Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.159.807
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Imam 4 Restraint prstena... Dakle, da se ubijes!

Kadala - krmaco jedna

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Imam 4 Restraint prstena... Dakle, da se ubijes!

Kadala - krmaco jedna

 

16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Na non-seazom characteru imam 2 kompleta a ovdje 4 ista prstena. Potrosio sam barem 5k shardova samo na to. Plus craftanje na KC. I nista...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 3

Nisam igrao zadnjih pol godine ili tako nekako... e sad par pitanja

1: koji k. se dešava sa goblinima? plavi koji se rastavljaju , shrine pun goblina.. itd

2: common oprema koju nemogu razbit? čak i neka plava sa specijalnim statusima??

3: šta još ima novog ovako u par crta na brzinu?

US server keke013#2101
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Imam 4 Restraint prstena... Dakle, da se ubijes!

Kadala - krmaco jedna

I ja obozavam Kadalu. Niti sam ne znam koliko sam shardova utukao da dobijem ancient Henri'sa i niti jedan do sada u igri. Samo znam da kada mi padne da ce biti tesko s****.

 

11 godina
offline
Diablo 3

jel ima smisla trositi blood shards na 1H weapon? pokusavam na wizardu dobiti neki posten wand, ali nista od toga tako da i dalje furam 2H ancient sword (jebeni 2 handed sword na femalu wizardu.. super lore)

 

dosad sam potrosio masu shardova ali uvijek dobijem zuta/plava oruzja ili legendary koji nemaju veze s vezom (armor bar dobijes zeleni s vremena na vrijeme)

 

i koliko sam skontao hellfire ringovi su masovni gubitak vremena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Fanu kaže...

jel ima smisla trositi blood shards na 1H weapon? pokusavam na wizardu dobiti neki posten wand, ali nista od toga tako da i dalje furam 2H ancient sword (jebeni 2 handed sword na femalu wizardu.. super lore)

 

dosad sam potrosio masu shardova ali uvijek dobijem zuta/plava oruzja ili legendary koji nemaju veze s vezom (armor bar dobijes zeleni s vremena na vrijeme)

 

i koliko sam skontao hellfire ringovi su masovni gubitak vremena?

Po meni ne, ali dobijes dosta zutih za rollanje na legendary u 'cube'. Tako sam ja dobio najbolja oruzja za wizza.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Ovo je lokalni proxy (na mom firewallu) koji je tu radi content filtera. Ne korisitm proxy-je na internetu.

A kako se problemi sa pingom manifestiraju?

 Manifestiraju se kako sam napisao... Izgleda da je problem kod mene u novoj verziji vibera na androidu (sada sto je krivo los router ili ovo, ne znam, ali i dijete i zena koriste i cim se prikljuce na njega sve ruka u crveno). Kada sam maknuo sav viber sa wi-fi-a na mrezu (vip...) router radi ok. Zanimljivo moj viber na windows phone ne radi probleme...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2016 1:15 (Mrgud Veliki).
15 godina
online
Diablo 3

Izgleda da je krenuo 2.4.2a PTR, ili će ubrzo.

 

Uglavnom, ekipa je datamine-ala slijedeće do sad:

http://www.diablofans.com/news/48757-diablo-patch-2-4-2a-ptr

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Odnos Blizzarda prema cheaterima u Diablu i Overwatch-u:

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Izgleda da je krenuo 2.4.2a PTR, ili će ubrzo.

 

Uglavnom, ekipa je datamine-ala slijedeće do sad:

http://www.diablofans.com/news/48757-diablo-patch-2-4-2a-ptr

 Promjene su toliko minorne da mi nejasno cemu to ide  u PTR. Imali su PTR za 'taj' FB set i prije, pa nisu nista shvatili. Stvarno ne znam tko ce testirati takvu minornu promjenu.

Ili sam ja nesto krivo shvatio...

16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Mozda je bilo pa pardoniram unaprijed...

Jel ima smisla thorns dmg na wizardu?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Mozda je bilo pa pardoniram unaprijed...

Jel ima smisla thorns dmg na wizardu?

 Ne pretjerano. Osim za neki "fun" build.

 

Thorns je OK na Crusader-u (ima set za to), te u nekoj LoN kombinaciji na Barbu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Izgleda da ce oslabiti wd-a kao supporta posto menjaju pirane i mass confusion. Probao malo sinoc ptr, nista posebno. Sa wd-om odradio par riftova T13, i dalje lako. Padaju po 3 db. Grift 75 odradio za 7 min, piloni imaju posebne ikonice na mini map.... Sve u svemu i dalje je blizz bez konkretnih ideja
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Odustajem od bastions of will. Uletio mi je jucer drugi dio endless walk seta. To mi se cini kao bolja opcija...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

trenutno koristim slijedeci build:

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Furma-2873/hero/78300572

 

damage mi se tokom fajta popne na 848k (criticali su mi blizu 400mil, ako ne i vise) - gledao sam one firebird fire i archon buildove ali ne cine mi se nesto zabavnima (eventualno archon, ali mislim da nemam jos dobar gear za to - pogotovo neki wand, tipa wand of woh) 

 

toughness mi se popne na blizu 3mil sa svim buffovima/skillovima

 

sad roknem slow time i onda ubijam uz pomoc spectral blades (koji imaju velik damage i attack speed) i explosive blast

 

trenutno mogu bez problema obaviti grfit 47 za kojih 7min bez umiranja 

 

jel to moze bolje sa trenutnim buildom ili? tipa koje bi gemove bolje bilo staviti u ringove i pants (jel bolje 2xesistance ili 2xvitality)? 

 

tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ja bih na tvom mjestu definitivno socketirao amulet. 2H sword je malo neobican za wiza, ne?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Ja bih na tvom mjestu definitivno socketirao amulet. 2H sword je malo neobican za wiza, ne?

 

amulet mi nema socket, radim na tome da nabavim sa socketom ali tesko..

2H sword je cudan slazem se, ali nijedan posten wand mi nije pao tako da sam osudjen na 2h sword (koji daje veci damage nego ista drugo sto sam dosad koristio/vidio)

 

kupujem kod kadale wandove pa ih upgrejdam u legendarije, ali zasad i s tim nula bodova..

16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ja koristim ovu spravicu, i za sada sam zadovoljan... (jos samo da socket ubacim sa onim sranjem za socketiranje oruzja)

 

 

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Ovo bas i nece biti neki pametni savjet ali u igri stisnite Shift+L. Obicno je odmah rang lista klase koju igrate.

Nakon Shift+L desni klik na likove i View Hero Details.

To su uglavnom buildovi koji su gotovi i u biti ako zelite ici na sto vece GRove treba imati gear u tom nekom obliku.

Tu se vidi i koji gemovi se koriste i koja oprema i kaj se rerolla i tak to...a za sve ostalo mozete probat diablofans :D

 

Ovo sa shift+L nije nimalo originalno,najjednostavnije je ali za ekipu koja nezna kud dalje nekak najjednostavnije.

Ja sam jedan od tih :). Sad da idem citati i provoditi sate i sate da vidim kaj, kak i zakaj a na kraju se sve svodi na 2-3 builda za max GR.

Atm sam sa monkom na GR70, islo bi to mozda 72/73, mooozda. Kad sam pocel igrati, samo je bilo Shift+L, aha, taj build se igra, ok ta oprema,ok zagnjavil frenda

koji je igral T10 da mu smetam malo i shardovi kod kadale, nakupi se za par dana cijeli build za neko normalno farmanje T7/8

pa onda kroz par dana ide bez problema T10 a s njim i GR iznad 45.

 

Uglavnom, socket na ringovima i amuletu je must a 2h sa wizardom :) pa zasto ne :D al vidim da svi ganjaju firebird sa 1h+source :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
smajlee kaže...

 vidim da svi ganjaju firebird sa 1h+source :)

 

Ajd mi pojasni ovu kombinaciju, molim te. Skupio sam vec 5 komada firebirda i ne znam sta da radim s njime jer mi nekako Delsere bolje pase.

Freak Show Inc.
15 godina
online
Re: Diablo 3

Ne igram wizarda :)
Al ponavljam :D shift+L i prvih 10 kad pogledas opremu njih jedno 5/6 koristi Aether Walker (1h) + Firebird's Eye (source),ostali Chantodo's wil (1h) + Chantodo's Force (source) i The Twisted Sword + Tal'rasha source.

E sad koje se mehanike kriju iza toga :-/ sry,ne bi znal.

Na kraju igras ono kaj ti vise pase :D i naravno ovisi kaj ti je cilj. Ja si zelim paragon 1000 i bar GR80 do kraja sezone.

 

Ja atm igram monky king monka i skupljam gear za Exploding Palm monka.

 

Recimo, kod onog maca kaj si sliku stavil :) Sokcet je u oruzju isto must, bez obzira kaj ti cekas onu kockicu za socket :D mozda radis veci dmg sa socketom nego sa tih 9xx inta kaj si izrolal :D. Taj int rerolas u socket,ubacis gem, dobijes kockicu, maknes gem,izrolas socket u int i stavis socket sa kockicom :).

Nije isto kad napravis crit i on crita za recimo 300% ili kad crita za recimo 430% (max zleni gem je +130% chd), naravno pod uvjetom da ti u u oruzje ide zeleni gem.

 

Recimo kod mog monka, imam 53% CritChance i 443% CritHitDmg i 1.807.000 dmga. E sad :) to je sa 2h oruzjem. Da imam 2x1H imal bi i veci CHD al tad nemam 1.807.000 dmg ali imam skoro 600% CHD pa od tud i vise dmga. Btw, paragon 730atm
Opet,neznam koja je baza builda :D, neznam koji gem koristis za oruzje.

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/TossArchon-2297/hero/78734510 

 

To je monk,atm je postavljen za skupljanje gemova. Umjesto Broken Crown ide Cindercoat ili Magefist a u head ofc bijeli gem.

Nisam ja bas neki pro :D ja vise njubek tak iz zabave igram D3 jer ga je najlakse prekinut kad nekaj treba po doma ili s detetom i tak :)

Inace sam ovu sezonu pocel sa Thorns Crusom al mi islo na zivce kaj nisam mogel gobline ubijat pa sam se vratil na monka

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
smajlee kaže...

 

Opet,neznam koja je baza builda :D, neznam koji gem koristis za oruzje.

 

 

Nema baze - igram i mjenjam stvari kako mi se da. Isprobavam pa vracam na staro ako ne valja, itd... Gledao sam neki build na netu ali nikako mi nije pasao. Jednostavno mi lakse padaju kad si sam slozim sve kako mi odgovara. Naravno, velik utjecaj imaju i itemi koji padaju pa ako mi nesto znatno digne dmg sa nekim skillom - onda ide na probu.

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

 

 

Nema baze - igram i mjenjam stvari kako mi se da. Isprobavam pa vracam na staro ako ne valja, itd... Gledao sam neki build na netu ali nikako mi nije pasao. Jednostavno mi lakse padaju kad si sam slozim sve kako mi odgovara. Naravno, velik utjecaj imaju i itemi koji padaju pa ako mi nesto znatno digne dmg sa nekim skillom - onda ide na probu.

Tako je i najbolje, mada i ja odem pogledati kako su drugi opremili (jer recimo WD-ov build mi je ok). Naravno da mi to nekada puno i ne znaci, jer ih je vecina 1500+ paragona ispred mene.

Mada opet to su bijesni buildovi koji traze puno stiskanja po tipkovnici (sto je sa godinama sve teze i teze :) ), srece, jako dobre stvari koje mi u zadnje vrijeme uopce ne padaju (ne sjecam se kada mi je pao zadnji puta ring ili amulet, a da sam od njega mogao dobiti socket, i criticale (chance, dmg)).

16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Pogledam i ja buildove ali samo da bi mi otvorili oci - npr zaboravim da bi mi neki skill u kombinaciji sa nekim itemom kojeg imam mogao dobro raditi. Ali ne patim za time da bude nesto identicno. Cekam jebeni Focus prsten vec ne znam koliko dugo. Potrosio kod kadale kamion shrdova i nista. U medjuvremenu se skupile neke druge stvari koje mi zapravo izgledaju jos bolje. Kombiniram trenutno delsere, tal rashu i endless walk. Funcionira super. Jos cekam par legendary itema da extractam u KC i bit ce pjesma. Naravno, dok ne uleti nesto sto ce se ciniti bolje  

 

Iako, za rasporedjivanje paragon bodovaa sam totalno pseto. Pojma nemam sta radim. Ali za sada funkcionira 

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Iako, za rasporedjivanje paragon bodovaa sam totalno pseto. Pojma nemam sta radim. Ali za sada funkcionira 

Tu i ne mozes puno promasiti. Nakon 1000og paragona, ako se ne varam ostaje ti samo bacanje na osnovne, a tu ovisi ili igras supporta i onda trpas vitality ili igras agresivno, a onda na glavni skill.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Friday kaže...

Iako, za rasporedjivanje paragon bodovaa sam totalno pseto. Pojma nemam sta radim. Ali za sada funkcionira 

Tu i ne mozes puno promasiti. Nakon 1000og paragona, ako se ne varam ostaje ti samo bacanje na osnovne, a tu ovisi ili igras supporta i onda trpas vitality ili igras agresivno, a onda na glavni skill.

 

 a 800* paragona se očito danas brzo skupi :P ja koliko god da sam igra sve sezone mislim da mi trenutno offseazon nije 750 paragon :p

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

 

 a 800* paragona se očito danas brzo skupi :P ja koliko god da sam igra sve sezone mislim da mi trenutno offseazon nije 750 paragon :p

Pa nije tesko postici 800 paragona. Uzmes nekog support barba (ili nesto drugo, vidjao sam u grupi i 4xx paragon barba), nadjes klasicnu grupu (dobro ovo je vec malo teze istina), natovaris ga sa cime treba i igras tamo grifts oko 90+.

Tu jednostavno leti exp za one sa ispod 1000 paragona. Solo je malo teze napredovati.  Naravno, sve ovisi o tome koliko imas vremena. Zato neki vec i jesu iznad 3000, a ja nisam dosao niti do 1500.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2016 22:40 (Mrgud Veliki).
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Jel netko pouzdano zna da li Depth Diggers  na wizu funkcionira u sprezi sa Shame of Delsere?

Ima oprecnih informacija na netu pa nisam siguran.

Zahvaljujem...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Jel netko pouzdano zna da li Depth Diggers  na wizu funkcionira u sprezi sa Shame of Delsere?

Ima oprecnih informacija na netu pa nisam siguran.

Zahvaljujem...

 Nisam probao (koliko sam citao prije, funkcionira - sjecam se da je netko skidao depth i stavljao ih i neki brojevi su se mijenjali, ali nisam siguran), ali vjerojatno imas negdje pod 'likom' brojeve koji ce ti dati odgovor pa skidaj i kombiniraj i gledaj.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice