Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.705.747
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

To kad stisnem shift i tab se moze iskljuciti tako da se makne kvacica na Enable the Steam Overlay while in-game. Ako mislis na jos neke procese onda mi se cini koristan program, inace ne.

 

@Toni RAZOR Nije problem fps, nego ping koji zna skakat cim sestra dalje upali video na 480p i tako to.. s time da imam solidnu brzinu i full signal wifi, a ona ne (ima slabiji signal). Znaci ping i latencije su najveci problem.

 Ovo boldano je tvoj najveci problem. Spoji si lijepo zicu i uvjeren sam da neces imati takvo divljanje pinga.

9 godina
offline
Dota 2

Ja sam do nedavno bio spojen lan kabelom, isto je ping divljao tako da mislim da to nije bilo do mene... a i u igri svi kazu da im laga...mozda je do igrice...

ToniK
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pozdrav svima! Evo skužio sam tek sad temu na forumu. Igram Dotu već neko vrijeme, mmr nizak oko 1600, u zadnje vrijeme pokušavam u captain modu dignit ga, al i tamo noobovi upropaste sve.
Ako je tko za partiju ranked nek se javi :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...

Pozdrav svima! Evo skužio sam tek sad temu na forumu. Igram Dotu već neko vrijeme, mmr nizak oko 1600, u zadnje vrijeme pokušavam u captain modu dignit ga, al i tamo noobovi upropaste sve.
Ako je tko za partiju ranked nek se javi :D

 Moraš samo dobro igrati. Najgori igrači su oko 3000 MMR, ispod su casualci i autisti.

10 godina
offline
Re: Dota 2

@Ramo

Naravno da je i pokusavam taj problem smanjit minimalno... Imam izvucenu zicu, ali mi se ne da krimpat i produljivat kabel.

 

Odigro sam sad jedan game sa ukljucenih jedno 25 komandi kaj sam malo istrazivao. Neznam je li do toga ili ne, ali osjetilo se da se ping brzo smanjio jednom kad se naglo povecao i nema skakanja do nebuloznih vrijednosti. Sad cu pokusat sa tim Dota 2 Toolom.

 

EDIT: mind_challenge H V A L A !!!

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 0:21 (The_Fichek).
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Nakon patcha igrati je nemoguce, barem meni...svakih 10-20 sec "time out" disconnect.
Imali jos netko taj problem?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Nope. Sad smo odigrali 2, bez ikakvih dcova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Dota 2

Ja sam isto sinoc imao disconect.

 

Oko 12.30, i nisam se mogao spojiti barem 4-5 minuta.

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ako je neko za partiju, nek se javi ;)

 

PS zašto su ovako česti patchevi/updateovi... Ja skoro svaki dan nešto updatam...

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 11:39 (1.Lovac).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dota 2
evo vam svima video nove arkane od kristalke pozz
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
kristal arkana popravljeni neki bugovi i naravno new bloom mod počeo
9 godina
offline
Dota 2

kak god mi se pesonja sviđa, 20€ - 150kn nebi dal za to...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Dota 2
Karlek_19 kaže...

kak god mi se pesonja sviđa, 20€ - 150kn nebi dal za to...

 Ja prodao dosta stvari jos jucer i imao nesto na racunu i kupio.

 

Lako se prodaju stvari, pogotovo neke koje ne koristim.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
10 godina
offline
Re: Dota 2

Konekta se jos kome cijelu vjecnost na dota2 network..?

12 godina
offline
Dota 2

Meni isto, ovo nabijanje eventa na nos mi ide na zivce, samo bugovi od kada su s tim poceli. 

WordPress ❤
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Da, meni isto, zaboli me za event, iteme, arkanu, daj da se igram, dobim game prie spavanja i bok :P

12 godina
offline
Dota 2

Skinuo zadnji update i ne radi više. Malo ga pretjeruju već sa nezgrapnom količinom updatea

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2

Nakon novog update nemogu pokrenut igru nikakvu. Zapeo sam u lp-u(leavo) i sad kad pokrenem obican match pise "all random is the only game allowed in low priority punishemnt pool". Stavljam dolje kvacice na all random neradi, maknem opet nista. Igra za mmr uopce neradi.

12 godina
offline
Re: Dota 2
antimon95 kaže...

Nakon novog update nemogu pokrenut igru nikakvu. Zapeo sam u lp-u(leavo) i sad kad pokrenem obican match pise "all random is the only game allowed in low priority punishemnt pool". Stavljam dolje kvacice na all random neradi, maknem opet nista. Igra za mmr uopce neradi.

 popravljeno

13 godina
offline
Dota 2

Sviđa li vam se novi event?

5 Da
29 Ne
Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...

Sviđa li vam se novi event?

 da ima konekcije dok event traje mozda bi mogli odlucit kakav je

9 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jel ko zna za šta služe oni bodovi što ih dobivaš sad u ovom novom eventu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

Ja odigrao 1 game eventa, dobio DK set i zadovoljan sam.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

ako koga zanima brawl pocinje za 10 min..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pozdrav novi sam u ovome moze li mi neko objasnit zasto nemogu dodavat prijatelje u igri dota 2

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Dota 2
mAtEjOo kaže...

Pozdrav novi sam u ovome moze li mi neko objasnit zasto nemogu dodavat prijatelje u igri dota 2

 Malo pojasni pitanje..

 

Da bi vidio nekoga u doti trebate biti prijatelji na steamu. Onda ce ti biti prikazani u doti, i kada ih tamo vidis kliknes desnom tipkom misa na njik i invite to party

 

 

Igrate li novi event???

 

Nije los, stavise ako potrefite na dobru ekipu bude zabavno.

 

Dobio sam do sada 4 budlea, od Void, Cristal Maiden, Lich i Dragon Knight.

 

Steta sto se ne mogu prodati ili trejdati.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...
 

Igrate li novi event???

 

Nije los, stavise ako potrefite na dobru ekipu bude zabavno.

 

Dobio sam do sada 4 budlea, od Void, Cristal Maiden, Lich i Dragon Knight.

 

Steta sto se ne mogu prodati ili trejdati.

 Svi govore o novim eventovima a očito ja to jedini ne vidim nigdje :(

13 godina
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...
mAtEjOo kaže...

Pozdrav novi sam u ovome moze li mi neko objasnit zasto nemogu dodavat prijatelje u igri dota 2

 Malo pojasni pitanje..

 

Da bi vidio nekoga u doti trebate biti prijatelji na steamu. Onda ce ti biti prikazani u doti, i kada ih tamo vidis kliknes desnom tipkom misa na njik i invite to party

 

 

Igrate li novi event???

 

Nije los, stavise ako potrefite na dobru ekipu bude zabavno.

 

Dobio sam do sada 4 budlea, od Void, Cristal Maiden, Lich i Dragon Knight.

 

Steta sto se ne mogu prodati ili trejdati.

 Mozes poslati kao gift pa se na taj nacin trade-at.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

goodye hvala a da bih dodao nekog na steam moram kupit igru na njemu ili ?? posto nemogu nikog dodavat

11 godina
offline
Re: Dota 2
mAtEjOo kaže...

goodye hvala a da bih dodao nekog na steam moram kupit igru na njemu ili ?? posto nemogu nikog dodavat

Dodaj bestplatne igre, tipa dota itd pa ces moci.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice