Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.144.831
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jesi instalirao možda Steam na koju drugu lokaciju? 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jesam na E:

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

a jesi instalirao ETS u steam folder ili zasebno u novi? samo nađi gdje je ta igra instalirana

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 

Pa onda odabereš E: umjesto C: . Piše ti da odabereš lokaciju gdje ti je Steam instaliran. C: je defaultna lokacija, znači da nije tamo ako si ga ti na drugo mjesto instalirao.

 

Ja stvarno ne vjerujem da ljudima moraš doslovno sve nacrtat da bi skužili čak i ovak jednostavne stvari kao instalaciju MP klijenta.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad kliknem na folder u koji bi trebao instalirat javlja ovo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

on trazi gdje je intaliran ETS, ne gdje ti hoces instalirati

 

prvo nadi gdje je instalirana igra, onda kasnije biras kud bi ti instalirao

 

i da, igre sa steama mozes instalirati i na drugu particiju, znaci ne mora biti u steam folderu

 

žišku?

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ček jel ti mene jebeš ili šta

 

nadam se da ono iza što vidim ne misliš da je folder od igre

 

odo spavat, skočio mi tlak na dvestadvajst 

 

 

 

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 0:06 (JuXo).
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

JuXo, ajmo mi popit koju za živce, a ove trollčine nek se zamaraju s nekim drugim.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala mislim da tu pomaže samo piva

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Od neki dan, nakon konvoja koji su ostali

 

neki dan neki dan
 

i danas došao oko 19h na TS i ETS2 MP i naiđem na ekipu te se priključim u turi. Na kraju nas se skupilo 7-8 , neplanirano. Što reći nego - odlična atmosfera, savršena ekipa.

danas priprema danas priprema
 
 
vožnja vožnja
 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

bok ekipa.....imam pitanje jedno zanimljivo

se vama sviđa ideja da u ets2 mozes kupovat i prikolice znaci da imas i svoje prikolice

to bi bilo ono dosta realno....zanima me vase misljenje o tome

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zico1991 kaže...

bok ekipa.....imam pitanje jedno zanimljivo

se vama sviđa ideja da u ets2 mozes kupovat i prikolice znaci da imas i svoje prikolice

to bi bilo ono dosta realno....zanima me vase misljenje o tome

 - Mogu rec da sam ja razmisljao o tome, bila bi super idea =)

BF 4 + BF 3 ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/191silvinjo/stats/894230851/pc/ )
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Osim novih prikolica stižu i neki novi tereti. Za sve koji ne namjeravaju kupiti DLC dobra vijest je da će neke nove prikolice i tereti biti besplatni i u sklopu update-a igre.

 

Također, SCS se po prvi puta oglasio po pitanju release date-a.

Kažu slijedeće:

''Questions about our planned release date are pouring at us every day. We hope to be able to announce official release date soon, we are still testing and fixing and improving, but we hope that the quality we expect of ourselves is within reach. Our goal is to put Scandinavia DLC in your hands within the next two months.''

 

S obzirom na dosadašnja iskustva, ne vjerujem da prije iduće godine uopće i bude u prodaji, ali živi bili, pa vidjeli.

 

Dok oni po tko zna koji put vrše testiranja, kod mene se skida novi Promods tako da imam što raditi idući tjedan kad dođem iz bolnice doma. Nakon duge pauze vrijeme je da se vratim za volan. :D :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

 

Dok oni po tko zna koji put vrše testiranja, kod mene se skida novi Promods tako da imam što raditi idući tjedan kad dođem iz bolnice doma. Nakon duge pauze vrijeme je da se vratim za volan. :D :D

 Obavezno i kao prioritet si uzmi da skokneš do Islanda. Odvozio sam rutu do Reykyavika, prava uživancija i odlično su napravili mapu. Imao sam onaj osjećaj kao kad sam prvi put Mađarsku mapu zaigrao. Sad si moram složiti rutu da se vraćam po drugoj strani da sve istražim.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
wasp kaže...

Evo

 Na slici u ovom postu imas "game.log.txt" datoteku, pogledaj u nju i 4. linija od gore je slicna ovoj:

00:00:00.000 : [sys] Command line: E:/Steam/steamapps/common/Euro Truck Simulator 2/ ... nebitno

Tebi treba ovo ali prepravljeno po tvom: E:/Steam/steamapps/common/Euro Truck Simulator 2/

To je programski dio ets2 i MP to trazi, to ubaci ovdje a kasnije ce te pitati gdje zelis instalirati MP i tada mozes birati gdje god hoces.

I oobavezno vici rezultat, moze i u mp ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Osim novih prikolica stižu i neki novi tereti. Za sve koji ne namjeravaju kupiti DLC dobra vijest je da će neke nove prikolice i tereti biti besplatni i u sklopu update-a igre.

 

Također, SCS se po prvi puta oglasio po pitanju release date-a.

Kažu slijedeće:

''Questions about our planned release date are pouring at us every day. We hope to be able to announce official release date soon, we are still testing and fixing and improving, but we hope that the quality we expect of ourselves is within reach. Our goal is to put Scandinavia DLC in your hands within the next two months.''

 

S obzirom na dosadašnja iskustva, ne vjerujem da prije iduće godine uopće i bude u prodaji, ali živi bili, pa vidjeli.

 

Dok oni po tko zna koji put vrše testiranja, kod mene se skida novi Promods tako da imam što raditi idući tjedan kad dođem iz bolnice doma. Nakon duge pauze vrijeme je da se vratim za volan. :D :D

 Preheben je Promods 1.9, znači ATS ništa prije 2017-e 

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam davno sklepao video, pa evo jednog s MAN-om na novoj Promods mapi !!

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2015 16:59 (Kiki287).
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napravio sam novi profil i odvozio par tura po Islandu kako bih isprobao novu Promods mapu i mogu reći da sam oduševljen.

Ceste, krajolik, detalji kao što su strelice na semaforima i slične stvari...

Definitivno mi se sviđa i nastavit ću sa svojim starim profilom na toj mapi. Ako je Island tako dobar, onda ne vjerujem ni da je ostatak mape puno lošiji. Koga briga za novi DLC dok imamo Promods ekipu. :D

 

-----EDIT-----

 

Ekipa koja igra 64 bitnu verziju, dal vam se javljao Low memory error? Igrao sam danas i nakon cca. 45 min - sat vremena mi Win izbaci taj error. Win 7 je u pitanju i 4 GB RAM-a.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2015 18:02 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

igrao sam 64bitne i dok sam imao 4 gige rama, i sad sa 8, i nikad se to nije pojavilo

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Napravio sam novi profil i odvozio par tura po Islandu kako bih isprobao novu Promods mapu i mogu reći da sam oduševljen.

Ceste, krajolik, detalji kao što su strelice na semaforima i slične stvari...

Definitivno mi se sviđa i nastavit ću sa svojim starim profilom na toj mapi. Ako je Island tako dobar, onda ne vjerujem ni da je ostatak mape puno lošiji. Koga briga za novi DLC dok imamo Promods ekipu. :D

 

-----EDIT-----

 

Ekipa koja igra 64 bitnu verziju, dal vam se javljao Low memory error? Igrao sam danas i nakon cca. 45 min - sat vremena mi Win izbaci taj error. Win 7 je u pitanju i 4 GB RAM-a.

 Ne.Od kad je izaslo da se moze u 64 bit pokrenit tako pokrecem i nikad problema.Imam problema jedino sa MP,kad idem ALT+TAB me izbaci iz igre,ali to slabo igram pa nije problem

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma ovo moje smeće od kompa stalno nešto . Stari laptop je možda konfiguracijski bio slabiji i stariji, ali ovo smeće je katastrofa. Nadam se samo da ne budem takve sreće i sa kompom koji planiram uskoro kupit, ali kak to mene ide....

 

No na stranu to, krajolik Islanda mi smiruje živce.  :D :D Lijepo je ponovno za volanom biti. :S

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moram i ja jednu ruticu odvest da vidim kako je

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...
 Ekipa koja igra 64 bitnu verziju, dal vam se javljao Low memory error? Igrao sam danas i nakon cca. 45 min - sat vremena mi Win izbaci taj error. Win 7 je u pitanju i 4 GB RAM-a.

 Sasvim uobicajena i normalna stvar (problem), ali neki ne misle tako ...
I ja nebih vise da smaram po tom pitanju ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moze pomoc? Ekstrakto sam sve datoteke u mods folder,kad idem ukljucit mod vidim samo ove dvije datoteke.Gdje sam fulao?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Moze pomoc? Ekstrakto sam sve datoteke u mods folder,kad idem ukljucit mod vidim samo ove dvije datoteke.Gdje sam fulao?

 

 

 Si skinuo def file, na 2. koraku prije preuzimanja arhiva?

sup bro?
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

EDIT: Strm me prestigao sa odgovorom. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2015 21:40 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strm kaže...
Xperiax1 kaže...

Moze pomoc? Ekstrakto sam sve datoteke u mods folder,kad idem ukljucit mod vidim samo ove dvije datoteke.Gdje sam fulao?

 

 

 Si skinuo def file, na 2. koraku prije preuzimanja arhiva?

 Da me hebes neznam.Mislis da je zbog toga?

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...
Strm kaže...
Xperiax1 kaže...

Moze pomoc? Ekstrakto sam sve datoteke u mods folder,kad idem ukljucit mod vidim samo ove dvije datoteke.Gdje sam fulao?

 

 

 Si skinuo def file, na 2. koraku prije preuzimanja arhiva?

 Da me hebes neznam.Mislis da je zbog toga?

 Nemislim nego znam

sup bro?
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znaci da redom skidam? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice