Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.704.976
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

ESL One Giveaway:

http://splur.gy/r/sWm3J/r/30l9jQyvxc4

 

Pratite ESL Turnir ako ne znate da je počeo 

http://www.twitch.tv/esl_dota2

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pozz ekipa... Igrao sam dugo lol i dosadilo mi je... previse djece i noobova... Planiram krenuti igrati dotu 2. Nikad prije nisam igrao. Sta mislite hoce li mi se svidjeti? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
TechExtreme kaže...

Pozz ekipa... Igrao sam dugo lol i dosadilo mi je... previse djece i noobova... Planiram krenuti igrati dotu 2. Nikad prije nisam igrao. Sta mislite hoce li mi se svidjeti? 

 Daj nam vremena da razmislimo

15 godina
offline
Re: Dota 2
TechExtreme kaže...

Pozz ekipa... Igrao sam dugo lol i dosadilo mi je... previse djece i noobova... Planiram krenuti igrati dotu 2. Nikad prije nisam igrao. Sta mislite hoce li mi se svidjeti? 

 Ja mislim da neće.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
mind_challenge kaže...
TechExtreme kaže...

Pozz ekipa... Igrao sam dugo lol i dosadilo mi je... previse djece i noobova... Planiram krenuti igrati dotu 2. Nikad prije nisam igrao. Sta mislite hoce li mi se svidjeti? 

 Ja mislim da neće.

 Slažem se, vrlo vjerojatno je da neće.

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Cekaj da pogledan u kristalnu kuglu.

.

.

.

Nece.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Dota 2

Dali neko ima problema sa većerašnjim updejtom? (valjda je do novog updejta)  ja bija u gejmu i završija i kaže da izađem iz igre da ima novi updejt... I nakon šta se updejtalo uđem lipo u gejm kad ono neće tipkovnica, i neće nikako, ali samo in-game npr. stisnen windows ode na desktop a u gejmu neće ništa... probao ištekati tipkovnicu neće... prominija sve hotkeyeve u doti neće... resetira hotkeyeve neće... resetira steam neće ... resetira komp. neće... a svugdi drugo normalno radi...

RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Moze li mi netko objasniti item octarine core ? pise cooldown reduction 25% na spelove , ali i dalje je normalan cooldown kao da ga i nema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Radi normalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
xFx889 kaže...

Moze li mi netko objasniti item octarine core ? pise cooldown reduction 25% na spelove , ali i dalje je normalan cooldown kao da ga i nema.

 Smanjen ti je cooldown, ali ti ne piše za koliko. Pogledaj koliki ti je cooldown, izbaci item i onda pogledaj opet..

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 11:56 (ToMisLaW).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
xFx889 kaže...

Moze li mi netko objasniti item octarine core ? pise cooldown reduction 25% na spelove , ali i dalje je normalan cooldown kao da ga i nema.

 Smanjen ti je cooldown, ali ti ne piše za koliko. Pogledaj koliki ti je cooldown, izbaci item i onda pogledaj opet..

 Nije smanjen kad i dalje odbrojava npr. sa 13sec . I sa octarine core isto sa 13sec odbrojava.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
xFx889 kaže...
ToMisLaW kaže...
xFx889 kaže...

Moze li mi netko objasniti item octarine core ? pise cooldown reduction 25% na spelove , ali i dalje je normalan cooldown kao da ga i nema.

 Smanjen ti je cooldown, ali ti ne piše za koliko. Pogledaj koliki ti je cooldown, izbaci item i onda pogledaj opet..

 Nije smanjen kad i dalje odbrojava npr. sa 13sec . I sa octarine core isto sa 13sec odbrojava.

 Mos li opisat gdje sta kako? reborn dota? koji heroj? koji spell?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...
xFx889 kaže...
ToMisLaW kaže...
xFx889 kaže...

Moze li mi netko objasniti item octarine core ? pise cooldown reduction 25% na spelove , ali i dalje je normalan cooldown kao da ga i nema.

 Smanjen ti je cooldown, ali ti ne piše za koliko. Pogledaj koliki ti je cooldown, izbaci item i onda pogledaj opet..

 Nije smanjen kad i dalje odbrojava npr. sa 13sec . I sa octarine core isto sa 13sec odbrojava.

 Mos li opisat gdje sta kako? reborn dota? koji heroj? koji spell?

 Tiny prvi i drugi spel, spirit b. prvi spel, za ostale heroe nisam probao. 
Ne reborn

Za item pise ovo "Reduces the cooldown time of all spells and items by 25%." znaci vazi za sve heroe

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
xFx889 kaže...
FarmWithMeee kaže...
xFx889 kaže...
ToMisLaW kaže...
xFx889 kaže...

Moze li mi netko objasniti item octarine core ? pise cooldown reduction 25% na spelove , ali i dalje je normalan cooldown kao da ga i nema.

 Smanjen ti je cooldown, ali ti ne piše za koliko. Pogledaj koliki ti je cooldown, izbaci item i onda pogledaj opet..

 Nije smanjen kad i dalje odbrojava npr. sa 13sec . I sa octarine core isto sa 13sec odbrojava.

 Mos li opisat gdje sta kako? reborn dota? koji heroj? koji spell?

 Tiny prvi i drugi spel, spirit b. prvi spel, za ostale heroe nisam probao. 
Ne reborn

Za item pise ovo "Reduces the cooldown time of all spells and items by 25%." znaci vazi za sve heroe

 smanjuje cd i na tinyu i na sb sad sam probo u lobbyu

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
xFx889 kaže...
FarmWithMeee kaže...
xFx889 kaže...
ToMisLaW kaže...
xFx889 kaže...

Moze li mi netko objasniti item octarine core ? pise cooldown reduction 25% na spelove , ali i dalje je normalan cooldown kao da ga i nema.

 Smanjen ti je cooldown, ali ti ne piše za koliko. Pogledaj koliki ti je cooldown, izbaci item i onda pogledaj opet..

 Nije smanjen kad i dalje odbrojava npr. sa 13sec . I sa octarine core isto sa 13sec odbrojava.

 Mos li opisat gdje sta kako? reborn dota? koji heroj? koji spell?

 Tiny prvi i drugi spel, spirit b. prvi spel, za ostale heroe nisam probao. 
Ne reborn

Za item pise ovo "Reduces the cooldown time of all spells and items by 25%." znaci vazi za sve heroe

 Sada sam probao napravit na tiniju smanji prvi i drugi spell, očito ti ne napraviš Octarine Core..

12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

ima netko cca 4k da bi igra joindota league?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Dota 2
Logigamer kaže...

ima netko cca 4k da bi igra joindota league?

 logi imam ja add me na stim chemo

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Dota Pit 4 LAN Finale dolazi u Hrvatsku, točnije Spaladium Arena, Split.

Datum finala je 31.3.2016. ja mislim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 0:02 (ToMisLaW).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pa ne mogu vjerovat!!

Dolazim gazilijun posto.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Dobar je datum, par mjeseci prije TI6, timovi će biti stabilni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Ja san također tu :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Dota 2

Koliko dugo ce trajati?

Jel samo finale u areni ili cijeli turnir? Mogao bih potegnuti do Splita :)

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Au jbt steta sto nisam  u Hrvatskoj....Jos ako  bude igro Navi...Nego zna li neko sta je Sonneikom tj ne razumijem o cemu se radi 3 put odbijaju nesto,moze neko objasniti nisam neki engl.?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Armin Reus kaže...

Au jbt steta sto nisam  u Hrvatskoj....Jos ako  bude igro Navi...Nego zna li neko sta je Sonneikom tj ne razumijem o cemu se radi 3 put odbijaju nesto,moze neko objasniti nisam neki engl.?

 SAD odbija vize zato što se boje da bi mogao ostati živjeti u Americi... Još pogotovo stanovnici Rusije, Ukraine, Libije itd.

Možda ima nekih dugova, nije stalno zaposlen, i šta ti ja znam, i onda oni u Američkoj ambasadi gledaju ga kao izbjeglicu, teroristu, i boje mu se dati vizu...

E sada jedino je na Valveu da potegne neke veze i dokaže da će ostati samo za vrijeme turnira... 

 

Komentar sa reddita: "His name is Akbar and he is trying to get into the USA..."  

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 15:08 (ToMisLaW).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Hvala drug nisam bas razumio...Nistam moram pokusati doci na dota pit nije bas daleko Split..

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Dota Pit 4 LAN Finale dolazi u Hrvatsku, točnije Spaladium Arena, Split.

Datum finala je 31.3.2016. ja mislim.

 odakle ti te informacije sad sam vidio neki trejler od nekog hrvata pa nzm jeli fake ili nije

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...
ToMisLaW kaže...

Dota Pit 4 LAN Finale dolazi u Hrvatsku, točnije Spaladium Arena, Split.

Datum finala je 31.3.2016. ja mislim.

 odakle ti te informacije sad sam vidio neki trejler od nekog hrvata pa nzm jeli fake ili nije

 Nije fake

https://twitter.com/DotaPit/status/620314647003049986

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
banee kaže...
Logigamer kaže...

ima netko cca 4k da bi igra joindota league?

 logi imam ja add me na stim chemo

 bara abuser

14 godina
offline
Dota 2

Imal netko 2.5-3k da igra s nama scrubovima sada, fali nam 1 za party.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

Službeno me dota živcira, ne sama igra nego igrači. Svaki put dobijem jako loše igrače, 2-3 igrača uvijek ima negativan skor min im skor je 4-10 ili tako nešto. U početku je veliki feed itd... Sada jel i to moja zasluga ne znam. Ali znam da u 80% partija imam pozitivan skor iako to nije ni bitno. Od 2500 MMR sam se srozao na 1800 MMR u 3 tjedna. Ne razumijem kako svaki put dobijem loše igrače, ili igram protiv ljudi koji igraju u timovima. 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice