Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.705.589
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Dota 2

Kad će novi patch?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Kad će novi patch?

ako ne bude odgode, do kraja kolovoza bi trebao doci

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Valve je rekao da ce bit do kraja ovog mjeseca (znaci ovaj tjedan), ali svi znamo volo time..

9 godina
offline
Dota 2

A sto je u novom patchu tako bitno? Tek nedavno sam počeo igrati dotu 2, zadnji put igrao dotu 1 prije 5 - 6 godina...i to na bnetu sa mitchom i ekipom na teamspeak...dobra ekipa bila :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dota 2
Bevis kaže...

A sto je u novom patchu tako bitno? Tek nedavno sam počeo igrati dotu 2, zadnji put igrao dotu 1 prije 5 - 6 godina...i to na bnetu sa mitchom i ekipom na teamspeak...dobra ekipa bila :)

TECHIES

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...
Bevis kaže...

A sto je u novom patchu tako bitno? Tek nedavno sam počeo igrati dotu 2, zadnji put igrao dotu 1 prije 5 - 6 godina...i to na bnetu sa mitchom i ekipom na teamspeak...dobra ekipa bila :)

TECHIES

 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
9 godina
offline
Dota 2

techies the suicide bombahhh... nikako da se naviknem na ovu grafiku dote 2...nekako mi je cila usrana... :S

A o lvlanju neću ni pričat, ja nisan igrao 5 godina i više, dođem tamo i dobijem nekakve mrtve ruse u timu koji ne znaju spella bacit i suicidaju se, na kraju ja moram to carryat koji nisam to uopće zaigra, ali nemoš. Još u protivničkom timu dobijem neke teroriste koji su po 5000sati u doti 2 i iživljavaju se na svemu jer ne mogu ranked pošto nisam lvl 13... WHYYYYY

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 14:06 (Bevis).
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Igra li tko uopće tu dotu?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Neznam, jucer sam pokusao igrat pa nisam mogao 25 minuta nač meč. Koliko vidim serveri prazni. A i ovih par sta igra, nisu dobri. Koliko cujem najvise se igra protiv botova. Cak je i turnir onaj najveci bio protiv botova.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Zajeb kaže...

Koliko cujem najvise se igra protiv botova. Cak je i turnir onaj najveci bio protiv botova.

Neznam da li me zezaš{#} ali ozbiljno sam pitao jer ja isto čekam cijelu vječnost da nađe match. Rekoh to je možda jer svi igraju ranked match, a ja ne (nisam dovoljno veliki lv da mogu).

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Dota 2

2 minute prosjek nalazenja meča.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dota 2
Zajeb kaže...

2 minute prosjek nalazenja meča.

 

Također

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
offline
Re: Dota 2

evo nesta epic ...ima svakakvih likova,al ovo...

 

dota dota
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 2:49 (JohnnyBlaze).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
JohnnyBlaze kaže...

evo nesta epic ...ima svakakvih likova,al ovo...

 

Lik se zeza mozda? lol..

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Evo za one koji ne znaju ili za one koji su zaboravili, uzivajte uz najlegendarniji DotA video ikada:

 

 
1 4 hvala 1
15 godina
offline
Re: Dota 2
Arxi kaže...

Evo za one koji ne znaju ili za one koji su zaboravili, uzivajte uz najlegendarniji DotA video ikada:

 

Već smo komentirali tog poluretardiranog degenerika, lol.

11 godina
offline
Re: Dota 2
Arxi kaže...

Evo za one koji ne znaju ili za one koji su zaboravili, uzivajte uz najlegendarniji DotA video ikada:

 

Kralj, car, sah. Sav je bio u fazonu Tadije iz filma 7 i po, bildao i gejmao dotu.

 

Ma dodji breeeee!

 

 

Kako se dendi syebao kad ga je dosao pozdraviti haha :)

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...
Arxi kaže...

Evo za one koji ne znaju ili za one koji su zaboravili, uzivajte uz najlegendarniji DotA video ikada:

 

Kralj, car, sah. Sav je bio u fazonu Tadije iz filma 7 i po, bildao i gejmao dotu.

 

Ma dodji breeeee!

 

 

Kako se dendi syebao kad ga je dosao pozdraviti haha :)

Kralj je i car jer nekome imaginarno spolno opći s majkom, uz opravdanje "trash-talk-a"? Jer mu je to što je uz tim porazio Na'Vi životni magnum opus?

 

Mora da si i ti jedan od njemu sličnih bolida, kad ga uzdižeš toliko na osnovu moronizma.

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pa dendi ih je flejmao prije meca, covjek je samo uzvratio istom mjerom. To cak nije ni prvi put, dendi je toksican igrac inace a pogotovu u pubu kad gubi reportuje cijeli tim i svima psuje sve po spisku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 21:00 (Arxi).
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Arxi kaže...

Pa dendi ih je flejmao prije meca, covjek je samo uzvratio istom mjerom. To cak nije ni prvi put, dendi je toksican igrac inace a pogotovu u pubu kad gubi reportuje cijeli tim i svima psuje sve po spisku.

Picz or did nat hepen!

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ekips, smijem pitati koji igrac je to na eu ladderu? 131 je trenutno :D 

 

Toliko sam ponosan ( no homo ) sto vidim nekog domaceg tamo!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
NoniCRO kaže...

Ekips, smijem pitati koji igrac je to na eu ladderu? 131 je trenutno :D 

 

Toliko sam ponosan ( no homo ) sto vidim nekog domaceg tamo!

Lacoste je nekada igrao za CLG(TI2) i Nirvanu (TI1), inace pojavljuje se u Free2Play filmu.

Sada kad sam pogledao ladder i totalno me iznenadio bosanac na sestom(!!!) mjestu. Izgleda da je lik iz Banja Luke gdje studiram. Pih da mi je sa njim otic na pivu {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Arxi kaže...
NoniCRO kaže...

Ekips, smijem pitati koji igrac je to na eu ladderu? 131 je trenutno :D 

 

Toliko sam ponosan ( no homo ) sto vidim nekog domaceg tamo!

Lacoste je nekada igrao za CLG(TI2) i Nirvanu (TI1), inace pojavljuje se u Free2Play filmu.

Sada kad sam pogledao ladder i totalno me iznenadio bosanac na sestom(!!!) mjestu. Izgleda da je lik iz Banja Luke gdje studiram. Pih da mi je sa njim otic na pivu {#}

Taj bosanac cesto standinuje nama, definitivno najjaci meepo player na balkanu. Sto se tice Lacosta igrao je za najbolji clan u doti 1 MYM.

11 godina
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Kralj je i car jer nekome imaginarno spolno opći s majkom, uz opravdanje "trash-talk-a"? Jer mu je to što je uz tim porazio Na'Vi životni magnum opus?

 

Mora da si i ti jedan od njemu sličnih bolida, kad ga uzdižeš toliko na osnovu moronizma.

Aj ne seri, hejtas lika samo zato sto je srbin, to ti je trn u oku i nista vise.

Odrasti, rat je zavrsen prije 20 godina. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...
4ucker kaže...

Kralj je i car jer nekome imaginarno spolno opći s majkom, uz opravdanje "trash-talk-a"? Jer mu je to što je uz tim porazio Na'Vi životni magnum opus?

 

Mora da si i ti jedan od njemu sličnih bolida, kad ga uzdižeš toliko na osnovu moronizma.

Aj ne seri, hejtas lika samo zato sto je srbin, to ti je trn u oku i nista vise.

Odrasti, rat je zavrsen prije 20 godina. 

 

znači, prvo nekoga optužiš da osuđuje teški seljačizam samo zato jer je u ovome slučaju taj seljak Srbin, i još onda važno poentiraš kako je rat završio prije 20 godina, a nitko ga nije spomenuo osim tebe. svašta... {#}

15 godina
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...
4ucker kaže...

Kralj je i car jer nekome imaginarno spolno opći s majkom, uz opravdanje "trash-talk-a"? Jer mu je to što je uz tim porazio Na'Vi životni magnum opus?

 

Mora da si i ti jedan od njemu sličnih bolida, kad ga uzdižeš toliko na osnovu moronizma.

Aj ne seri, hejtas lika samo zato sto je srbin, to ti je trn u oku i nista vise.

Odrasti, rat je zavrsen prije 20 godina. 

Ti očito u nedostatku smisla i argumenta frfljaš u prazno. Takvima kao ti obično ne odgovorim jer da nešto napišem ili kažem, poslao bi ih u mentalnu hibernaciju, žao mi te je. Neka si ti stavio bold na lažnu i iskrivljenu pretpostavku. Fucktard.

15 godina
offline
Dota 2

Dežurne njubare, salut.

 

Imam prijedlog koji će samo stvorit kod nekih kontra-efekat ali nema veze. Jeste li negdje nekad za nekakav lobby game između nas sa foruma?

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Dežurne njubare, salut.

 

Imam prijedlog koji će samo stvorit kod nekih kontra-efekat ali nema veze. Jeste li negdje nekad za nekakav lobby game između nas sa foruma?

Jes.

LoL acc THCJoshi
14 godina
offline
Dota 2

Ako mogu reci cyka blyat svaki put kad zaginem, da.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | Too weird to live. Too rare to die.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ja sam za :D mogli bi napraviti i guild ili jos jednostavnije chat kanal pa tamo se zekati pekat !

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice