Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.705.159
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Sto je ovo, screenshot iz minecrafta? :) Salu na stranu, mislim da ti je graficka blizu toga da vrisne, tj barem memorija na njoj. Imas li ovakve graficke probleme u drugim igrama? 

 

Ovako nesto obicno znaci da je graficka bye bye.

16 godina
online
Re: Dota 2
Armin Reus kaže...
Je l' zna neko da li se moze popraviti,znam da mi je graficak losa ali ako se dobro sjecam rekli su da ce spec. biti iste.U s1 igram na low ali ovdje ne moze nikako...

 Jel ti nas trollas ili si ozbiljan?

 

Ja sam igrao sa E8400 i HD4850 skoro na max postavkama i islo je bez problema.

 

Koju graficku imas? Koje drivere imas?

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
9 godina
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...
Armin Reus kaže...
Je l' zna neko da li se moze popraviti,znam da mi je graficak losa ali ako se dobro sjecam rekli su da ce spec. biti iste.U s1 igram na low ali ovdje ne moze nikako...

 Jel ti nas trollas ili si ozbiljan?

 

Ja sam igrao sa E8400 i HD4850 skoro na max postavkama i islo je bez problema.

 

Koju graficku imas? Koje drivere imas?

 1024x768 reza?

 

Ili pak ti je svaki teamfight fps oko 15.

 

Gledaj ako na 7850/760/960 padne fps na oko 40-50-60 u teamfightu, što si točno ti radio sa 4850? Bacao ulti sa zeusom iz baze?

 

Lik vrlo vjerojatno priča o full hd ili nešto blizu. Za farmanje je ok i integrirana sa intela (provjereno), ali vjeruj mi da teamfight nećeš vidjeti i to doslovno.

16 godina
online
Re: Dota 2
Karlek_19 kaže...

 1024x768 reza?

 

Ili pak ti je svaki teamfight fps oko 15.

 

Gledaj ako na 7850/760/960 padne fps na oko 40-50-60 u teamfightu, što si točno ti radio sa 4850? Bacao ulti sa zeusom iz baze?

 

Lik vrlo vjerojatno priča o full hd ili nešto blizu. Za farmanje je ok i integrirana sa intela (provjereno), ali vjeruj mi da teamfight nećeš vidjeti i to doslovno.

 

ok....

onda sam ja sanjao da sam igrao zadnjih 3 godine....

 

sada sam na 6870 i nemam ama bas nikakvih framedropova, isto kao sto ih nisam imao ni na 4850

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 7:47 (goodye).
9 godina
offline
Dota 2

Fullhd (1920x1080), antialising, image rendering slider na max, uključene sve kvačice za vizualne efekte?

 

Ako može screenshoot sa fpsom iz 5v5 teamfighta, po mogučnosti kad se pusha t3 tover.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 9:04 (Karlek_19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dota 2

Jucer je bio update i vise se ne moze igrati dota 2 na starom klijentu,samo reborn izgleda.

Da budem iskren reborn duplo bolje radi, grafika kad se stavi sve na high je fenomenalna,izbornik je odlican,nema lagova ni trzanja..

http://bajatv.info/v2/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dota 2
manipulator kaže...

Jucer je bio update i vise se ne moze igrati dota 2 na starom klijentu,samo reborn izgleda.

Da budem iskren reborn duplo bolje radi, grafika kad se stavi sve na high je fenomenalna,izbornik je odlican,nema lagova ni trzanja..

 AKo znaš možda, je popravljen bug kod in-game vocie chata? S pojavom trokuta/linija/artefakata po pola ekrana?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 9:32 (Karlek_19).
11 godina
offline
Re: Dota 2
Karlek_19 kaže...
manipulator kaže...

Jucer je bio update i vise se ne moze igrati dota 2 na starom klijentu,samo reborn izgleda.

Da budem iskren reborn duplo bolje radi, grafika kad se stavi sve na high je fenomenalna,izbornik je odlican,nema lagova ni trzanja..

 AKo znaš možda, je popravljen bug kod in-game vocie chata? S pojavom trokuta/linija/artefakata po pola ekrana?

 Chat i voice je jucer uredno radio..

http://bajatv.info/v2/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
manipulator kaže...
Karlek_19 kaže...
manipulator kaže...

Jucer je bio update i vise se ne moze igrati dota 2 na starom klijentu,samo reborn izgleda.

Da budem iskren reborn duplo bolje radi, grafika kad se stavi sve na high je fenomenalna,izbornik je odlican,nema lagova ni trzanja..

 AKo znaš možda, je popravljen bug kod in-game vocie chata? S pojavom trokuta/linija/artefakata po pola ekrana?

 Chat i voice je jucer uredno radio..

 Meni nikako ne radi kao treba, pogotovo onaj voice activation. 

 

Npr. kad mi se upali onaj balon da koristim mikrofon nikad de više ne ugasi (niti se promjeni u onaj drugi oblik, kao da upravo govorim). Često me nitko ne čuje ili se dota sruši. Ovo je sve u reborn. 

Koristimo domaće proizvode za brijanje - Ralon (Atlantic Grupa d.d.)
11 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
manipulator kaže...
Karlek_19 kaže...
manipulator kaže...

Jucer je bio update i vise se ne moze igrati dota 2 na starom klijentu,samo reborn izgleda.

Da budem iskren reborn duplo bolje radi, grafika kad se stavi sve na high je fenomenalna,izbornik je odlican,nema lagova ni trzanja..

 AKo znaš možda, je popravljen bug kod in-game vocie chata? S pojavom trokuta/linija/artefakata po pola ekrana?

 Chat i voice je jucer uredno radio..

 Meni nikako ne radi kao treba, pogotovo onaj voice activation. 

 

Npr. kad mi se upali onaj balon da koristim mikrofon nikad de više ne ugasi (niti se promjeni u onaj drugi oblik, kao da upravo govorim). Često me nitko ne čuje ili se dota sruši. Ovo je sve u reborn. 

 Imas u opcijama audio da naredis pod voice koji mikrofon,i slusalice ili speakers (jer po defaultu pise samop default device),ili da li hoces voice activation ili push to talk.

Sve to moras lijepo nastimati i radit ce ti kao i meni..

 

http://bajatv.info/v2/
13 godina
offline
Dota 2

Dobar mi je playstyle :D


[img]http://i.imgur.com/dmCMvTm.jpg[/img]

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Uskoro stiže patch 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Uskoro stiže patch 

 Sva sreća imamo kućnog Gabe Newella na forumu.

11 godina
offline
Dota 2

Najgora stvar poslije ovoga updatea sto nece da mi radi cfg za dotu u kojem su promijenjene boje prijateljskih i neprijateljskih jedinica, desni klik za denied prijateljskih kripova itd..

http://bajatv.info/v2/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
manipulator kaže...

Najgora stvar poslije ovoga updatea sto nece da mi radi cfg za dotu u kojem su promijenjene boje prijateljskih i neprijateljskih jedinica, desni klik za denied prijateljskih kripova itd..

 moras stavit u source 2 folder
dota 2 beta\game\dota\cfg

11 godina
offline
Re: Dota 2
Logigamer kaže...
manipulator kaže...

Najgora stvar poslije ovoga updatea sto nece da mi radi cfg za dotu u kojem su promijenjene boje prijateljskih i neprijateljskih jedinica, desni klik za denied prijateljskih kripova itd..

 moras stavit u source 2 folder
dota 2 beta\game\dota\cfg

 Jesam ali opet nece da radi..

Radio sam i po ovome upustvu:

https://www.reddit.com/r/DotA2/comments/3a7vcw/does_anyone_know_where_to_place_autoexeccfg_for/

 

kako se pali konzola u doti?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
manipulator kaže...
Logigamer kaže...
manipulator kaže...

Najgora stvar poslije ovoga updatea sto nece da mi radi cfg za dotu u kojem su promijenjene boje prijateljskih i neprijateljskih jedinica, desni klik za denied prijateljskih kripova itd..

 moras stavit u source 2 folder
dota 2 beta\game\dota\cfg

 Jesam ali opet nece da radi..

Radio sam i po ovome upustvu:

https://www.reddit.com/r/DotA2/comments/3a7vcw/does_anyone_know_where_to_place_autoexeccfg_for/

 

kako se pali konzola u doti?

 na steamu u launch options -console

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
manipulator kaže...
Logigamer kaže...
manipulator kaže...

Najgora stvar poslije ovoga updatea sto nece da mi radi cfg za dotu u kojem su promijenjene boje prijateljskih i neprijateljskih jedinica, desni klik za denied prijateljskih kripova itd..

 moras stavit u source 2 folder
dota 2 beta\game\dota\cfg

 Jesam ali opet nece da radi..

Radio sam i po ovome upustvu:

https://www.reddit.com/r/DotA2/comments/3a7vcw/does_anyone_know_where_to_place_autoexeccfg_for/

 

kako se pali konzola u doti?

 -console u launch commands.

 

Inače bi trebalo da ti radi, ja sam uradio tako samo što sam u config stavio sve postavke iz Dote2 tako da mi je sve preneseno (od brzine kamere do bindova).

Koristimo domaće proizvode za brijanje - Ralon (Atlantic Grupa d.d.)
11 godina
offline
Re: Dota 2
Logigamer kaže...
manipulator kaže...
Logigamer kaže...
manipulator kaže...

Najgora stvar poslije ovoga updatea sto nece da mi radi cfg za dotu u kojem su promijenjene boje prijateljskih i neprijateljskih jedinica, desni klik za denied prijateljskih kripova itd..

 moras stavit u source 2 folder
dota 2 beta\game\dota\cfg

 Jesam ali opet nece da radi..

Radio sam i po ovome upustvu:

https://www.reddit.com/r/DotA2/comments/3a7vcw/does_anyone_know_where_to_place_autoexeccfg_for/

 

kako se pali konzola u doti?

 na steamu u launch options -console

 Jel mislim da kad jedno rucno autoexec pokrenem da ce ga onda zapisati i u onaj vcfg file..

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Znači Pro Dota National Cup, nisu mogli skupiti dovoljno ljudi za team Serbia i Croatia, pa su napravili novi/stari team Yugoslavia

ahahahahahahah

 

http://imgur.com/RkmR7P6

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jeste vidili notaila maloprije protiv PR? Od 6 minute su igrali 4v5 igro je sa 2 heroja wisp i tinyem, doktor igre jednostavno :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Znači Pro Dota National Cup, nisu mogli skupiti dovoljno ljudi za team Serbia i Croatia, pa su napravili novi/stari team Yugoslavia

ahahahahahahah

 

http://imgur.com/RkmR7P6

2 hrvata igraju za bih i 2 za yu xd

13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Nema nijednog posta o 6.85 jos? Ne mogu vjerovat :)

Ugl cini se zanimljiv patch. Mali nerfovi OP herojima, mali buffovi 'slabijim' herojima, neki su ostali netaknuti, a neki su dobili ogromne buffove.

 

TP scroll jeftiniji, siege creepovi su sada jednaki kao i svi drugi (veselje za dooma, chena i HotD buildove), mnogi itemi jeftiniji itd itd. 

Nisam pretjerano odusevljen patchem, ali valjda je to baza za predstavljanje arc wardena i underlorda u iducim mjesecima. 

Jel netko vec bacio koji game s novim patchem? Kakvi su dojmovi?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...
Karlek_19 kaže...

 1024x768 reza?

 

Ili pak ti je svaki teamfight fps oko 15.

 

Gledaj ako na 7850/760/960 padne fps na oko 40-50-60 u teamfightu, što si točno ti radio sa 4850? Bacao ulti sa zeusom iz baze?

 

Lik vrlo vjerojatno priča o full hd ili nešto blizu. Za farmanje je ok i integrirana sa intela (provjereno), ali vjeruj mi da teamfight nećeš vidjeti i to doslovno.

 

ok....

onda sam ja sanjao da sam igrao zadnjih 3 godine....

 

sada sam na 6870 i nemam ama bas nikakvih framedropova, isto kao sto ih nisam imao ni na 4850

 Ja na svojoj konfi imam na downscaleanoj 4k 144fps lock bez da se mice, dota2 nije uopste zahtjevna. Ako tebi pada na 960 onda stvarno nesto nije u redu s tvojim PC.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /http://i.imgur.com/TTQ0qCq.jpg
13 godina
online
Re: Dota 2
hari85 kaže...
goodye kaže...
Karlek_19 kaže...

 1024x768 reza?

 

Ili pak ti je svaki teamfight fps oko 15.

 

Gledaj ako na 7850/760/960 padne fps na oko 40-50-60 u teamfightu, što si točno ti radio sa 4850? Bacao ulti sa zeusom iz baze?

 

Lik vrlo vjerojatno priča o full hd ili nešto blizu. Za farmanje je ok i integrirana sa intela (provjereno), ali vjeruj mi da teamfight nećeš vidjeti i to doslovno.

 

ok....

onda sam ja sanjao da sam igrao zadnjih 3 godine....

 

sada sam na 6870 i nemam ama bas nikakvih framedropova, isto kao sto ih nisam imao ni na 4850

 Ja na svojoj konfi imam na downscaleanoj 4k 144fps lock bez da se mice, dota2 nije uopste zahtjevna. Ako tebi pada na 960 onda stvarno nesto nije u redu s tvojim PC.

 Meni na r7 260 stalno oko 50 fpsa na 1080p. Mislim da je dota više do procesora nego do grafičke.

Say hello to my little friend
10 godina
offline
Re: Dota 2
Karlek_19 kaže...

 1024x768 reza?

 

Ili pak ti je svaki teamfight fps oko 15.

 

Gledaj ako na 7850/760/960 padne fps na oko 40-50-60 u teamfightu, što si točno ti radio sa 4850? Bacao ulti sa zeusom iz baze?

 

Lik vrlo vjerojatno priča o full hd ili nešto blizu. Za farmanje je ok i integrirana sa intela (provjereno), ali vjeruj mi da teamfight nećeš vidjeti i to doslovno.

Koje gluposti! Pa ta graficka moze uredno pokrenuti 80% igara, medju njima dota2. Igra mi je letila na hd4850 i hd 7750, obe budget "odroni". Kani se ovoga, ocito ti je gtx960 prvi gpu..

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...
Karlek_19 kaže...

 1024x768 reza?

 

Ili pak ti je svaki teamfight fps oko 15.

 

Gledaj ako na 7850/760/960 padne fps na oko 40-50-60 u teamfightu, što si točno ti radio sa 4850? Bacao ulti sa zeusom iz baze?

 

Lik vrlo vjerojatno priča o full hd ili nešto blizu. Za farmanje je ok i integrirana sa intela (provjereno), ali vjeruj mi da teamfight nećeš vidjeti i to doslovno.

Koje gluposti! Pa ta graficka moze uredno pokrenuti 80% igara, medju njima dota2. Igra mi je letila na hd4850 i hd 7750, obe budget "odroni". Kani se ovoga, ocito ti je gtx960 prvi gpu..

 Zanimljivo kako kazes i ti i goodye da vam je igra letila na hd 4850 bit ce da vam je izgorila kao i meni na starom kompu :) al daleko od toga da je ta grafa na fullu mogla pokretat dotu 2 osim ako niste imali neku vanserijsku grafu koju nitko drugi nije imao xd. Sad imam i7 2600K i HD 6990 prezadovoljan sam ovom grafom kolko sabija

10 godina
offline
Dota 2

Da zanimljivo je, dota2 kao i sve online igra se na low postavkama i sa podesenim cfg. Nista ultra, nista AA cak i na tim vasim karticama.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Dota 2
8tom kaže...

Nema nijednog posta o 6.85 jos? Ne mogu vjerovat :)

Ugl cini se zanimljiv patch. Mali nerfovi OP herojima, mali buffovi 'slabijim' herojima, neki su ostali netaknuti, a neki su dobili ogromne buffove.

 

TP scroll jeftiniji, siege creepovi su sada jednaki kao i svi drugi (veselje za dooma, chena i HotD buildove), mnogi itemi jeftiniji itd itd. 

Nisam pretjerano odusevljen patchem, ali valjda je to baza za predstavljanje arc wardena i underlorda u iducim mjesecima. 

Jel netko vec bacio koji game s novim patchem? Kakvi su dojmovi?

 

 

 Od cijelog patcha meni su zanimljivi Alchemist Greevils greed sada x5 na bounty, do sada je bilo x4, to je 750 golda na prvu + pocetnih 600, znaci ring od healt i sheeld imas odmah, i fali ti 800 golda za vanguard, uz malo srece ako dobijes opet bounty runu u 2 minuti imas boots + vanguard, i tko ti sta moze....

ostalo sto mi je jos zanimljivo je da Lifestealer moze uci u accienta i kontrolirati, a zmajevi sada imaju +2 armora, i recimo 3 zmaj sa chenom i 1 golem sa lifestalerom i drow sa buffanom aurom, onaj spell na e, mislim da bi se tu moglo nesto izvuci :D

ogromni nefr za techies, ne znam gdje sam procitao, ali netko je napisao, kao kada netko izabere techeis uzmi rikia, i kupi quiling blade i nadi techeis i samo jedi bombe onoga trenutka kada ih on stavi, svaka je 10 golda, i malo farmaj i onda kupi gem i techies nema sanse :D

uglavnom nista poebno prevse zanimljiv patch, sve su neke manje promjene.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...

ostalo sto mi je jos zanimljivo je da Lifestealer moze uci u accienta i kontrolirati, a zmajevi sada imaju +2 armora

 Nemaju zmajevi +2 armoura jer im je snižen armour zbog nove aure tako da imaju isto koliko su imali i prije.

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice