Dishonored

poruka: 462
|
čitano: 96.353
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Dishonored
pr0n_addict kaže...
fila2208 kaže...

evo završio KOD dlc...a prekratko, koliko, možda 3 misije sve u svemu, ali guštanje maksimalno.

Daud je faca.

Imho, Daud >>> Corvo {#}

Prejak lik, Blink mu je posebno moćan. Usto zna govoriti (i to prilično poetski), za razliku od mutavog Corva.

Ea kad se može očekivati drugi dio dlca?

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
12 godina
offline
Dishonored

Ne zna se još, iako je nažalost potvrđeno da će to biti zadnji DLC.

Tko će iščekati nastavak dok izađe?

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dishonored
pr0n_addict kaže...

Ne zna se još, iako je nažalost potvrđeno da će to biti zadnji DLC.

Tko će iščekati nastavak dok izađe?

Ma joj, baš, ovo je preprekratko. Nisam se ni uživio i već bum kraj.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
16 godina
offline
Dishonored

Baš sam igrao Knife of Dunwal DLC i odličan je.. Pređena prva misija i počela druga... Šteta da je kratak... Volim kada lik kojeg vodimo nije mutav več ima dar govora, a ne ko Corvo; šutnja je zlato brija...

 

Evo galerija slika, (2560x1440 - downscaled, 4xMLAA, SweetFX)

 

GamModdok - http://doktor1.blog.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Ima li ko jos uvijek 'save' za The Knife of Dunwall da mi up-e, samo elite jer bih krenuo na master odmah da ne prelazim dva puta?

Edit:zavrseno

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2013 19:36 (SPY).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored

Ponovno, po drugi put prelazim cijeli Dishonored (na to su me ponukali fenomenalni DLC-ovi o Daudu). Sada ga prelazim polako, sa više stealtha i inteligencije, više čitam, slušam... I tek sada shvaćam da je ova igra pravo remek-djelo! Uistinu, ne samo da je izuzetno igriva (apsolutno nelinearna, koliko to neka igra može biti!), maštovita, kreirana kao fascinantni crtež ili slika sa izvrsnom zvučnom kulisom, nego su i priču razradili do detalja, o Dunwallu koji je zapravo priča o nama samima, onom najgorem u nama - pohlepi, egoizmu, bešćutnosti i univerzalnoj ljudskoj gluposti. stoga preporučam svima da pažljivo slušate i čitate, mnogo toga će vam biti jasnije (i o vama samima). 

Ken Levine, vrati se pod kamen :-)))

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2013 6:45 (Danyel).
13 godina
offline
Dishonored

Čovječe kako je ova igra legendarna, što je više igraš sve je više moćna. Ja dok sam krenuo igrati konto sam da je uninstaliram - grafika fuj itd...  Ali nakon par sati igra fenomenalna.

Onda pređem na DLC i on bolji od same igre 5 puta.

Be Water My Friend
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Dishonored

Identična situacija i kod mene, neki dan prvi put započeo i ono prvi komentar : '' Čisti prosjek, ne znam isplati li se trošiti vrijeme ne ovo''. Sad, par dana kasnije, pretpostavljam da sam negdje na polovici i što ju više igram, igra je sve bolja. {#}

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Dishonored

Igra mi je na pocetku bila zanimljiva ali kasnije me

umorila.Jednostavno postala mi je dosadna jer se

non stop ponavljaju lokacije.Znaci nema nicega novoga skoro.

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dishonored
Odigrao ovo savršenstvo danas i ono, gameplay na vrhuncu. Nema što ne valja u igri, level design, gameplay, art, priča, odnos Corva i Emily, različit pristup levelima, itd. Baš sam guštao u čitavom prolazu. Još kad se ugasi objective marker i ostale stvari skroz novo iskustvo, puno više istraživanja i lunjanja. Prešao sam na low chaos, iako sam zadnja 2 levela nešto i ubijao čisto za gušt. Onda sam odmah nakon prelaska ulupao još 5 sati high chaosa, ali nije mi se dalo isponova prolazit sve pa će ić na uninstalaciju do sljedećeg puta. Ogromna preporuka.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Dishonored

Not sure if real or fake, medutim prototype ps4 controller dole desno samo devovi imaju i cudi me da bi netko iz industrije ovo napravio. 

http://www.justpushstart.com/wp-content/uploads/2014/03/Dishonored2Leak.jpg

http://oyster.ignimgs.com/mediawiki/apis.ign.com/ps4/3/3d/Ps4controller.jpg

"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Dishonored

Opet zaigrao Dishonored koja je i dalje odlična

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice