Call of Duty: Black Ops

poruka: 10.187
|
čitano: 1.835.110
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
8ax kaže...
hitmanr kaže...
quickr kaže...

guglaj ljenčino

 guglaj guglaj guglaj guglao sam al nema baš nekih ifno na owoj wikipediji...nisam primjetio da piše za koju platformu...

PC ekskluziva

 jbg ja igram x360

14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
hitmanr kaže...
8ax kaže...
hitmanr kaže...
quickr kaže...

guglaj ljenčino

 guglaj guglaj guglaj guglao sam al nema baš nekih ifno na owoj wikipediji...nisam primjetio da piše za koju platformu...

PC ekskluziva

 jbg ja igram x360

Dosta offa.

 

Evo kupio sam si Prestige 15 acc za 60kn :) sad moram ovaj moj Prestige 5 prodat za 50...

Blood in the carpet... Urine stains on the walls... A colony of bats in the men's room... Asbestos in your air conditioner! Snakes in your planes!
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

za sve koje zanima alterops je opet online mp se nalazi ovde i upute kako pokrenuti :) uzivajte http://alteriw.net/viewtopic.php?f=131&t=82163

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Dakle, kupio sam Black Ops prije kojih godinu dana u Njemačkoj. Povezao sam ga na svoj Steam račun. Normalno mogu igrati i singleplayer i multiplayer. Jedino što me iritira do bola jest da je sve na njemačkom. malo počnem tražiti po Steamu. Idem na propertise od multiplayera i ima tab "Language" odem tamo i gle imaju i engleski mežu ponuđenim jezicima. Odaberem engleski, restartiram Steam, otvorim Black Ops i tamo mi kaže u prozoru koji se jednostavno zove "Error" (slika u prilogu). Odem opet u steam da vratim jezik, ali mi uopće ne da da vratim jezik. Dešavalo mi se to i prije i jedino rješenje toga je deinstalacija. I sad me zanima kako ću ja igrati multiplayer na engleskom jeziku.

pfffffffff
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
nixnixnixnt kaže...

Dakle, kupio sam Black Ops prije kojih godinu dana u Njemačkoj. Povezao sam ga na svoj Steam račun. Normalno mogu igrati i singleplayer i multiplayer. Jedino što me iritira do bola jest da je sve na njemačkom. malo počnem tražiti po Steamu. Idem na propertise od multiplayera i ima tab "Language" odem tamo i gle imaju i engleski mežu ponuđenim jezicima. Odaberem engleski, restartiram Steam, otvorim Black Ops i tamo mi kaže u prozoru koji se jednostavno zove "Error" (slika u prilogu). Odem opet u steam da vratim jezik, ali mi uopće ne da da vratim jezik. Dešavalo mi se to i prije i jedino rješenje toga je deinstalacija. I sad me zanima kako ću ja igrati multiplayer na engleskom jeziku.

Daj koristite je*eni google za boga miloga:

 

rješenje 1

rješenje 2

rješenje 4

 

30 stranica rješenje na googlu samo ako upišeš pravu riječ

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops

Evo imam i ja jedan problem sa BO nemogu igrati singleplayer multiplayer ide skroz normalno ali single player uvijek prije ucitavanja 1. misije ode u not responding.

Inace igricu imam preko steama pa ako netko oce igrat multiplayer neka me doda 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

jel ima da bi neko kupio black ops za pc, prodajem ga...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

zelio bi za probu igrati alterOPS (prije nego sto kupim) pa kako stoji igra sa optimizacijom.... jedva sam sp proso.....

Give me some chiken!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Kewin kaže...

zelio bi za probu igrati alterOPS (prije nego sto kupim) pa kako stoji igra sa optimizacijom.... jedva sam sp proso.....

Još je u Beta fazi, ali je sve skupa dosta stabilno.

Popratio sam da je i dosta ljudi s orgom pohrlilo AlterOpsu zbog nekih featurea kojih igra orginalno nema, možda ni ne kupiš na kraju. :D

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

ma ocu biti siguran dal alterOPS radi dobro.... :) da nebi bilo iznenadenja :) jel sp bas ne radi kako bog zapovjeda pa neznam dali isto tako radi mp :)

Give me some chiken!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2012 19:01 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Kewin kaže...

ma ocu biti siguran dal alterOPS radi dobro.... :) da nebi bilo iznenadenja :) jel sp bas ne radi kako bog zapovjeda pa neznam dali isto tako radi mp :)

Jako je ugodno i igrivio, probaj slobodno.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

nazalost nije bas igrivo dal je do procesora mog (sigurno nije mislim bc2 na max postavkama full HD 8xAA radi na 50 fps-a) je na low nemrem dobit tridesetak fps-a kada gledam u daljinu..... citao sam nesto da je zbog treyarkove nesposobnosti igra ispala neoptimizirana... 

Give me some chiken!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops
  • Moze li mi neko reci u vezi Alteropsa Black Opsa,dali puno servera i igraca.I moze li mi  neko poslati link putem poruke?.

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

decki imal rijesenja za moj gore navedeni problem? mislim frend igra na laptopu duplo slabijem od moje kante i ide mu nekak solidno.

Give me some chiken!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Ima igrača, ima servera, lako je za rješiti, nebudi lijenčina nego prošvrljaj malo i nauči, idiotski lagan proces.

@Kewine, procesor ti nije nimalo bajan, ugasi AA ako je uključen, skreši rezu pa opet probaj.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Ako neko igra zombije na Black Ops nek me doda na steam zovem se ladnokrvni

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
thuglife kaže...

Ima igrača, ima servera, lako je za rješiti, nebudi lijenčina nego prošvrljaj malo i nauči, idiotski lagan proces.

@Kewine, procesor ti nije nimalo bajan, ugasi AA ako je uključen, skreši rezu pa opet probaj.

izbjegavam servere  sa 32 igraca te idem na one manje, ugasio sijene stavio one dreke na off i reza 1024x768 i sada je igrivo.

Give me some chiken!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 13:04 (Kewin).
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Napravio sam Alter Black ops.Problem je u tome sto mi moze samo nac 4 servera,a pise da ih ima 100 i vise.Moze li mi neko rec u cemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Dolu kaže...

Napravio sam Alter Black ops.Problem je u tome sto mi moze samo nac 4 servera,a pise da ih ima 100 i vise.Moze li mi neko rec u cemu je problem?

Oznacio si u pretrazivacu neke opcije pa ti prikazuje samo one sa tim opcijama prvojeri to

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

svi koji u alteropsu imaju problema tipa "napravio sam klasu ali prikazuje staru" pm :)

Give me some chiken!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Skino sam si za komp alterops i registriro sam se, kad idem uci u alterops trazi me user name i lozinku. Procito sam da je alterops u beti što to znaci i kada ce izaci iz te bete?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

to znaci da je igra jos u razvoju (beta) ili ti da je nedovrsena, neki kazu da ce izaci iz bete kroz 2-3-4 tj....

Give me some chiken!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
filipmikovi kaže...

Skino sam si za komp alterops i registriro sam se, kad idem uci u alterops trazi me user name i lozinku. Procito sam da je alterops u beti što to znaci i kada ce izaci iz te bete?

Moraš biti član njihovog foruma barem 6 mjeseci i imati 25 postova.
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

ja nisam pa igram normalno skinuto sa partisa

Give me some chiken!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Kewin kaže...

ja nisam pa igram normalno skinuto sa partisa

Pa u prvoj beti je to bilo obavezno, valjda sad to više ne traže...
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Zna netko jel se mogu preko AlterOps-a igrat zombiji ?

Peace.......Ja sam muško, zakaj svi mislite da sam žensko ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Tinča14 kaže...

Zna netko jel se mogu preko AlterOps-a igrat zombiji ?

Ne još.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops

Ak se netko hoce prebacit sa pirata na org. imam ja BO steam accoubt

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
zelenbic kaže...

Ak se netko hoce prebacit sa pirata na org. imam ja BO steam accoubt

Šta to žnači? Dat ćeš nekom account? Prodaješ ga? Mijenjaš?

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/ ----- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
thesekiman kaže...
zelenbic kaže...

Ak se netko hoce prebacit sa pirata na org. imam ja BO steam accoubt

Šta to žnači? Dat ćeš nekom account? Prodaješ ga? Mijenjaš?

{#}

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice