Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.144.307
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

dali je itko izradivao h shifter i kuplung sa xbox controlerom .. posto sam odlucio da se okusam u tome ... dali znate za dobar isjecak gdje se objasnjava step by step...svaki savjet dobro dosao 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
josiplukas kaže...

dali je itko izradivao h shifter i kuplung sa xbox controlerom .. posto sam odlucio da se okusam u tome ... dali znate za dobar isjecak gdje se objasnjava step by step...svaki savjet dobro dosao 

 Imas ovde sto je jedan napravio, jedino sto on nije koristio XBOX-ov kontroler nego obicni.

14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ako se netko hoće priključiti konvoju u pola 9

 

http://ets2c.com/view/14321/bogdan-montenegro-lyon-hotel

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala na pomoci. imam stari xbox kontroler pa da ga iskoristim

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

...

Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Moja skoro zaboravljena Scania ponovo je na cesti , slike je moguće pogledati u pravoj veličini ovdje: http://s1377.photobucket.com/user/mostwantedmt/library/?sort=3&page=1

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 1:08 (Max1985).
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

...    ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koliko vidim, ponovno se release date za Skandinaviju pomaknuo. Bio je 6.3, a sad je već 24.03. Kao što sam već nekoliko puta naveo, naravno da se ne treba obazirati na te datume, no sve mi se čini da ovaj mjesec nećemo putovati na sjever Europe. :(

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A meni se cini da neki veciti optimisti polako ali sasvim sigurno pocinju zapazati i realnost ...

--------------------
Vise njih me je pitalo kako napraviti mod, skin itd. a tek nedavno sam skuzio da nitko nije pitao kako napraviti mapu ...  
Pa da malo zagolicam uvid u pravljenje mape, evo jedan super video za total pocetak koji pokazuje kako napraviti svoj prvi km ceste i sa njom se provozati a traje samo 14min i 45sec.
Moram naglasiti da je potrebno predznanje samo elementarni Win, kreiranje foldera i copy/paste itd. a siguran sam i da mnogi ne znaju da se taj editor za mape vec nalazi u ets2 ... 


A ovdje se moze pogledati kako to radi profa 11min 32sec (a je malo ubrzan) ... 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 12:41 (suMaper).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

...
Vise njih me je pitalo kako napraviti mod, skin itd. a tek nedavno sam skuzio da nitko nije pitao kako napraviti mapu ...  
Pa da malo zagolicam uvid u pravljenje mape, evo jedan super video za total pocetak koji pokazuje kako napraviti svoj prvi km ceste i sa njom se provozati a traje samo 14min i 45sec.
Moram naglasiti da je potrebno predznanje samo elementarni Win, kreiranje foldera i copy/paste itd. a siguran sam i da mnogi ne znaju da se taj editor za mape vec nalazi u ets2 ... 
...

 Čovječe ovo mi daje ideju da napravim mapu svojeg kvarta :D Valjda ću uspjeti sa ovim "projektom".

 

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ljudi mozete li mi nekako pomoc skino sam ets2 i sve je ok radi samo nemam tih foldera gdje se ubacuje muzika modovi itd ako neko zna moze li mi pojasnit hvala

hole
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Skinuo si piratsku verziju ili koristiš original?

Ako koristiš piratsku verziju, kupi igru, instaliraj i ako i dalje budeš imao problema javi se i onda će ti netko pomoći.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

de ako ti nijw sta i meni objasni kako napraviti folere gdje se nalazi muzika mod i tako dalje ako ti nije problem hvala

hole
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel imaš original igru ili sa torrenta?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

nije piratska orginalčan cd samo nema tih foldera

hole
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

orginalnu igru kakav torent i

hole
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Otvori My Documents mapu i unutra bi trebao imat Euro Truck Simulator 2 mapu. Kad je otvoriš unutra imaš sve potrebne mape.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

nema druze vjeruj a igram je bez ikakvih problema

hole
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Čudno, dosad se nisam još susreo s takvim problemom.  Koji OS koristiš?

 

 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

znali neko umkojem je gradu Daf fabrika sve sam naso fabrike samo jos nisam Daf

hole
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

mozeli mi neko reci kako naci kamion kojim sam skinuo i stavio u mod

hole
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

da li si skinuo kamion ili skin za kamion?

 

odnosno daj link onoga što si skinuo

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kak da se ponovo registriram na ovaj glupi ets2mp jucer sve ok danas idem igrat i nevalja pasvor ni emailpoludjet cu 

sve napravim ulogiram se preko steama i onda idem login i vise nevalja mi pasword ni email pa j......

nek mi netko pomogne molim vas

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 19:40 (zico1991).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imaš li u passwordu možda dva ili više uzastopnih velikih slova, recimo nešto kao aBCDe? 

Ja sam imao problem kod logina na Steam, stalno mi je javljao grešku da mi je email ili password neispravan dok nisam skužio u čemu je problem.

 

Za velika slova sam držao tipku shift (kad držiš pritisnutu shift, automatski sva slova koja pišeš su velika). Međutim, Steam to nije registrirao i samo prvo slovo je napisao veliko, a ostala mala bez obzira na shift. Morao sam za svako slovo posebno stisnuti shift ili stisnuti caps lock.

 

Vidi da ti nije možda sa tim problem.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

ma kakvi nije...probao sam otic na stranicu ets2mp.com i idem se probat ulogirat ni tam nisam mogao 

probao sam i promjenit lozinku ali to se tamo nemoze 

neznam opce sta da vise napravim budem bacio sve u potok

14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ex Yu ekipa svaki tjedan pravi zanimljive konvoje, ovu subotu navečer se vozi od Milana do Kiela, sve magistralom, dosadna autocesta se maksimalno izbjegava.

 

Sve informacije i prijavu za konvoj možete vidjeti tu: http://ets2c.com/view/14446/bogdan-mne-milano-hotel

 

Sve informacije o budućim konvojima možete vidjeti na našoj fb stranici: https://www.facebook.com/pages/Balkan-No1-Convoy-organizacija-ETS2-MP/461262194024441?sk=timeline

 

Tko ima volje neka nam se pridruži, svi su dobrodošli!

 

par sličica od prošle subote...

 

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jel se moze igrat s dvije mape odjednom npr.tsm map i neka ruska mapa

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Može. TSM i RusMap rade zajedno bez problema.

Promods + Poland Rebuilding + RusMap je također zanimljiva kombinacija (ali onda TSM ne možeš igrat). 

Uglavnom, kod svake mape ti piše dal je (ili nije) kompatibilna sa drugima.

 

Kombinacija TSM i Promods ne radi, a isto tako Mađarska se ne može kombinirati sa drugim mapama  jer je ona standalone mapa, odnosno skroz nova mapa koja nema veze sa originalnom ETS2 mapom.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2015 18:50 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

koliko imate najvise fps u mp-u ... sta god uradio i napravio  ne mogu ga dici vise iznad 15 van grada a u gradi mi 9

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo se Man vozi

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice