EA Sports FC24

poruka: 818
|
čitano: 294.409
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...

 Da je igrao isus i 10 apostola nebi im pomoglo. 

Petr Cech ce prije u napadu zabit 35 komada po sezoni u zenskom nogometu, nego ce zenska u muskom nogometu proc nekog iz 2.ZNL.

Ja ne kažem da bi im pomoglo već samo da se točno navede kakve je vrste bila utakmica i tko je igrao. Već sam rekao da sam osobno protiv ovog što rade jer je evidentno da im nije do ženskog nogometa već do toga da mi otežaju još više da nešto dobijem u packu. Sad ću dobijati hrpu ženskih kartica s kojima mogu dupe obrisati. To sam isto mogao i do sada napraviti jer sam dobijao jedne te iste bezvrijedne kartice tijekom cijele godine. Par puta su me posrali na rezervnom acc jer na njemu ne igram. Klasična navlakuša. Odvratna mi je i sama pomisao da će me neki osrednji lik razvaliti s Kerr dok će moj recimo Mbappe ili netko takvog ratinga pucati cijelo vrijeme u blok ili u stativu.

13 godina
offline
EA Sports FC24

Ne kužim iz perspektive samog gameplaya zašto je bitno dal si dobio Mbappea ili neku ženu identičnih karakteristika koja će se na terenu ponašati jednako. Razlika je recimo to tako, samo u skinu. Ne znam baš da će kartice sa ženama biti manje vrijedne, ako će biti jednako dobre ko i muški. Jedino gdje ustvari može biti neka razlika je visina gdje će one sigurno u prosjeku biti inferiorne, osim ako svakoj ne daju štikle. A sve drugo mogu riješiti kroz statse. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Hexfire kaže...

Ne kužim iz perspektive samog gameplaya zašto je bitno dal si dobio Mbappea ili neku ženu identičnih karakteristika koja će se na terenu ponašati jednako. Razlika je recimo to tako, samo u skinu. Ne znam baš da će kartice sa ženama biti manje vrijedne, ako će biti jednako dobre ko i muški. Jedino gdje ustvari može biti neka razlika je visina gdje će one sigurno u prosjeku biti inferiorne, osim ako svakoj ne daju štikle. A sve drugo mogu riješiti kroz statse. 

Zenski body bude OP. Imat cemo situaciju kao sa Sterlingom, Mertensom, Verrattiem i ostalim niskim igracima koji su bez problema izmigoljili oko visih i jacih igraca. Bude kuršlus na Ntu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...

Zenski body bude OP. Imat cemo situaciju kao sa Sterlingom, Mertensom, Verrattiem i ostalim niskim igracima koji su bez problema izmigoljili oko visih i jacih igraca. Bude kuršlus na Ntu.

Ova je OP i u stvarnom svijetu, zašto ne bi bila i u fifi?

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Zenski body bude OP. Imat cemo situaciju kao sa Sterlingom, Mertensom, Verrattiem i ostalim niskim igracima koji su bez problema izmigoljili oko visih i jacih igraca. Bude kuršlus na Ntu.

Ova je OP i u stvarnom svijetu, zašto ne bi bila i u fifi?

 jedno je biti OP u svom rangu ili rodu,ali ne i protiv jaceg spola.
Ta zena sta je OP vjerojatno bi izgubila od ekipe koja sad na metalcu igra nogomet u 1 ujutro iz zajebancije i hobija...Budimo realni

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Zenski body bude OP. Imat cemo situaciju kao sa Sterlingom, Mertensom, Verrattiem i ostalim niskim igracima koji su bez problema izmigoljili oko visih i jacih igraca. Bude kuršlus na Ntu.

Ova je OP i u stvarnom svijetu, zašto ne bi bila i u fifi?

 Ova je OP samo u tom natjecanju i nigdje vise.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Rocinante2112 kaže...

 jedno je biti OP u svom rangu ili rodu,ali ne i protiv jaceg spola.
Ta zena sta je OP vjerojatno bi izgubila od ekipe koja sad na metalcu igra nogomet u 1 ujutro iz zajebancije i hobija...Budimo realni

Kao prvo apsolutno sam protiv miješanja žena i muškaraca, da se odmah razumijemo. No ne sviđa mi se kako podcjenjujete žene. Imam dosta godina i u moje vrijeme nogomet je bio sve. Igrali smo ga od jutra do mraka. Bila je jedna cura koja je s nama igrala nogomet. Rijetki su je mogli odgurnuti od lopte a nije bilo dečka kojem nije gurnula kroz noge. Igrala je ravnopravno s nama. To je jedina cura za koju ja znam da je igrala nogomet za dečke na školskom prvenstvu. Bila je još jedna koja nije bila fizički tako moćna ali ta je s loptom mogla što većina dečki nije mogla. Na kraju, to je bilo u onoj bivšoj državi i obje su igrale ženski nogomet i dogurale do ondašnje repke. Njih dvije su mi uvijek referentna vrijednost jer su cure stvarno bile čudo. Žao mi je što su se rodile kojih par desetljeća prerano. Znam da je to nemoguće ali volio bih vidjeti dvojcu ovdje koja bi s njima zaigrala na dva mala i dobila ih. Ne mislim da je to nemoguće i ne mislim da ih ne bi dobili ali volio bih vidjeti. U svakom slučaju nakon hakla više bi ih cijenili bez obzira na rezultat.

 

 

U ovoj igri ima toliko nelogičnosti da su na kraju žene najmanji problem. Zar nije žalosno da jedan Kessie koji je cijelu sezonu prosjedio na klupi Barce dobije sada na kraju igre karticu rating 96 a jedan od najboljih igrača ove sezone Rodri dobije karticu ratinga 93? Jedan od ponajboljih zadnjih veznih današnjice, igrač koji odlučuje finale lige prvaka i toliko utakmica prije tog finala ne dobije niti TOTS karticu. Vjerojatno najpodcjenjeniji igrač u fifi. Kada pogledam tko je sve na kraju dobio bolju karticu od njega stvarno bih se posrao na onog lika u EA koji je to sve smislio. Malo sam bacio pogled i na ove video klipove za FC24 i unatoč svim novih tehnikalijama u igri ono osnovno što nogomet čini nogometom i dalje neće biti prisutno. I dalje će se igrači na terenu u obrambenoj liniji ponašati kao četiri debila. I dalje će Mbappe u kontri trčati ispred igrača koji vodi loptu da mu ne bi mogao dodati, i dalje će biti nekih udaraca koji se kose s osnovnim zakonima fizike itd, itd. hebe mi se za žene, neću ih koristiti ali meni drage igrače hoću. Dajte mi stoga igru koja od njih neće raditi debile na travnjaku.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 16:09 (movie).
16 godina
offline
EA Sports FC24

EA SPORTS FC 24 | Official Career Deep Dive

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC24

EA Sports FC 24 | Barcelona vs Real Madrid Gameplay | Club Friendly 23/24  Prvi gameplay cijele tekme.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC24

EA SPORTS FC 24 | Official Matchday Experience Deep Dive

 

 

 

 

 

 

  • Insight Overlays– razne statistike s korisnim uvidima prikazivat će se tijekom utakmice, npr. igra će vam ukazati na igrače koji su najviše umoreni, statistika o posjedu lopte ili upućenim udarcima bit će prezentirana na samom terenu, odnosno travnjaku, itd.
  • Dinamični uvodi u utakmicu– prikazivat će se scene iz svlačionica i tunela stadiona, prizori s tribina i sl., ovoga puta u pozadini menija, npr. dok mijenjate taktiku u poluvremenu moći ćete vidjeti prizore vezane za utakmicu, uključujući prvi put i komentatore
  • Novi komentatorski duo– prijenose utakmica komentirat će dva para komentatora, od kojih su novi Guy Mowbray i Sue Smith (prva komentatorica u nogometnim igrama)
  • Nova gameplay kamera– nova kamera daje pregled cijele polovice terena te se dinamično približava po potrebi
  • Sudački pogled – kako smo pisali i u zasebnom članku, povremeno ćemo akciju na terenu vidjeti iz prvog lica – kroz oči sudca
  • Nove proslave– od sada će proslave biti vidljive i kad ne bude pogotka, npr. kad golman obrani penal vidjet ćemo kako ga njegovi suigrači slave
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

EA Sports FC 24 | Barcelona vs Real Madrid Gameplay | Club Friendly 23/24  Prvi gameplay cijele tekme.

 

 

 FIFA 23 Mod je u pitanju.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
playjob kaže...
movie kaže...

EA Sports FC 24 | Barcelona vs Real Madrid Gameplay | Club Friendly 23/24  Prvi gameplay cijele tekme.

 

 

 FIFA 23 Mod je u pitanju.

Da vidio sam danas, ali to je kasnije dodano. Nije bilo prvi dan kad sam pogledao video klip. Vidim da je bellingham u realu a gundogan u barci pa mi je sve čudno. Inače ovaj gameplay mi ne liči na fifu 23 i izgleda mi bezveze. Igrači klize po travi i čudno se kreću.

16 godina
offline
EA Sports FC24

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

 Hahahah cim sam cuo zenski glas znao sam da ne zelim pogledati taj trailer.

EDIT: Pogledao sam ga, mozda sam u krivu, treba dati sansu. Neka Sam Kerr (nikad cuo ali nebitno), ima rating 91 Haaland ima 90. Objasnjenje je - nju su ocjenjivali prema ligi u kojoj igra. Pa koji ce bog onda raditi s muskarcima u ultimate teamu? Ili, njenih 91 ce biti kao muskih 71 (sto je otprilike realno iako mi se cini da sam velikodusan) pa rating nece znaciti apsolutno nista. Ugl, bit ce teza smijurija od igre. Mogao bi se cak i zabaviti iduce godine gledajuci sve oko sebe kako pizde zbog tog smeca. Ukratko, nisam u krivu 

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2023 21:21 (Dwyane Wade).
16 godina
offline
EA Sports FC24

EA FC24 Official Gameplay Beta Test -  prvi pravi uvid u gameplay FC 24.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2023 23:50 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
EA Sports FC24

Dobih kod za betu i skinem da malo poigram i da isprobam UT. Dobih nekoliko paketica i 30k koinsa. Igram ja tako,kada neka "koka" 84 rejtinga,prvo prodje pored Van Dajka kao da ga nema,jos ga otrese. A najgore ka u pola manja skoci iz kornera preko njega i zabi go. Odmah sam izasao i obrisao. Svake godine je sve vece smece,ali ove posebno,bas zbog tih zena u UT,ali sta cu,ja budala svake godine kupujem po punoj cijeni i igram dok me zena ne otjera 😃

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
ertz111 kaže...

Dobih kod za betu i skinem da malo poigram i da isprobam UT. Dobih nekoliko paketica i 30k koinsa. Igram ja tako,kada neka "koka" 84 rejtinga,prvo prodje pored Van Dajka kao da ga nema,jos ga otrese. A najgore ka u pola manja skoci iz kornera preko njega i zabi go. Odmah sam izasao i obrisao. Svake godine je sve vece smece,ali ove posebno,bas zbog tih zena u UT,ali sta cu,ja budala svake godine kupujem po punoj cijeni i igram dok me zena ne otjera 😃

Možda otuda mržnja prema ženama? 

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Nema tu mrznje. Samo su dotakli vrh sante di ljudi pizde. Prvo su ubacilo zenski nogomet kojeg nitko ziv nije igro, sad nam ga guraju u usta na silu. Nevalja to. 

 

Ulravo zbog situacija koje sam predvidio a kolega opisao iz bete.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...

Nema tu mrznje. Samo su dotakli vrh sante di ljudi pizde. Prvo su ubacilo zenski nogomet kojeg nitko ziv nije igro, sad nam ga guraju u usta na silu. Nevalja to. 

 

Ulravo zbog situacija koje sam predvidio a kolega opisao iz bete.

Ja sam čitao desetke osvrta na betu i nisam pročitao niti jedan negativan. Svi govore o dobrom gameplayu. Tko ti što gura na silu? Ja sa ženama neću igrati i to je to.  Tko hoće, ne smeta mi. Inače niti pohvale niti pokude ne uzimam za ozbiljno dok sam ne probam. Svatko može pisati što želi. Njegovo pravo.

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Nema tu mrznje. Samo su dotakli vrh sante di ljudi pizde. Prvo su ubacilo zenski nogomet kojeg nitko ziv nije igro, sad nam ga guraju u usta na silu. Nevalja to. 

 

Ulravo zbog situacija koje sam predvidio a kolega opisao iz bete.

Ja sam čitao desetke osvrta na betu i nisam pročitao niti jedan negativan. Svi govore o dobrom gameplayu. Tko ti što gura na silu? Ja sa ženama neću igrati i to je to.  Tko hoće, ne smeta mi. Inače niti pohvale niti pokude ne uzimam za ozbiljno dok sam ne probam. Svatko može pisati što želi. Njegovo pravo.

 Moras dobro bit lud da po punoj cije i ides kupovat jos jedan EA drlog. 

Doslovno 3 posta iznad mojega sve pise.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...

 Moras dobro bit lud da po punoj cije i ides kupovat jos jedan EA drlog. 

Doslovno 3 posta iznad mojega sve pise.

I na plotu piše....

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Moras dobro bit lud da po punoj cije i ides kupovat jos jedan EA drlog. 

Doslovno 3 posta iznad mojega sve pise.

I na plotu piše....

 Onds to stoji i za tvoje citanje recenzija bete. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...

 Onds to stoji i za tvoje citanje recenzija bete. 

Apsolutno. Pa rekao sam dok ne probam ne mogu znati o čemu se radi. Jedino vjerujem sebi. Mogu pročitati nečije mišljenje ali nikada mi nije relevantno. Samo info.

12 godina
offline
EA Sports FC24

Ti i ja zajedno imamo iskustvo sa EA i ovom igrom da to nikako nece biti slucaj. I da igra koju smo voljeli ide u ropotarnicu povijesti, a dolazi jos vise sarenila i pizdarija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC24

Gameplay bez žena

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
EA Sports FC24

Dobio Closed beta key za xbox, isto istacato sranje kao i lani sa par novih animacija

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: EA Sports FC24
To si rekao i prošle godine :)
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
dejan1471 kaže...

Dobio Closed beta key za xbox, isto istacato sranje kao i lani sa par novih animacija

Očito si usputni igrač fife ako kažeš da je igra ista, a nije. Ima nekoliko novosti koje će imati utjecaj na igru poput guranja ili odgurivanja protivnika rukama kad si krenio u dribling ili izvoditi neku fintu. Pucanje je promijenjeno.

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
dejan1471 kaže...

Dobio Closed beta key za xbox, isto istacato sranje kao i lani sa par novih animacija

Očito si usputni igrač fife ako kažeš da je igra ista, a nije. Ima nekoliko novosti koje će imati utjecaj na igru poput guranja ili odgurivanja protivnika rukama kad si krenio u dribling ili izvoditi neku fintu. Pucanje je promijenjeno.

Jbt movie, pa ja ne vjerujem da pusis te njihove fore sa novim featurima dok oni stari uopce nisu funkcionalni. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
online
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...
movie kaže...
dejan1471 kaže...

Dobio Closed beta key za xbox, isto istacato sranje kao i lani sa par novih animacija

Očito si usputni igrač fife ako kažeš da je igra ista, a nije. Ima nekoliko novosti koje će imati utjecaj na igru poput guranja ili odgurivanja protivnika rukama kad si krenio u dribling ili izvoditi neku fintu. Pucanje je promijenjeno.

Jbt movie, pa ja ne vjerujem da pusis te njihove fore sa novim featurima dok oni stari uopce nisu funkcionalni. 

 A nedade mi vrag mira, pa sam naručio sa enebe za 70 eura ultimate edition,,, Dolazi mail da ču ključ dobiti tek malo prije izlaska igre

Who bolan cares
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice