Crysis 3

poruka: 1.052
|
čitano: 227.050
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Crysis 3
NFSPredator0010 kaže...

Ma Cryengine 3 ima ogromni potencijal.Sigurno najljepša grafika do sad postignuta.Problem je što Crytek ne zna napraviti dobru igru(da nije dosadni linearni FPS).

Zamislite Fallout u ovoj grafici ili STALKER ili neki odlični RPG svijet gdje ne moraš na brzinu proletjeti kroz level ubijajući sve što ti se nađe na putu već možeš odvojti vrijeme za istraživanje,promatranje detalja i interakciju sa svijetom i likovima.Tada bi to po meni bila najbolja igra ikad.Ovako je samo dobar test za hardware.

Impresioniran sam grafikom,ali čekam kad će više doći neka igra na Cryengineu 3 koja će biti ono pravo-open world.Prema svemu sudeći to neće biti uskoro ako i ikada bude.

U svakom slučaju je bolja od bilo kojeg COD-a(SP),ali to meni nije dovoljno.

Znaš li koliko bi to bilo zahtjevno i koliko bi to trajalo? Da se to primjeni na svijet kao fallout ili stalker, IMO nebi volio da se Stalker pokreće u CryEnginu.

Aut vincere, aut mori!
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Ni ja nebih volio da Cry engine pokreće Stalker, meni je Stalkerov engine fantastičan, savršeno je prikazao atmosferu Černobila. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Et_Tu_Brute? kaže...

Znaš li koliko bi to bilo zahtjevno i koliko bi to trajalo? Da se to primjeni na svijet kao fallout ili stalker, IMO nebi volio da se Stalker pokreće u CryEnginu.

  Pa trajalo bi,ali nebi sigurno trajalo predugo,možda nekoliko godina(4-5).Postoje igre sa puno većim mapama od Fallouta i Stalkera.A što se tiče zahtjevnosti,ako bi bilo prezahtjevno učitatati mapu ucijelosti,onda se može podijeliti na dijelove pa kad pređeš iz jednog područja u drugo nek se loada,što sumnjam da bi bilo potrebno s obzirom na to koliko hvale optimiziranost i naprednost cry3 enginea.Ne mora detaljnosti biti ultra,ali više od ostalih igara.

Stalker je na nekim područjima ultra detaljan,npr. pogledaj samo kamp od Clear sky frakcije,a xray engine je u svom svojem sjaju(volim ga zbog atmosfere) zastario dobrano.Ako je taj stari engine mogao imati toliku detaljnost onda zašto je cryengine3 nebi mogao imati,s obzirom da je puno napredniji.

 

P.S.

STALKER   je ispao odličan na xray engineu,ali vrijeme je da se krene dalje.I STALKER 2 da je izašao bio bi na novom engineu.

Bio je jedan projekt moddera koji su htjeli rekreirati STALKER na cry engineu(imaš na youtubeu video) i meni se to nije svidjelo,ali kad bi se pravi programeri uhvatili tog posla siguran sam da bi odlično uspio.

Nismo mi ni vidjeli što još sve cryengine može   i kakve sve atmosfere može stvoriti. Znamo da je dobar u rekreaciji tropskih,ledenih i gradskih područja,a bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi se rekreirao postapokaliptični svijet sličan Falloutu ili STALKERU.

 

 

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
14 godina
offline
Crysis 3

Crysis 3 Multiplayer: The Hunt is On - Gamescom Trailer

 

 

Crysis 3 @ gamescom

 

 

 

 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

da li ce hd7850 2GB moci vozit crysis 3 na maximalnim detaljima i fullhd rezi?

xXxXx
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Ne, bit će dobro ako je uopće povuće.

Naravno da hoće, osim ako nije baš svemirska rezolucija.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
RAPTOR XxX kaže...

da li ce hd7850 2GB moci vozit crysis 3 na maximalnim detaljima i fullhd rezi?

moci ce jesi pogledao na traileru samo koliko ima teselacije na crisis 3 7850 2GB je bolje voziti na max postavkama od 6950 ili cak 5870 ,5 serija ti i 6 serija ima ogroman pad FPS kad su u pitanju teselacije dok 7 serija to sa lakocom obavlja i nece imati toliki pad FPS kao 5 ili 6 serija

 

 

lisnjic
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

sta je sa HD7850 1GB verzijom? oce li ona to gurati isto kao i 2gb verzija?

xXxXx
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crysis 3
lisnjic kaže...
RAPTOR XxX kaže...

da li ce hd7850 2GB moci vozit crysis 3 na maximalnim detaljima i fullhd rezi?

moci ce jesi pogledao na traileru samo koliko ima teselacije na crisis 3 7850 2GB je bolje voziti na max postavkama od 6950 ili cak 5870 ,5 serija ti i 6 serija ima ogroman pad FPS kad su u pitanju teselacije dok 7 serija to sa lakocom obavlja i nece imati toliki pad FPS kao 5 ili 6 serija

 

 

 

Vidoviti Milane,jesi ti to bolan ? :O

 

kako ti znas koji ce biti zahtjevi graficki Crysis 3 ...

pa i za Crysis su obecavali da nece biti zahtjevan pa gle 8800GTX SLI se mucile u ono doba 2007 sa Krizom

nebulozno je pricati o tome dok ne izadje igra te benchmark 

12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

8800 gtx nikad nije ni valjala grafika  samo je na papiru bila jaka  gdje to mozes usporedjivati sa danasnjim grafikama koja dere tu jedna midi range iz 5 serije 6 ili cak 7 mnogo su napredovali sto se tice grafika nije to ono doba gdje je bilo samo joj slozxi sto vise bandwich i shadera itak.... 

lisnjic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
RAPTOR XxX kaže...

sta je sa HD7850 1GB verzijom? oce li ona to gurati isto kao i 2gb verzija?

gurat ce i ona na max postavkama

lisnjic
15 godina
offline
Re: Crysis 3
lisnjic kaže...

8800 gtx nikad nije ni valjala grafika  samo je na papiru bila jaka  gdje to mozes usporedjivati sa danasnjim grafikama koja dere tu jedna midi range iz 5 serije 6 ili cak 7 mnogo su napredovali sto se tice grafika nije to ono doba gdje je bilo samo joj slozxi sto vise bandwich i shadera itak.... 

O majko mila daj citaj sto pisem.
Usporedujem kako ti govoris da ce ta i tata graficka kartica ( HD 79XX ) serija biti dostatna za Crysis 3 u FullHD rezolucija na najvisim postavkama.
Otkud znas ti to ?

I gdje sam ja spominjao 8800GTX u komparaciji sa danasnjim grafickim karticama.
Rekao sam da prije izlaska Crysis jedinice ( 2007. godina ) je tada medju kraljevima grafickih kartica bila 8800GTX i za nju su govorili da ce Crysis jedinicu moci gutati bez problema.
A opet SLI solucije su se jedva nosile dok nisu izdani patchevi za igru i noviji driveri za graficku karticu.

Tako da nezahvalno je govoriti da ce ta graficka moci gutati Crysis 3 na najvisim postavkama.
I oni su 2007 zakljucivali isto za 8800GTX pa opet Crysis je bacao graficke "na koljena ". 

15 godina
offline
Crysis 3

Ja tako bio u Osijeku u Emmezeti i sad gledam tamo kod audio video opreme i dodem do monitora kad ono cijeli red monitora vrti crysis 3 trailer :D pa eto ja malo snimio {#}

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Crysis 3

Crysis 3 - Summer Accolades Trailer

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Crysis 3

Nove slike:

 
0 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 7
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 3
http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
dex3108 kaže...

 

Ako neko hoce moze se prijaviti za Alphu

 

http://www.geforce.co.uk/landing-page/crysis-3-alpha-trial-giveaway

 

Bas sam htio napisat :) Alpha pocinje 2.11. a imate mogucnost pre-loadanja na originu

14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

0.o

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Crysis 3

Ako netko tamo nije uzeo key onda idite na fejs: http://www.facebook.com/NVIDIAGeForce?sk=app_433401813391421

سمندری ڈاکو
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

to se tek od 2.11 moze igrat jel tako?

pero
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Crysis 3
Lord Pero kaže...

to se tek od 2.11 moze igrat jel tako?

Da,trenutno je moguć pre-load.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Crysis 3

Da se i ja pohvalim {#}

Dama_The_Crow (Kad srce kaže More, novčanik kaže nemore)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Evo i mene xD

 

 

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Neo051][img]http://g.bf3stats.com/pc/qvJvFKXL/Neo051.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 14:13 (CODnubBFpro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Pokupio i ja svoj kljuc :D Steta sto ce "testiranje" kratko trajati :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Ja sam poseban, meni je key poslao Diabolic {#}

HR_Nick
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

I ja sam uzeo, valjda ćemo imati i pristup beti ako imamo alfi?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crysis 3
Merce kaže...

Pokupio i ja svoj kljuc :D Steta sto ce "testiranje" kratko trajati :(

Koliko kratko?

Dama_The_Crow (Kad srce kaže More, novčanik kaže nemore)
11 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

kako je neće povuć hd 7850 2 gb? igra će biti isto zahtjevna kao crysis 2 ,bar ja tako mislim.ta grafa moći će vuć na max postavkama.

ab
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crysis 3
Soldier977 kaže...
Merce kaže...

Pokupio i ja svoj kljuc :D Steta sto ce "testiranje" kratko trajati :(

Koliko kratko?

7 Dana

BTW I ja nabavio svoj ključ

robimarko@gmail.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice