Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.275.168
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Bubabug kaže...

Samo Terminal se igra 0-24   :P  bilo bi bolje da su u zadnji DLC stavili Vacant , Highrise .. nego ove nove mape koje mi ne djeluju baš nešto posebno .

Malo su iskopirane iz MW2, ali ima i novih. @Bubabug +1

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Bubabug kaže...

Samo Terminal se igra 0-24   :P  bilo bi bolje da su u zadnji DLC stavili Vacant , Highrise .. nego ove nove mape koje mi ne djeluju baš nešto posebno .

Vacant ?????? koji krc ?????

hahahhahahaha ti mora da si Lu:D

 

...
15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Vacant je meni najbolja mapa u svim COD-ovima do sad ,u MW2 odmah iza nje   Highrise , Skidrow , Rust  , Afghan

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ti ocito igras tdm s aimbotom kada volis vacant...

...
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

jel ima tko fov changer al da radi

lnova65
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
lnova65 kaže...

jel ima tko fov changer al da radi

Mislim da zbog toga dobijaš ban... Na ded serverima ti je to dopušteno. Upisi u chat - !fov (45-90)

 

11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

jel call of duty mw3 mogu igrat multy na xfireu

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
krpa_06 kaže...

jel call of duty mw3 mogu igrat multy na xfireu

NE!

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
lnova65 kaže..

jel ima tko fov changer al da radi

Ne dobijaš ban radi fov changera jer je dopušten od steamovih operatera.Ja sam ga osobno skinuo sa steam foruma,nemam link ali probaj nać,zadnja verzija ti je MW3 MP FoV Changer v1.8.423.0.exe.

Ja ga koristim mjesecima i nisam dobio ban.To je i jedini razlog zašto sam i nastavio igrati mw3 jer mi je osobno igra najgori nastavak cod-a ali eto taj fov je malo poboljšao doživljaj a i hebi ga ekipa me nahebala da dalje igram(do izlaska BO2 a onda mw3 ide u smeće)

 

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

pliz pomoc,znam da nije mjesto ali...zanima me samo SP..

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2012 21:46 (_CR7_).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
_CR7_ kaže...

pliz pomoc,znam da nije mjesto ali...zanima me samo SP..

odes u mapu gdje si instalirao cod i pokrenes ga odatle

d4rkd3atH
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
d4rkd3atH kaže...

odes u mapu gdje si instalirao cod i pokrenes ga odatle

isto mi se izbaci {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Crack? {#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Crack? {#}

ma skinio sam par i uvijek isto. pa da nitko nije skinio prek neta igru?? lol samo SP me zanima.!

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 9:33 (_CR7_).
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

itko ista??

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

PC Elite? Vidio sam ih dosta u igri ima tag ispred, svoj title, itd.. Kako to? Ja sam napravio svoj acc na Elitu ali ne mogu ga spojit sa Steam-om... A drugi to imaju... {#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Proba san malo zaigrat Modern Warfare 3 na svojoj staroj grafičkoj, malo me iznenadilo da igra ne trza sa full detaljima na rezoluciji koja je navedena u video zapisu jer na pokojnom CRT monitoru od 17" nije bila igriva ni na 1024*768 ni na 800*600 pri 60/85 Hz, sad jel do drivera bilo pojma neman...


 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 21:27 (Maksimus).
15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Malo sam preko Teknogods zaigrao,tj.dosao do levela 20 i igra mi se svidjela jer je ultra zarazna i zabavna.
Posto vidim uskoro ce ili u dogledno vrijeme Black Ops 2,jel se isplati kupovati sada igru ?
Odakle uzeti najpovoljniji cd key ?  

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Po meni, ne sada. Prvo odigraj {#} SP BO2 kada izađe, pa onda odluči koju igru  ćeš kupit, MW3 ili BO2. g2play (barem ja mislim)

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
doky01akablava kaže...

Malo sam preko Teknogods zaigrao,tj.dosao do levela 20 i igra mi se svidjela jer je ultra zarazna i zabavna.
Posto vidim uskoro ce ili u dogledno vrijeme Black Ops 2,jel se isplati kupovati sada igru ?
Odakle uzeti najpovoljniji cd key ?  

MW3 se može ruski uzet, ali Black Ops 2 ne...tako da ti je MW3 cca 100kn a Black Ops 300kn

Opali HVALA ↓↓↓
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
nul-3 kaže...
doky01akablava kaže...

Malo sam preko Teknogods zaigrao,tj.dosao do levela 20 i igra mi se svidjela jer je ultra zarazna i zabavna.
Posto vidim uskoro ce ili u dogledno vrijeme Black Ops 2,jel se isplati kupovati sada igru ?
Odakle uzeti najpovoljniji cd key ?  

MW3 se može ruski uzet, ali Black Ops 2 ne...tako da ti je MW3 cca 100kn a Black Ops 300kn

Nije istina i BO2 će se moći igrati s ruskim keyom kao i BO, znači VPN aktivacija + eng. language files.

Ruski MW3 traži samo VPN aktivaciju.

 

Bolje ti je čekati BO2 i uzeti ruski key.

Do tada igraj na fourdeltaone MW3, bolje je nego original radi dedicated servera + svi dlc-ovi, 18 igrača, nema laga, mijenjanja hosta itd

15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Hvala ekipa,mislim da cu onda pricekati BO2 i uzeti ruski key. {#}

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Da bolje ti je igrat MW3 s emulatorom nego original i ne isplati se kupovat orginal jer je prepun haxera a što se tiče ruskog keya ja bi pričekao da se vidi što če na kraju ispast s time i dal če se moči igrat normalno bo2 s ruskim ili ne.Preorder zaboravi,bolje se malo strpjet nego siliti nešto naručivat a još nije izašlo.Nikad nisam ni neću razumjet ljude koji preorder uzimaju a onda kasnije,skoro uvijek požale,al da pohlepa je to,malo poradite na samokontroli.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
doky01akablava kaže...

Hvala ekipa,mislim da cu onda pricekati BO2 i uzeti ruski key. {#}

 

Prema najavama s ruskim keyem nećeš moći pokrenuti BO2 bez ruskog ip-a, a i moći ćeš igrati samo s drugim rusima.

14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Tako je, budeš ti mogao kupiti Ruski i aktivirat ga, al će ti bit muka igrat ga

Opali HVALA ↓↓↓
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

E jbg,toga sam se i pribojavao,sad ne znam ako bude tako,moram birati izmedju Black Ops i MW3 ? 
Na sto da idem bolje,gdje ima vise igraca i servera,manje cheatera ?
Black Ops mi se svidja radi onih jungle type mapa dok i MW3 ima odlicnih mapa iako sam igrao nekolicinu samo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Svugdje ima cheatera, svugdje ima lagova...Sve je to Tvoj Izbor :D Još uvijek igram MW3. Na tvom mjestu BO.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

U Black Opsu nema varalica, ali zato je lose sto su dedicated serveri pa budes kickan zbog gluposti, pola killstreakova zabrane, atachmente, opremu i slicno. Malo je to iritantno, danas me kickali 5 puta vec, a upisem !rules i nigdje nema napisano da je rolling thunder npr. zabranjen.

Opali HVALA ↓↓↓
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
dekstroza kaže...
doky01akablava kaže...

Hvala ekipa,mislim da cu onda pricekati BO2 i uzeti ruski key. {#}

 

Prema najavama s ruskim keyem nećeš moći pokrenuti BO2 bez ruskog ip-a, a i moći ćeš igrati samo s drugim rusima.

Ne virujem u to ... jer ako će biti dedi serveri, onda se možeš prikopčat na koji hoćeš server.

Hasta La Victoria Siempre
16 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
iggy81f kaže...
dekstroza kaže...

 

Prema najavama s ruskim keyem nećeš moći pokrenuti BO2 bez ruskog ip-a, a i moći ćeš igrati samo s drugim rusima.

Ne virujem u to ... jer ako će biti dedi serveri, onda se možeš prikopčat na koji hoćeš server.

 

Bit će dedicated serveri, ali samo Treyarchovi(nećeš moći unajmiti server) i nećeš se moći spajati na bilokoji nego gdje te hiti matchmaking sustav.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice