Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.132.299
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Uh, ja sam ove sezone od GR70 dobio stvarno hrpu legendary sranja ali ni jedan primal

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Uh, ja sam ove sezone od GR70 dobio stvarno hrpu legendary sranja ali ni jedan primal

 Ma pasti ce. Ja igram navecer kada skupim vremena po 2-3 sata i uvijek mi padne minimalno jedan primal, pa do dva.

To je obicno jedno 20+ solo 90+ griftova. Obicno to bude neko tesko sr**** koje odmah unistim.

Gledam da je mozda red da nabacim malo rats runs u drustvu, jer ionako igram rathmu solo...

15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Posralo i mene (3-i pokušaj re-roll-a u cube-u):

 Još je praktički roll-ao i najbolje što može. Razmišljam, VIT u elite dmg, CDR ili čak i RCR, ali to je bar lako roll-ati na Primal-u. AS po meni nije toliko bitan na Yang-u, osim nabijanja paper DPS-a.

 

S obzirom da mi je to tek drugi ancient koji imam na liku ove sezone, nije loše:

https://eu.diablo3.com/en/profile/MadTom-2218/hero/104814095

 Greška, bio je drugi re-roll!!!!

 

15 godina
offline
Diablo 3

Ako slučajno netko nije pokupio Kanai Skorn transmog, učinite to na vrijeme:

https://us.diablo3.com/en/blog/20058187

Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Svi koji nisu, odradite Challenge rift od ove sedmice.

 

Monk - jaaako jednostavan - pogledate komande, za  5 sekundi krenete, idete redom i ubijate elite (uglavnom). Jako jednostavno, rješiv je iz prve - ja nisam niti uspio poginuti nijednom

Za manje od 5 minuta dobijete 16 bounty materijala 

 

Ako imate vremena, i  igrate Diablo čak i rijetko, svejedno ga odradite - "besplatni" bounty materijali će vam dobro doći jednog dana.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Da, Challenge rift EU je stvarno lagan ovaj tjedan, prvi pokušaj:

 

Za America server sam se morao namučiti malo:

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 23:42 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Pa buduci da su svi 'skvicali' na (pred)posljedni sada su dali svinjariju, a ne 'challenge'.

Idu iz jedne krajnosti u drugu.

Da se mene pita ja bi odvalio tezak challenge, ali bi i dao dobranu nagradu tipa bar 10x vise bounty matsa.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Još malo vijesti..
Sniženje cijena na webu.
Od 27.3 do 9.4.
Sve po deset ku... Ups, sve po 10 ($ ili €), ovisno kako se logirate.
I originalna igra i ekspanzija i necro - svaki dođe 10 $/€

https://us.diablo3.com/en/blog/21656011
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

Prodajem D3 + RoS + Necro za 100kn.

 

sry za off.

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 21:50 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Hornet_93 kaže...

Prodajem D3 + RoS + Necro za 100kn.

 

sry za off.

 

U kakvom je stanju?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Diablo 3

Kao novo, redovito čišćeno od prašine, nije korišteno za majnanje, full bundle itd.

What could possibly go wrong?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Hornet_93 kaže...

Kao novo, redovito čišćeno od prašine, nije korišteno za majnanje, full bundle itd.

 Mozda ga zanima ima li na tome 'racunu' nesto sto se vise ne moze dobiti/pronaci u igri...

Inace, cijena je sasvim ok...

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2018 1:07 (Mrgud Veliki).
6 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

I opet, savjetujem vam, odradite Challenge rift od ove sedmice.

 

Witch doctor - dosta jednostavan. Već sam igrao sličan setup - neka pod verzija spirrit barage WD-a, mozda je za mene (kao "eksperta") malo jednostavniji... Ali svima bi trebao biti jednostavan  

Za manje od 5 minuta dobijete 16 bounty materijala 

 

Ako imate vremena, i  igrate Diablo čak i rijetko, svejedno ga odradite - "besplatni" bounty materijali će vam dobro doći jednog dana.

 

P. S.  Odradio sam i  US server iz prve, iako sam prvo pogledao kartu za taj CR. Sram me je i reći da sam u biti igrao skroz pogrešno, ali, svejedno sam ga nekako završio iz prvog pokušaja. Ahh, nisam nikad igrao jade set, a bio sam prelijen pročitati kako radi  

ALi, samo pogledate kartu, idete od elite do elite i riješite...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Odluka je pala, nakon zatvaranja RMAH-a sam prestao igrati i sad opet počinjem. Imam sve dijelove igre i ovaj necromancer dlc. Pamtim set i legendary iteme, te stvaranje gemova kombiniranjem više različitih gemova.

Kakve su promjene ukratko,kako da počnem igrati? Ima netko link za stranicu s ok buildovima?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Nickname1 kaže...

Odluka je pala, nakon zatvaranja RMAH-a sam prestao igrati i sad opet počinjem. Imam sve dijelove igre i ovaj necromancer dlc. Pamtim set i legendary iteme, te stvaranje gemova kombiniranjem više različitih gemova.

Kakve su promjene ukratko,kako da počnem igrati? Ima netko link za stranicu s ok buildovima?

 https://www.diablofans.com/

https://www.icy-veins.com/

 

Tu imas zive i manje zive buildove...

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2018 12:31 (Mrgud Veliki).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Hvala puno, pogledati ću. No imam jedan problem. Skinuo sam igru, pokrenuo i probao ući u neki adventure u kojem prikazuje da ima ljudi kako bi mi pao neki item da me no name ljudi šlepaju. Ali nikako se priključiti u random partiju u kojoj ima ljudi. I onda googlam i vidim da je to neki bug koji traje jako dugo....dosta ljudi se žali. Krasno je krenulo, nakon toliko godina ,,,

15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Moram priznati da te nisam uopce shvatio. Nikada nisam imao problema sa riftovima, griftovima, criftovima, bountijima...

Mozda si izabrao tezinu gdje gotovo da i nema ljudi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Nisam nikad imao problema upadati u public game. Vidim 25 ljudi igra, pokušam upasti i uvijek kreira igru u kojoj sam samo ja. Ne znam zašto me ne ubaci s nekim. Kako uopće započeti rift solo? Vidim da osim kampanja i adventurea mi nije unlockano ono treće, greater rift ili kako se već zove. Ajme zbunjola nakon 5-6 godina neigranja.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Nickname1 kaže...

Nisam nikad imao problema upadati u public game. Vidim 25 ljudi igra, pokušam upasti i uvijek kreira igru u kojoj sam samo ja. Ne znam zašto me ne ubaci s nekim. Kako uopće započeti rift solo? Vidim da osim kampanja i adventurea mi nije unlockano ono treće, greater rift ili kako se već zove. Ajme zbunjola nakon 5-6 godina neigranja.

 Ono trece je challenge rift. To ce ti se vjerojatno otkljucati kada zavrsis sa svojim likom tu tezinu. Kako zapoceti rift solo ? Pa imas onaj 'kamen/obelisk' u gradu. Kliknes i mozes odmah zapoceti rift solo. Tamo pokreces i greater rift, ali prvo moras imati key koji ce ti baciti guardian u obicnom riftu. Koja ti je sansa da ce ti on to baciti ovisi o tezini. Mozes sam pokrenuti igru i u njoj izabrati opciju 'open to public' (tu odabere sto zelis - rift,grift, bounty...), pa ce ti se moci pridruziti drugi igraci koji zele ganjati sto ti zelis i na na tezini na kojoj ti odredis (dakle mora se podudarati opcija onoga sto ti izaberes i tezine koju izaberes izmedju tebe i ljudi koji zele igrati zajedno da vas spoje).

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2018 14:22 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3

Ehm, ako nije bar na jednom liku završio kampanju (Act V), onda u non-season ne može igrati riftove, BTW.

 

Za Greater riftove mora prvo doći do lvl 70 (ako nije do sad), i imati GR ključ koji dobije u "običnom" riftu. Također, da igra određenu težinu public riftova, mora prvo riješiti određeni GR solo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ehm, ako nije bar na jednom liku završio kampanju (Act V), onda u non-season ne može igrati riftove, BTW.

 

Za Greater riftove mora prvo doći do lvl 70 (ako nije do sad), i imati GR ključ koji dobije u "običnom" riftu. Također, da igra određenu težinu public riftova, mora prvo riješiti određeni GR solo.

Jesi siguran u ono sto sam boldao ? Malo mi to odudara kada krene nova sezona... Puno njih ne rijesi nikakav GR solo, ali se zakelje na public riftu. Ili si mislio na challenge rift ?!?!

Za sve ostalo... Buduci da se nije javio do sada cijeli dan... Pretpostavimo da ili je nekoga pitao ili je sam pronasao rjesenje ili je bio lvl 70. Ali, kako je napisao da mu taj dio nije 'zakljucan'...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 1:21 (Mrgud Veliki).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Ma nisam uspio uci u onaj treci tip igre ispod adventure,zacrnjen je..Imsm monka lvl 70. Ali mi se vise igra barbar koji je trenuzno lvl 62. Mogu igrati tornment 1 one obicne riftove solo s starom opremom od prije par godina....dajte savjet sto dalje?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Nickname1 kaže...

Ma nisam uspio uci u onaj treci tip igre ispod adventure,zacrnjen je..Imsm monka lvl 70. Ali mi se vise igra barbar koji je trenuzno lvl 62. Mogu igrati tornment 1 one obicne riftove solo s starom opremom od prije par godina....dajte savjet sto dalje?

 Buduci da je kasno i idem u krevet. Kreni sezonu koja trenutno traje... Mozes i solo... Dobiti ces set koji se trenutno nudi... Biti ce i novi stash tab, pet i portret...

Malo tko vise igra nesezonu. Ako imas problema sa napredovanjem daj tu tag pa mozda uletim sa necrom u sezoni da te pushnem 'danas' (moze i izvan sezone). Nisam igrao jedno 15ak dana, pa bi mogao malo

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 1:42 (Mrgud Veliki).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Ok.  hvala ti. Startati sezonu znaci napraviti novog champa? I onda s njim igrati adventure mod basic riftove? Koja klasa je trenutno najbolja za to? Sto napraviti za taj set i do kad imam vremena to napraviti? Uh,al se ovo promjenilo i zakompliciralo u tih 5-6 godina....

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Nickname1 kaže...

Ok.  hvala ti. Startati sezonu znaci napraviti novog champa? I onda s njim igrati adventure mod basic riftove? Koja klasa je trenutno najbolja za to? Sto napraviti za taj set i do kad imam vremena to napraviti? Uh,al se ovo promjenilo i zakompliciralo u tih 5-6 godina....

 Da. Moras napraviti novog sezonskog lika (ili opcija rebirth postojeceg, ali makni sve stvari vezane sa njime prije toga u stash ili ce nestati). Klasu izaberes prema tome kojom zelis igrati (sa bilo kojom se moze cak i solo igrom dobiti stash tab). Sto trebas napraviti da kompletiras set i sezonu, sve ce ti pisati gore desno na ekranu. Jos nije najavljen kraj sezone, tako da imas dosta vremena. Ako trebas pomoc, kao sto napisah, battletag..

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
TomoR kaže...

Ehm, ako nije bar na jednom liku završio kampanju (Act V), onda u non-season ne može igrati riftove, BTW.

 

Za Greater riftove mora prvo doći do lvl 70 (ako nije do sad), i imati GR ključ koji dobije u "običnom" riftu. Također, da igra određenu težinu public riftova, mora prvo riješiti određeni GR solo.

Jesi siguran u ono sto sam boldao ? Malo mi to odudara kada krene nova sezona... Puno njih ne rijesi nikakav GR solo, ali se zakelje na public riftu. Ili si mislio na challenge rift ?!?!

Za sve ostalo... Buduci da se nije javio do sada cijeli dan... Pretpostavimo da ili je nekoga pitao ili je sam pronasao rjesenje ili je bio lvl 70. Ali, kako je napisao da mu taj dio nije 'zakljucan'...

 

 

 Od patch-a 2.5 naovamo to postoji (ilitiga godinu dana):

The requirement for participating in certain difficulty levels in public games has been changed from current Paragon Level to highest solo Greater Rift clear, as follows

  • Torment I – VI: No Requirement
  • Torment VII: Solo Greater Rift 30
  • Torment VIII: Solo Greater Rift 35
  • Torment IX: Solo Greater Rift 40
  • Torment X: Solo Greater Rift 45
  • Torment XI: Solo Greater Rift 50
  • Torment XII: Solo Greater Rift 55
  • Torment XIII: Solo Greater Rift 60
  • Note: This change only applies to players on PC / Mac

 

https://eu.diablo3.com/en/game/patch-notes/2-5-0

 

U TI do TVI će teško naći nekoga u Publicu trenutno...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 3:21 (TomoR).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 

 Od patch-a 2.5 naovamo to postoji (ilitiga godinu dana):

The requirement for participating in certain difficulty levels in public games has been changed from current Paragon Level to highest solo Greater Rift clear, as follows

  • Torment I – VI: No Requirement
  • Torment VII: Solo Greater Rift 30
  • Torment VIII: Solo Greater Rift 35
  • Torment IX: Solo Greater Rift 40
  • Torment X: Solo Greater Rift 45
  • Torment XI: Solo Greater Rift 50
  • Torment XII: Solo Greater Rift 55
  • Torment XIII: Solo Greater Rift 60
  • Note: This change only applies to players on PC / Mac

 

https://eu.diablo3.com/en/game/patch-notes/2-5-0

 

U TI do TVI će teško naći nekoga u Publicu trenutno...

 A na to si mislio ? Taj 'participating' se dao smuvati, tako da se znalo naci i likova u t13 riftu, a koji jos niti lvl 70 nisu. Dovoljno je bilo da ga povuce jaci igrac i otvori igru te ga ostavi tamo. Ne znam jel' to vise sljaka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 11:31 (Mrgud Veliki).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Uriel#2184, pa ako netko može malo pomoći ako se potrefi da smo u isto vrijeme online, može me dodati. S time da sam casual igrač i nekad u više posla, pa se zna dogoditi da danima ne igram.

Nekako mislim da meni nije potrebno više prostora u stashu, nego da mi trebaju itemi da si ojačam lika. Čekajte, oni su i Auction House ukinuli, a ne samo RMAH? 

15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Nema... Zato su jako povecali drop rate.

Nije da nema samo toga, vec da ti ja udjem u igru ne bi ti mogao gotovo nista pokloniti.

Sve te 'account bound' stvari se mogu dati samo unutar odredjenog vremena (mislim da se radi o 'ingame' 2 sata - cim odigras dulje od 2 sata vise ih ne mozes dati) i to samo ljudima koji su bili sa tobom u igri kada su ih dobili.

Dosta se toga promijenilo. Vjerojatno jos nisi pronasao niti kanai's cube, ako dugo nisi igrao. To je mozda i najveca promjena.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 13:59 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Kako se dobiva taj cube i za sto sluzi?Bezveze da ni AH nisu ostavili....

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice