FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

poruka: 161
|
čitano: 10.650
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!
CroatianRacer kaže...

LukaRm me ne prihvaca na originu

 

Da se nadovezem na tvoj post gore,tako je i meni bilo niti su ljudi odgovarali pa je ovaj pisao X samo,pa vecu glupost nisam vidio

13 godina
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

pa pošto ovo više nije skupina, ukoliko se ne javi do zadanog roka, hocu 3:0 u oba dvije utakmice, ostalo me ne zanima, jer ako ja mogu bit svaki dan gledat tu bug i cekat njega na originu, onda mogu i dobit 2 utakmice s 3:0 jer se gospodin ne pojavljuje iz x,y razloga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

kizoooooo kad si online pa da odigramo utakmicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!
CroatianRacer kaže...

pa pošto ovo više nije skupina, ukoliko se ne javi do zadanog roka, hocu 3:0 u oba dvije utakmice, ostalo me ne zanima, jer ako ja mogu bit svaki dan gledat tu bug i cekat njega na originu, onda mogu i dobit 2 utakmice s 3:0 jer se gospodin ne pojavljuje iz x,y razloga.

Naravno.Ali trebalo se tako i u skupinama napraviti.Nisam ja kriv sto pojedinci ignoriraju poruke i ne odgovaraju i ne prihvacaju na originu.Tako da mislim da je trebao njih zakinut za bodove a ne mene.Na kraju taj isti koji se ne javlja dobije bodova kao i ja,a nije se javljao niti ista.

A sto je najbolje po bodovnom stanju sam trebao takoder proc ali nije ni gledao haha

10 godina
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

PSG 1-4 shahtar

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 11:31 (The_K).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Do kad je rok za ovo odigrat?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Tottenham - Borussia Dortmund  0 : 3

Borussia Dortmund - Tottenham  2 : 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Di je zapelo ljudi... dajte odigrajte to...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

šta je s ovim turnirom? ja sam ceko tjedan dana frajera sa altetico madridom, i vise necu i da se pojavi nezelim s njim odigrat, hocu 3 boda i prolazak dalje, ako ovdje ima ikakve organizacije i poštenja onda ce svakome tko je aktivan biti tako, da nekoga nema po tjedan dana online i cijeli turnir zbog njega stane, mogli smo ovo vec zavrsit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

ma nista od ovog turnira tako mi je rekao organizator kada sam ga pitao kada hoce odigrati drugu utakmicu protiv mene

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 ♦ Cup ♦ PRIJAVE OTVORENE!!!

Pa nista od turnira, kad organizatora boli ona stvar za vlastiti turnir...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice