 sa F i A, MAA, Transport i Scout heli. Dakle sve osim aviona i Attack Helia. Infantry je bio tu da zauzima C i D zastave dok su tenkovi drzali linije sa strane D i prolaz izmedu D i C i kaznjavali igrace koji tamo pokusavali proci. B i E su uvijek bili pod pritiskom jer (za razliku od Caspiana) ima vise nego dovoljno covera da nisi stalno na nisanu snipera. Sniperi su takoder imali odlicne pozicije, brda pored D, zgrade na D i C ali su morali biti precizni da skinu pjesadiju koja gura na objective. Druga opcija je uvijek bila sa helikopterom na zgradu, maknuti snipere i sa zgrade braniti ljude koji guraju objective. MAA je osiguravao da Heli mora igrati defenzivnije umjesto cistog silovanja koje Attack Heli ima na mapama tipa Siege Of Shanghai. A i F mape su uvijek nagradivale tim koji ih drzi jer su davale dodatan LAV te je protivnike koji su se utaborili tamo bilo tesko izvuci van ako si jedan igrac. Na drugu stranu si imao Golmud i Silk Road gdje su bila cak 4 igraca pjesadije po timu pa su mape bile meh i sa daleko manje akcije.

No na kraju krajeva, sve to dode do preferenci igraca. Neki vole uletavati na objective sa puno rizika, neki pokusavaju snajpati sa 1km a neki cekaju 2-3 minute u spawnu i klikcu na vozila ko blesavi da prvi udu u njih.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 9:52 (sexytoiletpaper).
12 godina
offline
Battlefield V

Evo ga, sve je tu:

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Nova mapa Arras i deploy screen i info za Frontlines unutar Grand Operations:

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 4
13 godina
offline
Battlefield V

Nadam se da će biti tenkova i vozila po objectivima pa će im se tako vrijednost dići.

Užas mi je ovo spawnanje u tenkove itd, uopće ne skužim to i zanamarim da imaju vozila na mapi...billo mi je bolje prije, fno spawn u bazi pa čekaj, a ne ovo sumanuto klikanje na spawn tenka pa pa silovanje.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Nadam se da će biti tenkova i vozila po objectivima pa će im se tako vrijednost dići.

Užas mi je ovo spawnanje u tenkove itd, uopće ne skužim to i zanamarim da imaju vozila na mapi...billo mi je bolje prije, fno spawn u bazi pa čekaj, a ne ovo sumanuto klikanje na spawn tenka pa pa silovanje.

 Pa u BF1 su se na nekim objectivima spawnali.

Spawnanje vozila u bezi je isti vrag, zapravo u BF4 je tolko ljudi čekalo heli u bezi. I onda kad je netko uzeo su bili pola kilometra od berbe. Ovako ako netko uđe u tenk prije tebe, klikneš na squadmate i spawn na njega.

 

Čak je ovak bolje jer na mapi možeš imati 3 različita tenka, odnosno vrstu koju želiš. Dok si u BF3 ili 4 imao recimo 3 abramsa i to je to. Nisi mogao dobiti IFV odnosno light tank ako ga na toj mapi nije bilo. Isto si sa avionima, možeš imati 2 fightera ili 2 bombardera.

 

U BF3-4 si mogao i krasti jetove iz protivničke baze ili si mogao spamati TV rakete i uništavati im vozila. Ovaj sistem to popravlja.

Isto zato sad imamo animaciju i repair iz nutra. A to je krađa vozila, od tvojeg i protivničkog tima. Sad se repairaš iz nutra si statičan i ne možeš pucati, dok u BF4 se tenk lagano regenerirao, dok si se ti vozio i pucao.

 

Meni je isto ovaj sistem za vozila bio bezveze, ali skužiš da je u biti bolji jer "balansira" i popravlja iritantne stvari.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice