Dragon Age: Origins

poruka: 1.667
|
čitano: 672.866
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dragon Age: Origins

taj jedan je awakening? znaci to mi ne narusava nikakvu "tecnost " igre? i nema veze koji sam trenutno level?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Origins
skank666 kaže...

taj jedan je awakening? znaci to mi ne narusava nikakvu "tecnost " igre? i nema veze koji sam trenutno level?

Ne, čim dođeš do jednog djela ( kampa ), u koji češ se stalno vračati tokom igre otvore ti se mogućnosti odlaženja na DLC questove. Mislim da još jedan uleti kasnije, no nisam siguran.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
offline
Dragon Age: Origins

Ako se dobro sjećam, "iz igre" možeš igrati Wardens Keep, The Stone Prisoner i Return to Ostagar. Oni će ti se pojaviti u obliku questova.

 

Ostale: Witch Hunt, Darkspawn Chronicles, Leliana's Song i Golems of Amgarrak igraš iz menija kao odvojenu kampanju. Isto kao i Awakening.

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Znači, dvojka nije niti približno dobra kao original? Baš sam prešao origins i dlc-ove i mislio uzeti DA2 no vidim da su ljudi po netu nezadovoljni...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins
Bolji je Origins, dosta bolji. Ali dvojka nije za bacit, meni je i ona bila odlična.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Origins

Budem onda bolje pričekao 3. dio. Do tada će se i ovaj moći kupiti za siću sa svim dl-ovima (kao i prvi dio - ultimate edition).

16 godina
online
Re: Dragon Age: Origins
Danny_HR kaže...
Ali dvojka nije za bacit, meni je i ona bila odlična.

Istina, dvojka nije za baciti. Ona je za zaboraviti da je ikada postojala.

Mene zanima kakva će biti nova dvojka kada izađe za godinu-dvije...

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
15 godina
odjavljen
offline
Dragon Age: Origins

oni djiberi iz ekipe koji hlade jaja dok j tamanim okolo, dok su u fazi mirovanja jel im se dize level ili ih moram furat sa sobom? ako da jel se onda statsi automatski rasporede ili kako?

pitam jer sam uzeo stena da mu malo dignem constitution  a kad ono corak... nema bodova a level 7. s time da sam ja vec narastao koji level od kad sam ga pustio iz gajbe

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins
skank666 kaže...

oni djiberi iz ekipe koji hlade jaja dok j tamanim okolo, dok su u fazi mirovanja jel im se dize level ili ih moram furat sa sobom? ako da jel se onda statsi automatski rasporede ili kako?

pitam jer sam uzeo stena da mu malo dignem constitution   a kad ono corak... nema bodova a level 7. s time da sam ja vec narastao koji level od kad sam ga pustio iz gajbe

  Dize im se level automatski, a ti odlucujes hoce im se atributi automatski davati ili ces ih ti rasporedjivati. Samo se ne mogu tocno sjetiti gdje je ta opcija.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Origins

  Dize im se level automatski, a ti odlucujes hoce im se atributi automatski davati ili ces ih ti rasporedjivati. Samo se ne mogu tocno sjetiti gdje je ta opcija.

Ma odmah u settingu likova.

Malo mi je glupo to što ekipa diže level dok čami u kampu, al isvakako korisna opcija, inače bi uvijek morao vucarati ista tri lika sa sobom jer bi ovi ostali bili preslabi.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
odjavljen
offline
Dragon Age: Origins

vidio sam je tu opcju za automatski leveling, to je iskljuceno. on je narastao koji level ali nema pointova za potrosit a cini mi se da su mu statsi isti kao i kad sam ga pokupio..

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins

Pozdrav!
Sada sam u The  Blackmarsh-u i nikako ne mogu doći do ovog dijela mape koji je zaokružen crvenim. Taman kada dođem do tamo vidim vrata ali je ispred mene neka voda koju ne mogu preći i nikako ne nalazim put da dođem do tamo. Pa ako netko zna neka mi pomogne. THX

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Samo igraj, taj dio će se otvoriti kad za to bude vrijeme.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins

Skupio sam sve zmajeve kosti i porazio onog plavog zmaja mislim da se zove Queen od Blackmarsh, jedini quest koji imam još obaviti tamo je skupiti one ljubavne tragove. Ne znam kako će se otvoriti put preko vode ali rješit ću i taj quest do kraja. Da li ima još koji quest tamo?

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Origins
ParaNO1d kaže...

Skupio sam sve zmajeve kosti i porazio onog plavog zmaja mislim da se zove Queen od Blackmarsh, jedini quest koji imam još obaviti tamo je skupiti one ljubavne tragove. Ne znam kako će se otvoriti put preko vode ali rješit ću i taj quest do kraja. Da li ima još koji quest tamo?

Ima ih dosta... Klik

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins

Sve questove sam rješio tamo ali i dalje dolazim do vode i vidim vrata ali ne mogu doći nikako do njih. To je tamo pored one kuće od Barunice i nema nikakve rupe u zidu ni ništa kako bih zaobišao tu vodu :S A ne mogu napraviti prnt. scrn. jer je bug u igri pa sam našao negdje mapu pa sam stavio sliku...

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
15 godina
offline
Dragon Age: Origins

Steta,bas sam se nadao da ce se prica o Grey Wardenu nastaviti u Dragon Age 3,ali nista od toga,ocigledno ce ta igra dobiti novog protagonista.

jbg,toliko toga ima za otkriti i upotpuniti tipa sto je bilo sa Morrigan ( znati ce svi koji su igrali DLC i igru ),gdje je osao cijeli party,kako su zavrsili...

Ovaj video me vrati totalno kad sam prvi put igrao i osjecas koji sam imao igrao ovu epsku igru,koju cu zasigurno opet zaigrati ...

 

Jel ima kakvih novosti sto se tice dobrih modova ili mozda moddera koji su razvili pricu dalje ? :( ( vjerojatno ne )

[V] [U] [C] [O]
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Da li zna netko gdje se u Hrv. može nabaviti ultimate edition, gledao sam na raznim webshopovima, ali nisam uspio pronači???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Jel se može Dragon age origins prodat? Ono da ga neko drugi igra s obzirom da se moraš regat kad ga instaliraš?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dragon Age: Origins

Upravo poceo igrati Dragon Age Origins.

Prvo sam presao Dragon Age 2.

 

jedine slabosti naspram dvojke su....

 

-starija igra mutnije texture ali nekako smooth

-sporiji gameplay

-glavni lik nema svoj voice

 

bolje stvari naspram dvojke

 

-okolis i okruzenje

-sadrzajni okolis

-vise boja raznolikost

-interakcija s likovima

-upamtljiviji likovi

-zabavna i dosta vise dublje napravljena interakcija i dozivljaj s likovima

-prica i mogucnosti

 

--uglavnom sve osim ove tri navedene stvari naspram Dragon Age 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Dragon Age: Origins
L1nNk kaže...

jedine slabosti naspram dvojke su....

 

-starija igra mutnije texture ali nekako smooth

Imaš na Nexusu HD teksture za skinuti.

 

L1nNk kaže...
-sporiji gameplay

-glavni lik nema svoj voice

Ovo su po meni samo plusevi za jedinicu :)

 

LOTROwannabe kaže...

Jel se može Dragon age origins prodat? Ono da ga neko drugi igra s obzirom da se moraš regat kad ga instaliraš?

Može. Ja sam tako prodao Originse kada sam kupio Ultimate.  Samo odregistriraš ključ na svom profilu, i onda ga druga osoba može iskoristiti.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 15:40 (Elles D.).
11 godina
offline
Dragon Age: Origins

Evo jedna ugodna slicica iz igre ^^

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Dragon Age: Origins

Kvragu, morat ću opet odigrati.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Dragon Age: Origins

Baš počeo igrati.

Warrior, Two-Handed. To mi se učinilo malo zanimljivije nego Sword + Shield, a i lakše nego Ranged.

Igram na Easy i to mi je sad taman. Pogotovo jer još nisam najbolje skužio način borbe i taktiku..

 

Jedna čudna stvar kod igre su performanse. Igram na max postavkama, AA x8 i dobijem dobar FPS. Rijetko pada ispod 30.

Zanimljivo je to što ako i smanjim detalje/AA FPS je više-manje isti.

http://www.youtube.com/watch?v=wTzMhtVX-NA
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

pfff koliko sam sati proveo igrajuci ovu igricu...mogao bih opet poceti  {#}

a sto se tice usporedjivanja s dvicom...

meni je osobno dvica odlicna, gameplay odlican, prica isto nije losa (iako neusporediva s jedinicom).

ali ovo misljenje sam naravno izgradio kad sam ogradio dvicu od jedinice.

origins je nesto neponovljivo, ima pricu i likove kakve nijedna igra nema. igra ostavi takav dojam da poslije nje sve ostalo ti je li-la.

svak je imao prevelika ocekivanja od dvice.

kad bi npr da2imala neko drugo ime, vjerujem da bi ljudi bolje pricali o njoj

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2013 23:27 (lazy_punk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Moram reći da nikad nisam bio ljubitelj WRPG-ova, no Dragon Age Origins je to promjenio. Ono što me je najviše oduševilo su izazov, likovi, dijalog, glazba, odluke te njihov utjecaj na daljnji tok igre, drugim riječima sve. S druge strane Dragon Age II je potpuno razočarenje, evidentno je da igra nije dovršena, u svakom pogledu dva-tri koraka unazad naspram prvog dijela.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Origins
Gabranth kaže...

Moram reći da nikad nisam bio ljubitelj WRPG-ova, no Dragon Age Origins je to promjenio. Ono što me je najviše oduševilo su izazov, likovi, dijalog, glazba, odluke te njihov utjecaj na daljnji tok igre, drugim riječima sve. S druge strane Dragon Age II je potpuno razočarenje, evidentno je da igra nije dovršena, u svakom pogledu dva-tri koraka unazad naspram prvog dijela.

upravo ono ocemu govorim u postu iznad. zbog dojma jedinice dvica ti se cini kao totalno smece {#}

11 godina
offline
Dragon Age: Origins

Imam jedno pitanje.Jel prvi dio Dragon Age-a linearan,

ili se ima sta istrazivati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Nije lineraran, imaš šta za istraživat i uživat u igri. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins
Endymon kaže...

Imam jedno pitanje.Jel prvi dio Dragon Age-a linearan,

ili se ima sta istrazivati?

Ako uzmeš u obzir igre kao što su skyrim ili fallout onda je linearan, ali odlična priča i "baldur's gate doživljaj igranja" to nadoknađuju

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice