Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.363.772
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

A jbg, studenti imaju vremena i zivaca...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Ekipa, ovaj sad aktual tide of war task na zadnjem treba roknuti 2 enemya sa v1/jb2, moras bas ti biti squad leader i lansirati raketu ili dovoljno da si samo u squadu koji je lansira i rokne 2 neprijatelja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
lav1000 kaže...

Ekipa, ovaj sad aktual tide of war task na zadnjem treba roknuti 2 enemya sa v1/jb2, moras bas ti biti squad leader i lansirati raketu ili dovoljno da si samo u squadu koji je lansira i rokne 2 neprijatelja?

 Ne moraš biti squad leader. Bitno samo da netko iz tvog squada lansira i rokne minimalno dvojicu :D

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Ja sam sad napokon odigrao jednu partiju u miru. Moram priznati da je malcice prisutan onaj "pistolj na vodu" feeling.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Dobar osvrt jackfrags-a na trenutnu situaciju. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 20:30 (Zin8).
 
7 0 hvala 3
9 godina
offline
Battlefield V

Pade stotka :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Pade stotka :)

 cool

s čim?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
BeLLicus kaže...

Pade stotka :)

 cool

s čim?

 Sa svime i svačime, prvi dio partije igrao sa Gewehr 1-5 puška je pravo otkriće kako su dirali ovaj TTK, premda to na nju nije utjecalo užitak ju je za koristiti, onda malo Panzera IV, volim ga jer ima na 4 nadogradnji veliki shotgun pa je super za infantry, i dosta toga je odigrano sa JU 88 A, inače grand operacija je u pitanju :)

12 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
CyberDemonVZ kaže...
BeLLicus kaže...

Pade stotka :)

 cool

s čim?

 Sa svime i svačime, prvi dio partije igrao sa Gewehr 1-5 puška je pravo otkriće kako su dirali ovaj TTK, premda to na nju nije utjecalo užitak ju je za koristiti, onda malo Panzera IV, volim ga jer ima na 4 nadogradnji veliki shotgun pa je super za infantry, i dosta toga je odigrano sa JU 88 A, inače grand operacija je u pitanju :)

 sa JU 88 A na grande samo sipaj bombe!

 

12 godina
offline
Battlefield V

Ono što je jack frags pričao u zadnjem videu sve potpisujem. Napokon imamo fantastičan feeling pucanja u bfu a ostalo je prosjek i ispod prosjek. Baš zbog potencijala igre Community pizdi na ova njihova preseravanja. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Ono što je jack frags pričao u zadnjem videu sve potpisujem. Napokon imamo fantastičan feeling pucanja u bfu a ostalo je prosjek i ispod prosjek. Baš zbog potencijala igre Community pizdi na ova njihova preseravanja. 

 Oni si zamislili da je gunplay zašto ljudi odlaze, a imaju 10 drugih problema koji mogu odbiti ljude od igre.

 

Recimo assignmenti koji promoviraju kempanje i buksanje. Recimo kokni 10 ljudi iz hipfirea kad je protivnik na objective. Dakle moraš biti ukempan negdje na objectiveu, onda pustiti njega da utrči nutra da bi onda bez ciljanja ubio lika. Promovira i kempanje, i spemanje iz hipfirea. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Soldier977 kaže...

Ono što je jack frags pričao u zadnjem videu sve potpisujem. Napokon imamo fantastičan feeling pucanja u bfu a ostalo je prosjek i ispod prosjek. Baš zbog potencijala igre Community pizdi na ova njihova preseravanja. 

 Oni si zamislili da je gunplay zašto ljudi odlaze, a imaju 10 drugih problema koji mogu odbiti ljude od igre.

Recimo assignmenti koji promoviraju kempanje i buksanje. Recimo kokni 10 ljudi iz hipfirea kad je protivnik na objective. Dakle moraš biti ukempan negdje na objectiveu, onda pustiti njega da utrči nutra da bi onda bez ciljanja ubio lika. Promovira i kempanje, i spemanje iz hipfirea. 

 Kill 60 enemies on objective while proned

:D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Nisam valjda ja jedini koga živo boli kita za te asajmente? 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Nisam valjda ja jedini koga živo boli kita za te asajmente? 

 Pa da tebe boli, ali onda ćeš nagaziti na nekog lika u kutu na objectivu kako leži jer on riješava te asajmente. O tome govorimo, promovira takav stil igre. Jednostavnije je da stave napravi 20000 damagea i gotovo

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Zin8 kaže...

Dobar osvrt jackfrags-a na trenutnu situaciju. 

 

 Ovo je najhvaljeniji video u zadnjih nekoliko tjedana na Redditu.

Ali više nemam volje pogledati ni jedan... Muka mi je od videa. Samo bi igrao dobru igru....

 

 

BTW, jedna prilično interesantna stvar. Level designer se na Twitteru javio iz Stalingrada :D Nije napisao razlog posjete ;)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

Nisam valjda ja jedini koga živo boli kita za te asajmente? 

 Pa da tebe boli, ali onda ćeš nagaziti na nekog lika u kutu na objectivu kako leži jer on riješava te asajmente. O tome govorimo, promovira takav stil igre. Jednostavnije je da stave napravi 20000 damagea i gotovo

 Ne dirajte mi assignmente stoko Mrski sljedeci reset na Tarkov ima da traderima grindas reputaciju bez da rjesis i jedan jedini quest PIČK* jer eto boli te piš*nja za assignmente i tako to!  A ti kuky si svakako nebitan i prodana dusa kako kaze Mr D hahaha 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Zin8 kaže...

Dobar osvrt jackfrags-a na trenutnu situaciju. 

 

 Ovo je najhvaljeniji video u zadnjih nekoliko tjedana na Redditu.

Ali više nemam volje pogledati ni jedan... Muka mi je od videa. Samo bi igrao dobru igru....

 

 

BTW, jedna prilično interesantna stvar. Level designer se na Twitteru javio iz Stalingrada :D Nije napisao razlog posjete ;)

 Super je to što cijela zajednica sere po njima. Valjda do onih panjina dođe nešto iz guzice u glavu.

I šta će stvarno u Staljingradu? Ne znam da je išta značajno bilo tamo u WW2

12 godina
offline
Re: Battlefield V
D3ViL kaže...
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

Nisam valjda ja jedini koga živo boli kita za te asajmente? 

 Pa da tebe boli, ali onda ćeš nagaziti na nekog lika u kutu na objectivu kako leži jer on riješava te asajmente. O tome govorimo, promovira takav stil igre. Jednostavnije je da stave napravi 20000 damagea i gotovo

 Ne dirajte mi assignmente stoko Mrski sljedeci reset na Tarkov ima da traderima grindas reputaciju bez da rjesis i jedan jedini quest PIČK* jer eto boli te piš*nja za assignmente i tako to!  A ti kuky si svakako nebitan i prodana dusa kako kaze Mr D hahaha 

 Devile srećo ovdje su asajment samo za gluposti ala zlatna puška i drugačija oblekica. Za to me živo zaboli tuki koje je boje okvir na mojoj pljuci. Da kroz neke normalne asajmente ovdje otključavaš optike i ostale stvari koji imaju uticaj na handling oružja onda ok. Ovako mi je stvarno nebitno. 

A tarkov mi ne diraj, ko zna koliko ću još vajpova grindati iz početka. 

15 godina
online
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 Super je to što cijela zajednica sere po njima. Valjda do onih panjina dođe nešto iz guzice u glavu.

I šta će stvarno u Staljingradu? Ne znam da je išta značajno bilo tamo u WW2

 

Da, ništa, osim što je tamo bila najveća i najkrvavija bitka u WW2 sa cca 2 milijuna poginulih i najveći poraz njemačke vojske.

Inače ništa značajno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 12:33 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...
MRSKI kaže...

 Super je to što cijela zajednica sere po njima. Valjda do onih panjina dođe nešto iz guzice u glavu.

I šta će stvarno u Staljingradu? Ne znam da je išta značajno bilo tamo u WW2

 

Da, ništa, osim što je tamo bila najveća i najkrvavija bitka u WW2 sa cca 2 milijuna poginulih i najveći poraz njemačke vojske.

Inače ništa značajno.

 Stvarno? 

15 godina
online
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
Bitanga kaže...
MRSKI kaže...

 Super je to što cijela zajednica sere po njima. Valjda do onih panjina dođe nešto iz guzice u glavu.

I šta će stvarno u Staljingradu? Ne znam da je išta značajno bilo tamo u WW2

 

Da, ništa, osim što je tamo bila najveća i najkrvavija bitka u WW2 sa cca 2 milijuna poginulih i najveći poraz njemačke vojske.

Inače ništa značajno.

 Stvarno? 

 

Da, pročitaj si!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Joj mrski...

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

Stalingrad je doslovno bio prekretnica u ratu jer su nakon toga nazicti izgubili skoro milju vojnika i krenuli u povlačenje. A Rusi u svoj pohod prema Berlinu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Stljingrad je masonsko mazanje očiju i izmišljena povijesna činjenica.

Pokažite mi bar jednu osobu koja je poginula u Staljingradu i to može dokazati? Navodno ih je bilo na milijune.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
13 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Stljingrad je masonsko mazanje očiju i izmišljena povijesna činjenica.

Pokažite mi bar jednu osobu koja je poginula u Staljingradu i to može dokazati? Navodno ih je bilo na milijune.

 mislim da mozes dokazati.

dosta je vojnika bilo i HR tamoni oni su prvi usli u staljingrad. 369 vrazja divizija

12 godina
offline
Battlefield V

Vidi stvarno našao sam nešto na netu. Dobar je ovaj forum. Ja sam mislio da se ovdje samo piše o igrici, raspravlja sa wookom ili trola ali se ipak može puno toga i novoga naučiti 

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 Devile srećo ovdje su asajment samo za gluposti ala zlatna puška i drugačija oblekica.

 

Upravo potvrđeno da si zavidan nama koji smo dovoljno sposobni obložiti svoje pljuce zlatom!

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
MRSKI kaže...

 Devile srećo ovdje su asajment samo za gluposti ala zlatna puška i drugačija oblekica.

 

Upravo potvrđeno da si zavidan nama koji smo dovoljno sposobni obložiti svoje pljuce zlatom!

 Priznajem, jače je od mene

7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
CyberDemonVZ kaže...
BeLLicus kaže...

Pade stotka :)

 cool

s čim?

 Sa svime i svačime, prvi dio partije igrao sa Gewehr 1-5 puška je pravo otkriće kako su dirali ovaj TTK, premda to na nju nije utjecalo užitak ju je za koristiti, onda malo Panzera IV, volim ga jer ima na 4 nadogradnji veliki shotgun pa je super za infantry, i dosta toga je odigrano sa JU 88 A, inače grand operacija je u pitanju :)

 Jbt gevera je zlo, isprobao ju 3-4 partije, njubare na plejki samo leze sa mg42 

15 godina
offline
Battlefield V

And the most upvoted reply goes to.......tadaaaaaa:

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a6h16c/jackfragss_response_to_new_dice_post_regarding_ttk/

 

 

 

 

 

 

 

Mr. AnimosityFrenzy

Moj PC  
3 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice