Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.161.875
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
online
Diablo 3

Tajni Cow level (manje više prazan, ali fora):

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Tajni Cow level (manje više prazan, ali fora):

 Pa tu sam ja zalutao sa zadnjim patchem...  Po meni nije ovo uopce cow level... Ovo mi se dogodilo kada sam trazio Kanai's cube  na krivom mjestu.... Doslovno isto se dogodilo.... Obican event.... Ako sam u krivu, sve je moguce danas kod njh, pa...

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2016 2:05 (Mrgud Veliki).
10 godina
offline
Diablo 3

Ima li bar shrine-a na toj mapi? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
fanaticni gejmer kaže...

Ima li bar shrine-a na toj mapi? 

Ne.

10 godina
offline
Diablo 3

Jbg steta, posto nisam u novom patchu vidio ni jednog bovine bardiche. Jesu li ga makli?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
fanaticni gejmer kaže...

Jbg steta, posto nisam u novom patchu vidio ni jednog bovine bardiche. Jesu li ga makli?

 Nisu.

 

Ali ako igraš Wizz-a ili DH njima baš ne dropaju.

 

Ja ih sa Crusom dijelim šakom i kapom, čak i u Public-u.

10 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Nisu.

 

Ali ako igraš Wizz-a ili DH njima baš ne dropaju.

 

Ja ih sa Crusom dijelim šakom i kapom, čak i u Public-u.

U zadnje vrijeme samo rift sa crusaderom i wizzardom, peglam materijale i kljuceve. 0 bb dropova.

 

RNG sto reci..

13 godina
offline
Diablo 3

Ode dps twister wiz. I ignore pain/globe barb.

 

link: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/20742694680#1

 

Uostalom, to smo ocekivali. Ja sam doduse mislio da ce nerfati generators/wraps samo, a ne kompletnog Solanijuma i twistere.

 

Sux za solo wiza, ali slazem se za party wiza, kojeg i sam igram. 3 supporta drze pack u kutu i globaju, a ti (wiz) stojis kontra kuta i drzis spam nado dok ne krepaju. Prilicno dosadno, a sve ostalo je besmisleno za igrati na high gr, 15 tornada stackani u kutu daju damage nedostizan bilo cemu.

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

Ode dps twister wiz. I ignore pain/globe barb.

 

link: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/20742694680#1

 

Uostalom, to smo ocekivali. Ja sam doduse mislio da ce nerfati generators/wraps samo, a ne kompletnog Solanijuma i twistere.

 

Sux za solo wiza, ali slazem se za party wiza, kojeg i sam igram. 3 supporta drze pack u kutu i globaju, a ti (wiz) stojis kontra kuta i drzis spam nado dok ne krepaju. Prilicno dosadno, a sve ostalo je besmisleno za igrati na high gr, 15 tornada stackani u kutu daju damage nedostizan bilo cemu.

 Sve je to kada svedemo na kraju li-la. Oni tamo neki su lijepo profitirali..., odnosno nabili su debele paragore i 'gemove' koje su'unistili'.... Ono sto mi je zanimljivo je da na razvoju kao rade likovi koji su debelo placeni, a onda dodje do mase gresaka. Cak im niti PTR ne pomaze....

15 godina
online
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

 Sve je to kada svedemo na kraju li-la. Oni tamo neki su lijepo profitirali..., odnosno nabili su debele paragore i 'gemove' koje su'unistili'.... Ono sto mi je zanimljivo je da na razvoju kao rade likovi koji su debelo placeni, a onda dodje do mase gresaka. Cak im niti PTR ne pomaze....

 Žalosno je da konstruktivne kritike u vezi stvari koje "procure" u live patch na svojem vlastitom PTR forumu uglavnom ignoriraju.

 

Oni si zacrtaju sad ćemo napraviti to i to, pa onda to i naprave, čak i ako je loše po igru (gledano u globalu).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

Ode dps twister wiz. I ignore pain/globe barb.

 

 Napokon mogu izbrisati te sezonce koje sam nevoljko pripremao za para grind i posvetiti se u potpunosti LoN DH i Crusu  

Endure...and in enduring grow stronger
16 godina
offline
Diablo 3

Uvjek če u Diablo 3 postojati neki build koje če biti jedini način da se igra visoki GR nivo. 

____________________________________________

Pokušaj prjevoda za djecu koja možda ne razumiju:

 

Uvjek će u Vragu 3 postojati jedan kalup koji će se koristiti na najvišim velikim pukotinama.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 11:56 (Hummer).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Hummer kaže...

Uvjek če u Diablo 3 postojati neki build koje če biti jedini način da se igra visoki GR nivo. 

 Molim te malo popravi svoju gramatiku.

 

I djeca ovo čitaju, štoviše moji dečki iz škole doma donijeli glagol "pokupljati" - kosa mi se diže na glavi...

16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Hummer kaže...

Uvjek če u Diablo 3 postojati neki build koje če biti jedini način da se igra visoki GR nivo. 

 Molim te malo popravi svoju gramatiku.

 

I djeca ovo čitaju, štoviše moji dečki iz škole doma donijeli glagol "pokupljati" - kosa mi se diže na glavi...

 Ako te toliko živcira jednostavno me ignoriraj. A retardirana hrvatska gramatika koja se mjenja u godinu dana bar 5 puta baš me briga. Bitno da se razumije na što sam mislio.

 

EDIT:

 

Uostalom samo pogledaj dnevne novine, gdje bi novinari trebali paziti na gramatiku pa su članci puni gorih stvari od ovoga kako ja pišem.

 

Pozdrav!

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 11:37 (Hummer).
15 godina
online
Re: Diablo 3
Hummer kaže...

Uvjek če u Diablo 3 postojati neki build koje če biti jedini način da se igra visoki GR nivo. 

 Uvijek će u D3 postojati neki build koji će biti jedini način na koji se igra visoki GR.

 

Usporedi ove dvije rečenice pa budi iskren nije li ljepše da je koliko toliko ispravno napisano.

 

I ja griješim, ali se trudim popraviti, a rezoniranje kao mogu pisati gluposti i ostati živ jer i drugi tako rade je loša za sve... Uvijek trebamo polaziti od toga da pokušamo popraviti sebe.

 

Ispričavam se ako ti hrvatski nije materinji jezik, pa imaš problema sa Č, Ć, IJE, JE zbog toga.

15 godina
online
Diablo 3

Napravljen je datamine novog PTR build-a za Patch 2.4.1.

 

Pogledajte na Diablofans detalje.

 

Ukratko, radi se o finom podešavanju set-ova (koji izgleda da će biti jači nego LoN, opet...), Akkhan i dalje ne dobiva smanjenje ulazne štete (bar trenutno).

 

I da, ET Wiz, pa i barb kao support su manje/više pasé. Shenlong za monka ide sa 100% na 150% damage, itd. Također misle smanjiti štetu koju monsteri rade prema nama u GR-ovima, itd.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 14:08 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Hummer kaže...

Uvjek če u Diablo 3 postojati neki build koje če biti jedini način da se igra visoki GR nivo. 


 ...

Prozivas druge da su djeca, ali TomoR ima pravo, pravopis ti je (ako i to) na razini te iste djece.

 

ontopic:

 

Nije stvar u buildu nego u trenutnoj "meti"*.  3 glope zdps i twist dps je toliko specificna meta, i toliko efikasna da je 20 gr iznad svih ostalih. Trenutno, ako nemas totalno odredjeni zdps lik ili twist wiz sa 2000+ paragona, zaboravi da ces odigrati bilo kakav posteni 80+ gr u partyu. 

Da, uvijek ce biti najbolja grupa, ali nadam se da ce ipak postici malo raznolikosti pri vrhu grova.

 

 

* ah, mrzim tu rijec u kontekstu diabla, nikad spominjana do pred nekih godinu dana otkad je zavladala US forumom. A mogao bih se kladiti da 80% sudionka tog istog foruma uopce ne razumije njeno znacenje. Cak nije niti pravilno, u ovom slucaju rijec je o meta-theory ili meta-game. /rant

13 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Napravljen je datamine novog PTR build-a za Patch 2.4.1.

 

Pogledajte na Diablofans detalje.

 

 Tja, ovako odokativno, ako izuzmemo twisere i globove, lagani buff za sve setove koji bi trebao nadoknaditi postojeci power-gap, iliti farmat cemo 80 i u prosjecnom publicu.

 

Rant: Po trenutnom datamajnu, LoN je mrtav (tamo gdje je jedino i zivio, kod WDa). Taman sam skupio koliko toliko pristojne affixe na mom LoN WDu. Trebalo mi je mjesec dana samo da dobijem LoN ancient 2flecta ringove (anc, int, cc,cd, socket). A nisu cak ni biS, BiS je anc, area dmg, cc,cd, sock. 

 

No dobro, iskreno receno, to je ono sto cini igru zivom. Zamislite da nije bilo ni jedne promjene od recimo izlaska RoSa. Davno bi svi imali GG opremu i vecini bi dosadilo igranje, imho.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
 LoN je mrtav (tamo gdje je jedino i zivio, kod WDa). 

 

 

 

Očito nisi čitao da je EU DH očistio solo 90 s LoN FoK buildom  

LoN je super i kod Crusa, bar za chill out farmanje

Endure...and in enduring grow stronger
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

 

Očito nisi čitao da je EU DH očistio solo 90 s LoN FoK buildom  

LoN je super i kod Crusa, bar za chill out farmanje

Ocistio je 91 u biti :)

Ma naravno da je LoN koristan i na drugim bildovima/klasama, ali kod WDa je to bila prakticki jedina end game opcija, i to jos u tri razlicita builda. DH i crus ipak nisu bili toliko vezani za LoN.

10 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Pixie_st kaže...

 

Očito nisi čitao da je EU DH očistio solo 90 s LoN FoK buildom  

LoN je super i kod Crusa, bar za chill out farmanje

Ocistio je 91 u biti :)

Ma naravno da je LoN koristan i na drugim bildovima/klasama, ali kod WDa je to bila prakticki jedina end game opcija, i to jos u tri razlicita builda. DH i crus ipak nisu bili toliko vezani za LoN.

 Pricate o wudiju ili? 

15 godina
online
Re: Diablo 3
fanaticni gejmer kaže...
mcf kaže...
Pixie_st kaže...

 

Očito nisi čitao da je EU DH očistio solo 90 s LoN FoK buildom  

LoN je super i kod Crusa, bar za chill out farmanje

Ocistio je 91 u biti :)

Ma naravno da je LoN koristan i na drugim bildovima/klasama, ali kod WDa je to bila prakticki jedina end game opcija, i to jos u tri razlicita builda. DH i crus ipak nisu bili toliko vezani za LoN.

 Pricate o wudiju ili? 

 Da:

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Da:

 Ne bi znao kome da odgovorim po ovom buildu, pa eto tu cu, ali meni ovaj build uopce ne ide sa DHom. Od DH ocekujem brzo igranje. Ovo je vrtenje ukrug. Ispada mi kao kopija whirlwinda

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 23:15 (Mrgud Veliki).
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ekipa ima tko da igra HC sezonu ?  Ja sam počeo pred 3 dana  paragoni lagano idu pa ako ima tko da mi se pridruži naka se javi 

Hrwoje#2333

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

da vas pitam ono oružje bordiche bovine, jel to oduvijek moglo napravit no cow level ili sam ja morao skupit one djelove za staff of herding ?

jer sam ja cijelo ovo vrijeme mislio kako bez tog stafa ne mogu napravit to, a sad su mi igrači s kojima sam igrao rekli da mi treba samo to oružje za napravit no cow level, pa me zanima jesam bio toliko glupav da sam cijelo vrijeme craftao to oružje misleži kako prvo moram skupit staff of herding.

sad sam bio na onom copriconr levelu, odmah na početku actga i pojavila mi se krava i ušo sam unutra, jer sam napokon skupio sve djelove. najteži je bila ona chiltara nikako da dropa, sto puta sam igrao da mi dropa i uspio nekako.

sad imam dva staffa, kad sam napravio odmah mi se još jedan stvorio. uglavnom, no najveći problem mi je i dalje group plyer nema igrača, jel se može biti u više klanova odjednom ?

danas sam postao dio jednog klana pa pitam.



http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hefestokro-2961/hero/70239280


mogu igrat 90+ GR pa ako je nekome dosadno meni nije, pa neka me doda pa ćemo igrat, budem u budućnosti napravio i WD suporta ali za sad mi se ne da gubit vrijeme na njega jer moram s njim igrat, dok ne dođem na 1300 paragona barem.

i 5-3570K
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 1:48 (GoodAngel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Ako koga zanima, PTR je živ, Archon već čisti GR94+...

 

Ja ovaj put neću skidat PTR. Ionako će napraviti po svojem.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3
da li blizzard planira napravit novu ekspanziju ili bar diablo 4?
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
geek_boy kaže...
da li blizzard planira napravit novu ekspanziju ili bar diablo 4?

 Nista ni u najavi

frusciante#2383
11 godina
offline
Diablo 3

Pozz.

 

Sta igrati kao pocetnik " seson ili normal " I sta je drukcije u seson.  ( newbie ) 

 

Hvala ! 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ova sezona je ista kao u van sezone. Predlog je da igras sezonu jer ipak ima vise ljudi za igranje
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice