Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.144.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo Promodsa....

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

 Ja sam odavno rekao, meni je ETS2 naprama OMSI2 nula, svega sto se tice, da je malo fluidniji gameplay na OMSI2 bio bi kompletan, mada i ETS2 zna zafrkavati sa zahtjevnijim modelima kamiona i prikolica.

 

D20 i D26 zvuce razlicito, D26 je 12,8L, a D20 je 11.9L, drugaciiji nacin rada, a D28 vozim sad, tocnije, D28 su vukli od MAN jedinice kad su predstavili 291/331/361 sve do prve generacije TGA 410 i 460 koji su takoder bili D28, kasnije kad je dosao TGA 430 i 480 to su D20 i D26 motori ;)

 

ETS2 opcenito zaostaje za zvukom, ne samog motora, nego recimo onih sitnjih detaljcica koje u OMSI2 mozes skriptirati bez problema, npr. zvuk kvacila, mjenjaca, polovica i promjena grupe u brzinama, rišlag ventil itd...

 Jep, OMSI2 je zakon. Šteta što nije fluidniji, što nema bolji grafički engine i što zna biti jako nestabilan, ali s njim se stvarno daju napraviti čuda kakva god zamisliš. Nisam skriptirao zvukove, ali s drugim stvarima sam se igrao pa i napravio jedan omanji mod prošle godine za Lion's Cityje iz Mainz addona. :) Ako tko igra OMSI2, slobodno isprobajte, sve kritike su dobrodošle. :D U nekom trenu se možda nastavim baviti time, ovisno o životu i višku vremena :D

 

macgyver 53 kaže...

Slazem se OMSI je kralj simulacija toga tipa, malo cemo dublje u ali jeli isprobao itko FernBus Simulator? Cini mi se ok.

 To radi isti studio koji je napravio i Bus Simulator München, a kad sam upalio to prvi puta i vidio da ne postoji force feedback, naglo sam ostao razočara, izašao i deinstalirao. Grafika izgleda super naspram OMSI-ja, ali to im je takav propust da me uopće ni ne zanima šta drugo nudi. Nadam se da će taj Fernbus Simulator biti bolji.

 

Jbg, offtopic je, ali budući da u OMSI temama na forumu nema života, zaslužuje bar malo biti spomenut ovdje. :)

 

EDIT:

Gale92 kaže...

Malo Promodsa....

 Još me uvijek nisi poslušao i stavio Jazzyja? cccc... ;)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2016 22:38 (Mirko935).
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Malo Promodsa....

 Još me uvijek nisi poslušao i stavio Jazzyja? cccc... ;)

 

 

 Malo se igram ovako, mislim da ću danas stavit 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dolazi novi UPDATE vrlo zanimljiv

 
3 0 hvala 4
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i dvije slike od sinoc iz MP-a, Scania je trenutno na 230000km :)

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Dolazi novi UPDATE vrlo zanimljiv

 Ja se već ponadao da su uveli da možeš voziti kao samo za jednu firmu pa da imaš matching skin kamiona i prikolice, ali dobro. Polako... :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Bok,

 

kako si došao do ovoga heavy tereta.

To je neki mod ili?

Ako je mod možeš li mi dati link, to bi volio voziti :)

 

Hvala, pozz

 

EDIT: ovo je pitanje za Mirko935 vidio sam par postova prioje da vozi neke lokomotive na labudici :) na to sam mislio

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2016 19:03 (bestro350).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bestro350 kaže...

Bok,

 

kako si došao do ovoga heavy tereta.

To je neki mod ili?

Ako je mod možeš li mi dati link, to bi volio voziti :)

 

Hvala, pozz

 

EDIT: ovo je pitanje za Mirko935 vidio sam par postova prioje da vozi neke lokomotive na labudici :) na to sam mislio

 To ti je Jazzycatov Railway Cargo mod, lokomotive imaju do nekih 70 t :) stavio sam link do njegovog sajta na stranici prije.

A ovaj 10x4 mod za TGX-a nisam siguran da postoji updatean na zadnju verziju. Njega imam odavno, skinuo sam ga sa ets2.lt ili tako negdje.

Na njegovom sajtu imaš i Military Cargo, s tenkovima do 50-ak t. Ako ti se vozi teški teret :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2016 19:15 (Mirko935).
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jedan MAN TGS iz mojeg "kuta"........

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Jedan MAN TGS iz mojeg "kuta"........

 

 A ti isto mnogo putuješ po šumama i močvarama pa ti treba 20 reflektora gore?

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirko935 kaže...

 A ti isto mnogo putuješ po šumama i močvarama pa ti treba 20 reflektora gore?

 treba biti na sve spreman ;)

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jeste pratili uzivo predstavljanje Scanie? Ja jesam i sad ne mogu docekat da dođe i u ETS

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 21:03 (macgyver 53).
Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Jeste pratili uzivo predstavljanje Scanie? Ja jesam i sad ne mogu docekat da dođe i u ETS

 za koliko se recimo ista može očekivat u ETS (kada govorimo o modovima, odnosno o official dostupnosti)....... predpostavljam da je razlika (ne)velika ........

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja mislim da ce mod za vanjski izgled biti vec za par dana, a za unutrašnjost ce im trebat dosta duze. Official ce bit za par mjeseci vjerojatno.

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Ja mislim da ce mod za vanjski izgled biti vec za par dana, a za unutrašnjost ce im trebat dosta duze. Official ce bit za par mjeseci vjerojatno.

 Nece to biti bas tako jednostavno !!

A official nece jos ohoho, koliko se dugo cekalo za MP4, DAF XF E& i Volva E6...

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znam da official nece tako brzo, jos nismo dobili ni novog Renolčeka a davno su ga najavili.

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali se kome desi da nakon nadogradnje STEAMa koja je bila danas da mu ETS2 zablokira te ga izbaci STEAM iz igrice?
Naravno imam Promods i Balkan mapu..... svaka pomoć dobro došla

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Uđem nakon par dana u igru i odjednom volan apsolutno ne reagira. Ništa nisam mjenjao, radi kako je radio i prije a valja jer sam malo prije vozio F1. U postavkama piše moj volan ali kad idem onaj wizard za kontrole ponovo volan jednostavno nema efekta u igri, kao da ne postoji. Jel vam se to već dešavalo ??

12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Dali se kome desi da nakon nadogradnje STEAMa koja je bila danas da mu ETS2 zablokira te ga izbaci STEAM iz igrice?
Naravno imam Promods i Balkan mapu..... svaka pomoć dobro došla

 

... dogodilo se i meni, riješenje sam našao:

na 1:17minuti

nakon brusanja te mape morao sam opet namjestit grafičke postavke u igri i opet čekat da downloada steam modove za igru

095/8033306
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 2:10 (walter79).
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

-

095/8033306
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 2:06 (walter79).
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
walter79 kaže...

 

... dogodilo se i meni, riješenje sam našao:

na 1:17minuti

nakon brusanja te mape morao sam opet namjestit grafičke postavke u igri i opet čekat da downloada steam modove za igru

 meni je bilo do "Balkan mape", stoga sam istu obrisao te sada radi sve uredu 

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

 možemo očekivat update kroz STEAM ili moramo ručno navest update....... 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Updateao sam, ali mi se igra crash-a kada odaberem profil i krenem pokrenuti. Kaze da nemoze ucitati fajlove jer su u read only modu, a kad odem u direktorij igre i zgasim read only i pokrenem opet igru i odaberem save opet ce crasha i opet se fajlovi promjene u read only..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zanima me koliko se u pravilu čeka update Promodsa te svih ostalih modova recimo ovog Mana o kojem svi tako pričamo, jer mi se danas ETS 2 updateao na 1.25 verziju te mi je igrica otisla pa sam je vratio na 1.24, čisto zanimanja pitam ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Rucka-kugla na volanu za parking/gradsko marvenisanje ... 


http://blog.scssoft.com/2016/08/steering-knobs_26.html

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Opet dodaju nepotrebne stvari kao sto je i namjestanje volana umijesto da se bave bitnijim stvarima, ali dobro bar je besplatno

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 17:05 (macgyver 53).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

... mah

 

095/8033306
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

1) SCANIA vs. MAN

2) Sigurnost u prometu je prvom mjestu

1) 1)
2) 2)
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad upalis sve te lampe napravis globalno zatpoljenje

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
5 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice