Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.150.003
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...

Ako u igri, koja je MMO (WoW) iteme nitko nije nikada prodavao po visokim cijenama (prodavali su se cijeli likovi tek za stotine eura), zašto bi u Diablu III, gdje se ne natječeš s nikim, prodavao za više? Diablo III je prvenstveno igra za jednog igrača. Kooperativni mod je tu za malo više zabave, a PvP je još jako daleko i ionako je nebitan.

 

Možda normalnim ljudima da, ali mislim da blago podcjenjuješ broj ljudi koji isčekuju D3 upravo zbog e-peen faktora.

Usporedba s WoWom je neprikladna jer opremu nisi ni mogao trejdati kad je većina najbolje bila bind on pickup, tako da je kupnja čitavog lika bila jedini mogući način dobivanja lika za instant ku*čenje. Ako se takvo što događalo u igri u kojoj je čitav postupak kompliciran, pa čak i zabranjen, za očekivati je da će takvih stvari u igri u kojoj se to eksplicitno podržava biti daleko više. Prerano je govoriti i nagađati koliko će što koštati kad se o itemima i njihovoj rijetkosti još skoro pa ništa ne zna, ali da će biti nebulozno skupih i normalnom čovjeku blesavih transakcija, to je gotovo sigurno.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Test user kaže...

paladin je izbacen s razlogom iz D3....

 

uvijek je bio overpowered u D2....i iz patch-a u patch su nerfali neko paladin svojsto/item/set.....

 

i ja bih volio da se paladin "vrati", al mislim da to nece biti onaj kakav je bio u d2.....sa svim onim silnim aurama....

P ne mora imati največega samo da ima najsjajnijega{#}

A onome kojega mi se neda traziti i citirati ga, a uspoređuje biebera i paladina samo jedna stvar:

Bitch please!!!

[M|C] jokaCRO ingame
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...

1000 eura? Od nekog Arapa? U vrijeme kad je igra tražila nešto, lika s full Tier 6 i 58000 golda i Atieshom te Ashes of Al'Arom (mage, gold je tada bio važan) sam prodao za 800 dolara, a to je bila odlična cijena. No, to je MMO. Diablo 3 nije MMO.

 

Ne, HC neće imati RMAH, nego samo gold aukciju.

Ne, nije Arap, već Kanađanin (i doduše, to je bilo za prodaju, znači cijena 850$).

Ponovno kažem - ja sam na svome imao dosta tih achiv... ačivmenta koji se više nisu mogli dobiti.

 

ŠTo nije netko na twitteru reko da i PvP arena i HC RMAH dolaze post-15.05.?

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Re: Diablo 3
dekstroza kaže...
Tonči kaže...

Ako u igri, koja je MMO (/8WoW) iteme nitko nije nikada prodavao po visokim cijenama (prodavali su se cijeli likovi tek za stotine eura), zašto bi u Diablu III, gdje se ne natječeš s nikim, prodavao za više? Diablo III je prvenstveno igra za jednog igrača. Kooperativni mod je tu za malo više zabave, a PvP je još jako daleko i ionako je nebitan.

 

Možda normalnim ljudima da, ali mislim da blago podcjenjuješ broj ljudi koji isčekuju D3 upravo zbog e-peen faktora.

Usporedba s WoWom je neprikladna jer opremu nisi ni mogao trejdati kad je većina najbolje bila bind on pickup, tako da je kupnja čitavog lika bila jedini mogući način dobivanja lika za instant ku*čenje. Ako se takvo što događalo u igri u kojoj je čitav postupak kompliciran, pa čak i zabranjen, za očekivati je da će takvih stvari u igri u kojoj se to eksplicitno podržava biti daleko više. Prerano je govoriti i nagađati koliko će što koštati kad se o itemima i njihovoj rijetkosti još skoro pa ništa ne zna, ali da će biti nebulozno skupih i normalnom čovjeku blesavih transakcija, to je gotovo sigurno.

Slazem se s tim uvijek ima extrema isto kao i u wowu iz prve ruke znam da su se likovi sa full SWP gearom (world first KJ) u TBCu prodavali po 5k eura

posto mi je gm u woltk bio lik iz SK gaming koji je i sam prodal svojeg lika za malo manje od 5k no to je sasvim druga prica od RMAH u D3

no sigurno ce biti iracionalhnih transakcija koje ce graniciti sa zdravim razumom.

 

Da se nadovezem na neke postove ranije , stvarno se nadam da nece biti stvar sa D3 prije ili kasnije kao sa WoW-om nakon vanille tj. TBCa

da se skill cap postepeno i sve brze spusta i nerfa se sve zivo i nezivo da bi no brain klinci mogli doci do svojih shiny ljubicastih itema.

Danas u wowu dok ti dode lik sa 8/8 HC DS (meni osobno najgluplji raid ikad ) i prodaje maglu a nema pojma o wowu i nebi ga uzel sa sobom u neki

stari transmog run a kamoli u HC raidove toliko je to daleko otislo u WoWu ali ocito profit > sve ostalo.

 

Dakle nadam se da nece biti isti slucaj sa D3 , rekli su vise puta da je Infernal stvarno brutalan i da treba skilla/geara/volje da se napreduje

i nadam se da ce tako ostati i da nece popustiti wajnerima na forumu kojih ce sigurno biti jer misle da D3=WoW.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 16:29 (dad0r).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
red_bull kaže...

A onome kojega mi se neda traziti i citirati ga, a uspoređuje biebera i paladina samo jedna stvar:

Bitch please!!!

Pa nisam uspoređivo biebera i paladina, nego biebera i shinny oklop!

 

Pa u Diablo smo svijetu, ne Twilightu. Lik treba izgledati mračno, gotično, nazubljeno, s lubanjama, a ne da lik pomoću odsjaja od svoje rukavice si popravlja kosu...

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hanter kaže...
GoodAngel kaže...

a zamisli šta mene tek čeka, od 01.07 sam tek doma jer idem na duži put. i cijelo to vrijeme D3 će mi bit instaliran na kompu, al ga neću moći igrat. al bilo kako bilo, budem ja njega zaigro kad stignem ionako mi nije pretjerano bitno da igram igru od samog izlaska. a i bit će gužve na serverima, tako da bolje možda da malo kasnije krenem u razbijanje minionsa. {#}

 

Nemoj lagati sam sebe.... {#}

Gle, naravno da bih bio najsretniji odmah u ponoć 15.05 krenut s klanjem onih diablovih papaka, al šta je tu je....... neću se ubit, zato jer ću bit na putu, al svakako da ću ovdje škiljit da vidim vaše dojmove i opise daljnje igre da otprilike znam šta me čeka. ima to i nekih prednosti, čovjek može čut iz tuđih iskustava šta može očekivat od igre, a naravno da je doživljaj iz prvog lica uvijek poseban znao ti nešti ili ne dok osobno ne doživiš nije to to. tako da kad krenem tamo negdje početkom 7og, dat ću vam svoje dojmove igre i naravno par sličica mog barbariana kad bude na većem levelu, i ni malo ne sumnjam da ću diablovim minionsima pošteno .... majku. {#}

AMD Phenom II x 6 1090T
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Bukva kaže...
red_bull kaže...

A onome kojega mi se neda traziti i citirati ga, a uspoređuje biebera i paladina samo jedna stvar:

Bitch please!!!

Pa nisam uspoređivo biebera i paladina, nego biebera i shinny oklop!

 

Pa u Diablo smo svijetu, ne Twilightu. Lik treba izgledati mračno, gotično, nazubljeno, s lubanjama, a ne da lik pomoću odsjaja od svoje rukavice si popravlja kosu...

 Fulao si ti bit celog fudbala..

Ma koji mrtvi twilight???

Upravo zbog nekog dark gothic settinga bi mi najbolje pasao vitez a ne witch doctor..

Upravo zato što smo u Diablo svijetu a ne u twilightu

 

[M|C] jokaCRO ingame
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Moj frend je prodao u D2 prije izlaska WoW-a armour Enigmu nekom Nijemcu za 350 kn, znaci to je bio prije 2004.g.Vec je onda D2 bio 2-3 godine na sceni, tako da mislim da će cijene u D3 biti još veće, pogotovo za uber itheme mislim da ce positici cijenu i od 250 eura. Što se tiće nerfanja nightmarea i hella, mislim da do toga nece doci, jer to nije Blizzardu u interesu, zato su jos i izmislili inferno i poduplali tezinu poslije njihovog isprobavanja, bas za freakove, koji ce hell preci za nekoliko dana da imaju sta raditi na Diablu, pa ce se na infernu muciti mjesecima i nece im igra brzo dosaditi.

 

Ruku na srce nightmare i hell nece biti problem proci, iskusni smo mi ,igramo blizzardove igre preko 10 godina.

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
dekstroza kaže...
Tonči kaže...

Ako u igri, koja je MMO (WoW) iteme nitko nije nikada prodavao po visokim cijenama (prodavali su se cijeli likovi tek za stotine eura), zašto bi u Diablu III, gdje se ne natječeš s nikim, prodavao za više? Diablo III je prvenstveno igra za jednog igrača. Kooperativni mod je tu za malo više zabave, a PvP je još jako daleko i ionako je nebitan.

 

Možda normalnim ljudima da, ali mislim da blago podcjenjuješ broj ljudi koji isčekuju D3 upravo zbog e-peen faktora.

Usporedba s WoWom je neprikladna jer opremu nisi ni mogao trejdati kad je većina najbolje bila bind on pickup, tako da je kupnja čitavog lika bila jedini mogući način dobivanja lika za instant ku*čenje. Ako se takvo što događalo u igri u kojoj je čitav postupak kompliciran, pa čak i zabranjen, za očekivati je da će takvih stvari u igri u kojoj se to eksplicitno podržava biti daleko više. Prerano je govoriti i nagađati koliko će što koštati kad se o itemima i njihovoj rijetkosti još skoro pa ništa ne zna, ali da će biti nebulozno skupih i normalnom čovjeku blesavih transakcija, to je gotovo sigurno.

Možda, da, zaista svakakvih ljudi ima. Ja to gledam ovako: posve razumijem i podržavam kupovinu golda npr. - ako ti treba 2 sata glupog farmanja, a zaradiš u 2 sata IRL više novca, suludo je farmati gold, ali baš opremu koja je smisao igre, nekako je blesavo.

 

Inače, moj je guild prodavao opremu: lik plati i ide s guildom u raid po opremu. Ako padne, dobije i plati do kraja, ako ne, ništa. Lovom se plaćalo Rainbow Shield (FPS) server guilda. :D

15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Malo se ovdje previse subjektivno gleda na cijene u igrama, ako netko moze dati 1000$ da kupi nekog lika iz WoW-a onda budi siguran da taj nema problema s novcima. Jedino po mom misljenju prepreka da cijene ithema u Diablu ne budu jako visoke je to što su podijelili igru po regijama, pa mozda u Europi ne budu toliko visoke cijene, ipak s one strane bare ljudi bolje plaćaju. Morate shavtiti da na svijetu ima ljudi koji su puni ko brod i ne pitaju za cijenu kada nešto žele posjedovati, tko je nama kriv što nemamo toliko para, pa nam ostaje samo gledati i cuditi se.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo kako je to izgledalo prije više od dvije godine:

 

 

Napredak je uočljiv..dosta stvari je poboljšano i promijenjeno

Da sam normalan, poludio bi
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nije bed postat cemo farmeri europe...

 

pa ce svedjani kupovati nase iteme

 

  http://i253.photobucket.com/albums/hh42/vkrzalic/radovi%20u%20polju/2009_04_02_798.jpg

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hanter kaže...

Evo kako je to izgledalo prije više od dvije godine:

 

 

Napredak je uočljiv..dosta stvari je poboljšano i promijenjeno

7 klasa? Bar znamo koliko njih ćemo minimalno dobiti s DLC-ovima {#}

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
dad0r kaže...

Slazem se s tim uvijek ima extrema isto kao i u wowu iz prve ruke znam da su se likovi sa full SWP gearom (world first KJ) u TBCu prodavali po 5k eura

posto mi je gm u woltk bio lik iz SK gaming koji je i sam prodal svojeg lika za malo manje od 5k no to je sasvim druga prica od RMAH u D3

no sigurno ce biti iracionalhnih transakcija koje ce graniciti sa zdravim razumom.

 

Nemogu ti opisati koliko ovo nebulozno zvuči nekome poput mene tko nije

u životu zaigrao World of Warcraft {#}

 

On topic;

Slažem se s kolegom koji je napisao da naprosto postoje ljudi

kojima novac nije problem i koji će (iz kojeg god osobnog razloga) biti spremni

izdvojiti basnoslovne cifre za određeni gear.

Dao Bog da ja budem onaj koji im proda pokoji komad {#}

 

Fascinantno mi je gledati kako ogromna grupa nevezanih ljudi uspije izmisliti

cijelu ekonomiju, sivu trgovinu, odrediti cijene... sve nekako samo od sebe dođe..

 

Hohštapleri smo po prirodi izgleda {#}

 

For shits and giggles.
13 godina
offline
Re: Diablo 3
forzzuk kaže...
dad0r kaže...

Slazem se s tim uvijek ima extrema isto kao i u wowu iz prve ruke znam da su se likovi sa full SWP gearom (world first KJ) u TBCu prodavali po 5k eura

posto mi je gm u woltk bio lik iz SK gaming koji je i sam prodal svojeg lika za malo manje od 5k no to je sasvim druga prica od RMAH u D3

no sigurno ce biti iracionalhnih transakcija koje ce graniciti sa zdravim razumom.

 

Nemogu ti opisati koliko ovo nebulozno zvuči nekome poput mene tko nije

u životu zaigrao World of Warcraft {#}

 

On topic;

Slažem se s kolegom koji je napisao da naprosto postoje ljudi

kojima novac nije problem i koji će (iz kojeg god osobnog razloga) biti spremni

izdvojiti basnoslovne cifre za određeni gear.

Dao Bog da ja budem onaj koji im proda pokoji komad {#}

 

Fascinantno mi je gledati kako ogromna grupa nevezanih ljudi uspije izmisliti

cijelu ekonomiju, sivu trgovinu, odrediti cijene... sve nekako samo od sebe dođe..

 

Hohštapleri smo po prirodi izgleda {#}

 

 

Nebulozno je zvucalo onda a nebulozno je jos dan danas :P

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Diablo 3

Evo nam inferna: 

Ovo je neki obični mob iz acta 4 (170k damage NBD)

http://media.diablofans.com/images/news/2012/may/guide/IMG_0104.jpg 

A ovo je dragi skeleton king

http://media.diablofans.com/images/news/2012/may/guide/IMG_0110.jpg 

(možda bi mu trebali dodati malo HP-a {#}

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 20:05 (sinister_axe).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
sinister_axe kaže...

Evo nam inferna: 

Ovo je neki obični mob iz acta 4 (170k damage NBD)

http://media.diablofans.com/images/news/2012/may/guide/IMG_0104.jpg 

A ovo je dragi skeleton king

http://media.diablofans.com/images/news/2012/may/guide/IMG_0110.jpg 

(možda bi mu trebali dodati malo HP-a {#}

Mislim da će većina običnih smrtnika ( poput mene ) prelaziti Inferno sa frendovima. Puno zabavnije nego umirati na svakom koraku. Ali opet ne moraju radi takvih noobova snižavati težinu i ne želim da se to dogodi jer će to mnogim hardcore igračima smanjiti zabavu.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
16 godina
online
Diablo 3

ajmo sada, znam da je po tko zna koji put, ali di se moze uzeti najjeftiniji cd key, ali da je provjerena trgovina, odlucio sam ipak uzeti Diablo. Tako kad dode placa 10. uzimam, samo je pitanje gdje.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
goodye kaže...

ajmo sada, znam da je po tko zna koji put, ali di se moze uzeti najjeftiniji cd key, ali da je provjerena trgovina, odlucio sam ipak uzeti Diablo. Tako kad dode placa 10. uzimam, samo je pitanje gdje.

 

Najpozdanija trgovina je (po meni)

 

http://www.g2play.net/store/

 

a cijena je manje više svugdje ista.

Someday we'll find it...the website connection...
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ajmo ovako....

 

Koji tip opreme/itema mislite koristit na svom characteru u igri:

 

ona koja:

 

 

35 XX % Chance to find magic item
2 XX % more gold from monsters
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 20:41 (Test user).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 3
sinister_axe kaže...



A ovo je dragi skeleton king

http://media.diablofans.com/images/news/2012/may/guide/IMG_0110.jpg 

(možda bi mu trebali dodati malo HP-a {#}

Mislim da sliku popunjava podataka da je enrage timer na SK namješten na 4 min na Infernu. Drugim rječima trebaš otprilike 65-66k DPS da ga prođeš.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Bukva kaže...
sinister_axe kaže...



A ovo je dragi skeleton king

http://media.diablofans.com/images/news/2012/may/guide/IMG_0110.jpg 

(možda bi mu trebali dodati malo HP-a {#}

Mislim da sliku popunjava podataka da je enrage timer na SK namješten na 4 min na Infernu. Drugim rječima trebaš otprilike 65-66k DPS da ga prođeš.

Bas me zanima na koju foru mozemo imati 65k dpsa!? Mozda jos nici uracunao i kitanje SK i mobove, znaci dps mora biti jos veci, ako ga mislis ubiti u 4 min.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Bobosmrade kaže...
Bukva kaže...

Bas me zanima na koju foru mozemo imati 65k dpsa!? Mozda jos nici uracunao i kitanje SK i mobove, znaci dps mora biti jos veci, ako ga mislis ubiti u 4 min.

jednostavno....

 

nades cijeli set, koji ima npr. hand crossbow (DH) s 600-tinjak dps per sec, a brzina mu je 1,84, i imas jos jedan slican sto je cca malo iznad 1000 per sec, + jos uzmes repaid fire (dh) ili bomb na monster koji radi 600% damage ( opet DH) i to je to.....

 

{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Test user kaže...
Bobosmrade kaže...
Bukva kaže...

Bas me zanima na koju foru mozemo imati 65k dpsa!? Mozda jos nici uracunao i kitanje SK i mobove, znaci dps mora biti jos veci, ako ga mislis ubiti u 4 min.

jednostavno....

 

nades cijeli set, koji ima npr. hand crossbow (DH) s 600-tinjak dps per sec, a brzina mu je 1,84, i imas jos jedan slican sto je cca malo iznad 1000 per sec, + jos uzmes repaid fire (dh) ili bomb na monster koji radi 600% damage ( opet DH) i to je to.....

 

{#}

i opet ne mozes pobijediti enrage timer!

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Bukva kaže...
sinister_axe kaže...



A ovo je dragi skeleton king

http://media.diablofans.com/images/news/2012/may/guide/IMG_0110.jpg 

(možda bi mu trebali dodati malo HP-a {#}

Mislim da sliku popunjava podataka da je enrage timer na SK namješten na 4 min na Infernu. Drugim rječima trebaš otprilike 65-66k DPS da ga prođeš.

Blizzard je jasno rekao da uopće nije najvažnije imati ogroman DPS i hvatati timer, već da očekuju da igrači igraju pametno i da mogu pobijediti bossa i kad pukne enrage timer. Ne žele da ljudi sve prođu prebrzo i prelagano i borbe su dizajnirali tako da se važne ne može proći samo na sirovu snagu.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Bobosmrade kaže...

Bas me zanima na koju foru mozemo imati 65k dpsa!? Mozda jos nici uracunao i kitanje SK i mobove, znaci dps mora biti jos veci, ako ga mislis ubiti u 4 min.

Naravno da nisam. Kroz te 4 min ti moraš imati min DPS od 65k

 

Naravno da će biti downtimeova gdje će ti DPS biti ravan nuli, ali i spikeova gdje će ti biti i na 100k. DPS u vrijemenu čistog DD-DMG na bossu će morati biti puno veći od 65k jer je to boss sa addovima. Sve u svemu prosjek mora iznoasiti 65k sa mehanikom koju smo upoznali na beti.

 

Sve u svemu, prvi boss u Actu 1 je popriličan zalogaj. Zavisi od opreme jel baš gear check ili nije, ali jasno ocrtana naspram normala koja je to ogromna epska razlika.

 

Koliko sam čitao, Blizzard već na Nightmareu očekuje da ljudi počnu udarati u zid.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

question:

da li se i dalje gubi exp pri umiranju ili samo durability opreme?

 

 

not sure

For shits and giggles.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...
Nije I-win-button, ali je i dalje barijera s kojom udaraš u zid, pogotovo ako si glass-cannon klasa/build.
You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Govori o težini, ne o konkretnim susretima. Što se tiče enrage timera, spomenut je u drugom videu, gdje se pričalo o tome da je napravljeno da se i nakon što boss krene stvarati triput više neprijatelja (npr.) može preživjeti ako se pametno igra. Dapače, rekli su negdje da su pazili da igrači ne mogu prolaziti takve samo sirovim nabijanjem opreme, nego i taktikom.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

What excatly does the enrage timer hope to accomplish other then becoming an artificial barrier of progress?

Nope! You nailed it, that's the intent of an enrage timer.

 

Defensive napravljeni lik može proći kroz enrage ako igrač pametno odigra i ako je nagiran (što ima i smisla, jer ako si se orjentirao na tanking aspect, onda si morao žrtvovati sirovu snagu), međutim class canon class/build nema više-manje što tražiti u enrageu.

 

Mi ovdje govorimo o prvom bossu u prvoj actu koji igrača upoznaje sa enrage mehanikom u D3. Vjerojatno se ovdje radi o soft verziji takvog enragea.

Čak i da je svaki enrage prelaziv sa bilo kojom klasom / buildom, mislim da stres koji stvori na igrača je dovoljan da ga se u HCu gleda kao na nešto veoma nepoželjno za upoznati (osobno, HC prolaz kroz igru smatram end-gameom u Diablo svijetu).

 

EDIT: Čisto da povučem paralelu s WoW svijetom (iako neki ovdje dobiju alergiju na to), ali ovo "ne na brute-force, treba i na razmišljanje" - well, to nužno ne povlači da ti možeš bossa proći a da nisi nagiran. Sijeti se samo C'thuna (ili kako se već piše, AQ40). Moglo je svih 40 savršeno odigrati, ali ako nisi imao dovoljan gear, sve je otišlo u vjetar.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 23:10 (Bukva).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice