Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.132.569
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

Koliki Solo GR gurate trenutno, ja sam jucer na jedvite jade izgurao gr lvl 89 s Crusom.

Sad je red da samo faramam bolje iteme i maxam gemove kako bih slotao u STR

 

Ja soliram rathmu na 89om. Zapravo cijelo vrijeme igrao solo. Treba mi oko 10ak minuta po griftu, pa nije bas 'brzinski', ali dizem neke gemove za pest build.

Skupio sam vecinu stvari koja mi treba za pest build sa dobrim CDR, ali imam klasican problem, a to je dobar EW set.

Nisam jos isao push-ati solo da vidim dokle bi isao...

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Ne pratim bas "scenu", kak je blizz najednom uspio satrti (do daljnjega) sve public botove, nakon 5 ili 6 godina bespomocnosti?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Ne pratim bas "scenu", kak je blizz najednom uspio satrti (do daljnjega) sve public botove, nakon 5 ili 6 godina bespomocnosti?

 U kratkim 'laickim' crtama. Prije je sve bilo na istom mjestu u memoriji, a sada su memoriju enkriptirali i sami podaci vise nisu 'staticni'.

 

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Krajem ovog meseca ćemo dobiti battlecruiser peta povodom 20 godina od izlaska Starcraft-a

frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...

Krajem ovog meseca ćemo dobiti battlecruiser peta povodom 20 godina od izlaska Starcraft-a

Zapravo BC pet dolazi vec nakon 6.3, a na kraju mjeseca bi trebao Kanai's Skorn Transmog (povodom godisnjice smrti njihovog djelatnika).

Ovaj transmog se nalazi na nivou gdje se pokupi Cube, samo na suprotnoj strani kod onog barb. kinga. Ako se ne varam.

 

Ima podosta nagrada za svaku igru pa tko igra i ostale Blizzardove igre neka si pogleda sto, gdje i kada se nudi na : https://starcraft2.com/en-us/SC20

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 23:26 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
toxic kaže...

Koliki Solo GR gurate trenutno, ja sam jucer na jedvite jade izgurao gr lvl 89 s Crusom.

Sad je red da samo faramam bolje iteme i maxam gemove kako bih slotao u STR

 

Ja soliram rathmu na 89om. Zapravo cijelo vrijeme igrao solo. Treba mi oko 10ak minuta po griftu, pa nije bas 'brzinski', ali dizem neke gemove za pest build.

Skupio sam vecinu stvari koja mi treba za pest build sa dobrim CDR, ali imam klasican problem, a to je dobar EW set.

Nisam jos isao push-ati solo da vidim dokle bi isao...

 ja ne mogu solo na 90 ici.. ps mtr.. umirem ko nista.

izgleda da nista bez da neke gejmove pretvorim u str...Crus mi ostaje ovu seznonu, necu mislim imati vremena za neki drugi.. mozda konacno odigram Barbara (kojeg nisam niti probao) ili Witch Doctora, ostali su mi dosadni a ne mislim kupiti Necroa

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

 ja ne mogu solo na 90 ici.. ps mtr.. umirem ko nista.

izgleda da nista bez da neke gejmove pretvorim u str...Crus mi ostaje ovu seznonu, necu mislim imati vremena za neki drugi.. mozda konacno odigram Barbara (kojeg nisam niti probao) ili Witch Doctora, ostali su mi dosadni a ne mislim kupiti Necroa

 A kojeg crusa igras ? Condemn je mozda i najjaci solo build trenutno. Sve stavis na automatiku numlocka osim slasha i provoke-a. Na ' scroll wheel' misa stavis da forsira kretanje (up/down) i 'vozis' okolo preko wheela.

Super build za ljude koji imaju problema sa RSI, karpalni kanal..., a i za one koji jednom rukom piju pivo, a drugom igraju

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 11:58 (Mrgud Veliki).
11 godina
online
Diablo 3
Dali ima netko preporuku dali je nesto bolje od ovoga za monka, trenutno imam Monkey King's Garb cijeli set, i imam gogok of swiftness u prstenu. Koristim Sweeping Wind 9 kom plus Lashing tail kick
Imam oko 30 sati igre na GR 50 mogao bi i jos koji gore. Igram vecinom solo.
Svaka preporuka dobro dosla.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
brkan83 kaže...
Dali ima netko preporuku dali je nesto bolje od ovoga za monka, trenutno imam Monkey King's Garb cijeli set, i imam gogok of swiftness u prstenu. Koristim Sweeping Wind 9 kom plus Lashing tail kick
Imam oko 30 sati igre na GR 50 mogao bi i jos koji gore. Igram vecinom solo.
Svaka preporuka dobro dosla.

Za taj set je bolji WoL (Wave of Light) build. LTK build je ok (ali WoL je jednostavno bolji), mada ti imas neke skillove koje nisu uobicajeni za LTK build. Jos ti nesto i opreme nedostaje, ali skupiti ce se vremenom.

15 godina
offline
Diablo 3

@brkan83

 

Kao prvo Bane of the trapped i Bane of the Powerful leg gemove dići bar na 25 i napraviti sockete u prstenima/amuletu i ubaciti to.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

I naravno na glavu gyana na kashu. Jako dize dmg kod ltk

frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Jebem ti dungeon... Kako mi to uvijek pojede zivce, pa to nije normalno

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Jebem ti dungeon... Kako mi to uvijek pojede zivce, pa to nije normalno

Svaka klasa ima jedan poprilicno lagani, a kod necro-a su valjda svi lagani . Kod WD-a je dosta lagan za Arachyr set...

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
toxic kaže...

 ja ne mogu solo na 90 ici.. ps mtr.. umirem ko nista.

izgleda da nista bez da neke gejmove pretvorim u str...Crus mi ostaje ovu seznonu, necu mislim imati vremena za neki drugi.. mozda konacno odigram Barbara (kojeg nisam niti probao) ili Witch Doctora, ostali su mi dosadni a ne mislim kupiti Necroa

 A kojeg crusa igras ? Condemn je mozda i najjaci solo build trenutno. Sve stavis na automatiku numlocka osim slasha i provoke-a. Na ' scroll wheel' misa stavis da forsira kretanje (up/down) i 'vozis' okolo preko wheela.

Super build za ljude koji imaju problema sa RSI, karpalni kanal..., a i za one koji jednom rukom piju pivo, a drugom igraju

 

 taj build igram ali ginem ko nist :)

moram dobit bolju opremu, cca treba mi svega 1 sec da ponovo upalim akharata i tu me ubiju.... fali mi mozda 2% cd-a ali oprema mi ne dozvoljava..

bane of the traped mi je na 90 lvlu a esoteric na 84 lvlu bane of the stricken (mislim da se tak zove) je na nekih 40+

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 11:10 (toxic).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

 

 taj build igram ali ginem ko nist :)

moram dobit bolju opremu, cca treba mi svega 1 sec da ponovo upalim akharata i tu me ubiju.... fali mi mozda 2% cd-a ali oprema mi ne dozvoljava..

bane of the traped mi je na 90 lvlu a esoteric na 84 lvlu bane of the stricken (mislim da se tak zove) je na nekih 40+

 Yeap. Tako nekako. Zeznuti su oni ranged neprijatelji. Pogotovo, ako ih ima jako puno. Sa tim buildom ih jednostavno ne mozes iz daljine. Bas se mora nakupiti barem 1500+ paragona ili fishati grift bez njih.

Evo ja jos uvijek na rathmi soliram, ali sada na 91om griftu (bez augmenta). Oko 10 minuta. Odnosno kako me zapadne nivo - 8 rekord, ali nekada hvatam i zadnje sekunde

Imam napad panike kada vidim 'thunderstorm' kod elite. Trcim odmah na kraj ekrana nakon sto mi se upali final service od prvog udarca (ako nemam LotD da ga upalim sa simulacrumom). Nesto slicno je i sa jailerom...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 1:01 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3

Hidden Truth Behind Malthael the Archangel of Death [Diablo Lore]

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Diablo 3

nostalgija...još ga imam instaliranog, ali postaje dosadno kroz neko vrijeme. Ako je netko zaljubljen u igre tog tipa preporučujem Grim Dawn :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
gamer88 kaže...

nostalgija...još ga imam instaliranog, ali postaje dosadno kroz neko vrijeme. Ako je netko zaljubljen u igre tog tipa preporučujem Grim Dawn :D

 Grim Dawn je ok samo mi je nekako jako spor za ARPG. Za jednom proci mi je bio u redu...

15 godina
offline
Diablo 3

The Fall of Inarius: The Great Sacrifice. Diablo Lore Part 5

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Rekoh, ajde da prošlu noć završim season journey (sve napravio odavno, osim extract-a 40 leg power-a, pa rekoh idem baciti bounty run).

 

Naletio na Rainbow goblina, i konačno:

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Rekoh, ajde da prošlu noć završim season journey (sve napravio odavno, osim extract-a 40 leg power-a, pa rekoh idem baciti bounty run).

 

Naletio na Rainbow goblina, i konačno:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 10:55 (Xpider).
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

****e nisam igrao bar tjedan dana i danas naletim na nesto sto nisam znao. Ili sam nesto krivo pohvatao ?

Do sada su se portreti minimalno razlikovali, ali za ovaj zadnji da se dobije ono koplje sa strane treba odraditi cijelu sezonu, odnosno 'postati' guardian ?!?!?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Rekoh, ajde da prošlu noć završim season journey (sve napravio odavno, osim extract-a 40 leg power-a, pa rekoh idem baciti bounty run).

 

Naletio na Rainbow goblina, i konačno:

 

 

Cekaj, to je onaj koji otvori portal u onu neku ludaru? Ja sam ga isto pred neko vrijeme ubio ali nemam pojma jesam sta dobio...

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

 

Cekaj, to je onaj koji otvori portal u onu neku ludaru? Ja sam ga isto pred neko vrijeme ubio ali nemam pojma jesam sta dobio...

Stisnes f1 i vidis/provjeris pod wings da li ih imas. Rainbow goblin otvara put, ali rijetko su krila tamo.

Kako citam okolo, dosta ih je ljudi zadnjih tjedan dana pokupilo. Obicno su zalopojke... Biti ce da su malo 'poboljsali' sanse, pa tko je ujamio, jamio je .

Meni se krila  niti malo ne svidjaju, niti ih volim, pa me zato valjda **** rainbow portret koji nikako dobiti..., a i nije da ga nesto vise ganjam...

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 23:35 (Mrgud Veliki).
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Bilo je 'lijepo' dok je trajalo... RoS bot je 'uskrsnuo', a mislim i da map hack donekle radi (odnosno samo jedan dio starog THUD-a).

Za sada sa jako puno problema i bugova koliko citam na discordu. Budemo vidjeli kako ce se sve razvijati dalje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Posralo i mene (3-i pokušaj re-roll-a u cube-u):

 Još je praktički roll-ao i najbolje što može. Razmišljam, VIT u elite dmg, CDR ili čak i RCR, ali to je bar lako roll-ati na Primal-u. AS po meni nije toliko bitan na Yang-u, osim nabijanja paper DPS-a.

 

S obzirom da mi je to tek drugi ancient koji imam na liku ove sezone, nije loše:

https://eu.diablo3.com/en/profile/MadTom-2218/hero/104814095

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Posralo i mene (3-i pokušaj re-roll-a u cube-u):

 Još je praktički roll-ao i najbolje što može. Razmišljam, VIT u elite dmg, CDR ili čak i RCR, ali to je bar lako roll-ati na Primal-u. AS po meni nije toliko bitan na Yang-u, osim nabijanja paper DPS-a.

 

S obzirom da mi je to tek drugi ancient koji imam na liku ove sezone, nije loše:

https://eu.diablo3.com/en/profile/MadTom-2218/hero/104814095

 Nelose . Zato meni padne primal SotC bez essence-a. Dakle, ove sezone primal bone ringer i primal SotC i oba bez essence-a. I jos neke drugie primal svinjarije.

Mozda najbolje zarolati u CDR. Ionako je UE set vise orjentiran za obicne riftove i bountije.

16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Kad dodjes do GR75 solo onda si kandidat za primale, ne?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Kad dodjes do GR75 solo onda si kandidat za primale, ne?

 GR70

 

Who Are The Archangels of the Angiris Council? Diablo Lore Part 6

15 godina
online
Re: Diablo 3

GR70 ako se ne varam. Ja sam bio ove sezone rijesio GR71 za ono kao, just in case, i dobio sam primal od Kadale kasnije (kroz 2-3 dana da ne ispadne odmah).

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice