FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

poruka: 161
|
čitano: 10.657
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

za grupu A si krivo upisao bodove i golove ;)

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

2. tekma Arsenal-Barcelona 0:3

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Barcelona Valencia 3:0

Valencia Barcelona 2:1

 

Ova prva se nije mogla igrat od laga, il je to samo meni stekalo za poludit, al ok ajde..

 

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

molim brute57 i mrmensur da budu sutra na originu jer preko tjedna nisam toliko slobodan

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!
KiCo77 kaže...

Barcelona Valencia 3:0

Valencia Barcelona 2:1

 

Ova prva se nije mogla igrat od laga, il je to samo meni stekalo za poludit, al ok ajde..

 

 

pa onda bi se i druga tako igrala sa lagom,ajde ja priznajem poraz,priznaj i ti..

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2014 20:51 (nidjoPro).
12 godina
offline
Re: FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!
nidjoPro kaže...
KiCo77 kaže...

Barcelona Valencia 3:0

Valencia Barcelona 2:1

 

Ova prva se nije mogla igrat od laga, il je to samo meni stekalo za poludit, al ok ajde..

 

 

pa onda bi se i druga tako igrala sa lagom,ajde ja priznajem poraz,priznaj i ti..

Meni je druga bila normalna.. ma mislim da je do mog PCa a ne do laga, jer kad jednom laga onda laga i drugom, a ovo je samo meni stekalo.. nmvz

 

Valencia - Arsenal 2-2

Arsenal - Valencia 0-3

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Bilbao - Liverpool 1:1

Liverpool - Bilbao 2:1
U drugoj utakmici, 17 udaraca na gol, 2 pogotka, Aduriz glavom jedan udarac, jedan gol 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Dobro decki svi rezultati ce biti sutra upisani jer sad nisam u mogucnosti

 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

jako dobro moram rec..samo bi pitao kako to da nema  AC Milan?ima jos koja web stranica da se tako igra puno hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

AJAX-VALENCIA 2-1

VALENCIA-AJAX 1-2

 

A što reći nakon ove dvije utakmice,dva kluba s bogatom tradicijom igranja u evropskim natjecanjima su pružila ljubiteljima najvažnije sporedne stvari na svijetu dvije prekrasne utakmice prepune kratkih paseva, proigravanja u prostor,majstorskih poteza jednih i drugih u jednoj fer i korektnoj atmosferi koja je pratila ove klubove kako na Amsterdam Areni tako i na Estadio Mestalli .

Kvaliteta igračkog kadra nije toliko bila presudna koliko iskustvo starog lisca na kormilu "kopljanika" iz Amsterdama,koji je obe utakmice stajao uz aut liniju i bodrio svoje igrače te sa odličnim taktičkim pripremama u obe utakmice vodio svoje dečke do pobjede."Večeras je naša fešta večeras se vino pije" pjevaju navijači Ajaxa večeras na ulicama Amsterdama...{#}

Ega...
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Zenit 3 - 1 CSK Moskva

 

CSK Moskva 1 - 3  Zenit

El CapitanO
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2014 12:34 (Anchor Man).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Liverpool - Marseille 2:0

Marseille - Liverpool 2:2

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Athletico Bilbao 0:1 FC Olympiakos
FC Olympiakos 3:0 Athletico Bilbao

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

AJAX-ARSENAL 4:2 ....prva utakmica ... druga u toku dana ako sve bude po planu ...

 

Za prvu utakmicu ova dva rivala vladao je veliki interes te je Amsterdam Arena bila popunjena do posljednjeg mjesta.S obzirom na važnost ovog matcha za sve klubove u grupi, treneri Valencie i Barcelone su primjećeni u svečanoj loži Amsterdam Arene.Poslastica za gledatelje sa čak 6 golova nikog nije ostavila ravnodušnim,te su igrači obe momčadi po isteku 90 minute ispračeni gromoglasnim pljeskom !

U isčekivanju uzvrata i raspleta ove skupine veliki pozdrav !

Ega...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Turnir se zahuktava,ali bilo bi lijepo vidjeti promjene na tablice,čini mi se da nisu već par dana up to date :-) . Admine sine radi nešto...

Ega...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!
GabrielEga kaže...

Turnir se zahuktava,ali bilo bi lijepo vidjeti promjene na tablice,čini mi se da nisu već par dana up to date :-) . Admine sine radi nešto...

 

Napisao je par postova iznad da nije mogao i da ce danas upisati...Pa ti sine procitaj tu i tamo nesto ;)

13 godina
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Bayern M 4:0 Real Madrid
Real Madrid -:- Bayern M

Benfica 2:2 Real Madrid
Real Madrid 1:1 Benfica 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

"Maloj" Benfici veliki Real se provukao u dvije utakmice. Odlučila je individualna kvaliteta Cristiana Ronalda i Modrića popularnog El Pajaro. Obje utakmice neriješeno. Benfica - Real Madrid 2-2, RM - Benfica 1-1.

U prvoj utakmici Benfica povela u 57' pogotkom Rodriga, da bi Real preokrenuo u 1-2 nakon retardiranih reakcija obrambenih igrača domaćina, što gosti jako dobro koriste u 64' Pepe i 69' CRonaldo. I ponovno u 86' Rodrigo donosi veselje navijačima Benfice postigavši izjednačujući pogodak.

Na Santiago Bernabeu počelo je vrlo lijepo za Benficu. Fejsa postiže pogodak nakon lijepe akcije u 28' za vodstvo Benfice. Na poluvrijeme se odlazi istim rezultatom, no vrijedi spomenuti da Real je imao samo jedan udarac i to izvan okvira, a Benfica 6 udaraca od kojih 5 u okvir. Tu se broji vratnica Markovića sa 40m. Diego Lopez je ostao ukopan. Za konačan rezultat zabio je El Pajaro Modrić u 71' nakon kradinalne greške obrambenog igrača Benfice koji je samo trebao ispucati loptu što dalje od gola, a ne driblati i izvoditi trikove. {#} 

Poluvrijeme u Madridu Poluvrijeme u Madridu
Kraj u Madridu Kraj u Madridu
 
1 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Decki danas ce sve biti napisano{#}

 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!
DwimmReape kaže...
vidi stvarno ...piše jučer...{#} tek sad vidim...    kizzoooo sry! 
GabrielEga kaže...

Turnir se zahuktava,ali bilo bi lijepo vidjeti promjene na tablice,čini mi se da nisu već par dana up to date :-) . Admine sine radi nešto...

 

Napisao je par postova iznad da nije mogao i da ce danas upisati...Pa ti sine procitaj tu i tamo nesto ;)

 

Ega...
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

BASEL - NAPOLI 2:0

NAPOLI - BASEL 1 :

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Ajax-Barcelona 1-3

Barcelona-Ajax 0:0

 

Na Amsterdam Areni Barcelona dominirala,2 puta je pogodio fantastičan Lionel Messi,a 1 put Neymar,u drugoj tekmi Barcelona izašla u oslabljenom sastavu,pošto su sigurni za prolazak dalje.

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

ARSENAL-AJAX 1-3

I uzvratna utakmica je otisla na stranu kopljanika u kojoj je prvo poluvrijeme bilo neizvjesno dok je u drugom poluvremenu kad su na teren uletjeli navijači zbog čega je na par minuta i prekinuta utakmica prednost polako otisla na stranu gostiju iz Amsterdama i s tim je zavrsena priča u ovoj grupi.Naime Barcelona i Ajax imaju jednak broj bodova ...13 sa po četiri pobjede i jednim remijem ali Barcelona zbog pobjede u međusobnom susretu ipak osigurava prvo mjesto.S nestrpljenjem obe ekipe čekaju svoje protivnike u daljnjoj fazi natjecanja.{#}

Ega...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Evo sad sam dodao na origin dva korisnika koja nisam imao,pa cekam da dodu online da odigramo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Bay. Leverkusen 0 - 1 FC Bayern

 

FC Bayern 2 - 0 Bay. Leverkusen

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Bayer04 0:3 Real Madrid
Real Madrid 3:0 Bayer04 

 

Real Madrid 2:2 Bayern Munchen

 

Real je s ovim rezultatom vjerojatno prošao skupinu, ali i pokazao dosta loše igre, S Bayerom nije bilo problem, dok se Real 2 puta vracao protiv Bayern-a. 

1 1
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2014 23:02 (CroatianRacer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Krivo su zapisani rezultati u grupi C, i neki rezultati fale

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Chelsea 5:2 Galatasary

Galatasaray 1:1 Chelsea

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

koji rezultati fale??

13 godina
offline
Re: FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!
kizooooo kaže...

koji rezultati fale??

naša grupa nije sređena 
1. bayern m 16
2. real m 9
3. benfica 2
4. Bayer04 0

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice