Crysis

poruka: 330
|
čitano: 77.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Crysis
john_ryder kaže...

lijepa grafika,ali igra ima previše bugova,AI je blesav,umjesto da hodaju oni klize,veći bug nisam vidio u bilo kojoj igri,ali bar me nasmijalo {#}

Si stavio patch 1.2?

 

Prvo nisam obraćao pažnju na A.I. no sada vidim da su glupi da boli glava. Ja stojim ispred koreanca on se okrene i tam puca po grmlju ili šta već. To me najviše živcira, a glavno da može pucat po meni sa 100m daljine dok sam cloackan...

 

Ja inače nisam vidio bug-ova, vjerovatno najžešći bug je vozim se ja džipom i sam najedanput kao da sam naletio na panj, pukne mi prednja guma, damage skoči na 30% i zakrenem se za 90°, a vozio sam se po asfaltu i to mi nerijetko se dešava. I to bi bilo većinom to.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
14 godina
protjeran
offline
RE: Crysis
john_ryder kaže...

lijepa grafika,ali igra ima previše bugova,AI je blesav,umjesto da hodaju oni klize,veći bug nisam vidio u bilo kojoj igri,ali bar me nasmijalo {#}

tra tra tra

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2010 18:01 (linuxjuzer).
14 godina
protjeran
offline
RE: Crysis
Hyperion kaže...

Ma i meni je crysis bio pretežak tamo krajem 2007, početkom 2008. kad je izašao. Sada mi je delta bez cheatova prelagana idem ko rambo i sam ih ubijam.

 

Najproblematičnije mi je bilo kod onog groblja gdje ima 3-5 koreanaca u nanosuitu, gamad nikako da umre. Par puta u glavu ih pogodim njima ništa, ni rocket launcher nije pomogao. Moram sam municije i municije na njih potrošit. Naravno najlakše je upalit strenght mode i prebit ih na mrtvo ime.

 

Ja sam ih puskom sa dzipa mez problema sredio.

 

Upucam jednog, izadjem u cloak-u, sakrijem se i healam, ponovim.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
13 godina
neaktivan
offline
Crysis

Crysis je radjen za grafičke kartice koje će se izdati 3 god nakon njega.Igra je zakon samo da je malo bolje optimizirana.To su malo rijesili u Warheadu i Warsu tamo igra malo bolje ide.Nadam se da necu morat opet pitati NASU da mi posudi PC za Crysis 2.Cant wait!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
Me$$y kaže...

Crysis je radjen za grafičke kartice koje će se izdati 3 god nakon njega.Igra je zakon samo da je malo bolje optimizirana.To su malo rijesili u Warheadu i Warsu tamo igra malo bolje ide.Nadam se da necu morat opet pitati NASU da mi posudi PC za Crysis 2.Cant wait!!!!!

Crysis je bio igra daleko ispred svog vremena i iskreno neznam šta se je bilo očekivalo od igre koja dan danas tehnički ima bolju grafiku od 99% igra na tržištu.

 

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
Me$$y kaže...

Crysis je radjen za grafičke kartice koje će se izdati 3 god nakon njega.Igra je zakon samo da je malo bolje optimizirana.To su malo rijesili u Warheadu i Warsu tamo igra malo bolje ide.Nadam se da necu morat opet pitati NASU da mi posudi PC za Crysis 2.Cant wait!!!!!

Warhead je grafički nešto lošije izveden pa je zato manje zahtjevan, no još uvijek vrlo lijepo izgleda.

 

GTA IV je neoptimiziran, ali Crysis nije. Njegova grafička strana jednostavno ne dopušta da se igra vrti glađe na high/very high detaljima. Kao što kaže microman, u Crysisu imaš igru koja grafički naguzi kojekave call of dutyje i takoreći sve ostale PC igre. Tako da vam se očekivanja o 60 FPS lock na very high ne temelje ama baš ni na čemu.

13 godina
neaktivan
offline
Crysis

Ma ne sry ja nemam nista protiv igre, igra je zvjer.Ima najzahtjevniji engine ikad ali samo kazem da bi bilo ljepo da su (npr.kao MW2)uz to grafiku napravili da se bolje izvodi ali to bi opet bilo vise cudno nego normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

Da zadnji patch za Crysis puno optimizira igru za jedno 30% u mom slučaju, ali je debilno očekivat 60 fps-a i na high i na v high, igra jednostavno izgleda predobro, ja još nisam igrao igru s boljom grafikom.

 

 

Dok GTA IV izgleda ko govno a šteka kao da koristi grafiku od Crysisa. Ne razumijem.

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2011 15:44 (Praetorian1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

MW2 ne može doći u istu rečenicu s Crysisom kad je grafika u pitanju.

 

Kriza se nikako nemoze izvoditi kao MW2 jer framerate izravno ovisi o kvaliteti grafike, ponekad i optimizacije u većoj mjeri kad se nađu dječiji pokušaji potranja s konzola. No u Krizi to nije slučaj, ona je PC ekskluziva i obzirom na grafiku nije za očekivati da se bolje izvodi.

 

Uostalom, na nižim detaljima se može igrati i sa dosta lošim hardverom, ja sam je igrao na low s jedojezgrenim Celeronom, prešrot jezgra.

 

Kakav je to patch, neki čudotvorni izgleda, možda sa sobom nosi GTX260 {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2011 15:50 (ATiGamer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
ATiGamer kaže...

Kakav je to patch, neki čudotvorni izgleda, možda sa sobom nosi GTX260 {#}

 

 

Ja prije tog čudotvornog patcha nisam mogao igrat ni na medium, a nakon njega sam mogao na high.

F.C LIVERPOOL
14 godina
protjeran
offline
RE: Crysis
Praetorian1 kaže...
ATiGamer kaže...

Kakav je to patch, neki čudotvorni izgleda, možda sa sobom nosi GTX260 {#}

 

 

Ja prije tog čudotvornog patcha nisam mogao igrat ni na medium, a nakon njega sam mogao na high.

daj molim te linkaj taj pač...{#}

14 godina
neaktivan
offline
Crysis

Na googleu nađi, uglavnom nađi zadnju verziju, dosta je velika za skinut.

 

Ja već neznam koji je zadnji davno je to bilo, mislim da mora skinut 2 patcha al nisam više siguran.

 

EDIT: evo patchevi mislim da trebaš skinut 1.2 verziju i hotfix, a ako nemaš original stavi drugi jogurat.

http://www.gamershell.com/search/?q=crysis

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2011 19:37 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Crysis
Praetorian1 kaže...

Na googleu nađi, uglavnom nađi zadnju verziju, dosta je velika za skinut.

 

Ja već neznam koji je zadnji davno je to bilo, mislim da mora skinut 2 patcha al nisam više siguran.

 

EDIT: evo patchevi mislim da trebaš skinut 1.2 verziju i hotfix, a ako nemaš original stavi drugi jogurat.

http://www.gamershell.com/search/?q=crysis

pa imam original Crysis,i na laptalu mi je,igram 64-bitni..postavke na high-automatski postavio..na rezoluciji 1024x768.. št obih više dobio sa tim pačem...?

15 godina
offline
Crysis

Dobro da nepišete "Crno pače" OMFG

 

1.2 popravlja dosta bug-ova, optimizira nešto sa ramom u dx10 mod-u, manje framedrope-ova itd.

 

Meni se trun bolje vrti sa 1.2, 1.0 verziju (čistu igru) neznam kad sam zadnji put uopće zavrtio...

 

Ako se nekome da neka napravi usporedbu 1.0 vs 1.2.

 

 

1.21 hotfix je samo za multiplayer, neradi ništa singleplayeru.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

Bench kaže 28.19 vs 26.72 u korist peča. Maksimalne postavke s AA, reza 1680x1050.

 

"Čistu" igru nisam vrtio...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

koja je najslabija grafa koja ce vrtit crysis na 1280x1024

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Crysis

RIVA TNT

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis

@malada Jeli ta NHF,glupa pitanja imaju svrhu kakvu ili eto tako usput ispitujes ?

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
doky01akablava kaže...

@malada Jeli ta NHF,glupa pitanja imaju svrhu kakvu ili eto tako usput ispitujes ?

zanima me i nije glupo pitanje

malada
15 godina
offline
Crysis

Punis postove?

Pogledaj minimum system requirements i pogledaj graficku koja je prva izasla s time,i eto ti odgovora haha

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Da li postoji neki nacin kako pokrenuti Crysis na Win7?

Odlucio sam mu dati jos jednu sansu samo sto sam u međuvremenu promijenio OS. Probao sam pokrenuti kao "run in compatibility mode for XP/Vista" ali sam failao.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis

Jedva sam našao ovu temu...

Uglavno, ako koga zanima, Crysis izlazi za konzole idućeg mjeseca, mada je do prije par godina bio "neizvediv na konzolama".

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis
thuglife kaže...

Jedva sam našao ovu temu...

Uglavno, ako koga zanima, Crysis izlazi za konzole idućeg mjeseca, mada je do prije par godina bio "neizvediv na konzolama".

  Odlična vijest.Jedva čekam zaigrati na PS3-u pošto ne mogu na PC-u.

14 godina
offline
Crysis

http://i.imgur.com/PCPLZ.jpg

 

Ja bi i dalje osta na PC verziji {#}

haris771 (eu) LOL account free cookies >>> http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4df75d3e1113d133303996<<<< im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Crysis

Ma odlično izgleda za hardver star 6-7 godina. Xenos je derivacija Radeona X1900.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics}
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.9.2011 19:55 (gOd Of WaR).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Crysis

Kad sam vidio ovu temu, vratio sam se Crysisu. Tek sam sad skužio kako ubiti one Korejce sa minigun-om.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Crysis
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2011 1:03 (Indestructible).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis
Indestructible kaže...

koja razlika tam nema ni drva cak

Join Teamspeak 3 === 217.114.63.57
14 godina
offline
Re: Crysis
Indestructible kaže...

Ja to postavio  4 posta prije  :D

haris771 (eu) LOL account free cookies >>> http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4df75d3e1113d133303996<<<< im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice