Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 953.970
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
hrčak kaže...

Mi more neko poslati svoj save game jer sam stavljal nove windowse i sve mi se zbrisalo 

Sto ce ti save? Startaj novu igru, i editiraj si iznos novca i opet kupi sve sto si i prije imao i gotovo.{#}

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

e BULIGO sa ovim update sto sam stavio zadnji ni jedan mod mi neradi,sta trebam napravit,tamo ih stavim al u trgovini ih nema,a prije je radilo

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

{#}za skretanje s teme ali momci vidio sam da neki od vas imaju one generatore ili bar ja tako mislim za cd key ja zarko zelim da igram multiplayer pa ako neko ima prosim {#} da mi posalje cd key u pm molim vas znam da sam skrenuo s teme ali ja mislim da svi vi igrate multiplayer molim vas amo imate te spare cd keyeve da mi ih date jer ja sam vrlo dobar igrac i ako zelite ja cu igrati s vama molim vas {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
adriatic48 kaže...

{#}za skretanje s teme ali momci vidio sam da neki od vas imaju one generatore ili bar ja tako mislim za cd key ja zarko zelim da igram multiplayer pa ako neko ima prosim {#} da mi posalje cd key u pm molim vas znam da sam skrenuo s teme ali ja mislim da svi vi igrate multiplayer molim vas amo imate te spare cd keyeve da mi ih date jer ja sam vrlo dobar igrac i ako zelite ja cu igrati s vama molim vas {#}

 

pa nemoze ti niko poslat,moras kupit igru ko mi pa dobijes orginal uz nju,imas sad jeftinije za kupit

11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Malo se radi {#}

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Puno se radi {#}

zzzZZzzzZZzzzZz...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Dada, punom parom!!{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 0:31 (BULIGO).
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

Dada, punom parom!!{#}

 

 

 

buligo moze pomoc ovo na tvojoj prvoj slici taki imam i ja ali kad stavim onaj dio za prskanje i sacuvam igru  i krenem ispocetka sutradan

onda mi cijeli stroj pocne skakati po mapi tj nemogu ga nikako smiriti dok taj dio neprodam i kupim drugi onda opet sve radi 

ali nedam mi se tako svaki dan ici do marketa :)

 

dali imas neki drugi taki prikljucak a da me nezahebava   :)    http://prntscr.com/3colxr

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
balvanar kaže...
BULIGO kaže...

Dada, punom parom!!{#}

 

 

 

buligo moze pomoc ovo na tvojoj prvoj slici taki imam i ja ali kad stavim onaj dio za prskanje i sacuvam igru  i krenem ispocetka sutradan

onda mi cijeli stroj pocne skakati po mapi tj nemogu ga nikako smiriti dok taj dio neprodam i kupim drugi onda opet sve radi 

ali nedam mi se tako svaki dan ici do marketa :)

 

dali imas neki drugi taki prikljucak a da me nezahebava   :)    http://prntscr.com/3colxr

Pogledaj malo po modhosteru, tamo sam skinuo svoj mod. Mozda ti imas neki koji radi sa Realism modom, pa ne radi dobro na normalnim mapama?

11 godina
offline
Farming Simulator 2013

igrao sam davno 2011 verziju i sad sam poceo 2013...znam sve ali me samo zanima npr prije nego posijem dali moram nesto napraviti da urod bude bolji i da brze rodi...npr kupim zemljiste i mogu odma saditi...pustim da naraste i onda sa kombajnom pokupim. mogu i spricati naravno. ali dali ima potrebe za icim od toga kad i ovako i onako naraste?

nakon toga samo prodjem da poravnam teren i opet posadim... 

 

 

i modove sam ubacio u rar formatu na odgovarajuce mjesto ali nerade svi samo neki, postoji neki odredjeni razlog jer sam uzeo malo bolje modove koji su kvalitetni, nisu bili exe file? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 19:46 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Kad pospricas bude veci urod,ja tako stalno radim..Modove moras otpakirat i stavit u mapu mods...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ako su modovi u .rar formatu, onda je vjerojatno vise njih zapakirano skupa. Tada ih negdje raspakiraj i kopiraj u /mod folder one koje trebas.Ili sve koji su unutra, ovisi sto trebas. Nekad bude npr. kombajn zapakiranu .rar datoteci skupa sa nekoliko headera, od kojih ti mozda treba samo jedan ili dva, nema potrebe bas sve trpati u /mod folder. Normalno je da u /mod folderu modovi budu u .zip formatu.

Da li rade ili ne, ovisi o puno faktora, o konfiguraciji na kojoj igras, o verziji igre koju igras (koji patch/upgrade imas instaliran) itd. Nekad nesvjesno 'pokupis' neki cool mod a ne znas da je za FS11 a ne FS13, jer nije bas najvidljivije napisano za koju verziju igre je mod.

Sto se tice gnojenja, ono povecava urod. Gnojenje se radi samo JEDNOM, ili spricanjem sa umjetnim gnojivom, u tekucem ili zrnastom obliku, spricanjem kravljeg tekuceg ILI krutog gnojiva po polju itd. Samo jednom, i to prije nego urod dobije status 'zeleno', tj. dok jos ima status 'plavo', ili tijekom samog sijanja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 22:34 (BULIGO).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

skinuo sam titanium verziju i igram na mapi kanzas...mod koji sam stavio je traktor fendt vario 939 i nema nikakvih dodataka uz njega...i pise da je za verziju 13, npr mod limitator i radni sati rade i neka prikolica. jos cu malo istraziti

 

samo problemi sa igrom...sad kad ima traktora da ga kupim kaze da nema mjesta u trgovini da ga stave a prazno parkiraliste samo za 2 moda, neke mogu..

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 23:06 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Provjeri u log fileu da li se pojavljuju kakvi errori. Ako da, u istom redu bi trebalo pisati koji mod pravi greske.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Dali FS ima opciju auto save? Nisam nigdje nasao pa moram svaki par min sejvat zbog problema sa kompom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xperiax1 kaže...

Dali FS ima opciju auto save? Nisam nigdje nasao pa moram svaki par min sejvat zbog problema sa kompom..

Nema, ali imaš mod za skinut, i možeš ga u XML nemjestit za kolko vremena da napravi "sejv".

Samo što ti se namješta u sekundama ili stotinkama pa prouči. I pravi ti backup "sejvove" samo neznam koliko često snima na backup save (nije mi trebalo).

Mislim da je po defoultu 5 min, a ja sam stvio na 10, jer ako kupim nešto i to neradi kak spada, da mi nesnimi bezveze pa ostanem bez "para"

zzzZZzzzZZzzzZz...
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Postovani igraci farming simulator 2013 molio bih vas da mi ako neko zna kazete  zasto kod krava nemam stajskog djubriva vec samo ono u onom okruglom silosu za izmet ili kako se vec zove_?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2013

koliko krava imaš? od kad ih imaš?

treba proći neko vrijeme da počnu proizvodit gnojivo...i to ide prilično sporo..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
SALECAR kaže...

Postovani igraci farming simulator 2013 molio bih vas da mi ako neko zna kazete  zasto kod krava nemam stajskog djubriva vec samo ono u onom okruglom silosu za izmet ili kako se vec zove_?

Osim hrane, kravama moras dati u staju i slamu. Onda ce proizvoditi 10% vise mlijeka i davati ce ti 'kruto' stajsko gnojivo koje ce se pojaviti u cetvrtastom betonskom bunkeru pored onog gdje pravis silazu.

Slamu proizvodis s kombajnom kada zanjes zito ili jecam (wheat/barley). Slamu s polja skupljas na 2 nacina: masinom koja od slame pravi bale ili prikolicom koja 'cesljevima' skuplja slamu u rasutom obliku (wagon).

Kravama dajes slamu isto na 2 nacima: sa 'wagonom' u rasutom stanju samo iskipas u korito gdje inace sipas hranu. Ako si pravio bale, prije ih moras ubaciti (sa viljuskarom agrofarm/agrovector) u sjeckalicu slame koja potom isjeckane bale slame 'upuhuje' unutra u staju. Sjeckalica se mora prikaciti za bilo koji traktor da bi radila, jer nema svoj pogon.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.4.2014 16:28 (BULIGO).
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Zna li neko kako to da imam 10 krava a nemam stajsko djubrivo???da li jevu igrici greska ili neka druga fora je u pitanju???

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
SALECAR kaže...

Zna li neko kako to da imam 10 krava a nemam stajsko djubrivo???da li jevu igrici greska ili neka druga fora je u pitanju???

pogledaj post iznad svoga od kolege buliga

 

 

 

buligo ili netko tko jos zna koja je shema sa ovcama? hranjenje itd :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Prijatelju a koja masina radi kao seckalica za slamu?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Da li mozda znas kako se kravama daje slama ali ona u balama,mislim kojom masinom seckam slamu i ako mozda znas da li postoji jos neko seme osim  kukuruza,zita,i ona dva ne znam koja su...?

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

slika 1 to ti je taj prikljucak za bale

slika 2 urodio kukuruz ali mala je para za njega...

slika 3 sve sam mu dao sto je trebalo i ponosan sam na parcelu  :)

slika 4 ponoc a moras raditi :)

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

@Balvanar: sa ovcama je sve prelako: samo im sipas travu u korito i to je to. Vuna se sama skuplja na onoj paleti. Kad je paleta puna (100%) s viljuskarom (ili auticem od golf kluba hehe) je maknes sa betonske ploce da bi se mogla pojaviti nova paleta, prazna. itd.

Moj idealni broj ovaca: 1501. Tako svakog 'tika' dobijam 25% vune na paletu. 4 'tika' i paleta je puna.Svakih sat i dvadeset minuta cini mi se. Ako imas neki 'nestandardni'broj onda ti ili dio palete ostane nepopunjen pa moras cekati jos 20 minuta ili pak bude previse vune, paleta se napuni a ostatak ispari. Najbolje je da je 100% dijeljivo sa kolicinom vune koju dobijas po ticku, npr. 10%, 20% 25% itd.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.4.2014 20:02 (BULIGO).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
SALECAR kaže...

Da li mozda znas kako se kravama daje slama ali ona u balama,mislim kojom masinom seckam slamu i ako mozda znas da li postoji jos neko seme osim  kukuruza,zita,i ona dva ne znam koja su...?

Kukuruz, zito, jecam,uljana repica, krumpir i secerna repa.I trava. Za sve drugo, trebas instalirati modove. Lako je staviti modove, problem je sloziti strojeve za sijanje, kombajniranje, prijevoz i prodaju tih 'nestandardnih' usjeva.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Prijatelju onaj paradajz i kupus me zanima...osim sto sipam vodu i stajnjak koji nemam da li je potrebno jos nesto raditi ili mozda treba da se ubere i proda,stvarno mi nije jasno ja to kupio i sad zalivam ono raste a sta treba dalje pojma nemam...a onu prikolicu sam napunio sa slamom i sad nemam gde isipati...tamo gde treba hrana nece da isipa ...ako moze mala pomoc...novokomponuvani igrač

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ako si vec napravio bale slame, uzmi viljuskar sa 'vilama' za slamu, nabodi balu i istovari je u sjeckalicu.Sjeckalicu prikljuci na traktor, i pritisni tipku za istovar. Obicno se sjecka balu po balu, ali na slici sam natovario 7 bala jer sam to radio mnogo puta, pa da ne silazim s traktora bas svaki puta, ovako je brze. Onda sjeckalica samelje balu u finu mljevenu slamu i upuhuje u staju. Sjeckalica mora biti parkirana tik uz korito za hranjenje kao na slici.Sori na slaboj slici, bila je noc kad sam to radio.

Pozz.

P.S. Ako si pokupio slamu sa prikolicom (nisi balirao) onda postavi zadlnji kraj prikolice tik uz korito i sikipaj slamu unutra, bez sljeckalice.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Nije mi jasno i ono u plastenicima onaj paradajz i kupus sta se sa time radi znam da treba zalivati ali sta dalje?Da li mozda treba prodavati,ubrati ali kako?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Nije mi jasno i ono u plastenicima onaj paradajz i kupus sta se sa time radi znam da treba zalivati ali sta dalje?Da li mozda treba prodavati,ubrati ali kako?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice