Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.705.208
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
D.Bradley kaže...

Ja sam "novi" u Doti (36 lvl) i slazem se sa nekim postovima gdje kazete da ljudi ne igraju timski i da su nesposobni igrati svoju ulogu, ali, najvise mi smetaju igraci koji naprave novi acc, recimo neki dan igram i lik kaze da ima acc sa nekih 4500 MMR-a i da mu je ovo novi acc da se zabavi!! Gdje je tu zabava, silovanje noobova? Nije mi se dogodilo da imam tu srecu da samnom u timu uvijek bude takav igrac, jednu partiju sam igrao koja je zavrsila tako da je Tinker imao 50+ killova i nekih 2-3 death-a.

 

Da li se i vi tako "zabavljate"?

 Da.

 

Pa da killovi nisu zabavni ne bi postojao ni scoreboard ni killovi. Obožavam imati po 80 killova u gejmu u kojem silujem ljude koji nemaju ni kurira.

Na zalost, u potpunosti te razumijem. Samo mi je zao sto igraci kao ti nikada nece dobri igraci da mogu igrati dobro sa nekim u svom rangu ili MMR-u vec vam skill i znanje stagnira pa pravite nove acc i "silujete" timove koji nemaju  ni kurira. Ali, nije mi jasno zasto se ljutite kada vas pobijedi tim noobova i onda spamate protiv svojih suigraca kako su glupi i kako ne znaju igrati: ) Naravno da ne znamo igrati, imamo oko 500 partija a vi imate oko 700 pobjeda: ))

 

Ako bolje pogledas situaciju Vi ste ti koji ne znate igrati i zato dolazite igrati sa nama noobovima a kada odete igrati sa "pro" playerima samo se svadjate i reportate suigrace a ni Vi niste nista bolji.

 

Primjer;

Sinoc sam spectao frenda, koji ima MMR oko 4000 i bio je jedan lik koji nije slusao sto tim govori i radio je gluposti (solo napadao dva i vise igraca u late game-u) i onda je poceo da proziva svoj tim da ne znaju igrati...

 

Mislim, noob sam jos, ali meni je to jadno.

13 godina
online
Re: Dota 2
D.Bradley kaže...
Onjegin kaže...
D.Bradley kaže...

Sinoc sam spectao frenda, koji ima MMR oko 4000 i bio je jedan lik koji nije slusao sto tim govori i radio je gluposti (solo napadao dva i vise igraca u late game-u) i onda je poceo da proziva svoj tim da ne znaju igrati...

 

Mislim, noob sam jos, ali meni je to jadno.

 Navikni se na ovo, inače je u 90% slučajeva najgori igrač u tvom timu ujedno i najveći flamer.

 

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
D.Bradley kaže...
Onjegin kaže...
D.Bradley kaže...

Sinoc sam spectao frenda, koji ima MMR oko 4000 i bio je jedan lik koji nije slusao sto tim govori i radio je gluposti (solo napadao dva i vise igraca u late game-u) i onda je poceo da proziva svoj tim da ne znaju igrati...

 

Mislim, noob sam jos, ali meni je to jadno.

 Navikni se na ovo, inače je u 90% slučajeva najgori igrač u tvom timu ujedno i najveći flamer.

 

 A onda smo tu mi prirodni tumori koji i kroz savršeno izvođenje (neviđeno rijetko) budu nezadovoljni.

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ljudi imate li vi fps dropove u igri? Meni se počelo događat od zadnjih par patcheva, npr. u menu mi je fps lockan na 120 i onda odjednom pane na 70-80 iz nekog razloga, a kad igram lockam ga na 60, ista stvar bio mi ekran idle ili ga pomico dropa fps na 40 recimo, nekad čak kad mi je duže vrijeme upaljena dota, 2-3 h sam afk, krenem igrat fps krene drastično padat, sa 60-30 non stop se vrti, meni to postane ne igrivo jer nisam naviko...zna li neko možda zašto se ovo događa? Nekako mislim da je radi procesora, ali opet recommended za dotu je dual core 2.4ghz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Dota 2

Normalno da je zbog procesora.. ako se npr haswell i5 sve 4x jezgre popnu do 40-50%, kak odna očekuješ da bu s dual coreom dobro.. taj recomended je napisan valjda kad je igra izašla i kad je rijetko ko imao 4 jezgreni..

Meni u fightevima na hasfailu i gtx760 padne na 70-80.. tak da..

Grafa bi trebala biti ok za neki medium, ali proc nikako ne.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 11:37 (Karlek_19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Dota 2

meni je dok igram bilo oko 50-60 uvijek, na high texturama i high shadowsima, ali od nedavno nema šanse igrat više tako teški dropovi....

RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Karlek_19 kaže...

Normalno da je zbog procesora.. ako se npr haswell i5 sve 4x jezgre popnu do 40-50%, kak odna očekuješ da bu s dual coreom dobro.. taj recomended je napisan valjda kad je igra izašla i kad je rijetko ko imao 4 jezgreni..

Meni u fightevima na hasfailu i gtx760 padne na 70-80.. tak da..

Grafa bi trebala biti ok za neki medium, ali proc nikako ne.

 Ali zar mi nebi onda i prosječni FPS trebo bit manji? Ako maknem fps lock sa 60, ić će fps 80-100 na med high settingsima, tako da opet sam sumnjičav u vezi toga...

13 godina
online
Dota 2

Kakvi Hashwelli? Meni na Pentiumu 4 dota ide na 20+ FPS-a većinom zato što mi je grafička šrot.

 

Vjerojatno je problem do Steama.

Say hello to my little friend
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...
Karlek_19 kaže...

Normalno da je zbog procesora.. ako se npr haswell i5 sve 4x jezgre popnu do 40-50%, kak odna očekuješ da bu s dual coreom dobro.. taj recomended je napisan valjda kad je igra izašla i kad je rijetko ko imao 4 jezgreni..

Meni u fightevima na hasfailu i gtx760 padne na 70-80.. tak da..

Grafa bi trebala biti ok za neki medium, ali proc nikako ne.

 Ali zar mi nebi onda i prosječni FPS trebo bit manji? Ako maknem fps lock sa 60, ić će fps 80-100 na med high settingsima, tako da opet sam sumnjičav u vezi toga...

 Iskljuci Vsync ili lock kako ga ti zoves. On radi na osnovi multiplayera znaci 120 fps, 60 fps, 30 fps itd te ce dropovi bit ogromini jer ako nemoze ic na 120 fps, odma se smanjuje limit na 60, ako nmoze 60 odma na 30. Ta grafa nije nesto jaka, pa mozda smanji koji detalj u igri, antialiasing ili shadows.

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Za veci FPS dodajte ovo u Launch Options:

 

-console -novid -noaafonts -high -noforcemaccel -noforcemspd -nod3d9ex -dxlevel 81

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 15:10 (ToMisLaW).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Upravo odustao od igre, unistaliram sve. Poludio na tim, lik igra trolla i trolla tim, a dijete možda ima 12 godina ako i toliko...
Katastrofa je ovo postalo, nepodnošljivo!

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Vidimo se za tjedan dana.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
12 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...

Upravo odustao od igre, unistaliram sve. Poludio na tim, lik igra trolla i trolla tim, a dijete možda ima 12 godina ako i toliko...
Katastrofa je ovo postalo, nepodnošljivo!

 Tako sam i ja svako malo brisa pa se vraca, dok jednom nije puka film. Sad da mi nude i spoj sa lisa ann da zaigram dotu opet, nebih je instalira.

play2much
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Za veci FPS dodajte ovo u Launch Options:

 

-console -novid -noaafonts -high -noforcemaccel -noforcemspd -nod3d9ex -dxlevel 81

 Kako igra izgleda nakon ovoga? Ja držim lockano na 60, ali je problem što mi 2 gamea radi sve dobro i onda treći game počnu dropovi...

9 godina
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...
ToMisLaW kaže...

Za veci FPS dodajte ovo u Launch Options:

 

-console -novid -noaafonts -high -noforcemaccel -noforcemspd -nod3d9ex -dxlevel 81

 Kako igra izgleda nakon ovoga? Ja držim lockano na 60, ali je problem što mi 2 gamea radi sve dobro i onda treći game počnu dropovi...

 Onda ti se možda nekaj pregrijava, reinstaliraj windowse i td. I makni taj "lock" jer nikakva korist od toga.. nije to singleplayer offline da ti treba v-sync... i onako nema tearinga.. ne kužim ćemu onda v-sync imati upaljen..

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 18:43 (Karlek_19).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Karlek_19 kaže...
infernoxcro kaže...
ToMisLaW kaže...

Za veci FPS dodajte ovo u Launch Options:

 

-console -novid -noaafonts -high -noforcemaccel -noforcemspd -nod3d9ex -dxlevel 81

 Kako igra izgleda nakon ovoga? Ja držim lockano na 60, ali je problem što mi 2 gamea radi sve dobro i onda treći game počnu dropovi...

 Onda ti se možda nekaj pregrijava, reinstaliraj windowse i td. I makni taj "lock" jer nikakva korist od toga.. nije to singleplayer offline da ti treba v-sync... i onako nema tearinga.. ne kužim ćemu onda v-sync imati upaljen..

 Kako nikakva korist, puno je fluidnije, monitor radi na 60Hz i onda kad imaš lock na 60fps jednostavno je bolje igrat...nemam ja vsync upaljen, nego sam preko konzole locko fps, windowsi su relativno novi tako da to nije sigurno, neznam stvarno možda je taj vražji procesor, ali mi opet to nema logike

9 godina
offline
Dota 2

Kakvo fluidnije, o ćem' ti pričaš?? Pa računalo samo vrti na max. mogućem fps-u, lockao ti ili ne, tak da dok more vrtiti 60 bude 60, dok nebre bude 52 npr., a dok ti lockaš bude umjesto 52, 30.. i kak je vragu onda to fluidnije?

 

Probal sma i ja tak i znam dan ije bilo bolje, nek mi je s 60 padalo isto na 30, a kad te bedastoče maknem je 120, u 5v5 fightu pada do nekih 75..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

imam legendary mount za batridera ali ga ne igram bas puno ako neko zeli neki trade nek se javi..

ps mount je only giftable nije tradable..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ja ne znam na kojim vi to krtnijama od kompa igrate. Ja nemam nikakvih problema, tu i tamo je problem disconectanja, al je to do dote/steama bilo.
Pogledajte mi komp u MOJ PC ovaj noviji :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Karlek_19 kaže...

Kakvo fluidnije, o ćem' ti pričaš?? Pa računalo samo vrti na max. mogućem fps-u, lockao ti ili ne, tak da dok more vrtiti 60 bude 60, dok nebre bude 52 npr., a dok ti lockaš bude umjesto 52, 30.. i kak je vragu onda to fluidnije?

 

Probal sma i ja tak i znam dan ije bilo bolje, nek mi je s 60 padalo isto na 30, a kad te bedastoče maknem je 120, u 5v5 fightu pada do nekih 75..

 Sad ti mene je*eš, ideš me razuvjeravat u nešto u što sam sto posto siguran, znam dobro što moje oči vide...prije sam uvijek igro bez locka na 60, otkad sam stavio lock na 60 igra je fludinija, jer se kostantno vrti na istom fpsu + refresh rate monitora je također na 60Hz. Prije mi je uvijek fps išo od 50-110/120, ogromna je razlika, možda su tvoje oči navikle pa ti ne smeta, ali nemoj mi takve arogantne postove pisat i pametovat, postavio sam pitanje, ako misliš da mi možeš pomoć pokušaj, ako misliš da ne možeš suzdrži se i nemoj s*at.

9 godina
offline
Dota 2

Nisam registriral da imaš amd grafu.. onda znam o ćemu pričaš.. zbog toga sam prešao s 7850 na 760.. prvo sam mislio da mi se pričinjavalo, ali ima neke razlike.. ugl. moja greška..

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 15:41 (Karlek_19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Za veci FPS dodajte ovo u Launch Options:

 

-console -novid -noaafonts -high -noforcemaccel -noforcemspd -nod3d9ex -dxlevel 81

 +con_enable 1  umjesto -console, isto ce uraditi ali neces morati svaki put gasiti konzolu kada upalis dotu. Isto preporucujem u conzolu dota_embers 0 sto iskljucuje ona svjetlucava sranja u menu sto smanjuju fps bezveze.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 16:21 (hari85).
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Što kažete na Balkan Ligu?

Imam u planu napraviti neki program kao EEL ili NEL, ali za Balkan ligu, znaci ono inhouse balkan liga, CM mode itd..

 

Ali imam osječaj da i ako to napravim da će biti 2 čovjeka online i gg wp...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Što kažete na Balkan Ligu?

Imam u planu napraviti neki program kao EEL ili NEL, ali za Balkan ligu, znaci ono inhouse balkan liga, CM mode itd..

 

Ali imam osječaj da i ako to napravim da će biti 2 čovjeka online i gg wp...

 Pa ako bude Elite, onda normalno da ce biti dva covjeka u njoj (ti i Perceto).

 

I mozda je bolje samo RH ili RS jer npr. ja ne volim igrati s nepismenim Srbima koji imaju svoje nazive za iteme poput runa, hem, salva i sl. ili Grcima i Albancima koje ni ne razumijem.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
ToMisLaW kaže...

Što kažete na Balkan Ligu?

Imam u planu napraviti neki program kao EEL ili NEL, ali za Balkan ligu, znaci ono inhouse balkan liga, CM mode itd..

 

Ali imam osječaj da i ako to napravim da će biti 2 čovjeka online i gg wp...

 Pa ako bude Elite, onda normalno da ce biti dva covjeka u njoj (ti i Perceto).

 

I mozda je bolje samo RH ili RS jer npr. ja ne volim igrati s nepismenim Srbima koji imaju svoje nazive za iteme poput runa, hem, salva i sl. ili Grcima i Albancima koje ni ne razumijem.

 

 A čuj kako god okreneš ne valja.. Ako bude elite prejaka je liga, ako bude takvih kao ti liga će biti trash i low skill... Kako god okreneš biti će waste vremena i ništa od toga..

 

A ovakve poruke su mi samo dokaz zašto IceFrog ne želi komunicirati sa Amerikom i Europom, nego samo sa Kinezima...

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 19:41 (ToMisLaW).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

 A čuj kako god okreneš ne valja.. Ako bude elite prejaka je liga, ako bude takvih kao ti liga će biti trash i low skill... Kako god okreneš biti će waste vremena i ništa od toga..

 

A ovakve poruke su mi samo dokaz zašto IceFrog ne želi komunicirati sa Amerikom i Europom, nego samo sa Kinezima...

 Jesi li ti Kinez?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
ToMisLaW kaže...

 A čuj kako god okreneš ne valja.. Ako bude elite prejaka je liga, ako bude takvih kao ti liga će biti trash i low skill... Kako god okreneš biti će waste vremena i ništa od toga..

 

A ovakve poruke su mi samo dokaz zašto IceFrog ne želi komunicirati sa Amerikom i Europom, nego samo sa Kinezima...

 Jesi li ti Kinez?

 Sa mamine strane.

14 godina
offline
Dota 2

De nam reci nesto o stvarima koje papa Icefrog kuha, ako si kinez sigurno znas vise o sljedecem patchu nego mi.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Dota 2

Igram ka da nemam ruke ALI bas svaku igru uniste troll warlord, axe ili jugger. Idem ih probat da mi svi hebu m***

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Da se i ja pohvalim sa nečim

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 20:21 (UOG-Atlas).
 
3 3 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice