Crysis

poruka: 330
|
čitano: 77.129
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Crysis

srećom ja baš imam taj patch. sad ću ga i ja instalirat pa ću usporedit performanse sa onim benchovima od prije

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

znam da je igra stara ali možda se netko sjeća ili može provjeriti

 

kad uzmem oružje sa laser nišanom i zumiram ovakva je slika, pa me zanima dal je ok da je ovako ''zrnasto'' oko crvene točke

 

 

crysis crysis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Crysis
mamutarka kaže...

znam da je igra stara ali možda se netko sjeća ili može provjeriti

 

kad uzmem oružje sa laser nišanom i zumiram ovakva je slika, pa me zanima dal je ok da je ovako ''zrnasto'' oko crvene točke

 

 

Da je takav je nišan!

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
16 godina
odjavljen
offline
Crysis

kako proć onaj dio gdje se vozi sa onim helikopterom?

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2010 15:47 (M4X).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Crysis

OVako,stavim DVD u komp i uopće mi ga neće učitati.(piratska je),imam Windows 7 Professional 64-bit,hvala.

Assassins Creed II
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis

bokte igram tu igru par dana.

igram na high postavkama neam pojma koliko fpsa al steka mi malo al ja igram boli mee

grafa je prehebena, nikad jace grafe nisam vidio.!!

e jel mi moze neko dat comande za fps, i jos sta ak ima? a znam da ima :D

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis
DommY kaže...

bokte igram tu igru par dana.

igram na high postavkama neam pojma koliko fpsa al steka mi malo al ja igram boli mee

grafa je prehebena, nikad jace grafe nisam vidio.!!

e jel mi moze neko dat comande za fps, i jos sta ak ima? a znam da ima :D

Ovaj, procesor te koči ALOT, više ćeš koristi dobit clockanjem proca nego komandama.

 

Vjeruj mi GTS250 bi to vrtila onako mješano high/very high sa preko 24fps-a, ali naravno sa pravim procesorom.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
15 godina
offline
RE: Crysis
Hyperion kaže...
DommY kaže...

bokte igram tu igru par dana.

igram na high postavkama neam pojma koliko fpsa al steka mi malo al ja igram boli mee

grafa je prehebena, nikad jace grafe nisam vidio.!!

e jel mi moze neko dat comande za fps, i jos sta ak ima? a znam da ima :D

Ovaj, procesor te koči ALOT, više ćeš koristi dobit clockanjem proca nego komandama.

 

Vjeruj mi GTS250 bi to vrtila onako mješano high/very high sa preko 24fps-a, ali naravno sa pravim procesorom.

inace sad imam 20 fps... sta samo 24 bi da je jaci proc?

e i znam da kociii

al neznam klokat, i us*o bi swe :S

jel kad klokas treab jace hladenej?

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
15 godina
offline
RE: Crysis
DommY kaže...

inace sad imam 20 fps... sta samo 24 bi da je jaci proc?

e i znam da kociii

al neznam klokat, i us*o bi swe :S

jel kad klokas treab jace hladenej?

24 fpsa pa na dalje sa postavkama na miješano HIGH/VERY HIGH.

 

Na 2.3 ima da ga bubneš bez problema ikakvih i bez dizanja napona i prčkanja po memoriji.

 

Stock je dovoljan za tog athlona jer je male nazivne frekvencije. Može sa stock coolerom do 2.7GHz bez problema, a i dalje, samo je pitanje koliko će matična, a i procesor podnest.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
15 godina
offline
RE: Crysis
Hyperion kaže...
DommY kaže...

inace sad imam 20 fps... sta samo 24 bi da je jaci proc?

e i znam da kociii

al neznam klokat, i us*o bi swe :S

jel kad klokas treab jace hladenej?

24 fpsa pa na dalje sa postavkama na miješano HIGH/VERY HIGH.

 

Na 2.3 ima da ga bubneš bez problema ikakvih i bez dizanja napona i prčkanja po memoriji.

 

Stock je dovoljan za tog athlona jer je male nazivne frekvencije. Može sa stock coolerom do 2.7GHz bez problema, a i dalje, samo je pitanje koliko će matična, a i procesor podnest.

very high nemogu uopce selektirat :S

al kazem neznam klokat!

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
15 godina
offline
RE: Crysis
DommY kaže...

very high nemogu uopce selektirat :S

al kazem neznam klokat!

A čuj imaš par rješenja:

 

1. baci se na čitanje vodiča za overclocking -> nemogu ti puno garantirat fps-a jer je to zastarjeo procesor. Budimo realni ovi novi ga poderu na 500-600MHz nižem taktu što se tiče igara.

 

2. baci se u nabavu jačeg procesra, prodam ti svog za 600kn ili uzmeš novog athlona II. Cijena je povoljna, a takt visok.

 

3. izgubi vid na 20fps-a

 

4. smanji detalje ili rezoluciju ili oboje.

 

 

Ako nema very high opciju pretpostavljam da si na windows XP-u, no i to se lako riješi pomoću CVAR_GROUPSA (improvizirane very high postavke koje su skroz iste kao one na very high i DX10, ok ne skroz iste,ali oko nemože primjetit)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2010 23:06 (Hyperion).
15 godina
offline
RE: Crysis
Hyperion kaže...
DommY kaže...

very high nemogu uopce selektirat :S

al kazem neznam klokat!

A čuj imaš par rješenja:

 

1. baci se na čitanje vodiča za overclocking -> nemogu ti puno garantirat fps-a jer je to zastarjeo procesor. Budimo realni ovi novi ga poderu na 500-600MHz nižem taktu što se tiče igara.

 

2. baci se u nabavu jačeg procesra, prodam ti svog za 600kn ili uzmeš novog athlona II. Cijena je povoljna, a takt visok.

 

3. izgubi vid na 20fps-a

 

4. smanji detalje ili rezoluciju ili oboje.

 

 

Ako nema very high opciju pretpostavljam da si na windows XP-u, no i to se lako riješi pomoću CVAR_GROUPSA (improvizirane very high postavke koje su skroz iste kao one na very high i DX10, ok ne skroz iste,ali oko nemože primjetit)

oke..

za 600kn de sta jel to 3 jezgreni? pise x3 pa ? xD i jel bi iso na maticnu moju?

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
15 godina
offline
RE: Crysis

Jučer sam probal,igra je zakon,meni 10 puta bolja od Warheada!

Assassins Creed II
15 godina
neaktivan
offline
Crysis

ovo sam upravo dobio na mejl.

Bacite pogled što je tip napravio u crysis sandboxu.

 

 

Fora

Nema na čemu! --| Google is your friend |--
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis

U multiplayer, ako se probam spojit na neki server vecinom dobijem Server authentication failed.

Gledao san po webu neka rijesenja itd ali nista od toga.

Igraci koji imaju pirat ili original imaju isto problema tako da nema veze sad jel origigi ili ne.

Da li neko zna kako se moze ovo rijesit?   Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Crysis

kupio jučer preko steama, ne rade mi miš i tipkovnica kad treba krenut igrat {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis
jojo_surf kaže...

U multiplayer, ako se probam spojit na neki server vecinom dobijem Server authentication failed.

Gledao san po webu neka rijesenja itd ali nista od toga.

Igraci koji imaju pirat ili original imaju isto problema tako da nema veze sad jel origigi ili ne.

Da li neko zna kako se moze ovo rijesit?    Hvala.

 

  Neznam ja imam original i uspio sam se spojit na ruski server i tam sam malo igrao, ubili su me više puta nego što sam imao killova  {#}

 

Tamo sa pištoljom nemožete ništa, mora se imat prava pljuca.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

za koliko se sati prede igra

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Crysis
malada kaže...

za koliko se sati prede igra

to bitno??..stavi na deltu,pa budeš vidio...heheheheh...{#}..budeš išao mic po mic...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
linuxjuzer kaže...
malada kaže...

za koliko se sati prede igra

to bitno??..stavi na deltu,pa budeš vidio...heheheheh...{#}..budeš išao mic po mic...

zanima me odprilike posto ima jako dobru grafiku pa da uzivam (znima me koliko cu uzivati)

malada
14 godina
protjeran
offline
RE: Crysis
malada kaže...

zanima me odprilike posto ima jako dobru grafiku pa da uzivam (znima me koliko cu uzivati)

 

10-tak sati...

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
14 godina
protjeran
offline
RE: Crysis
malada kaže...
linuxjuzer kaže...
malada kaže...

za koliko se sati prede igra

to bitno??..stavi na deltu,pa budeš vidio...heheheheh...{#}..budeš išao mic po mic...

zanima me odprilike posto ima jako dobru grafiku pa da uzivam (znima me koliko cu uzivati)

znaš..idu mi na onu stvar likovi koji kažu da su rješili Crysis u par sati..naravno...ali su išli na Easy levelu..dakle,skoro pa varanje...tako sam i ja...prvi puta..sada idem ponovo na delta nivou...ono realistično...dobiješ metak u glavu,padaš,dva u tijelo isto...nemaš crosshair,energija sposobnosti(nevidljivost) ti se opako brz otrši...kad pucaš,odmah nevidljivost prestajei tako to..ali je definitivno ovako zanimljivije..malo se više moraš potruditi...{#}

14 godina
protjeran
offline
Crysis

da,i na delti je umjetna inteligencija bitno zeznutija...ne glume glinene golubove i slično...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis

Ma i meni je crysis bio pretežak tamo krajem 2007, početkom 2008. kad je izašao. Sada mi je delta bez cheatova prelagana idem ko rambo i sam ih ubijam.

 

Najproblematičnije mi je bilo kod onog groblja gdje ima 3-5 koreanaca u nanosuitu, gamad nikako da umre. Par puta u glavu ih pogodim njima ništa, ni rocket launcher nije pomogao. Moram sam municije i municije na njih potrošit. Naravno najlakše je upalit strenght mode i prebit ih na mrtvo ime.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
Hyperion kaže...

Ma i meni je crysis bio pretežak tamo krajem 2007, početkom 2008. kad je izašao. Sada mi je delta bez cheatova prelagana idem ko rambo i sam ih ubijam.

 

Najproblematičnije mi je bilo kod onog groblja gdje ima 3-5 koreanaca u nanosuitu, gamad nikako da umre. Par puta u glavu ih pogodim njima ništa, ni rocket launcher nije pomogao. Moram sam municije i municije na njih potrošit. Naravno najlakše je upalit strenght mode i prebit ih na mrtvo ime.

LOL. Zašto bi jednostavno kad može i komplicirano.

 

Uglavnom ja koristim strelice za uspavljivanje , kad je na podu uključim strenght mod i gotov je bez ispaljenog metka.

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2010 15:02 (microman).
15 godina
offline
RE: Crysis
microman kaže...

LOL. Zašto bi jednostavno kad može i komplicirano.

 

Uglavnom ja koristim strelice za uspavljivanje , kad je na podu uključim strenght mod i gotov je bez ispaljenog metka.

There is no fun in that...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
15 godina
neaktivan
offline
Crysis

Više zabave sigurno nego pola sata uzaludno pucati po njemu i na jednom frajeru ispucati sve metke.

I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis
microman kaže...

Više zabave sigurno nego pola sata uzaludno pucati po njemu i na jednom frajeru ispucati sve metke.

Ja se sakrijem u grm i gledam gamad kako šeće, kada mi okrene leđa izrešetam ga, efektivno!

 

Igra je ionako kratka, treba što više uživat u okolišu, a ne samo na brzinu proći. Prešao sam je par puta i opet nisam sve obišao, a ima hebenih mjesta i mogućnosti. Snajpanje iz grma/trave mi je najbolje. Gledat uspaničene koreance kako pucaju svjetleće rakete u zrak nebi li pozvali pojačanje, neprocjenjivo.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2010 15:30 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
Hyperion kaže...
microman kaže...

Više zabave sigurno nego pola sata uzaludno pucati po njemu i na jednom frajeru ispucati sve metke.

Ja se sakrijem u grm i gledam gamad kako šeće, kada mi okrene leđa izrešetam ga, efektivno!

 

Igra je ionako kratka, treba što više uživat u okolišu, a ne samo na brzinu proći. Prešao sam je par puta i opet nisam sve obišao.

Ja se više volim divit čistom smaknuću.

I'll be back
13 godina
offline
Crysis

lijepa grafika,ali igra ima previše bugova,AI je blesav,umjesto da hodaju oni klize,veći bug nisam vidio u bilo kojoj igri,ali bar me nasmijalo {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice