EA Sports FC24

poruka: 818
|
čitano: 294.548
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
dejan1471 kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...
dejan1471 kaže...

Dobio Closed beta key za xbox, isto istacato sranje kao i lani sa par novih animacija

Očito si usputni igrač fife ako kažeš da je igra ista, a nije. Ima nekoliko novosti koje će imati utjecaj na igru poput guranja ili odgurivanja protivnika rukama kad si krenio u dribling ili izvoditi neku fintu. Pucanje je promijenjeno.

Jbt movie, pa ja ne vjerujem da pusis te njihove fore sa novim featurima dok oni stari uopce nisu funkcionalni. 

 A nedade mi vrag mira, pa sam naručio sa enebe za 70 eura ultimate edition,,, Dolazi mail da ču ključ dobiti tek malo prije izlaska igre

 Kad uopce izlazi?

Kovačić
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...

Jbt movie, pa ja ne vjerujem da pusis te njihove fore sa novim featurima dok oni stari uopce nisu funkcionalni. 

Ja ne pušim ništa niti govorim kakva će biti igra niti kako će to sve funkcionirati. Samo me smeta kada netko kaže da je igra ista kao prošle godine a nije. Evo nekoliko primjera novina koje razlikuju igru od fife 23. Ne kužim kaj dijele te bete random sistemom pa većina ljudi koja dobije pristup beti i nisu igrači fife. Kakve povratne informacije oni mogu dati kada niti ne skuže hrpu novih stvari u gameplayu? Kako će reagirati i reći da nešto ne funkcionira kako treba ili da je jednostavno besmisleno u igri? No ok, postalo je in reći kako je sve dopy paste stare igre s par novih animacija. Sve ovo dolje navedeno je izgleda nevidljivo.

 

  • precizno proigravanje– po uzoru na nekadašnje PES igre uvodi se ručno proigravanje s ciljnikom, izvodit će se tipkama R1 + trokut / RB + Y, a na to se može dodati
  • felšanje na zahtjev– nove vrste dodavanja kombinacijom L2 + trokut ili X / LT + Y ili A, dodaje lopti zakrivljenost prilikom dodavanja, snaga dodavanja mora biti iznad 40%
    • dodavanje glavom na zahtjev– kombinacijom tipki L2 + R2 / LT + RT i dodavanja može se inicirati proigravanje glavom dok je lopta u zraku iznad igrača
    • otkazivanje dodavanja– od sada će biti moguće izvođenjem driblinga
    • odguravanje lopte u driblingu – kombinacijom tipke R1 / RB i desne analogne palice moći će se u željenom smjeru odgurnuti lopta prilikom driblinga, daljinu će se određivati analognom palicom
      • kontrolirani sprint– nova vrsta sprinta koja je brža od običnog kretanja, ali sporija od punog sprinta, izvodit će se zasebnom tipkom R1 / RB, dok glavni sprint ostaje na R2 / RT
      • odguravanje protivnika – prilikom branjenja lopte bit će moguće tipkom L2/LT odgurnuti protivnika
        • precizno pucanje– slično kao precizna dodavanja, uključi se nova postavka koja omogućava ručno “ciljanje” prilikom upućivanja udarca, s indikatorom smjera ili bez njega
        • brzi udarci– dvostruki pritisak tipke za upućivanje udarca, pod uvjetom da je ispod 30% jačine udarca, bit će registriran kao brzi udarac koji se – pretpostavljate – izvodi brže od običnog udarca
        • udarci glavom na zahtjev– kombinacijom tipki L2 + R2 / LT + RT i pucanja može se inicirati upućivanje udarca na gol glavom dok je lopta u zraku iznad igrača
        • otkazivanje udarca– udarce je sada moguće otkazati izvođenjem driblinga
        • četiri nova skill poteza, tj. vrste driblanja
        • nova kontrolna shema za obranu – Advanced Defending mijenja položaj različith naredbi za oduzimanje lopte
        • nove opcije za odabiranje nogometaša tijekom igre – uz klasičnu shemu postojat će dvije nove opcije – da se uvijek odabiru nogometaši najbliži lopti, ili da se uvijek odabiru igrači koji su bliži protivničkom golu makar i udaljeni od onoga tko trenutno drži loptu
        • golmani će od sada odbijati loptu na sigurne dijelove terena
        • golmani će od sada češće prebacivati loptu iznad sebe ako ju ne mogu uhvatiti
        • nogometaši će se od sada moći sudariti s reklamnom ogradom ako se ne zaustave na vrijeme pred granicom terena
        • prilikom branjenja penala više neće postojati samo tri zone (lijevo, sredina, desno) već će se braniti pet zona (gore lijevo, gore desno, dolje lijevo, dolje desno i sredina)
        • sudci će od sada imati više različitih razina strogoće u segmentima faula, zaleđa i sl.
        • dodatne statistike u prijenosu: postotak za pobjedu, vrijeme potrebno za povrat lopte, probijanje linija i sl.
12 godina
offline
EA Sports FC24

Ljudi su je doslovno igrali i kazu da je isto. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Ne igram FIFU već 5 godina pa mi je pola toga što je movie sad napisao poznato. Tak da ne kužim kako su to noviteti. Samo zato jer su nešto maknuli pa sad opet vraćaju ne znači da je novitet.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC24

Najveci je problem ove igre kaj sve to nije balansirano zbog ocjena igraca. Sad zamisli ovaj protective dribling sa explosive sprintom. Vec vidim force field situaciju oko Sterlinga koji ce se zagradit, odbacit tvog stopera i onda ko raketa raspalit u sprintu prema golu. 

 

Doslovno vidim sve situacije u kojoj pola ovih "featurea" je cisto exploitanje njihove nesposobnosti. 

 

Hvala qurcu da nemam vise toliko vremena za igranje ko prije jer bi vjeriovatno popustio i kupio. Makar, opet, ako bude u trecinu cijene ko prosle godine neka stoji pa se mozda zaigra 🤣🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC24

Ajd vi barem dobite recikliranu igru. Mi koji igramo PES čekamo novu verziju od 2019. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
plavi08 kaže...

Ajd vi barem dobite recikliranu igru. Mi koji igramo PES čekamo novu verziju od 2019. 

Ovo isto moras bit fanatik da tu abominaciju jos igras.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
SimeKZ kaže...

Ljudi su je doslovno igrali i kazu da je isto. 

 Naravno da kažu, kao i ovaj lik iznad. No kada pogledaš neke poznate igrače koji kuže igru lijepo ti objasne što je sve novo i kako se uklapa u igru. Ja i do sada pola tih stvari nisam koristio u igri pa kako mogu biti mjerodavan govoriti o njima a igram fifu svaki dan? Koliko su onda mjerodavni ovi površni igrači koji igraju samo zato kaj su dobili pristup beti?

 

Hexfire kaže...
Ne igram FIFU već 5 godina pa mi je pola toga što je movie sad napisao poznato. Tak da ne kužim kako su to noviteti. Samo zato jer su nešto maknuli pa sad opet vraćaju ne znači da je novitet.

Nikad do sada nisi mogao kada kreneš u fintu rukom odgurivati suparničkog igrača. Ne znam kako ti to može biti poznato ako do sada nije bilo u igri? Ove godine se po prvi put uvodi u igru. Power shot je uvedene u fifi 23 po prvi put. Ove godine su ga nadogradili. Kako ti je onda on poznat od prije par godina? Pa onda novi način trčanja i  da sad ne nabrajam dalje. 

 

 

Ja ne kužim sranja svake godine kako nema ništa novog. Pogotovo ako nisi igrao nekoliko godina. Svake godine ima nešto novog u igri. Samo je pitanje kako je to implementirano u igru i koliko doprinosi boljem gameplayu. Ovo odgurivanje u finti za mene će biti problem jer imam problema s igračima koji se naguravaju a sada su s ovim otišli korak dalje. Dobar skiller i odgurivanje rukom u pravom trenutku znači bijeg i gol.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2023 13:33 (movie).
16 godina
offline
EA Sports FC24

Sony dobio marketinška prava za EA Sports FC 24.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24

I šta to znači? Možda kakvi posebni packi za igrace na PS?

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
ChelseaCFC kaže...

I šta to znači? Možda kakvi posebni packi za igrace na PS?

Tako se nešto priča. Nekakvi bonusi, ništa specijalno. I Nike je unutra. I s njima će biti neki promo ali samo za one koji prednaruče igru do određenog datuma.

16 godina
offline
EA Sports FC24

I kakvo je stanje?

9 Kupujem
5 Možda
11 NE!
Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
EA Sports FC24

Pozdrav gospodo, proslo je par godina!

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC24

Dobro je, od 11 do 50 mjesta najboljih kartica u FC24 ima samo 15 žena. Moglo je i gore. Danas ćemo vidjeti koliko ih ima u top 10. Kao i svake godine ima mjesta polemici. Ne volim Edersona kao golmana ali mora se priznati da je imao odličnu sezonu. Branio je iznenađujuće dobro, pogotovo u finalu lige prvaka. Osvojio tri naslova. Za nagradu je dobio karticu 88 a u fifi 23 je imao karticu 89. Znači ocjena dolje. S druge strane Alisson je imao usranu sezonu, branio je toplo hladno. Sjetimo se kako je poklanjao golove protiv Reala i dobrim dijelom kumovao ispadanju Liverpoola. Nije osvojio ništa u prošloj sezonu. Za nagradu zadržava karticu ratinga 89 kao i u fifi 23.

 

Čime je Valverde zaslužio skok za 4 boda s 84 na 88? Isto imali usranu sezonu, lik nije odigrao tako da bi zaslužio da mu se digne rating za 4? Koliko onda trebaju dignuti rating Haalandu? Silva pace 69? Pa liku su izmjerili brzinu od 29.8 km/h. To bi trebao biti pace najmanje 80?  Vinicijusu su izmjerili top speed 34.7 km/h za pace u igri 95. Haaland trči nešto brže od Vinija, 36.22 km/h i imat će pace za 5 manji od Vinija. Salahu su izmjerili u drugom mjesecu ove godine brzinu od 36.6 km/h za pace 89 u FC24? Znači trči osjetno brže od Vinija a ima osjetno manji pace od njega? Gdje je tu logika? Zar je teško stvarne brzine koje su izmjerene i koje su dostupne na internetu pretvoriti u pace pa da sve bude pošteno i logično?

 

 

https://morefut.com/leaks/

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2023 22:32 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Vinicius je brazilac i krilo pa mora imati visok pace, a salah je egipcanin pa mu je 89 dovoljno. Nazalost to je logika na temelju koje EA daje ocjene. Vecinom i rejtinzi ostaju od prosle godine, ako je prosle godine vini imao 95 pace imat ce opet.

 

Evo modrić nakon totya i totsa dobio ocjenu manje haha. Ocjene su im debilana kao sama igra.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2023 18:41 (The_K).
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
The_K kaže...

Vinicius je brazilac i krilo pa mora imati visok pace, a salah je egipcanin pa mu je 89 dovoljno. Nazalost to je logika na temelju koje EA daje ocjene. Vecinom i rejtinzi ostaju od prosle godine, ako je prosle godine vini imao 95 pace imat ce opet.

Živimo u 2023 godini kada na netu imaš sve podatke o svakom igraču od kada je tko mokrio do koliko je brzo trčao ili koga je karao. Zar je onda problem neke stvari koje su bitne za igru u igru točno i prenijeti? Čisto zbog realnosti. Ronaldo pace 77? Ne volim ga ali kakvog to ima smisla. Lik je brži od svake one igračice koja ima pace od 85 do 95, a još uvijek je brži i od većine aktivnih igrača koji su osjetno mlađi od njega. Ove godine najveću brzinu u premier ligi su izmjerili Walkeru. Znači, brži je i od Salaha. Budemo vidjeli koliki ima pace. Stvarno sramotno i bez veze.

 

Znači u istoj sezoni koju su odigrali podjednako Valverde ide za 4 ratinga gore a modirć pada za jedan rating dolje. Gdje je tu logika? Ne mislim da valverde ne treba ići ratingom gore, ali da su mu stavili 86 nakon 84 bilo bi sasvim ok. Koliko onda moraju dignuti rating Haalandu koji je igrač sezone engleske lige, porušio sve rekorde engelske lige i usput uzeo sva tri bitna naslova koja su mogli uzeti? Ono, 95 bi bilo realno gledajući valverdea.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2023 18:47 (movie).
16 godina
offline
EA Sports FC24

Eto što reći? Haalandu su prošle sezone izmjerili najveću brzinu 36.22 km/h a Mbappeu 36 km/h. Haaland pace 89 a Mpappe 97? Haaland dobio lijep upgrade za +3, a na pojedinim statsima se to jedva vidi u odnosu na prošlu godinu. Stvarno jadno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2023 22:39 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Pa Pace nije samo top speed. I slijepom je jasno da je Mbappe brži od Hallanda.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Hexfire kaže...
Pa Pace nije samo top speed. I slijepom je jasno da je Mbappe brži od Hallanda.

Pa nije problem Mbappeov pace 97, problem je Haalandov pace 89. Ne možeš liku koji trči preko 36 km/h staviti pace 89. To nije realno. Istrčao je 60 metara za 6.6 sekundi a svjetski rekord je 6.34 sekunde koji je istrčao Christian Coleman. Niti jedan nogometaš nije istrčao sličan rezultat. Može li Mbappe bolje od toga? Sumnjam. Ti i dalje tvrdiš da je Mbappe toliko brži od Haalanda kako im sugerira pace u igri? 89 vs 97? Daj ne budi smiješan. Pace se u igri sastoji od ubrzanja i sprint speeda a vidimo koliko Haaland može trčati. Nije problem izmjeriti to nikome danas. Imaš rezultate na netu. Engleska liga konstantno mjeri brzine igrača i jedan mjesec Haaland je bio proglašen za najbržeg igrača engleske lige po rezultatima mjerenja za taj mjesec. Lik je puno brži od pace koji ima u igri. To je bit problema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2023 23:52 (movie).
13 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Pa Mbappe sigurno ima jače ubrzanje od Hallanda. Kolika je točno ta razlika dalo bi se raspravljati, ali u prosjeku je Mbappe brži. I ne znam gdje si vidio da u nogometnoj tekmi netko redovito sprinta 60m, a kamoli tek 100m da bi taj podatak ikako mogao biti relevantan. Kužim da si golman pa nikad nisi ustvari igrao nogomet, ali valjda znaš koliko je teren dug.

A i kako ćeš mu onda povećavati pace tokom godine ako u startu ima 97? Ti ko da si jučer počeo igrati FUT.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

Dobro je, od 11 do 50 mjesta najboljih kartica u FC24 ima samo 15 žena. Moglo je i gore. Danas ćemo vidjeti koliko ih ima u top 10. Kao i svake godine ima mjesta polemici. Ne volim Edersona kao golmana ali mora se priznati da je imao odličnu sezonu. Branio je iznenađujuće dobro, pogotovo u finalu lige prvaka. Osvojio tri naslova. Za nagradu je dobio karticu 88 a u fifi 23 je imao karticu 89. Znači ocjena dolje. S druge strane Alisson je imao usranu sezonu, branio je toplo hladno. Sjetimo se kako je poklanjao golove protiv Reala i dobrim dijelom kumovao ispadanju Liverpoola. Nije osvojio ništa u prošloj sezonu. Za nagradu zadržava karticu ratinga 89 kao i u fifi 23.

 

Čime je Valverde zaslužio skok za 4 boda s 84 na 88? Isto imali usranu sezonu, lik nije odigrao tako da bi zaslužio da mu se digne rating za 4? Koliko onda trebaju dignuti rating Haalandu? Silva pace 69? Pa liku su izmjerili brzinu od 29.8 km/h. To bi trebao biti pace najmanje 80?  Vinicijusu su izmjerili top speed 34.7 km/h za pace u igri 95. Haaland trči nešto brže od Vinija, 36.22 km/h i imat će pace za 5 manji od Vinija. Salahu su izmjerili u drugom mjesecu ove godine brzinu od 36.6 km/h za pace 89 u FC24? Znači trči osjetno brže od Vinija a ima osjetno manji pace od njega? Gdje je tu logika? Zar je teško stvarne brzine koje su izmjerene i koje su dostupne na internetu pretvoriti u pace pa da sve bude pošteno i logično?

 

 

https://morefut.com/leaks/

 al si ga usra sad s usporedbom Edersona i Alissona

nije sto sam navijac Liverpoola, al da si imalo gledao Liverpool prosle sezone ne bi rekao da je poklanjao ikakve golove...uvjerljivo je bio jedina svjetla tocka Liverpoolove smijesne obrane

Ederson je osvojio sve i svasta ali realno nije ni imao previse posla u odnosu na Alissona, niti je imao ikakve wow reakcije i obrane naspram Alissona

a komotno mozes i statistiku vidit za proslu sezonu u premier ligi

Alisson u najlosijoj sezoni Liverpoola zadnjih par godina - 37 nastupa, 14 clean sheeta, 108 obrana, postotak obrana 71.52%.

Ederson u brutalno uspjesnoj sezoni Man Citya - 35 nastupa, 11 clean sheeta, 46 obrana, postotak obrana 58.97%.

Alisson je kompletno bolji golman i zato je no.1 Brazila

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2023 8:51 (Cofinho).
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Hexfire kaže...
Pa Mbappe sigurno ima jače ubrzanje od Hallanda. Kolika je točno ta razlika dalo bi se raspravljati, ali u prosjeku je Mbappe brži. I ne znam gdje si vidio da u nogometnoj tekmi netko redovito sprinta 60m, a kamoli tek 100m da bi taj podatak ikako mogao biti relevantan. Kužim da si golman pa nikad nisi ustvari igrao nogomet, ali valjda znaš koliko je teren dug.

A i kako ćeš mu onda povećavati pace tokom godine ako u startu ima 97? Ti ko da si jučer počeo igrati FUT.

 zato su trebali stavit da max ocijene svega budu do 90 u regularnim karticama, tak da ima prostora za special kartice. ali ea ko ea mora bit retardiran

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Hexfire kaže...
Pa Mbappe sigurno ima jače ubrzanje od Hallanda. Kolika je točno ta razlika dalo bi se raspravljati, ali u prosjeku je Mbappe brži. I ne znam gdje si vidio da u nogometnoj tekmi netko redovito sprinta 60m, a kamoli tek 100m da bi taj podatak ikako mogao biti relevantan. Kužim da si golman pa nikad nisi ustvari igrao nogomet, ali valjda znaš koliko je teren dug.

A i kako ćeš mu onda povećavati pace tokom godine ako u startu ima 97? Ti ko da si jučer počeo igrati FUT.

Promašio si ceo fudbal što bi rekli susjedi. Dobro, a kako će povećavati Mbappeu pace ako mu je u startu 97? Za Mbappea ti logika ne vrijedi ali ti vrijedi za Haalanda? Zašto? Podatak da je netko sprintao 60 metara za 6.6 sekundi samo ti treba bit orjentir koliko je lik brz. Nitko od igrača ne traži da sprinta po terenu i ne znam zašto se za to hvataš. Ima situacija kada lopta ide u prostor i tada se vidi koliko je koji igrač brz. Tada se mjeri brzina igrača i tada se vidi koliko je to bitno kod napadača. Ja ti samo hoću reći da je lik daleko brži nego što mu to pace u igri sugerira. Lik osjetno brže trči od Vinija koji ima za 6 veći pace od njega. Nema veze s vezom. Je li Haaland malo brži od Mbappea ili obrnuto opet nema veze. Ima veze to da je jedan lik koji je jednako brz kao dva najbrža igrača u igri osakaćen za pace u odnosu na njih. To je cijela poanta a ne tko je bio golman ili tko sprinta po terenu. Bezveze furaš svoju spiku koja nema veze s vezom. Činjenice su jasne. Haaland je strahovito brz i ne može imati pace za 6 i 8 manji od dva najbrža igrača u igri jer oni nisu za toliko brži od njega, a jedan od njih dva uopće nije brži od njega jer nikada nije brzo trčao kao Haaland. Mislim na Vinija. Točka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2023 11:17 (movie).
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Cofinho kaže...

 al si ga usra sad s usporedbom Edersona i Alissona

nije sto sam navijac Liverpoola, al da si imalo gledao Liverpool prosle sezone ne bi rekao da je poklanjao ikakve golove...uvjerljivo je bio jedina svjetla tocka Liverpoolove smijesne obrane

Ederson je osvojio sve i svasta ali realno nije ni imao previse posla u odnosu na Alissona, niti je imao ikakve wow reakcije i obrane naspram Alissona

a komotno mozes i statistiku vidit za proslu sezonu u premier ligi

Alisson u najlosijoj sezoni Liverpoola zadnjih par godina - 37 nastupa, 14 clean sheeta, 108 obrana, postotak obrana 71.52%.

Ederson u brutalno uspjesnoj sezoni Man Citya - 35 nastupa, 11 clean sheeta, 46 obrana, postotak obrana 58.97%.

Alisson je kompletno bolji golman i zato je no.1 Brazila

Ja nikada nisam rekao da je Ederson bolji golman od Alissona. Dapače, imam o Edersonu kao golmanu loše mišljenje. No prošlu sezonu nisam gledao niti jednu tekmu u kojoj je nešto sjebao ali sam zato gledao nekoliko tekmi u kojima je Alisson sjebao i to debelo. Prošle sezone nije imao konstantu. Branio je od lošeg do dobrog, kao i cijeli Liverpool. Rekao sam da MC neće nikada osvojiti ligu prvaka s Edersonom na golu jer za osvojiti ligu prvaka trebaš imati golmana koji će ti obraniti bar dva zicera na tekmi. Primjer Courtois. I za čudo to je Ederson radio. Kad mu se sabere sezona plus što su sve osvojili nije zaslužio ocjenu dolje, ako ništa zaslužio je ostati na istom ratingu kao i sezonu ranije. Svake godine ista priča, izlazak ratinga je prilika za polemiku. Netko stvari vidi onako a netko ovako.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Hexfire kaže...
Pa Pace nije samo top speed. I slijepom je jasno da je Mbappe brži od Hallanda.

I slijepom je jasno da pace Haalanda od 89 i Mbappea od 97 nisu realni odnos njihove međusobne razlike u brzini.

13 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Osim što tu ne postoji realno kad ne znaš koje sve metrike ea koristi da bi odredio pace.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
EA Sports FC24

Dosta je da koriste body stature za izracun pacea i vec ne mogu bit u istoj recenici. Jedan i drugi imaju duge, krakate noge gdje najvecu brzinu postizu tek nakon 10ak metara ako pravilno trce. Dakle acc niski ali speed visok, sa druge strane netko visine Insignea sa malim, sitnim koracima ima obrnutu situaciju. 

 

Opcenito te ocjene u FUTu su izgubile smisao i svi znamo da je igra najbolje za igrat u prvim mjesecima igre prije prvog Proma. Nakon toga sve pada u vodu jer svaki kurac u igri ima 90 ocjenu. Nekad smo takve igrace zvali Gullit gang jer je 10ak igraca mozda doslo do tih ocjena. Sad je do sredine igrinog zivotnog vijeka takvih pola. 

 

 

Ono sta bi za FUT bilo idealno je da ima sezone i da samo na kraju sve godine dode update. Tko zeli igrat FUT igra fut i nema pristup ostalim stvarima unutar EAFCQURACPALAC, tko zeli neka kupi full verziju igre. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Hexfire kaže...
Osim što tu ne postoji realno kad ne znaš koje sve metrike ea koristi da bi odredio pace.

Pa problem je što ne znaju niti oni jer nisu dosljedni. Pace im se sastoji od ubrzanja i top speeda. No izgleda da neke kartice atribute dobivaju po nacionalnoj simpatičnosti i zastupljenosti u igri ili kako oni to nazivaju meta kartice. Kad pogledaš kakvu je nadogradnju po statsima dobio Haaland onda vidiš da je gotovo nebitna a digli mu rating za 3. Ubjedljivo igrač o kojem se najviše pričalo prošle sezone i čiji dosezi su evidentni a kartica onako, niti smrdi niti miriše. Pogledaj prošlu sezonu u kojoj je obarao rekorde a na kraju je dobio samo jednu IF karticu. S obzirom na igre koje je pružao to je nemoguće. Neki zabiju gol iz penala i evo SIF kartice. Lik utrpa tri gola i asistira i ne dobije taj tjedan SIF karticu. Očito nisu za sve isti kriteriji. Znači ja ne želim umanjiti igračke i fizičke sposobnosti Mbappea već samo želim uspoređujući s njim pokazati koliko je Haaland zakinut.

 

Nema smisla objašnjavati da je Mbappe bolji i kompletniji igrač od Haalanda. Haaland za tri života neće imati tehniku kakvu ima Mbappe. To je svima jasno. Uostalom to se jasno i vidi na statsima skilla, što je ok. Ja bih mu dao i manje statse jer imam osjećaj da ne može zaobići tri stolice a da bar jednu ne sruši. No nos za gol, pozicioniranje, realizacija, fizička snaga i trk su mu glavni aduti. Gledam lik zabije slabijom nogom van 16m. Zabija unutar 16m i lijevom i desnom. Ne libi se puknuti slabijom nogom niti se šteli na jaču nogu. Zaslužuje za slabiju nogu 4 zvijezdice a za skill bi mu dao dvije. Pace oko 93 bi bio sasvim ok a vjerujem da vrijedi i za više. No nebitno. Svaka sezona počne isto. Na kraju će neke žene biti bolje opcije u napadu od najefikasnijeg napadača prošle sezone, što je suludo.

3 godine
offline
EA Sports FC24

Jeste čelzi loš, ali ovo je ludnica.. pa ja mislim, da ce palace imat bolje raitinge

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
ChelseaCFC kaže...

Jeste čelzi loš, ali ovo je ludnica.. pa ja mislim, da ce palace imat bolje raitinge

 Kak igraju zadnje dvije godine nisu ni veci rating zasluzili

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice