Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.779
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jedna zanimljiva stvar za android mobitele.

 

Na mobitelu i je ispisana brzina, obrtaji,potrosnja,kolko jos mogu preci, indikatori.

 

 

evo slike mog kamiona.

 

 

 

Ako zelite da imate tu mogucnost evo tutoriala:
1. Trebate se joinati u krug na googleu https://plus.google.com/communities/113477612059879378346

2.Skinuti aplikaciju sa marketa.

3.Skinuti "server" http://ets2.draffter.net/download.html

4.Kad se skine taj "server" iz njega kopirati fileove kao na slici.

5.otvoriti cmd.exe te svoj ip zapisati. ipv4

6. upaliti ETS2 i pokazat ce se jedan prozor, dok je prozor otvoren upaliti aplikaciju na mobitelu koji je spojen na wifi te upisati ip, stisnete bilo di na ekranu i pojavit ce se da upisete.

7. Sad ocitate svoj profil i udjete u voznju.

8. Uzivajte u Dashboardu na svom mobitelu. 

My Volvo My Volvo
Kopiranje Kopiranje
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 21:14 (dennocro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

jedna zanimljiva stvar za android mobitele.

 

Na mobitelu i je ispisana brzina, obrtaji,potrosnja,kolko jos mogu preci, indikatori.

 

 

evo slike mog kamiona.

kako se zove app?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Pozdrav, evo ja sam bas jucer to isto kupio. Znaci, regas se na kinguin, i bio bih zahvalan ako bi iskoristio ovaj link, jer onda obojica dobijemo nekakve nagrade: https://www.kinguin.net/rewardsref/index/refer/id/1466021/ zatim odaberes ETS2 Gold Edition, i onda ce te pitati za nekakav Billing Information, ali tu napises bilo kakvu glupost npr. Bilo kakve ime i prezime i adresu neku isto izmisljenu. Onda ce ti napisati na koji mail ce ti poslati ( mail s kojim si se registrirao ) i onda odaberes opciju placanja. Ako placas s Paysafe cardom onda ti naplati 10% fee ( 0.65€ ). Platis i posalje ti na mail jedan link, a taj link dok stisnes otvorit ce ti automatski Steam na googleu, ili ako nisi logiran na googleu otvorit ce ti Steam program. Zatim ce ti pisati da imas jedan gift u svom inventoryu i mozes ga prihvatit ili odbacit, i onda ce te pitati zelis li zadrzati taj gift kao gift, da mozes poslati nekom drugom, ili prebaciti odma u library u kojem ces ga instalirati.

 

Evo nadam se na sam pomogao {#}

9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Pozdrav, evo ja sam bas jucer to isto kupio. Znaci, regas se na kinguin, zatim odaberes ETS2 Gold Edition, i onda ce te pitati za nekakav Billing Information, ali tu napises bilo kakvu glupost npr. Bilo kakve ime i prezime i adresu neku isto izmisljenu. Onda ce ti napisati na koji mail ce ti poslati ( mail s kojim si se registrirao ) i onda odaberes opciju placanja. Ako placas s Paysafe cardom onda ti naplati 10% fee ( 0.65€ ). Platis i posalje ti na mail jedan link, a taj link dok stisnes otvorit ce ti automatski Steam na googleu, ili ako nisi logiran na googleu otvorit ce ti Steam program. Zatim ce ti pisati da imas jedan gift u svom inventoryu i mozes ga prihvatit ili odbacit, i onda ce te pitati zelis li zadrzati taj gift kao gift, da mozes poslati nekom drugom, ili prebaciti odma u library u kojem ces ga instalirati.

Evo nadam se na sam pomogao {#}
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...
dennocro kaže...

jedna zanimljiva stvar za android mobitele.

 

Na mobitelu i je ispisana brzina, obrtaji,potrosnja,kolko jos mogu preci, indikatori.

 

 

evo slike mog kamiona.

kako se zove app?

iznad sam napisao sve sta treba napraviti. u MP nazalost ne radi samo SP

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

02.07.2014 ProMods rece:
We are getting closer to a 1.7 release every day.
Currently we have ProMods running on the 1.11 beta from SCS with the new Austrian and Italian cities and everything seems to work like a charm!!
...
Q- When will it be released ?
A- When SCS releases their new patch  (+/- 24hrs of course)

A danas se hvata za glavu:
Unfortunately we have some really big problems in making our map work on 1.11 and we have no idea when we are able to release an update of ProMods. ... the current version makes AI cars and trucks fly through the air and the game regularly freezes or crashes to desktop. ... "

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 21:47 (suMaper).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo,ja imam TS,pa tko igra ETS2,moze se ubaciti na njega.

 

ts.gshnetwork.net:9102

 

LOZINKA SOBE:lozinkajepogodi

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 11:30 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima li koga za neki meet danas ok 20:00 negdje oko pariza

da se malo vozikamo, bilo gdje i druzimo na ts ako netko ima

 

3 Doći ću
1 Možda
12 Neću doći
lukacec
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kad ce novi release za mp?
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za one koji nemaju steam verziju stigao update 

 

http://blog.scssoft.com/2014/07/euro-truck-2-retail-edition-update-is.html

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

izvinjavam se sto pitanje nije iz ove teme, da li ima neka tema na ovom forumu o volanima. jel neko od vas ima volan ACME extreme rally, kakva su iskustva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

iskreno po cijeni od 300kn nemozes ocekivati previse...al koristit ce svrsi

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

jel radi TSM mapa na novom updateu ?

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
trucktz kaže...

jel radi TSM mapa na novom updateu ?

Nesto sam danas na fb vidio da su spominjali 1.11 update ali nisam puno citao posto cekam pro mods da izadje za novu verziju,malo po netu proceprkaj ili probaj stariju verziju mozda ce ti raditi..

 

Malo sa nocne voznje {#}

 

 

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Nesto sam danas na fb vidio da su spominjali 1.11 update ali nisam puno citao posto cekam pro mods da izadje za novu verziju,malo po netu proceprkaj ili probaj stariju verziju mozda ce ti raditi..

Zar nije ProMods bio u setnji i slikanju u SCS-u ? ... je ...
"We have invited Martijn and Nico from the ProMods team to our office ..."

Zar nije SCS posle objavio da radi dlc Skandinavija ? ... je ...
"... The Euro Truck map design team working on a new ETS2 expansion - DLC Scandinavia - is working very hard even now in the middle of the hot summer. ..."
 
Zar nije ProMods jucer rekao: "... and we have no idea when we are able to release an update ..." ... je ...
Zar ti se nimalo ne cini da ces slijedecu Skandinaviju platiti u vidu dlc ili ces gledati kako drugi tutnje po njoj ? ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Xperiax1 kaže...

Nesto sam danas na fb vidio da su spominjali 1.11 update ali nisam puno citao posto cekam pro mods da izadje za novu verziju,malo po netu proceprkaj ili probaj stariju verziju mozda ce ti raditi..

Zar nije ProMods bio u setnji i slikanju u SCS-u ? ... je ...
"We have invited Martijn and Nico from the ProMods team to our office ..."

Zar nije SCS posle objavio da radi dlc Skandinavija ? ... je ...
"... The Euro Truck map design team working on a new ETS2 expansion - DLC Scandinavia - is working very hard even now in the middle of the hot summer. ..."
 
Zar nije ProMods jucer rekao: "... and we have no idea when we are able to release an update ..." ... je ...
Zar ti se nimalo ne cini da ces slijedecu Skandinaviju platiti u vidu dlc ili ces gledati kako drugi tutnje po njoj ? ... {#}
da da, vjerovatno su se dogovrili sa SCS da oni izbace DLC i naplate a da ovi kao kazu da imaju problema sa modom, i onda ce ovi izbaciti DLC koji nece biti ni upola dobar kao pro mods... to su bar moje pretpsotavke, SCS treba da se srami sa svojim mapama, ljdui bez budzeta prave 50 puta bolje mape, cist primjer je pro mods

 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Polako, nemojte odmah s urotama...

 

We got ProMods 1.7 running on ETS2 v1.11 at the moment.

 

FLD his new prefabs were added and we now need to check the complete map on obsolete and outdated data. Something which will defo take more than 24h.

 

We are now slowly working on removing as much as error lines as possible. One thing I can already promise: No messages of old models or prefabs will be there in promods 1.7

 

When we can actually release it is still uncertain. Please keep in mind that we have a personal life as well and that it's holiday time.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

dal ima ko save game da radi na mp rusio win i jbg

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
99Mile99 kaže...

dal ima ko save game da radi na mp rusio win i jbg

Skines si cheat engin i vratis ono sto si imao.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Polako, nemojte odmah s urotama...

Ma tko, jel' ja ? ... ma nisam ja i nikad vise necu ! ... {#}

 

PS: ... eh, drago mi je da te vidim ...

--------------------------
... ehh mape, a bila je tako lijepa ... {#} ... {#}

tsm + skandi + rusija ... tsm + skandi + rusija ...
tsm + skandi + rusija ... tsm + skandi + rusija ...
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
vrinho kaže...

Polako, nemojte odmah s urotama...

Ma tko, jel' ja ? ... ma nisam ja i nikad vise necu ! ... {#}

 

PS: ... eh, drago mi je da te vidim ...

--------------------------
... ehh mape, a bila je tako lijepa ... {#} ... {#}

sta je ovo kod tebe na ovoj prvoj slici i TSM i Pro mods i mapa rusije, kako je to moguce?

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moje prvo prevrtanje{#}

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I mene zanima kako si uspio spojiti te tri mape,ili je slika sa neta?

 

EDIT: Slika sa neta..

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 13:18 (Xperiax1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

@Fele08: sreca ili umjetnost ? ...

@Slipdrone: uvjek postoji prvi puta, bjezi od te prikolice jer ona specijalizirana za prevrtanje ...

@Xperiax1: je, sa neta ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...


@Slipdrone: uvjek postoji prvi puta, bjezi od te prikolice jer ona specijalizirana za prevrtanje ...

 

Ja je još od milja zovem govnara, sve te kratke prikolice nisu ništa drugo nego hrpa govana.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uff.. Definitivno najgora prikolica u ETS2. Izbjegavam je u svakom slučaju. Zna mi se dogodit u blagom zavoju da mi zanese kamion i desi mi se tzv. Jackknife, kad mi se prikolica zabije u kabinu. Treba stvarno znat sa njom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imate sad postavku u igrici da namjestite koliko ce vam se prikolica "ljuljat".Ja namjestio da mi se lagano izvrne i bilo koja prikolica,malo jace u zavoju i ode u ogradu pa sam na kraju vratio..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne treba znat s njom već treba vozit polako, pa nije za bezveze s tom prikolicom veći iznos novaca za istu kilometražu ;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Ma tko, jel' ja ? ... ma nisam ja i nikad vise necu ! ... {#}

 

PS: ... eh, drago mi je da te vidim ...

--------------------------
... ehh mape, a bila je tako lijepa ... {#} ... {#}

Ja vas vidim svakodnevno samo već dugo ništa ne pišem jer 90% postova je o MP-u kojeg ne igram jer vidim koliko se ljudi živciraju s idiotima koji se zaljetavaju u njih, pa konekcijom... 

Bude opet lijepa samo je pitanje kad, mislim za max tjedan dana. A i koliko vidim Frank je najavio update za 1.11 možda još ovaj tjedan s 8 novih gradova. 

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A Frank je?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice