Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.875
|
čitano: 1.240.407
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

kako napravim da mi karakter u igri drži pušku s ljevom rukom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

U konzolu upisi cl_righthand 0

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

eh sada, nisam siguran kako ide naredba, ali ja mislin da je ovako, ako želiš da na nekoj tipki imaš bindano switch između ruku:

togglebind V cl_righthand    ... gdje je V bindana tipka

 

EDIT: ispravno je napisano ispod, kolega Vapor me citirao ;)

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 15:55 (Komunist Izet).
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Komunist Izet kaže...

eh sada, nisam siguran kako ide naredba, ali ja mislin da je ovako, ako želiš da na nekoj tipki imaš bindano switch između ruku:

togglebind V cl_righthand    ... gdje je V bindana tipka

zar nije V najčešći voice chat bind? {#}

EUW: Dorans Dildo
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 17:27 (BannedOnThisForum).
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
BannedOnThisForum kaže...
Komunist Izet kaže...

eh sada, nisam siguran kako ide naredba, ali ja mislin da je ovako, ako želiš da na nekoj tipki imaš bindano switch između ruku:

togglebind V cl_righthand    ... gdje je V bindana tipka

zar nije V najčešći voice chat bind? {#}

Meni je kao u BF4 na Alt(navika)...neka stavi on sta oce...npr. nesto na misu...

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Komunist Izet kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Komunist Izet kaže...

eh sada, nisam siguran kako ide naredba, ali ja mislin da je ovako, ako želiš da na nekoj tipki imaš bindano switch između ruku:

togglebind V cl_righthand    ... gdje je V bindana tipka

zar nije V najčešći voice chat bind? {#}

Meni je kao u BF4 na Alt(navika)...neka stavi on sta oce...npr. nesto na misu...

Meni je ingame V, na teamspeaku mouse click za forward. Sve je ipak personal preference...

EUW: Dorans Dildo
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Trazim ljude za zajednicki matchmaking!

Naime, prije dva mjeseca sam pao iz gold 4 u gold 2 zbog idiota, leavera, teamkillera i smurfova/premade sa silverima

Jedva sam se nekako izvukao iz te kolotecine, a sad sam upao u jos jednu. Opet dobivam prelose suigrace i leavanje je sve cesce.
Treba mi par ljudi sa kojima mogu igrat.
Nisam picajzla, samo mi treba da znate osnove, da niste temperamentna derista koja rageaju ko idioti za svaku sitnicu i da ste negdje na skill levelu gold 3-mg.

Igram uglavnom navecer oko 9-10 kad imam vremena, a vikendima vise puta kroz dan. 

Pa eto ko je zainteresiran nek me slobodno doda, steam: FakJea

1971- ∞
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

E pazi bana. Znaci najgluplji u povijesti. Svadam se sa jednim likom na nukeu, i teamkilamo se jednom i kao necu vise da nedobim ban. On dobi ban u 14 rundi i pazi sad. Radmi comeback 14 9, sa 14 2, i pocnem pucat u bllue house na nukeu i neki moj odozgo skoci meni u rafal iban na 2 h. {#}{#}{#}

Moj PC  
0 7 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ja sad ujutro reko idem jedan game prije skole odigrat soloq dmg rank udjem u game njihov team 5 rusa svi private profil i prvi ima hack a ostale boosta. I on lagano tec 9 i trci i heda sve 16 0 nas dobe, derank .... Much fun, very mm, such wow 

Moj PC  
1 4 hvala 0
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...

Trazim ljude za zajednicki matchmaking!

Naime, prije dva mjeseca sam pao iz gold 4 u gold 2 zbog idiota, leavera, teamkillera i smurfova/premade sa silverima

Jedva sam se nekako izvukao iz te kolotecine, a sad sam upao u jos jednu. Opet dobivam prelose suigrace i leavanje je sve cesce.
Treba mi par ljudi sa kojima mogu igrat.
Nisam picajzla, samo mi treba da znate osnove, da niste temperamentna derista koja rageaju ko idioti za svaku sitnicu i da ste negdje na skill levelu gold 3-mg.

Igram uglavnom navecer oko 9-10 kad imam vremena, a vikendima vise puta kroz dan. 

Pa eto ko je zainteresiran nek me slobodno doda, steam: FakJea

Dodaj "Spellclit" na steamu igraj s nama, gold nova kalaši i tako rankovi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Pandzinho kaže...

Ja sad ujutro reko idem jedan game prije skole odigrat soloq dmg rank udjem u game njihov team 5 rusa svi private profil i prvi ima hack a ostale boosta. I on lagano tec 9 i trci i heda sve 16 0 nas dobe, derank .... Much fun, very mm, such wow 

Zanemrai tdove. Ometas ih u tradovima. -.- Ma znam kak je to. Najgori su mi ti besramni likovi.

12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Znaci upravo sam i grao u matchu, di su igrali cheater protiv cheatera. Kako da vam uplodam taj demo? Znaci njihov cheta i nas. Nazalost nas izgubio ovaj je imao bolji cheat. U 1500h ovo sam prvi puta dozivio.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-MaSnP-fk5ob-TQMLG-n8eFh-siHeB

 

Eto ovo zaljepite u ingame steam u tab i pokzavam ce vam match. Kod nas je cheatao magda, rekao je samvidjet ce te, a kod njih keybode. Koga zanima neka uziva.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
zdenko1991 kaže...

Svadam se sa jednim likom na nukeu, i teamkilamo se jednom i kao necu vise da nedobim ban.

Da si barem dobio na 7 dana pa nebi ono "tvoj tata bio jači od mog tate" i ta spika

12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
ContoNick kaže...
zdenko1991 kaže...

Svadam se sa jednim likom na nukeu, i teamkilamo se jednom i kao necu vise da nedobim ban.

Da si barem dobio na 7 dana pa nebi ono "tvoj tata bio jači od mog tate" i ta spika

Oprosti ali ne kuzim.

12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

sreća, ja nisam nikada igrao vs cheatera ili u timu sa iskompleksiranim igračem koji puca svoju ekipu...

kakav je to osjećaj?

weedafuqyee
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Otkriveni su novi fileovi u zadnjem patchu New gun in CS:GO: The TAC-21? ako ce stvarno doci novo oruzje, bas me zanima kako ce izvesti to.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 18:31 (infinite).
 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
SR3CKO kaže...

sreća, ja nisam nikada igrao vs cheatera ili u timu sa iskompleksiranim igračem koji puca svoju ekipu...

kakav je to osjećaj?

Psiho halo o cemu ti pricas?

12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Komunist Izet kaže...

eh sada, nisam siguran kako ide naredba, ali ja mislin da je ovako, ako želiš da na nekoj tipki imaš bindano switch između ruku:

togglebind V cl_righthand    ... gdje je V bindana tipka

BindToggle g cl_righthand

bind f drop

bind v +lookatweapon

Pingu ;)
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
zdenko1991 kaže...
SR3CKO kaže...

sreća, ja nisam nikada igrao vs cheatera ili u timu sa iskompleksiranim igračem koji puca svoju ekipu...

kakav je to osjećaj?

Psiho halo o cemu ti pricas?

pričam o tome da u posljednje vrijeme u topic ekipa počinje kukati i plakati kako igraju samo vs cheatera i sa kompleksašima...

"Svadam se sa jednim likom na nukeu, i teamkilamo se jednom i kao necu vise..."

takve poput tebe, koji se ne mogu kontrolirati ingame jednostavno treba odstraniti sa igre, a ti se ljuti i lupaj palac dolje koliko hoćeš.

 

drugi uleti i ponovno pokreće temu o cheaterima na matchu, jada se na takav mm i slično...

nije li dovoljno puta spomenut cheat i čemu spam ponovno? :/

weedafuqyee
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
SR3CKO kaže...
zdenko1991 kaže...
SR3CKO kaže...

sreća, ja nisam nikada igrao vs cheatera ili u timu sa iskompleksiranim igračem koji puca svoju ekipu...

kakav je to osjećaj?

Psiho halo o cemu ti pricas?

pričam o tome da u posljednje vrijeme u topic ekipa počinje kukati i plakati kako igraju samo vs cheatera i sa kompleksašima...

"Svadam se sa jednim likom na nukeu, i teamkilamo se jednom i kao necu vise..."

takve poput tebe, koji se ne mogu kontrolirati ingame jednostavno treba odstraniti sa igre, a ti se ljuti i lupaj palac dolje koliko hoćeš.

 

drugi uleti i ponovno pokreće temu o cheaterima na matchu, jada se na takav mm i slično...

nije li dovoljno puta spomenut cheat i čemu spam ponovno? :/

{#}  Znaci tebe kad neko tkeja na mmu tebi je super i ides dalje?Pogledaj demo i vidi jesu li cehateri. Paprvi put sam ikad to dozivio. Sta si frustriran ti? Uopce ne pricas razumno. Poantaprice je bila ban slucajnim "jumpom" mojeg, ne da sam ja prvi tkjao. Kak si uopce dosao do tog zakljucka lolcina.

 

Uoastolom ko place ja ne placem. Meni bilo smijesno. Ma ti si neki mangup na csgo,vidim ja, ti igras sam 1v5, nikad te nitko ne teamkilla, i potuno si smiren. A jedan mm s tbobm i ubit cu se

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 22:38 (zdenko1991).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
zdenko1991 kaže...

{#}  Znaci tebe kad neko tkeja na mmu tebi je super i ides dalje?

Imam jednog prijatelja takvog, svaki put kad netko njega dotakne on vraca nazad duplo kao da ce postic nesto s tim. Jednostavno neki ljudi imaju previse ponosa i velik ego pa si ne mogu pomoc.
Naravno da necu uzvracat, cilj mi je pobijedit a ne dokazat se nekom debilu sa interneta... Razmisli malo 

1971- ∞
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Roko567 kaže...
zdenko1991 kaže...

{#}  Znaci tebe kad neko tkeja na mmu tebi je super i ides dalje?

Imam jednog prijatelja takvog, svaki put kad netko njega dotakne on vraca nazad duplo kao da ce postic nesto s tim. Jednostavno neki ljudi imaju previse ponosa i velik ego pa si ne mogu pomoc.
Naravno da necu uzvracat, cilj mi je pobijedit a ne dokazat se nekom debilu sa interneta... Razmisli malo 

Pa nevracam duplo. On ubije mene, ja ubijem njega. Nikad ja ne zapocnem.Nije to stvar "dokazivanja", po kojoj osnovi tebe ima netko pravo teamkillat, osimu sali. No. On tebe, pricekas pa ti njega. Recimo ja najcesce kadonima gun ja ne. Cz i u vugla.

12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

@zdenko1991 - e nije bitno, ae nećemo o ovome, sorry za cimanje uopće (offtopic)! --'

samo se ti nastavi svađati online i pucati sa suigračima, ruši ostalima volju za igru, ipak to je cool danas! ;)

weedafuqyee
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

ufff, koliko sam se ja puta susreo sa takvima kao it zdenko...imam osjećaj da igram sa pred-igračkom dobi iz CoD-a. Primjerice jučer, igramo dust2(random matchmaking) i pušimo debelo(odma nas unište u 20s) T 0:3 CT. I ja kako sam eco bio, uzmem AWP, odem na long. Tamo ubijem 2, vratim se na A-ramp i ubijem jos 2(svi moji pomrli) odem na B di je bomba, ubijem zadnjeg, defuse i pobijedimo mi to. Ide sljedeca runda...isti scenarij-napravim re-take sight-a sa Short-a (4 killa) i defusam. Zatim umrem u početku sljedeće i spectateam lika. Radio je neke glupe stvari, a kad su nas još jednom uništili, ja ga pitam:"Zašto si napravio to i to, kad si mogao tamo i tamo...."(nisam se ni derao, sasvim ležerno) Lik se tako uspi*dio i odma votekickali me....demote...Long story-short, previše je licemjera u igri i onoga oko za oko, po meni dosta djetinjasto i nisko.

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

ja kad igram competitive jednostavno se ne svađam sa igračima ,jedino ako je neki tenkre onda ga mjutam i bok.

inače pošto sam njubara pa i sa njubara igram ne smeta mi ako netko od mojih napravi nešto krivo , a ja ako sam shebao onda kažem sorry i pičiš dalje,

jednostavno mi se neda previše umarat sa glupostima i ko je zašto je, igram igru i uživam kolko mogu.

steam: CRO_ZeNGe battlelog CRO_ZeNGe i marko0702
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

E baš tako...mislim, sada se svađat sa ljudima i bezveze ometat druge suigraće-nije vrijedno. A, eto iz mojeg primjera, vidite da ima raznih ljudi(da nekažem budala) kada im bilo šta kažeš odma bude sve susjede, makar bio savjet...

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Skočiše ove cijene nenormalno, valjda zbog LAN-a. Prodah M4A1-S | Guardian Factory New za 12 eura hahahah

EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
BannedOnThisForum kaže...

Skočiše ove cijene nenormalno, valjda zbog LAN-a. Prodah M4A1-S | Guardian Factory New za 12 eura hahahah

:O

Ja sam dobio M4 Guardian FN na kladjenju kad je bio 5.5$

 

Da prodam ili čekam ?

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice