Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.705.276
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Iz iskustva znam da su DALEKO dva najbolja heroja za kerijanje tinker i meepo. Ako znate ijednog od njih igrat kako spada mozete se prosetat do nekih 4200 kad ljudi pocinju znat igrat.

 

EDIT:

Naravno ako ste ispod 3k nemojte ni pokusavat jer ste jos uvik vrlo vrlo losi igraci.

LoL acc THCJoshi
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 15:34 (Jonja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Iz iskustva znam da su DALEKO dva najbolja heroja za kerijanje tinker i meepo. Ako znate ijednog od njih igrat kako spada mozete se prosetat do nekih 4200 kad ljudi pocinju znat igrat.

 

EDIT:

Naravno ako ste ispod 3k nemojte ni pokusavat jer ste jos uvik vrlo vrlo losi igraci.

 Meepo je vrhunski, al ga malo tko zna igrat, treba znat upravljat svim i znat se teleportirat. Znam da Meepo može doć do 25 strašno brzo i pushat laneove bez problema, ali iskustvo je to što čini igrače boljima. Možeš sve znat teoretski o igri, a ne znat kupit iteme za protivnike, nego ih kupovat klasično.

 

Najviše obožavam kad igram protiv bloodseekera pa kad mi cijeli tim kupi Shadow Blade da mogu "pobjeć" i izvuku se od blooda, a ne razumiju da ih blood i dalje vidi i plaču mi u chatu da kako ih on može vidjet i ubijat cijelu igru. Bez obzira šta takvim ljudima na početku partije objasniš da SB je potrošen gold oni ga i dalje kupuju i umiru... (ovo je samo jedan od primjera)

13 godina
offline
Dota 2

Ako netko uzme Meepa ti odma uzmes Winter Wyvern kao counter i sami se poubijaju kad ih pogodi ult :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...

 Meepo je vrhunski, al ga malo tko zna igrat, treba znat upravljat svim i znat se teleportirat. Znam da Meepo može doć do 25 strašno brzo i pushat laneove bez problema, ali iskustvo je to što čini igrače boljima. Možeš sve znat teoretski o igri, a ne znat kupit iteme za protivnike, nego ih kupovat klasično.

 

Najviše obožavam kad igram protiv bloodseekera pa kad mi cijeli tim kupi Shadow Blade da mogu "pobjeć" i izvuku se od blooda, a ne razumiju da ih blood i dalje vidi i plaču mi u chatu da kako ih on može vidjet i ubijat cijelu igru. Bez obzira šta takvim ljudima na početku partije objasniš da SB je potrošen gold oni ga i dalje kupuju i umiru... (ovo je samo jedan od primjera)

 Uff, najgore mi je kad igram protiv phantom assassina i moj carry ne zeli kupit MKB jer mu nije na onoj suggested listi... Dode mi da uninstaliram igru.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...
lithiumion kaže...
1.Lovac kaže...

Drago mi je šta si otkrio prevaru s nama na forumu da se ne bi netko drugi zeznuo kao ti.


Inače, igra mi biva sve gluplja, ljudi su neinteligentni, ne misle ništa, ponašaju se ko mala djeca. Ne žele priznat pogreške, samo kukaju. Neda mi se igrat timska igra gdje tim je sve osim tima, a više liči na hrpu budala.

 Slažem se s tobom, ni ne znam zašto igram ovu igru kad samo znam izgubiti živce većinom radi debilnih kretena, prvenstveno rusa, srba i španjolaca. 
Ugl nisam se logirao na svoj account barem 3mj na kojem imam solo 4k, a party 4,4k nego sam uzeo stari account od cimera na kojem je se on praktički učio igrati na kojem je imao rating 1600 (i party i solo) i tako nakon nekih 3-4 tjedna što sam se vratio igranju dote došao sam do 2500mmr-a solo i party na 2400 i ne možeš preko toga pa da ga je*eš, ako igraš s carryjem, ako imaš uopće supporta u ekipi ima kda 1-17-5 ili slično. Ako uzmeš supporta onda imaš carryja koji ima na midu u 10 min 0-4-0 i takve gluposti, ponekad se zapitam da li su ti ljudi toliko neinteligentni pa ne mogu igrati dotu bolje od te razine na kojoj jesu ili što? A na svoj account se vjerojatno više nikad neću ni logirati, ni sam ne znam kako sam dobio "exclusive report" pa imam 18 gameova u lp odigrati. Ako ima način da se obriše account neka mi netko pošalje na PP. 

 Zato jer je to tvoj true rating vjerovatno, uzmi 20 gameova zaredom mid SFa,QOP,storma...ma nebitno uzmi bilo koga mid ako si stvarno 4k+ razbit ćeš ih sa kurirom....

lol, inače se ja tog nikad nisam sjetio, odkale ti to? Mora da si neki pametan vjerojatno s 6k+ ratingom..

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
lithiumion kaže...

lol, inače se ja tog nikad nisam sjetio, odkale ti to? Mora da si neki pametan vjerojatno s 6k+ ratingom..

 

 Jesi li to išao sa popularnim bllinkforceeuls buildom?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Zvonimir110 kaže...
1.Lovac kaže...

 Meepo je vrhunski, al ga malo tko zna igrat, treba znat upravljat svim i znat se teleportirat. Znam da Meepo može doć do 25 strašno brzo i pushat laneove bez problema, ali iskustvo je to što čini igrače boljima. Možeš sve znat teoretski o igri, a ne znat kupit iteme za protivnike, nego ih kupovat klasično.

 

Najviše obožavam kad igram protiv bloodseekera pa kad mi cijeli tim kupi Shadow Blade da mogu "pobjeć" i izvuku se od blooda, a ne razumiju da ih blood i dalje vidi i plaču mi u chatu da kako ih on može vidjet i ubijat cijelu igru. Bez obzira šta takvim ljudima na početku partije objasniš da SB je potrošen gold oni ga i dalje kupuju i umiru... (ovo je samo jedan od primjera)

 Uff, najgore mi je kad igram protiv phantom assassina i moj carry ne zeli kupit MKB jer mu nije na onoj suggested listi... Dode mi da uninstaliram igru.

 Najčešće kad vidim da prtivnici pickaju PA, ja pickam DP i na mid, i čim budem lvl 6 bottlam runu i gankam lane na kojem igra PA onda se vratim na mid, kupim dva warda, wardam njihovu šumu jer znam da će kad tad otić PA da se farma, onda ju nađem u šumi tad veći imam eulsa i obično bude kill. 

Ili ako već igram sa SFom mid npr, onda idem bottle, power trades, blink, mkb pa ostalo po potrebi. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
lithiumion kaže...

lol, inače se ja tog nikad nisam sjetio, odkale ti to? Mora da si neki pametan vjerojatno s 6k+ ratingom..

 

 Jesi li to išao sa popularnim bllinkforceeuls buildom?

 Ne, ne kupujem Eulsa nikad na SFu, to je bacanje golda. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...

 Meepo je vrhunski, al ga malo tko zna igrat, treba znat upravljat svim i znat se teleportirat. Znam da Meepo može doć do 25 strašno brzo i pushat laneove bez problema, ali iskustvo je to što čini igrače boljima. Možeš sve znat teoretski o igri, a ne znat kupit iteme za protivnike, nego ih kupovat klasično.

 

Najviše obožavam kad igram protiv bloodseekera pa kad mi cijeli tim kupi Shadow Blade da mogu "pobjeć" i izvuku se od blooda, a ne razumiju da ih blood i dalje vidi i plaču mi u chatu da kako ih on može vidjet i ubijat cijelu igru. Bez obzira šta takvim ljudima na početku partije objasniš da SB je potrošen gold oni ga i dalje kupuju i umiru... (ovo je samo jedan od primjera)

 Protiv Blooda kad igram, uvijek tp imam, ultira me, lagano tp u bazu. (sranje se desi kad je već 13-14 lvl pa te s prvim shootom zabasha :( ) 

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pa eto očito je u tebi problem kad ne umiješ dobit game na duplo manjem ranku, svakomu se dogodi da dobije loš tim nekad ili da loše odigra, ali govorit da si u timu s debilima svaki game te stavlja u isti koš s njima, uostalom jeli ti misliš da je protivnička ekipa puno bolja od tvoje??? Naravno da nije, potpuno su isti tvoji i njihovi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
lithiumion kaže...
Onjegin kaže...
lithiumion kaže...

lol, inače se ja tog nikad nisam sjetio, odkale ti to? Mora da si neki pametan vjerojatno s 6k+ ratingom..

 

 Jesi li to išao sa popularnim bllinkforceeuls buildom?

 Ne, ne kupujem Eulsa nikad na SFu, to je bacanje golda. 

 Nije loše u nekim slučajevima, mana regen, movement speed, i setup za killove ofc, ali se sad to overusa jbg

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
13 godina
offline
Dota 2

Od 5 igrača u tvom timu, uvijek (98,67% vjerojatnost) će biti nešto što mu se kod nekog ne sviđa i to će reći na najgori način.

Jedina solucija je da baciš slušalice s glave i insta mjutaš tog lika zbog očitih razloga.

 

Odigrao sam 800+ mečeva prije nego što sam išao ranked, smatram se malo ispodprosječnim igračem, no u 1,5k mmr-u jednostavno grozno igram.

Čim pročitam da moj Sniper flejma SF-a u all-chatu zato što nije ganko, što ne govorimo miss poslije 10-te minute premda imamo tri warda na mapi, što ne kupujem battlefury na BH-u, pickanje 4 melee-a dok ovi imaju Axe-a, Voida koji maxa obje pasivne u solo offlaneu, first blood i odma gg, ljudi koji koriste kurira za svaki prokleti iron branch za magic stick dok meni boca stoji 5+ minuta na kuriru djelomično zato što sam i zaboravio da sam kupio to sranje, shadow blade na svakom heroju, ljudi koji me flejmaju kad se pokušavam farmat jer je naš furion pojeo cijelu mapu jer idu 4v5 kad imamo mega creepove, moral mi jednostavno splasne i krenem razmišljat šta radim o svom životu, ugasim dotu, pogledam na sat, skužim da sam na to potrošio cijeli dan, osjećam se neodgovorno, odem spavati, sutra opet isto.

 

Jednostavno se ne isplati igrat bez kakvih 4 dobrih drugova, jer ovo nije igrica, ovo je samokažnjavanje.

Od 1,1k sati što sam igro, možda sam proveo koji 50-ak zabavljajući se. Ostali su bili pokušavanje utuviti magaretu u glavu da je vod(k)a mokra.

 

Odsad, probat ću mjutat sve igrače, pa javim kako prošlo nakon nekog vremena.

Say hello to my little friend
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Sada gledam Dota Pit, Secret vs Empire, i neka pauza bila.

I komentator i PPD krenu raspravljati gdje bi bilo dobro napravili Lan tournament ,a da nije skupo, kao USA im je pre skupa, Ukraina i te drzave pre rizicne. I onda komentator kaze pa mogli  bi u Hrvatskoj, kao admini su Hrvati...

 

 

To im nije loša ideja :D Napraviti jedan dobar LAN turnir u Hrvatskoj... ( Samo bi im internet bio problem ) 

Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

U Ukrajini ima previse rusa trenutno da bi se dota mogla igrati normalno 

 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Sada gledam Dota Pit, Secret vs Empire, i neka pauza bila.

I komentator i PPD krenu raspravljati gdje bi bilo dobro napravili Lan tournament ,a da nije skupo, kao USA im je pre skupa, Ukraina i te drzave pre rizicne. I onda komentator kaze pa mogli  bi u Hrvatskoj, kao admini su Hrvati...

 

 

To im nije loša ideja :D Napraviti jedan dobar LAN turnir u Hrvatskoj... ( Samo bi im internet bio problem ) 

 pa i jesu hrvati

15 godina
offline
Dota 2

Koliko ja znam dotapit je dio gamersbooka, o kojemu je, a i njegovim osnivačima jednom čak i bio članak u bugu.

Evo i nekakva online verzija ako nekoga zanima...

http://www.bug.hr/bug/tekst/gamersbookcom/95758.aspx

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...

Pa eto očito je u tebi problem kad ne umiješ dobit game na duplo manjem ranku, svakomu se dogodi da dobije loš tim nekad ili da loše odigra, ali govorit da si u timu s debilima svaki game te stavlja u isti koš s njima, uostalom jeli ti misliš da je protivnička ekipa puno bolja od tvoje??? Naravno da nije, potpuno su isti tvoji i njihovi...

Vjerujem da si toksičan igrač i da u svakom gameu kojem gubiš sje*eš atmosferu jer se vjerojatno dereš na mic kao rus narkoman koji nije primio kuru 72 sata, bome ja ne pizdim u gameovima koje gubim samo poslije njih nemam želju igrati više, kao što si vidio na screenshootu, odigram jedan takav game gdje mi posaksaju na laneovima, ne možeš ga izvući, završi game, ugasim dotu, sutra je novi dan.

I razlika je na ratingu od 4k i 2,5k na ranked gameu što 2-3 od 5 idu random i vjerojatno ne dobiju svoje najbolje heroje, a na 4k većinom igrači znaju igrati s 90% heroja pa i nije toliko loše kad se ide random, i to podosta pokvari game, a ima tu još dosta faktora koje mi se ne da objašnjavati, a i nisam siguran da imaš kapacitet da to možeš sve pohvatati. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Sada gledam Dota Pit, Secret vs Empire, i neka pauza bila.

I komentator i PPD krenu raspravljati gdje bi bilo dobro napravili Lan tournament ,a da nije skupo, kao USA im je pre skupa, Ukraina i te drzave pre rizicne. I onda komentator kaze pa mogli  bi u Hrvatskoj, kao adEmini su Hrvati...

 

 

To im nije loša ideja :D Napraviti jedan dobar LAN turnir u Hrvatskoj... ( Samo bi im internet bio problem ) 

 Evo linka od rasprave:

http://www.twitch.tv/dotapit/b/630428096?t=52m30s

 

Od 52min pa na dalje...

 

 

Btw. Da vlasnici Gamersbooka/DotaPit-a su Hrvati: http://hr.linkedin.com/pub/ivan-marusic/30/A45/531

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 2:40 (ToMisLaW).
10 godina
offline
Re: Dota 2

@Krunoo7

Dodaj me na Steam pa cemo odigrat koji puta. Nick je isti kao ovdje. Zao mi je da netko tako prica sa 800+ matcheva. Ja sam cuo da oko 2k matchevi suxaju, imam 2850 solo MMR i meni je ok, mozda i jer ne ocekujem nist extra i ne pogadja me previse ni interesira kako tocno igra team, igra kako igra, ako vidim da netko normalno prica i trudi se onda ga poslusam ili mu dam savjet. Uostalom vise igram sa nekim nego solo, ali da, cesto zna zajebat 5. igrac kad nas je 4 u partyu. Cuo sam i da se mogu prebacit itemi na novi acc pa i to nije lose rjesenje, ako je tako tesko se izvuci iz tog MMRa. Uglavnom svakako ti preporucujem da nadjes igraca ili par sa kojima mozes tu i tamo bacit game, ako nista, trebo bi se manje zivcirat.

11 godina
offline
Dota 2

Ako ste ispod 3k ratinga, naucite igrati Zeusa mid i gg

 

Nakon 2-3 partije ste vec ufurani kako i sta gankati, a kad to radis dobijas game s njim lako!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 1 hvala 0
14 godina
online
Dota 2

Zamjena: 3 rare seta 1:1 za neki kojeg nemam...

Naga: Outcast of the Deep Set

Chen: Arms of the Penitent Nomad Set

Bloodseeker: The Bonehunter Set

set set
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 20:59 (zila).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
zila kaže...

Zamjena: 3 rare seta 1:1 za neki kojeg nemam...

 Mogao si napisat lijepo imena setova bar, ova slika je preloša btw...

13 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

 Nije problem što nemam društva s kim da igram (btw hvala na ponudi), nego je problem kad moram igrat solo ranked. Jednostavno ne vidim poantu solo rankeda- 5 ljudi moraju zajedno funkcionirati premda ne znaju ni kako se jedni drugi zovu i najradije bi jedni drugima oči iskopali. Da stvar bude još gora, u nižim MMR-ovima ima dosta smurfova koji misle da zaslužuju 6k, ali ne mogu zbog "rusa" doći ni do 3k. Čisa frustracija.

 

No, dok igram u partiju, sve je apsolutno suprotno od onog gore napisanog.

Say hello to my little friend
9 godina
offline
Dota 2

Evo ljudi vratio se i ja Doti nakon CS:GO-a kojeg unistavaju citeri i HotS-a u kojem si previse ovisan o samom teamu tako da solo q je nemoguc.  

 

Je li bilo nekakvih vecih promjena u 7-8 mjeseci igre? Ima li koji heroj koji je trenutno bas nula, underpowered?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
metrix.2k kaže...

Evo ljudi vratio se i ja Doti nakon CS:GO-a kojeg unistavaju citeri i HotS-a u kojem si previse ovisan o samom teamu tako da solo q je nemoguc.  

 

Je li bilo nekakvih vecih promjena u 7-8 mjeseci igre? Ima li koji heroj koji je trenutno bas nula, underpowered?

 Pa svi igraju HotS 1v1, o cemu pricas ti?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
metrix.2k kaže...

Evo ljudi vratio se i ja Doti nakon CS:GO-a kojeg unistavaju citeri i HotS-a u kojem si previse ovisan o samom teamu tako da solo q je nemoguc.  

 

Je li bilo nekakvih vecih promjena u 7-8 mjeseci igre? Ima li koji heroj koji je trenutno bas nula, underpowered?

 Pa svi igraju HotS 1v1, o cemu pricas ti?

 vjerojatno jedan misli na heroes of the storm,a drugi na heart of the swarm

9 godina
offline
Dota 2

Hhahahahhaha, mislio sam na hearts of the storm. xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Da malo pitam. Koji sensitivity korisite na svom miskecu i u windowsima sto koristite? 

Jedna Dota na dan vadi psihopata iz tebe van!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dota 2
NoniCRO kaže...

Da malo pitam. Koji sensitivity korisite na svom miskecu i u windowsima sto koristite? 

 800dpi, 6 windows. SVe normalno

14 godina
offline
Dota 2
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice