Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.705.610
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Marsel007 kaže...
dominik.statebriga kaže...
Karlek_19 kaže...
dominik.statebriga kaže...

Trazim jednog igraca koji moze igrat role 4(znaci jungle/support) da popuni team, da zna wardat :D

Zato jer sljedecu subotu je online turnir pa zelim da se prijavimo, taman imamo vremena i da nest uvjezbamo i tako. 

 Koji mmr?

 Evo ja sam ti manje od 1000 sada :D, ali ostatak su bolji igraci 3000+ MMR

 ček, ti si 1k mmr a nama gore soliš pamet sa tvojim predviđanjima za roster izmjene

 Nema to veze, isto kao treneri u nekim sportovima, mogu znati sve o tom sportu, ali biti loši u njemu..

Iako da malo previše soli pamet sa tim reddit glupostima...

11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pa da, ali ono, ako prati scenu i flamea tu očekuješ da ima ipak više od 1k mmr

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
apoteka kaže...

ja ne igran ranked, ali ako je ko za bacit koju partiju kojiput, laganini

mozemo bit friends :)

 Imas link od mene gore pa zovi ^^

13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ja sam primjetio da igraci koji masivno prate scenu i imaju ogromno enciklopedijsko znanje o igri su uglavnom najlosiji igraci.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Ja sam primjetio da igraci koji masivno prate scenu i imaju ogromno enciklopedijsko znanje o igri su uglavnom najlosiji igraci.

 to su wanna be arteezy i wanna be suma1l tipovi ljudi,koji kad vide suma1la na emberu ili stormu i cuju blitza kako komentira sta ovaj radi odma misle da oni mogu sve isto

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Ja sam primjetio da igraci koji masivno prate scenu i imaju ogromno enciklopedijsko znanje o igri su uglavnom najlosiji igraci.

 1v1 me scrub

13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Sure m8, ill bash your fockin head in swear on me mum.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...

Pa da, ali ono, ako prati scenu i flamea tu očekuješ da ima ipak više od 1k mmr

 Cek ti zelis rec da ja flameam ?

DP
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...
dominik.statebriga kaže...
Karlek_19 kaže...
dominik.statebriga kaže...

Trazim jednog igraca koji moze igrat role 4(znaci jungle/support) da popuni team, da zna wardat :D

Zato jer sljedecu subotu je online turnir pa zelim da se prijavimo, taman imamo vremena i da nest uvjezbamo i tako. 

 Koji mmr?

 Evo ja sam ti manje od 1000 sada :D, ali ostatak su bolji igraci 3000+ MMR

 Koju ti poziciju igraš?

 Ja igram mid, ali sad nije bas sigurno sta ce se dogadat, mogu ja zavrsit na supportu.

DP
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Evo trazio bih jos jednu pomoc, ako netko zna, meni je poprilicno komplicirano. 
Zelio bih napravit Autoexec.cfg, no desava se problem da ja ne mogu nac folder od Dote 2 kada idem C:/Steam/Steamapps/Common - nade mi samo od CS:GO i to je to.

https://gyazo.com/187d28fe4541efaa75c591b74635d535

Zelio bih stavit da sa F2 i F3 mogu ic na odredeno mjesto koje ja stavim na mapi

DP
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
dominik.statebriga kaže...

Evo trazio bih jos jednu pomoc, ako netko zna, meni je poprilicno komplicirano. 
Zelio bih napravit Autoexec.cfg, no desava se problem da ja ne mogu nac folder od Dote 2 kada idem C:/Steam/Steamapps/Common - nade mi samo od CS:GO i to je to.

https://gyazo.com/187d28fe4541efaa75c591b74635d535

Zelio bih stavit da sa F2 i F3 mogu ic na odredeno mjesto koje ja stavim na mapi

 Steam library -> Desni klik na Dota 2 -> Properties -> Local files tab -> Browse local files

WordPress ❤
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

jeli moguce da je ovaj jebeni rumunj u timu

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
dominik.statebriga kaže...
Ratohnhake:ton kaže...

Pa da, ali ono, ako prati scenu i flamea tu očekuješ da ima ipak više od 1k mmr

 Cek ti zelis rec da ja flameam ?

 Ja sam čuo da ako je netko 1k mmr može uzeti neke lijekove za to.

 

Mislim, za 3 k mmr treba samo znati bacati spellove lol. 

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
dominik.statebriga kaže...
Ratohnhake:ton kaže...

Pa da, ali ono, ako prati scenu i flamea tu očekuješ da ima ipak više od 1k mmr

 Cek ti zelis rec da ja flameam ?

 Ja sam čuo da ako je netko 1k mmr može uzeti neke lijekove za to.

 

Mislim, za 3 k mmr treba samo znati bacati spellove lol. 

 Decko moj, meni treba vremena da ja dodem do 3 k mmr, da stalno :/, a kamoli kad izgubim koju, novi account i bog :D

DP
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

3.8k solo, svako 2. paku skoro gubim... Podjednak je broj idiota i loših igrača kao u 1k mmr (čak i ja znam dosta griješit, al ne radim početničke greške kao ić 1vs5 u newardanu šumu i onda okrivljivat tim da feeda)

Smoke gank nikad niko nije koristio ja mislim u životu. Counter pickat se nema pojma uz tu i tamo kakvu iznimku. U svakom slučaju, horor :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...

3.8k solo, svako 2. paku skoro gubim... Podjednak je broj idiota i loših igrača kao u 1k mmr (čak i ja znam dosta griješit, al ne radim početničke greške kao ić 1vs5 u newardanu šumu i onda okrivljivat tim da feeda)

Smoke gank nikad niko nije koristio ja mislim u životu. Counter pickat se nema pojma uz tu i tamo kakvu iznimku. U svakom slučaju, horor :D

 Ja sam tu negdje kao i ti i smoke gankova ima svako malo, ali nisu previse uspjesni jer nema plana.

LoL acc THCJoshi
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ja se polagano izvlacim iz 1600 mmr (1800 trenutno), ugl samo carrya igrat, nema kruha od supporta.

Vrh mi je bio kad je lik sa Phantom assassinom rekao da ide na skadi jer da je bkb precjenjen item na pa-u 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2015 16:39 (UOG-Atlas).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...

3.8k solo, svako 2. paku skoro gubim... Podjednak je broj idiota i loših igrača kao u 1k mmr (čak i ja znam dosta griješit, al ne radim početničke greške kao ić 1vs5 u newardanu šumu i onda okrivljivat tim da feeda)

Smoke gank nikad niko nije koristio ja mislim u životu. Counter pickat se nema pojma uz tu i tamo kakvu iznimku. U svakom slučaju, horor :D

 2.9k mmr.

 

Smoke gankovi svaki game. Na kojem serveru igraš?

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
UOG-Atlas kaže...

Ja se polagano izvlacim iz 1600 mmr (1800 trenutno), ugl samo carrya igrat, nema kruha od supporta.

Vrh mi je bio kad je lik sa Phantom assassinom rekao da ide na skadi jer da je bkb precjenjen item na pa-u 

 Prvo: nemoj praviti svaki game iste iteme, nekad cak ni ne trebas BKB, ako protivnicki team ima previse spellova koji idu kroz bkb, to je onda waste money bolje kupiti neki drugi item..

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2015 17:26 (ToMisLaW).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
1.Lovac kaže...

3.8k solo, svako 2. paku skoro gubim... Podjednak je broj idiota i loših igrača kao u 1k mmr (čak i ja znam dosta griješit, al ne radim početničke greške kao ić 1vs5 u newardanu šumu i onda okrivljivat tim da feeda)

Smoke gank nikad niko nije koristio ja mislim u životu. Counter pickat se nema pojma uz tu i tamo kakvu iznimku. U svakom slučaju, horor :D

 2.9k mmr.

 

Smoke gankovi svaki game. Na kojem serveru igraš?

 Ja igram na EU West pretezito, 3k, smoke nisam vidio nekih 20 gejmova zaredom... 

 

Jel ti na Ruskom serveru igras, tamo su svi pro? 

14 godina
offline
Dota 2

Ja sam 3.8-4k i smoke se cesto kupuje, ili ja ili drugi support, samo sto se smokea bez ikakvog cilja, smokeamo i niko nezna kamo bi isli, pa ja samo pocnem pingat roshana i ljudi najcesce slusaju.

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Marsel007 kaže...

Ja sam 3.8-4k i smoke se cesto kupuje, ili ja ili drugi support, samo sto se smokea bez ikakvog cilja, smokeamo i niko nezna kamo bi isli, pa ja samo pocnem pingat roshana i ljudi najcesce slusaju.

 

Opcepoznata stvar je da se smoke ganka tamo gdje se prvo pingne 

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ma ja sam samo 4 puta u tipa 20 paka vidio da se kupio smoke, 1 put se uspješno smokalo za ubit roshana, drugi put za ubit qop 5 vs 1 a ostala 2 puta su bili failovi toliki da su nas svih 5 ubili... toliko o tome...

A šta se tiče itema, gledam neke pakice pro igrača, pa vidim da se oni skoro ne zamaraju nekim end game itemima jer ugl. završi sve prebrzo. Najbitniji je početak, treba se gankat non stop kao tim, a to nitko nikad nije napravia.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
UOG-Atlas kaže...

Ja se polagano izvlacim iz 1600 mmr (1800 trenutno), ugl samo carrya igrat, nema kruha od supporta.

Vrh mi je bio kad je lik sa Phantom assassinom rekao da ide na skadi jer da je bkb precjenjen item na pa-u 

 Ma to je istina, ali jebiga kad nitko nece supportat pa ja moram tu je najveci problem.

 

DP
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...

Ma ja sam samo 4 puta u tipa 20 paka vidio da se kupio smoke, 1 put se uspješno smokalo za ubit roshana, drugi put za ubit qop 5 vs 1 a ostala 2 puta su bili failovi toliki da su nas svih 5 ubili... toliko o tome...

A šta se tiče itema, gledam neke pakice pro igrača, pa vidim da se oni skoro ne zamaraju nekim end game itemima jer ugl. završi sve prebrzo. Najbitniji je početak, treba se gankat non stop kao tim, a to nitko nikad nije napravia.

 Da gankanje onako 3vs1 ic sa smokeom itd. i to treba često radit, kad pogledas puno toga se radilo na TI5, pogotovo je to radio team LGD i dobro pali :D

DP
15 godina
offline
Dota 2

Koji k.. sad upalim stim i skida ponovno dotu a vec je inst hahah

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dota 2

Vjerovatno ti skida onaj update za reborn od 5,8 gb.

 

Reborn u narednih par tjedana postaje glavni klijent. Gase source 1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jel ima netko problema sa spajanjem na steam? Ne mogu se ulogirati sa svojim accountom. Napravio novi na drugu adresu i normalno uđem.

No pain no gain
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
streamg kaže...

Jel ima netko problema sa spajanjem na steam? Ne mogu se ulogirati sa svojim accountom. Napravio novi na drugu adresu i normalno uđem.

 1. Ocito je da ti je problem sa accauntom (da bi ti pomogli, jos par detalja nebi skodilo)

 2. Tema je Dota 2 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 22:30 (UOG-Atlas).
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ako ste veceras za, mozemo bacit jedan inhouse game !

Member of Starcraft Freaks Clan [ sfc.hcl.hr ] -- Not Active player !
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice