Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.151.341
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

konvoj koji upravo vozimo :D

 

evo i video

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2015 23:05 (dennocro).
Moj PC  
12 0 hvala 4
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo nekoliko i mojih screenova ...ekipa je prva liga te se nadam da će nam se još nekoliko novih priključiti u idućoj turi :) .

 

 
 
 
 
 
 
 

Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

malo slika sa jucerasnjeg konvoja

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2015 11:03 (josiplukas).
 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

- Evo decki sam da znate, ja sam onaj CRO,  video ima 10:00 min i trenutno se rendera u sony vegasu.

- Kada se objavi nalijepit cu vam ovdje link!! 

BF 4 + BF 3 ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/191silvinjo/stats/894230851/pc/ )
Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
josiplukas kaže...

malo slika sa jucerasnjeg konvoja

 Nisi stigao na naš ili? Vidim da si u nekom "mješanom" :D .

9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

bio sam na pocetku i morao sam odustati radi prevelikog laga... a taj je bio za razbibrigu.. :) nadam se da cu iduci moc odvozit  :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2015 23:23 (josiplukas).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozdrav

 

imam sad piratsku ets2 i ako kupim original mogu li prenijet account sa piratskog na originalni

 

i jos nesto

zasto se pojavljuje nekad 

nizak pritisak zraka i kamion nece da krene cca 2-3 min(igrine)

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 11:20 (robert1995).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Robert, možeš prenijeti profil ako kupiš original.

Za svaki slučaj možeš napraviti i backup profila na vanjski disk ili neku drugu lokaciju, pa u slučaju da nakon instalacije originala dođe do nekih problema samo onda vratiš taj backup u My Document ETS2 folder.

 

Što se ovog drugog problema tiče, u opcijama imaš uključenu simulaciju zračnih kočnica. Ako previše koristiš kočnice istrošit će ti zrak u sustavu i zbog sigurnosti ne možeš krenuti dalje dok se pritisak ne poveća kako bi kočnice opet mogle normalno raditi. 

 

Ako ne želiš da ti se to javlja samo odi u opcije i isključi simulaciju zračnih kočnica.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

i online treba samo originalna il jos treba dodatno skidat

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za MP moraš imati Steam verziju igre (pretpostavljam da si mislio Steam key kupiti).

 

Nakon toga moraš napraviti account na http://ets2mp.com/ i skinuti najnoviji patch sa iste stranice (prati stranicu jer novi patchevi izlaze relativno često, pa ih moraš skidat jer stari ne rade).

Instalacija MP ja je vrlo jednostavna, a upute imaš OVDJE .

 

Za MP je preporučljivo imati novi profil jer MP ne podržava modove. Također nije preporučljivo igrati brze poslove na MP, pa je moj savjet da napraviš novi profil, odvoziš par poslova dok ti ne dođe email za kredit, digneš kredit, kupiš si svoj kamion i nakon toga nastaviš u MP igrati.

 

U gornjem postu sam zaboravio napomenuti da će ti piratski profil raditi kad kupiš original, ali ako koristiš modove moguće je da neki neće biti kompatibilni s original igrom zbog verzije igre. Pogledaj koje modove imaš i probaj ih naći za najnoviju verziju kad kupiš (trenutno je to 1.16).

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

nemam nijedan mod ni u piratiziranoj

 

mislio sam sa steam uzet tako je

jel mapa ista u MP

 

 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, sve ti je isto kao i na originalnoj mapi, samo nema AI prometa.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

- Kao i sto sam rekao evo vam videoo :))

 

 

- Uzivajte.

BF 4 + BF 3 ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/191silvinjo/stats/894230851/pc/ )
Moj PC  
5 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

malo sp-a i nove mape complicated roads...

 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Danas kupia logitech driving force GT,predobar je 

 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...

Danas kupia logitech driving force GT,predobar je 

 Ja ga imam sada ce godinu dana predobar je 

12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...

Danas kupia logitech driving force GT,predobar je 

 Koliko si platio ako budem prodavao da znam

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xpider kaže...
krokodil kaže...

Danas kupia logitech driving force GT,predobar je 

 Koliko si platio ako budem prodavao da znam

 

Platia ga 1199kn

 

Mislia sam cak potegnit G27 pa na rate,ali odusta sam od njega

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Prodajem ja svog Fanateca tko hoce nek se javi u pm...dobije dva para pedala

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ProMods 1.90 za v1.16, stize uskoro ...
Nove zemlje: Estonia, France (Central Massif) Faroe Islands, Iceland, northern Scotland and Slovenia.

 

Novi gradovi: Akureyri (IS), Basel (CH), Bad Oeynhausen (DE) Bayonne (FR), Bologna (IT), Fort William (UK), Höfn (IS), Inverness (UK), Klasvík (FO), Keflavík Airport (IS), Ljubljana (SI), Maribor (SI), Oban (UK), Oberhausen (DE), Pärnu (EE), Pau (FR), Seyðisfjörður (IS), Tallinn (EE), Tartu (EE), Thurso (UK), Tórshavn (FO), Vík (IS), Valga (EE) and Wick (UK)

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 23:18 (suMaper).
Moj PC  
10 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2015 13:28 (Zekat).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zekat koja je to mapa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Zekat koja je to mapa?

 Zadnja TSM

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav svima,

 

zanima me ima li negdje neka akcija za kupnju ove igrice? Ako nema koliko često bude i koja je cijena cca?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

ProMods 1.90 za v1.16, stize uskoro ...
Nove zemlje: Estonia, France (Central Massif) Faroe Islands, Iceland, northern Scotland and Slovenia.

 

Novi gradovi: Akureyri (IS), Basel (CH), Bad Oeynhausen (DE) Bayonne (FR), Bologna (IT), Fort William (UK), Höfn (IS), Inverness (UK), Klasvík (FO), Keflavík Airport (IS), Ljubljana (SI), Maribor (SI), Oban (UK), Oberhausen (DE), Pärnu (EE), Pau (FR), Seyðisfjörður (IS), Tallinn (EE), Tartu (EE), Thurso (UK), Tórshavn (FO), Vík (IS), Valga (EE) and Wick (UK)

 Ovo bude heben update. Pitao sam ih za ovo što spominju za Autobahn rebuilding project i kaže Mandelsoft da je to samo prva faza zasada i da su rekonstruirali cijelu SZ Njemačku a u budućim updateima će i ostatak. Konačno da su se toga primili i to mi je najbolja vijest od svega

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2015 15:21 (vrinho).
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozz ekipa! Dali se vama kad desilo, da na krizanjima poput ovog, vozilo koje je ispred vas propusta sve te ti svi prolaze, no onda neki od njih tamo dalje skrecu ili propustaju trece i samo se onda desi zastoj, koji je jedino riješi da izletim ko ludjak? Slika dolje za primjer...

sup bro?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strm kaže...

Pozz ekipa! Dali se vama kad desilo, da na krizanjima poput ovog, vozilo koje je ispred vas propusta sve te ti svi prolaze, no onda neki od njih tamo dalje skrecu ili propustaju trece i samo se onda desi zastoj, koji je jedino riješi da izletim ko ludjak? Slika dolje za primjer...

 100 puta, jedno od rješenja je da usnimiš i onda u trenutku load-a si sam, nikoga oko tebe. Ali tih scena se sječam samo iz ranijih vremena trenutno slabo ili ništa...

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2015 16:04 (Zekat).
15 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
interist89 kaže...

Pozdrav svima,

 

zanima me ima li negdje neka akcija za kupnju ove igrice? Ako nema koliko često bude i koja je cijena cca?

 Sad se već može nabaviti i za 5€http://www.allkeyshop.com/blog/buy-euro-truck-simulator-2-cd-key-compare-prices/

15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
Hrvek1909 kaže...

Zekat koja je to mapa?

 Zadnja TSM

 Jeli to ovo: http://ets2downloads.com/maps/trucksim-map ?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice