FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.927.333
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
offline
FIFA 12

mislin da moras sve opet, ja san sve mora ponovo...

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

mene je cloud spasio

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 12

sad sam napravio system restore al opet je isto...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

sad sam napravio system restore al opet je isto...

 

Onda ispočetka :P

 

Btw backup spašava stvar. Ja svaki sejv imam backupiran

 

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
14 godina
offline
Re: FIFA 12

a radilo je sve odlicno,nisam ocekivao da ce mi personal settings tako otici u nepovrat...

a sad ne mogu ni uci u Fifu -.-' crasha mi stalno

13 godina
offline
FIFA 12

Evo mojih englezica :)  (napokon momcad koju mogu financirat haha)

 

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#e9lPT83SbdGxG

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 12

Quick tip: Eto'o buy now 14000. Još 50 min.

EDIT: otišao nakon 30 sec. 

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 22:02 (sinister_axe).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
sinister_axe kaže...

Quick tip: Eto'o buy now 14000. Još 50 min.

EDIT: otišao nakon 30 sec. 

Zanimljivo... prije cca 2 mjeseca sam ga platio oko 70000. Ne vrijedi ni tih 14, smeće od igrača.

14 godina
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
sinister_axe kaže...

Quick tip: Eto'o buy now 14000. Još 50 min.

EDIT: otišao nakon 30 sec. 

Zanimljivo... prije cca 2 mjeseca sam ga platio oko 70000. Ne vrijedi ni tih 14, smeće od igrača.

Ma ne bi ja s njim ni igrao, nego bi ga odmah prodao za cca 23k. Time se ja više bavim u zadnje vrijeme. {#}

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
13 godina
offline
Re: FIFA 12
sinister_axe kaže...
Hexfire kaže...
sinister_axe kaže...

Quick tip: Eto'o buy now 14000. Još 50 min.

EDIT: otišao nakon 30 sec. 

Zanimljivo... prije cca 2 mjeseca sam ga platio oko 70000. Ne vrijedi ni tih 14, smeće od igrača.

Ma ne bi ja s njim ni igrao, nego bi ga odmah prodao za cca 23k. Time se ja više bavim u zadnje vrijeme. {#}

To da, špekuliranje na AH se isplati samo što oduzima dosta vremena. Da nema web FUT-a i da nemam laptop, ništa me ne bi natjeralo da pokrećem igru samo zbog provjere dobrih ponuda na AH.

 

Samo što je i tu problem da su cijene igrača jako nestabilne i nikad nisi siguran da je nešto 100% isplativo. Lamparda sam kupio za 90000, nakon mjesec dana je nekim čudom pao na 40000. Gerrarda sam htio od izlaska igre, ali je bio 200000. Napokon ga nabavim prije 2 mjeseca za 100000, a mjesec kasnije ih je na tržištu 30-ak s cijenom oko 30000. Nešto je tu jako krivo ako u tako kratkom vremenu izgubiš 120000 na vrijednosti igrača.

 

Evo, baš sam sad išao provjeriti cijene i ima Gerrarda za 9000 buyout. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
sinister_axe kaže...
Hexfire kaže...
sinister_axe kaže...

Quick tip: Eto'o buy now 14000. Još 50 min.

EDIT: otišao nakon 30 sec. 

Zanimljivo... prije cca 2 mjeseca sam ga platio oko 70000. Ne vrijedi ni tih 14, smeće od igrača.

Ma ne bi ja s njim ni igrao, nego bi ga odmah prodao za cca 23k. Time se ja više bavim u zadnje vrijeme. {#}

To da, špekuliranje na AH se isplati samo što oduzima dosta vremena. Da nema web FUT-a i da nemam laptop, ništa me ne bi natjeralo da pokrećem igru samo zbog provjere dobrih ponuda na AH.

 

Samo što je i tu problem da su cijene igrača jako nestabilne i nikad nisi siguran da je nešto 100% isplativo. Lamparda sam kupio za 90000, nakon mjesec dana je nekim čudom pao na 40000. Gerrarda sam htio od izlaska igre, ali je bio 200000. Napokon ga nabavim prije 2 mjeseca za 100000, a mjesec kasnije ih je na tržištu 30-ak s cijenom oko 30000. Nešto je tu jako krivo ako u tako kratkom vremenu izgubiš 120000 na vrijednosti igrača.

 

Evo, baš sam sad išao provjeriti cijene i ima Gerrarda za 9000 buyout. {#}

otkud tebi tolka lova ???nebi da kupujes pakice sa fifa money pa onda preprodajes tolko zaradio {#}

14 godina
offline
FIFA 12

Ja sam ga jedva prodao za 7.900. Da se ubijem, 2 tjedna 0-24 Gerrard za 7.900 i nitko neće kupit.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 0:00 (sinister_axe).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...

otkud tebi tolka lova ???nebi da kupujes pakice sa fifa money pa onda preprodajes tolko zaradio {#}

Ma to sad izgleda puno ali nije baš. Skupit 100000 nije preveliki problem uz pametnu kupnju i prodaju na AH. U samim počecima kad mi se dalo visit često na AH, pare su išle ko na traci. Prodavao sam all 10 attribute kartice za 1000-1400, a kupovao  za manje od 500. Managere s contract bonusom prodavao od 2000-3000, a kupovao za oko 1000. Ne izgleda puno, ali bez beda zaradiš preko 10000 dnevno bez da odigraš i jednu tekmu. Nakon mjesec dana si praktički 300000 u plusu. A i čim više para imaš, možeš kupiti više stvari koje opet prodaš za više.

 

Bez obzira na to, bio sam jako daleko od najskupljih igrača. Nikad nisam dao više od 110000 za jednog igrača. 

 

Treba vremena, ali nađe se hrpa super ponuda ako znaš što tražiti.

 

Trenutno imam nekih 10000 jer mi je dosadilo sve to, ali da sam nastavio danas bih imao poprilično jaku momčad. Ali onda ne bih toliko uživao kao sad. Nema bolje nego kad ti je protivnik lik sa 11 plavih igrača (btw. te IF i plave kartice su najveća glupost ikad i tko god na temelju toga bira igrača je budala), tip top momčad i razbiješ ga sa srebrnim timom, a da ne zapuca po golu. Probajte ako niste dosad {#}.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 11:07 (Hexfire).
14 godina
offline
FIFA 12

ja se javio ovima u EA u vezi ovog crashanja i evo moram izbrisati Origin cache i ponovno igru skinuti,sto ce znaciti i da FUT ekipu gubim,i VP igraca,svaka cast na igrici i svemu,al PES nikad nije imao takvih problema,svi saveovi su radili,nikad nije crashao(osim ako skines neki patch koji nije radio KONAMI),a ovamo igrivost i sve odlicno,al ovakve gluposti dizu zivce..

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

ja se javio ovima u EA u vezi ovog crashanja i evo moram izbrisati Origin cache i ponovno igru skinuti,sto ce znaciti i da FUT ekipu gubim,i VP igraca,svaka cast na igrici i svemu,al PES nikad nije imao takvih problema,svi saveovi su radili,nikad nije crashao(osim ako skines neki patch koji nije radio KONAMI),a ovamo igrivost i sve odlicno,al ovakve gluposti dizu zivce..

 

FUT ne gubiš, on je spremljen na njihovom serveru. Ostale save-ove backupiraj pa ih nećeš izgubiti {#}

14 godina
offline
Re: FIFA 12

aj dobro onda za FUT,a nisam ocekivao da tako save moze s*ebat -.-' PES sam igrao od PES 2 i nikad se takvo nesto nije dogodilo,a ovamo mi iz cista mira pise: personal settings damaged

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

aj dobro onda za FUT,a nisam ocekivao da tako save moze s*ebat -.-' PES sam igrao od PES 2 i nikad se takvo nesto nije dogodilo,a ovamo mi iz cista mira pise: personal settings damaged

Onda smo očito igrao nešto drugo jer se meni to i na PES-u događalo. Bla bla bla nešto, Master League file is corrupted, please odj. Imao sam takvih situacija skoro sa svakim PES-om.

14 godina
offline
Re: FIFA 12

mozda ako si skidao patcheve s interneta pa se nesto pobrka ;)

Ja nikad takvih problema,a bio sam i moderator na CroPesu u vezi patcheva i nikad takvih problema,jedino ako eto kazem skinem neki patch skoji nije kako treba sređen pa master ligu zezne...

 

Samo sto je sad Fifa u svemu puno bolja,zato mi je i krivo sto ne mogu do kraja uzivati,jos sad kad sam napokon razvio onog VP igraca do kraja to mi se dogodi -.-'

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 13:42 (Pezer).
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

mozda ako si skidao patcheve s interneta pa se nesto pobrka ;)

Ja nikad takvih problema,a bio sam i moderator na CroPesu u vezi patcheva i nikad takvih problema,jedino ako eto kazem skinem neki patch skoji nije kako treba sređen pa master ligu zezne...

 

Samo sto je sad Fifa u svemu puno bolja,zato mi je i krivo sto ne mogu do kraja uzivati,jos sad kad sam napokon razvio onog VP igraca do kraja to mi se dogodi -.-'

Ako te tješi, ionako si bio jako loš kao VP. {#}

14 godina
offline
Re: FIFA 12

nisi ti igrao odavno sa mnom :P

 

kad smo igrali igrac mi je bio rating 72-73 a sad sam ga doveo do 87 i jos sam poboljsao igru :D

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

znam da je vec puno proslo al jel mi netko moze dati link za ono za josystick patch..meni netreba jer igram na xboxu, ali treba frendu koji oce na kompu

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

MOŽE LINK ZA EURO 2012 Patc....................h

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 12
IvanKovacic kaže...

MOŽE LINK ZA EURO 2012 Patc....................h

http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/DisplayProductDetailsPage/ThemeID.850300/productID.250079200

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antimadridista kaže...
IvanKovacic kaže...

MOŽE LINK ZA EURO 2012 Patc....................h

http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/DisplayProductDetailsPage/ThemeID.850300/productID.250079200

i kak da ja to skin................em

14 godina
offline
Re: FIFA 12
IvanKovacic kaže...

i kak da ja to skin................em

prvo skineš 20 eura sa kartice i onda skineš sa Origina.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antimadridista kaže...
IvanKovacic kaže...

i kak da ja to skin................em

prvo skineš 20 eura sa kartice i onda skineš sa Origina.

ma da nebi 

more se besplatono

14 godina
offline
Re: FIFA 12
IvanKovacic kaže...

ma da nebi 

more se besplatono

pa onda skini kad se može, što da ti kažem.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antimadridista kaže...
IvanKovacic kaže...

ma da nebi 

more se besplatono

pa onda skini kad se može, što da ti kažem.

Mi ne podržavamo piratizacije jel tak ? {#}

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Kako je moguće da igra šteka na XFXovoj 6570, i5 2320 i osam giga DDR3 RAMa?

Ne šteka onako u igri, tamo ide čak štoviše fluidno, ali recimo u meniju kada biram što želim, ili areni isto tako. Kada izvodim korner to je nenormalno teško za naciljat koliko šteka. 

Probao sam uključit i isključit onaj ati micro stuttering fix ali ne pomaže. Imate vi ideja?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Wicked_Sick87 kaže...

Kako je moguće da igra šteka na XFXovoj 6570, i5 2320 i osam giga DDR3 RAMa?

Ne šteka onako u igri, tamo ide čak štoviše fluidno, ali recimo u meniju kada biram što želim, ili areni isto tako. Kada izvodim korner to je nenormalno teško za naciljat koliko šteka. 

Probao sam uključit i isključit onaj ati micro stuttering fix ali ne pomaže. Imate vi ideja?

 

Kakvo točno štekanje?

 

Microsttutering? Probaj VSync isključit.

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice