Crysis 3

poruka: 1.052
|
čitano: 226.843
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Arnold Layne kaže...

meni je crysis 2 na ps3 zivi uzas
imam ga na download listi
ajd da su samo low detalji ,ali je slika zrnasta
ps3 ima igre sa boljom grafikom (naravno boljom od crysisa na ps3 ,a ne na pc)

jednom igrao i vise ne mislim

MP je isto mrtav odavno

Crytek nije ni blizu onome kaj radi Naughty Dog

ovo ti je crysis 3 a ne 2 :P

12 godina
odjavljen
offline
Re: Crysis 3

namjerno sam radio "offtopic" ne brini

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2013 17:07 (Arnold Layne).
11 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Dečki kak Vas služi igra? Dali je prezahtjevna kak se prica ili se moze igrat bez problema sa solidnom kantom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
CrniVrag55 kaže...

Dečki kak Vas služi igra? Dali je prezahtjevna kak se prica ili se moze igrat bez problema sa solidnom kantom?

sa svojim kompom mozes igrat sve na high...

pero
15 godina
offline
Re: Crysis 3
CrniVrag55 kaže...

Dečki kak Vas služi igra? Dali je prezahtjevna kak se prica ili se moze igrat bez problema sa solidnom kantom?

Mozes igrati i sa prosjecnom kantom bez problema ali ne na maxed out, very high itd..... neki mix sa low-med-high i radit ce dobro (ovo se ne odnosi direktno na tebe), ipak ti racunalo nije kanta o kakvoj ja pricam xD.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Sta znaci "System spec" u postavkama za grafiku, jer dobivam puno manji fps ako ga stavim na high :(

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Neznam dali se moze na ovom forumu raspravljat o ¨divljim˝ verzijama igre, nadam se da necu dobit ban.

 

Ali nemam love da kupujem org igre, pa skidam sa torrenta, tak da sam i skinuo Crysis 3.  

 

Nisam mjerio sa frapsom ali cak i na low detaljima imam puno trzaja u igri, sada neznam dali igra ima puno bugova ili kaj, jer sam skinuo i update igre, te stavio i novi crack.

 

Neki dan sam kupio SSD tak da sam morao napravit sviježu instalaciju windowsa i drivera, skinuo najnoviji driver za grafičku 314.07.

 

Tako da do mog kompa očigledno nije, najverojatnije je do igre pa cemo vidjet dalje, ipak sam ju igrao manje od pola sata pa da mogu nesto detaljnije govorit.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
toxic kaže...

Vi koji imate original Crysis 3 kao i ja? da li ste dobili na mail poruku da ste napravili account na mycrysis forumu?? tj došo je samo link za aktivaciju tog foruma i sajta njihovog.

 

Sumnjam da se neko igra sa mojim mailom i to neko blizak meni :( pa eto ako ste vi koji imate original Crysis 3 isto to dobili da ne istražujem dalje.

 

Lp,

ja sam isto dobila taj mail, ali nemogu se logirati preko origina ( a pise da se logiras preko origin-a),a neznam jel se trebam ponovno registrirati posebno,ako neide preko origina?

12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

evo da napisem i svoj dojam o igrici... grafika nenadmašiva,što je po meni i jedini plus u ovoj trojci, i aj super mi je hunter nacin igre ( neznam kak da se drukcije izrazim), presla sam je na supersoldier, i prelagana je igra, jedino kaj me nervira kaj nema ciljnik,al to sam tek skuzila na pol igre xD ( neznam tocno koliko mi je trebalo vremena da je pređem)...prica je prekratka...mislim sve u svemu obozavam crysis opcenito,tak da mi je i ovaj ok,ali sam ocito previse ocekivala pa sam malo razočarana...a multiplayer mi je super {#}

 

igram na 1920x1080, MSAAX4,V-sync iskljucena, texture na very high,system spec:custome : post processing i shadows na high ( dobim i do 15 fps-a kad to dvoje smanjim na high a nema razlike) i montion blur na low, anisotropic filtering 16x, i ostalo na very high...radi glatko na 50-60+ fps nekad zna past fps na na 35 ovisno o sceni ali nema da se uspori ili da trza,

 

sve u svemu i nije tako igra zahtjevna,jer kak kazu da je igra ispred svog vremena sto znaci da i na medium postavkama i dalje ima bolju grafikcu nego bilo koja druga igrica,a multiplayer sve na very high i msaax4 mogu igrat {#}

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Tacno lijepo vidjeti i jedno edukovano zensko pored ovih ostalih seronja. :)

Moj PC  
3 3 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3

ako nekog interesira za multiplayer koje oružje da ne bira 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
sharxtreme kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Meni radi sasvim OK na very high bez blura (to me smeta dok igram).

Na ultra high je bilo previše trzavo {#}

Na Ultra High?

Hm...  izgleda da sam pobrkao s nekom drugom igrom {#} 

 

Na very high mi je OK..  to je onda to {#}

Lijep pozdrav ;)
11 godina
offline
Crysis 3

ja nemam zivaca to igrati

 

stavim na very high dobijem 30FPSa uvrh glave na 1920x1080

 

stavim na high (texture very high), ugasim blur, FXAAx1 imam 50+FPSa ali cesto se znaju dogadjati frame dropovi na kojih 30FPSa pa zatrza + aliasinga ima pun kufer (makar igrao sa 4xMSAA)

 

nemam uopce osjecaj fluidnosti

jbg, ili cekati novije drivere ili kakav patch

 

Crysis 2 sa dx11 texturama leti a crysis 3 mi ne izgleda bolje

 

btw onaj lens flare efekt je najveca debilana koju sam vidio u nekoj igri 

Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Lens flare mi je ok ali me motion blur živcira..  ko da je lik pijan  {#}

Zato sam ga isključio potpuno.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Crysis 3
Skinuo nove AMD beta drajvere...isto ko' prije ili mi se čini. Napišite kako je vama s njima
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Fanu kaže...

ja nemam zivaca to igrati

 

stavim na very high dobijem 30FPSa uvrh glave na 1920x1080

 

stavim na high (texture very high), ugasim blur, FXAAx1 imam 50+FPSa ali cesto se znaju dogadjati frame dropovi na kojih 30FPSa pa zatrza + aliasinga ima pun kufer (makar igrao sa 4xMSAA)

 

nemam uopce osjecaj fluidnosti

jbg, ili cekati novije drivere ili kakav patch

 

Crysis 2 sa dx11 texturama leti a crysis 3 mi ne izgleda bolje

 

btw onaj lens flare efekt je najveca debilana koju sam vidio u nekoj igri 

 

Jesi skinuo nove drivere?

 

Btw i mene motion blur nervira pa sam ga odmah ugasio cim sam prvi put pokrenuo igru.

13 godina
offline
Crysis 3

igra izgleda super, kupit ću je.

nego, jel bi bilo igrivo na high postavke na gtx 460, 1680x1050 reza?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Crysis 3
infeqt0r kaže...
Fanu kaže...

ja nemam zivaca to igrati

 

stavim na very high dobijem 30FPSa uvrh glave na 1920x1080

 

stavim na high (texture very high), ugasim blur, FXAAx1 imam 50+FPSa ali cesto se znaju dogadjati frame dropovi na kojih 30FPSa pa zatrza + aliasinga ima pun kufer (makar igrao sa 4xMSAA)

 

nemam uopce osjecaj fluidnosti

jbg, ili cekati novije drivere ili kakav patch

 

Crysis 2 sa dx11 texturama leti a crysis 3 mi ne izgleda bolje

 

btw onaj lens flare efekt je najveca debilana koju sam vidio u nekoj igri 

 

Jesi skinuo nove drivere?

 

Btw i mene motion blur nervira pa sam ga odmah ugasio cim sam prvi put pokrenuo igru.

 

jesam

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Fanu kaže...

ja nemam zivaca to igrati

 

stavim na very high dobijem 30FPSa uvrh glave na 1920x1080

 

stavim na high (texture very high), ugasim blur, FXAAx1 imam 50+FPSa ali cesto se znaju dogadjati frame dropovi na kojih 30FPSa pa zatrza + aliasinga ima pun kufer (makar igrao sa 4xMSAA)

 

nemam uopce osjecaj fluidnosti

jbg, ili cekati novije drivere ili kakav patch

 

Crysis 2 sa dx11 texturama leti a crysis 3 mi ne izgleda bolje

 

btw onaj lens flare efekt je najveca debilana koju sam vidio u nekoj igri 

 

Mi skoro pa imamo istu jačinu kompa, čak igram i na manjoj rezoluciji 1680x1050 i apsolutno mi je sve na low, i iskljucen MSAA, i bez frapsa mi igra zatrza, sada neznam jeli zatrza to meni u glavi ili kaj. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Fanu kaže...

ja nemam zivaca to igrati

 

stavim na very high dobijem 30FPSa uvrh glave na 1920x1080

 

stavim na high (texture very high), ugasim blur, FXAAx1 imam 50+FPSa ali cesto se znaju dogadjati frame dropovi na kojih 30FPSa pa zatrza + aliasinga ima pun kufer (makar igrao sa 4xMSAA)

 

nemam uopce osjecaj fluidnosti

jbg, ili cekati novije drivere ili kakav patch

 

Crysis 2 sa dx11 texturama leti a crysis 3 mi ne izgleda bolje

 

btw onaj lens flare efekt je najveca debilana koju sam vidio u nekoj igri 

nemas zivaca igrat jer nemozes sve staviti na very high... pa smanji texture resolution na high, stavi shadows na medium, i antialiasing na fxaa ili nesto malo jace i imat ces minimum 50fps...

pero
16 godina
offline
Crysis 3

Da bacim izviđača nakon prelaska sa GTX 460 na GTX 650 Ti...

 

GTX 460 768 MB DDR5

 

Slika broj jedan - nikakav AA, teksture High

Slika broj dva   - post proces, shading, shadows i water na medium, AF = 4, ostalo na high

 

Na ovoj slici se je FPS kretao od 28 - 36 FPSa

 

 

GTX 650 Ti

 

Postavke kao dole na slikama, FPS od 36 - 55

slika broj jedan slika broj jedan
slika broj dva slika broj dva
ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2013 23:45 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Poanta je da igra izgleda sasvim dobro i na high bez visokog AA-a, što je onda sasvim igrivo i na slabijim strojevima.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crysis 3
Fanu kaže...

ja nemam zivaca to igrati

 

stavim na very high dobijem 30FPSa uvrh glave na 1920x1080

 

stavim na high (texture very high), ugasim blur, FXAAx1 imam 50+FPSa ali cesto se znaju dogadjati frame dropovi na kojih 30FPSa pa zatrza + aliasinga ima pun kufer (makar igrao sa 4xMSAA)

 

nemam uopce osjecaj fluidnosti

jbg, ili cekati novije drivere ili kakav patch

 

Crysis 2 sa dx11 texturama leti a crysis 3 mi ne izgleda bolje

 

btw onaj lens flare efekt je najveca debilana koju sam vidio u nekoj igri 

Bas to igra em nije fluidna,aliasinga pun kufer,masivni framedropovi,vsync ne funkcionira (a bez njega je slika ko u mlincu za kavu), sve ispod 60 fpsa je neigrivo doslovce.

 

Cak kad na very high smanjim rezu na 1360-768 i dalje na odredenim dijelovima pada fps na 30.

 

I sta je najzalosnije od svega kad vidim buducu grafiku od PS4 koja se izvodi na jeftinijem hardveru od moga doslovce mi je muka.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2013 0:07 (lmutak).
11 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

ja kad stavim texture resolution na very high...drasticno mi se smanji fps.

pero
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crysis 3
dar01 kaže...
Skinuo nove AMD beta drajvere...isto ko' prije ili mi se čini. Napišite kako je vama s njima

Pa kad nemaš u crossfire-u dvije grafe, a lijepo ti piše na novim 13.2 beta7 driver-ima:

 

"FEATURE HIGHLIGHTS OF THE AMD CATALYST 13.2 BETA 7 DRIVER"

"Resolves an intermittent hang seen in Crossfire configurations with the new Crysis 3 patch."

 

EDIT: meni ove postavke nekako najbolje pašu, ne znam na koliko se fps vrti, ne zamaram se time, bitno mi je da ne trza previše, a trznulo mi je samo dvaput dok sam vozio onaj buggy nekakav jer su dosta nagli pokreti sa njim...{#}

 
EDIT2: evo i od mene malo slika, sa trenutnog levela di sam stao{#}
 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2013 1:09 (1BIT).
12 godina
offline
Crysis 3

Za one s malo slabijim grafickim,sto imaju probleme s niskim fps-om ...probajte MaldoHD autoexec cfg.  texture file...dodaje 10-ak fps-ova i malo poboljsava grafiku.Samo downloadajte file i kopirajte u root folder igre (glavni inst. folder ,ne Bin32).  NE DIRAJTE postavke u advanced graphic opcijama jer file da bi mogao raditi mjenja objects,particles,postprocessing, shading i shadow u custom.Provjereno radi bez problema,probao sam kod sebe.

 

 

link

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2013 4:30 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Crysis 3
error_666 kaže...

Za one s malo slabijim grafickim,sto imaju probleme s niskim fps-om ...probajte MaldoHD autoexec cfg.  texture file...dodaje 10-ak fps-ova i malo poboljsava grafiku.Samo downloadajte file i kopirajte u root folder igre (glavni inst. folder ,ne Bin32).  NE DIRAJTE postavke u advanced graphic opcijama jer file da bi mogao raditi mjenja objects,particles,postprocessing, shading i shadow u custom.Provjereno radi bez problema,probao sam kod sebe.

 

 

link

 

Dao si link za Betu... ovo je pravi link jer su ga update-ali za finalnu verziju igre.

 

EDIT:

 

Preporucio bih vam da pogledate sve verzije i opis detaljni.... lol Crysis 3 prakticki "steka" zbog nekih glupih stvari omg (rope sindrom {#}), lik je od igre napravio cudo, bolju stvar nego sam Crytek.

 

Pitam se jos, je li to Crytek namjerno napravio toliko zahtjevnu igru? ocito je da jesu...

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2013 5:13 (lovac82).
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

meni ide igra na yery high sa HD 5770 NA 1600X900 igra netrza nimalo 

 

 

lisnjic
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
lisnjic kaže...

meni ide igra na yery high sa HD 5770 NA 1600X900 igra netrza nimalo 

 

 

Svi mi koji nismo mogli odoljeti da ubijemo ovog srndaća :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
lisnjic kaže...

meni ide igra na yery high sa HD 5770 NA 1600X900 igra netrza nimalo 

 

 

ta tvoja je onda brza od moje 7870  (bez obzira na rez) jel ja nemogu igrat sve na max.. neka magicna kartica?

xfact
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice