FIFA 14

poruka: 12.463
|
čitano: 1.465.376
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14

Imam xbox360, i xbox360 gamepad za windowse...i mogu rec..to je najbolje danih 300kn( ovdje u puli) u zadnje vrijeme...doslovno gamepad je stvoren za fifu, i opcenito za 99.9% igra...ustekam, instaliram driver od xbox gamepada uletim u igru sve je vec mapirano i namjesteno kako spada...netreba rucno mapirat kontrole, netreba koristit kojekakve emulatore i sta sve ne. S toga kazem da je xbox360 gamepad MUST have za PC igre..naravno ne sve, jer sta ces igrat FPS sa njim??Al za recimo trkace igre, nogomet i tako te stvari je kao saliven/stvoren i nebi ga mjenjao za nista...najboljih 300 kn danih u zadnjih par godina :D

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
15 godina
offline
Re: Fifa 14
Smucek kaže...

Dajte ba ljudi, zamjeniti druzenje s rajom, rostiljanje, ispijanje pića ljeti u basti, odvajanje od usta, da bi se skupilo za gamepad???!! Prokleto nema smisla, za gamepad ce kad tad doci pare, igara ce biti uvijek, izaci ce FIFA i naredne godine, i one poslije, i poslije nje... a druzenja je nemoguce vratiti :)

 

OT: Ova FIFA cini mi se nece donijeti apsolutno nista revolucionarno, no, sto se mene tice dovoljno je da ispoliraju Impact engine i jos par sitnica, malo poprave golmane pri izlijetanju i kad neka lopta ide u korner a on stoji na gol crti, i ja zadovoljan.


Kako neće biti ništa revolucionarno'  Možda dobijemo ženske timove! Mušku ekipu u futu slažemo po paceu a žensku po veličini grudnjaka... bit će zabavno..

12 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Ljudi ne shvaćaju neke stvari nažalost, tj. nikome nije pojašnjeno. 

 

FIFA, barem 14ica neće dobiti next engine verziju, razlog je X360 - on "štopa" FIFU već 3 godine. DVD disk je premali da se sve kompresira i stane na taj disk, a igra se ne može izdati na dva DVD-a. PS3 ima kapaciteta kao i PC, sam David Rutter je to naveo kao glavni razlog u jednom od intervjua priliko izlaska FIFE12, kao glavni razlog zašto nemamo više igrača, klubova, stadiona, vizualnih efekata, celebrationa...

 

Naime da bi oni stavili par novih animacija, moraju nešto iz igre izvaditi, napunili su kapacitet i nejde dalje. Tako da, ne očekujte WOW efekt. Vjerojatno će igru uvaljat u probleme jer će se vratiti neki od exploita iz prošlogodišnjih FIFA (kao što je u 13ici slučaj sa L1+trokutom kao u 10ki).

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
movie kaže...
Smucek kaže...

Dajte ba ljudi, zamjeniti druzenje s rajom, rostiljanje, ispijanje pića ljeti u basti, odvajanje od usta, da bi se skupilo za gamepad???!! Prokleto nema smisla, za gamepad ce kad tad doci pare, igara ce biti uvijek, izaci ce FIFA i naredne godine, i one poslije, i poslije nje... a druzenja je nemoguce vratiti :)

 

OT: Ova FIFA cini mi se nece donijeti apsolutno nista revolucionarno, no, sto se mene tice dovoljno je da ispoliraju Impact engine i jos par sitnica, malo poprave golmane pri izlijetanju i kad neka lopta ide u korner a on stoji na gol crti, i ja zadovoljan.


Kako neće biti ništa revolucionarno'  Možda dobijemo ženske timove! Mušku ekipu u futu slažemo po paceu a žensku po veličini grudnjaka... bit će zabavno..

Hahha zabriji da bude u zenskom FUT-u "Attributes"   80-60-80 i recimo skraceno 33D xd

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
15 godina
offline
Re: Fifa 14
DangerouS kaže...

Ljudi ne shvaćaju neke stvari nažalost, tj. nikome nije pojašnjeno. 

 

FIFA, barem 14ica neće dobiti next engine verziju, razlog je X360 - on "štopa" FIFU već 3 godine. DVD disk je premali da se sve kompresira i stane na taj disk, a igra se ne može izdati na dva DVD-a. PS3 ima kapaciteta kao i PC, sam David Rutter je to naveo kao glavni razlog u jednom od intervjua priliko izlaska FIFE12, kao glavni razlog zašto nemamo više igrača, klubova, stadiona, vizualnih efekata, celebrationa...

 

Naime da bi oni stavili par novih animacija, moraju nešto iz igre izvaditi, napunili su kapacitet i nejde dalje. Tako da, ne očekujte WOW efekt. Vjerojatno će igru uvaljat u probleme jer će se vratiti neki od exploita iz prošlogodišnjih FIFA (kao što je u 13ici slučaj sa L1+trokutom kao u 10ki).

Pa ne znam zašto bi fifa trebala dobiti novi engine kad je ovaj sadašnji star tri godine ako se ne varam? Pesov je star nekih desetak godina tj od pojave na računalu nisu ga nikad mijenjali, do ove godine...

S druge strane teorija o xboxu mi ne pije vodu? Zašto bi recimo xbox verzija koja se proda u 4 milje komada štopala PS3 verziju koja se proda u gotovo 7 milja komada. Na kraju krajeva razvoj igre za te dvije konzole nije uopće isti.  Ili još bolje zašto računalo ne bi dobilo sve te detalje i publiku kad bi danas svako prosjećno računalo to pokretalo bez problema?

Zar moram u 2013 godini gledati nazubljene flekice od publike? Imamo računalo koje nema ograničenja, imamo PS3 koji nema problema s pohranom i gdje je problem? Inače, igre su se izdavale i na više od dva dvd-ea tako da niti tu ne vidim problem? Znači, po meni sve te priče ne piju vodu.  Jednostavno u ovom trenutku njih očito ne interesira ono što interesira nas i u tome je sav problem koji žele zamotati u nešto što ja ne mogu prihvatiti..

 

14 godina
offline
Re: Fifa 14
movie kaže...
DangerouS kaže...

Ljudi ne shvaćaju neke stvari nažalost, tj. nikome nije pojašnjeno. 

 

FIFA, barem 14ica neće dobiti next engine verziju, razlog je X360 - on "štopa" FIFU već 3 godine. DVD disk je premali da se sve kompresira i stane na taj disk, a igra se ne može izdati na dva DVD-a. PS3 ima kapaciteta kao i PC, sam David Rutter je to naveo kao glavni razlog u jednom od intervjua priliko izlaska FIFE12, kao glavni razlog zašto nemamo više igrača, klubova, stadiona, vizualnih efekata, celebrationa...

 

Naime da bi oni stavili par novih animacija, moraju nešto iz igre izvaditi, napunili su kapacitet i nejde dalje. Tako da, ne očekujte WOW efekt. Vjerojatno će igru uvaljat u probleme jer će se vratiti neki od exploita iz prošlogodišnjih FIFA (kao što je u 13ici slučaj sa L1+trokutom kao u 10ki).

Pa ne znam zašto bi fifa trebala dobiti novi engine kad je ovaj sadašnji star tri godine ako se ne varam? Pesov je star nekih desetak godina tj od pojave na računalu nisu ga nikad mijenjali, do ove godine...

S druge strane teorija o xboxu mi ne pije vodu? Zašto bi recimo xbox verzija koja se proda u 4 milje komada štopala PS3 verziju koja se proda u gotovo 7 milja komada. Na kraju krajeva razvoj igre za te dvije konzole nije uopće isti.  Ili još bolje zašto računalo ne bi dobilo sve te detalje i publiku kad bi danas svako prosjećno računalo to pokretalo bez problema?

Zar moram u 2013 godini gledati nazubljene flekice od publike? Imamo računalo koje nema ograničenja, imamo PS3 koji nema problema s pohranom i gdje je problem? Inače, igre su se izdavale i na više od dva dvd-ea tako da niti tu ne vidim problem? Znači, po meni sve te priče ne piju vodu.  Jednostavno u ovom trenutku njih očito ne interesira ono što interesira nas i u tome je sav problem koji žele zamotati u nešto što ja ne mogu prihvatiti..

 

PESov engine nije star 10 godina nego nekoliko, ako se ne varam.

 

Fifa treba puno bolju grafiku, veći teren i golove, izbačen impact engine pošto je više bugova s njim došlo nego išta dobrog, otežati assisted da utakmice završavaju realnijim rezultatima, ubaciti puno više filtera za traženje matcha itd itd itd

 

 

šumski put je bio ravan.
15 godina
offline
Re: Fifa 14
dreammaker kaže...

PESov engine nije star 10 godina nego nekoliko, ako se ne varam.

 

Fifa treba puno bolju grafiku, veći teren i golove, izbačen impact engine pošto je više bugova s njim došlo nego išta dobrog, otežati assisted da utakmice završavaju realnijim rezultatima, ubaciti puno više filtera za traženje matcha itd itd itd

 

 

Varaš se, taj engine je star koliko i pojavljivanje pesa na računalu.  Sad samo treba izračunati kad je prvi pes izašao na računalu pa ćeš dobiti okvirno koliko je star i engine. Slažem se da bi teren trebao biti veći kao i golovi te detaljniji i precizniji stadioni. No to se može napraviti i sa sadašnjim engineom a zašto se ne radi, ne znam... impact engine ja ne bih izbacivao. Nemam s njim problema. No da ga treba unaprijediti to stoji.  Općenito ja ne bih puno mijenjao. Igra ima dobar smjer. Potrebno joj je samo poliranje postojećeg. Unaprijeđenje nekih modova igre. Tu prije svega mislim na FUT.

Vrlo vjerojatno najpopularniji mod igre koji treba dodatno unaprijediti. Maknuti famozni momentum jer igram da se zbavim a ne da me igra terorizira. Zaštiti poštene igrače. Suca naučiti pravilima igre...  ima posla, pitanje je koliko ima volje jer nisu svi za realniji nogomet...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
movie kaže...
DangerouS kaže...

Ljudi ne shvaćaju neke stvari nažalost, tj. nikome nije pojašnjeno. 

 

FIFA, barem 14ica neće dobiti next engine verziju, razlog je X360 - on "štopa" FIFU već 3 godine. DVD disk je premali da se sve kompresira i stane na taj disk, a igra se ne može izdati na dva DVD-a. PS3 ima kapaciteta kao i PC, sam David Rutter je to naveo kao glavni razlog u jednom od intervjua priliko izlaska FIFE12, kao glavni razlog zašto nemamo više igrača, klubova, stadiona, vizualnih efekata, celebrationa...

 

Naime da bi oni stavili par novih animacija, moraju nešto iz igre izvaditi, napunili su kapacitet i nejde dalje. Tako da, ne očekujte WOW efekt. Vjerojatno će igru uvaljat u probleme jer će se vratiti neki od exploita iz prošlogodišnjih FIFA (kao što je u 13ici slučaj sa L1+trokutom kao u 10ki).

Pa ne znam zašto bi fifa trebala dobiti novi engine kad je ovaj sadašnji star tri godine ako se ne varam? Pesov je star nekih desetak godina tj od pojave na računalu nisu ga nikad mijenjali, do ove godine...

S druge strane teorija o xboxu mi ne pije vodu? Zašto bi recimo xbox verzija koja se proda u 4 milje komada štopala PS3 verziju koja se proda u gotovo 7 milja komada. Na kraju krajeva razvoj igre za te dvije konzole nije uopće isti.  Ili još bolje zašto računalo ne bi dobilo sve te detalje i publiku kad bi danas svako prosjećno računalo to pokretalo bez problema?

Zar moram u 2013 godini gledati nazubljene flekice od publike? Imamo računalo koje nema ograničenja, imamo PS3 koji nema problema s pohranom i gdje je problem? Inače, igre su se izdavale i na više od dva dvd-ea tako da niti tu ne vidim problem? Znači, po meni sve te priče ne piju vodu.  Jednostavno u ovom trenutku njih očito ne interesira ono što interesira nas i u tome je sav problem koji žele zamotati u nešto što ja ne mogu prihvatiti..

 

Postoji nešto kao ugovor, nemogu oni radit kako im se sprdne. I inače, x360 im je najjača platforma, najviše profita iz nje dobivaju. 

 

Iz istog razloga stavljanje na dva dvda ne dolazi u obzir, a publika troši resurse. Iskrneo, zaboli me za publiku, igram tekmu i bitna su mi 22 igrača + suci. 

15 godina
offline
Re: Fifa 14
DangerouS kaže...

Postoji nešto kao ugovor, nemogu oni radit kako im se sprdne. I inače, x360 im je najjača platforma, najviše profita iz nje dobivaju. 

 

 

To mi ne pije vodu? Ako za PS3 prodaju gotovo duplo više igri nego za xbox, kako im onda xbox donosi najviše novca?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2013 9:16 (movie).
13 godina
offline
Re: Fifa 14
DangerouS kaže...

 

Postoji nešto kao ugovor, nemogu oni radit kako im se sprdne. I inače, x360 im je najjača platforma, najviše profita iz nje dobivaju. 

 

Iz istog razloga stavljanje na dva dvda ne dolazi u obzir, a publika troši resurse. Iskrneo, zaboli me za publiku, igram tekmu i bitna su mi 22 igrača + suci. 

Kojeg razloga? Želiš reći da EA ima ugovor sa Microsoftom kojim im se zabranjuje da izdaju igru na 2 dvd-a? Ma daj molim te, odkud ti takva informacija. Objasni mi onda kako to da Dead Space 2, AssCreed 3, Witcher 2 i gro drugih igara dolaze na dva dvd-a, a FIFA ne može. Valjda xbox s razlogom ima hard na koji instaliraš igru ako hoćeš.

 

 

Ono što mi je poprilično smiješno u onoj najavi je da ponovno daju naglasak na socijalnu komponentu igre. I iako je fora odigrati neki match iz stvarnosti, barem prvih tjedan dana dok ne dosadi :P, fora je što se updateaju statsi igrača itd, ali cijela ta priča za povezivanjem igrača i match day experience bullshitom im pada u vodu kad ne mogu odigrati 2 utakmice za redom sa ljudima s friends liste. Sreća je ak odigramo barem jednu.

 

Opponenet has left the match

Connection lost

EA servers unavailable at this time

.

.

.

.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Ja bi samo da riješe problem čitera u 14 jer se ovo vuče od još od fife 12 :/ a što se ostaloga tice mene najviše zanima pro clubs kakav ce bit format natjecanja . Ove godine mi se pretjerano ne sviđa i top lista daje nerealnu sliku najboljih klubova. Neka poprave ove mutave botove i golmana AI i biti ce izvrsno. SVe u svemu, pro clubsu se najviše i veselim 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Vidim da rade nešto oko SHOOT-inga...jer je trenutno stanje takvo da prilikom šuta lopta ima skracen let i imam osjecaj da sam zabio kao u malom nogometu, doslovno je zakucas, sto opet ostavlja dojam da si svaki put pucao iz bliza a zapravo si je opalio sa 26m...to me najviše smeta kod fifa 12 i fifa 13...kvari sve ono što valja u ovoj simulaciji nogometa.

 

Druga stvar, neka srede animacije prilikom proslave gola...volio bi nešto slicno kao u pesu...više razliciti kutova snimanja igraca dok trci ili izvodi neke sebi sovjstvene ludorije...nemogu vam opisati koliko mi to nedostaje.

 

Treće, neka klupa sa rezervnim igracima ne bude prazna mislim ako je to neki problem onda stvarno...ili mozda kada igrac zabije, trci prema klupi i treneru a ovi se prikljucuju proslavi...zamislite to?

 

Četvrto, neke srede one mreže i ovdje nemislim na fiziku, vec dizajn...a sto me tocno tu muci, iskreno, neznam kako da se izrazim...nekako mi je onaj materijal od kojeg se plete mreža predebel u igrici, pa izgleda zgusnuto i staromodno...mozda vam je smjesno ali nepada mi ništa drugo napamet kako bi vam to docarao...mreža na golu bi trebala imati tanji plet kad lopta uleti da se sve ljepse vidi.

 

Peto, sto vise skenirani lica, i preciznije odrađen fizicke proporcije,NPR., Luka izgleda nekako štrkljav, Aguero bi treba biti zeru masivniji(pogledajte malo kako taj covjek izgleda uživo a kako u igrici ), Danny Welbeck je totalni promasaj, neka vide kako su ga uradili u PES-u, kao još neke igrace... ipak su ovo neke sitnice ali puno znace

 

Šesto, ostale stvari samo nek bolje ispoliraju...to je to do daljnjeg.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 14
Mislim da je bitnije od kopački i faca srediti pravila igre. Prvo, prednost, pa zaleđe, pa općenito prekršaje, pa veličinu terena i gola, pa izbaciti poteze koji se kose sa zakonima fizike, dodatno animirati sve sudionike utakmice kako bi dobili još više na realnosti i fluidnosti a potom prijeći na detaljnost stadiona i gledatelja. Kad se sve to napravi možemo se onda baviti kopačkama i facama te visinom i kilažom igrača... Bar ja to tako vidim, no logično je da imamo različite prioritete i želje..
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 14
Sve sto ste naveli ostvariti ce se, nazalost, kroz 5 godina. A i to je upitno...
11 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Znam da glupo zvuči, ali mrzim one njihove highlightse urađeni su bez ikakve logike. Netko ispuca loptu sa centra golman je uhvati u ruke i oni to stave kao highlights, WTF???

FIFA 13 je stvarno donijela puno izmjena, iako mnogi tvrde da je ista FIFA 12 mnogo mnogo su je unaprijedili. Posebno mi se sviđa onaj first touch, to je ono što mi je primjeice dosad bila prednost PES-a. Nadam se da će i FIFA 14 donijeti neke prednosti u gameplayu.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 14
kad si već kod highlightsa i replaya i toga, nema mi ništa gore od onoga kad napraviš zamjenu, pa pokažu onu istu scenu koju nemožeš prekinuti, nego moraš gledati 10 sekundi igrača. Mislim da znate o čemu pričam, nemoguće da to nekome ne ide na živce :)
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
10 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
antimadridista kaže...
kad si već kod highlightsa i replaya i toga, nema mi ništa gore od onoga kad napraviš zamjenu, pa pokažu onu istu scenu koju nemožeš prekinuti, nego moraš gledati 10 sekundi igrača. Mislim da znate o čemu pričam, nemoguće da to nekome ne ide na živce :)

Da...

 

a da ne spominjem izvođenje lopte iz auta i X koji ostaje od prije 20 sekundi... I on loptu unaprijed odredi da baci u neku sedmu stranu... ili nekad čeka izvođenje bez prekida, nekad prekine pa izvođenje... bez veze.

everybody lies
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2013 17:38 (Core2Duo2).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14

Da, vidio sam da su i ove što rade patcheve mislili to maknit ali nisu uspjeli. čudan je taj EA Sports, griješe u nekim jednostavnim stvarima koji nažalost kvare draž cijeloj igri

15 godina
offline
Re: Fifa 14
antimadridista kaže...
kad si već kod highlightsa i replaya i toga, nema mi ništa gore od onoga kad napraviš zamjenu, pa pokažu onu istu scenu koju nemožeš prekinuti, nego moraš gledati 10 sekundi igrača. Mislim da znate o čemu pričam, nemoguće da to nekome ne ide na živce :)

 

Sve mi ide na živce kaj ne mogu prekinuti kad ja želim!

14 godina
offline
Re: Fifa 14
rigoleto kaže...

Da, vidio sam da su i ove što rade patcheve mislili to maknit ali nisu uspjeli. čudan je taj EA Sports, griješe u nekim jednostavnim stvarima koji nažalost kvare draž cijeloj igri

ne znam zasto to nisu ispravili sve ove mjesece. to je cinjenica da ih boli ona stvar za zadovoljstvo korisnika. kupio sam 3 fife i sljedecu necu bas iz principa...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
antimadridista kaže...
kad si već kod highlightsa i replaya i toga, nema mi ništa gore od onoga kad napraviš zamjenu, pa pokažu onu istu scenu koju nemožeš prekinuti, nego moraš gledati 10 sekundi igrača. Mislim da znate o čemu pričam, nemoguće da to nekome ne ide na živce :)

E to je meni od demoa jos na zivce islo, mislim da u FIFI 12 nije bilo toga, ili griješim?

14 godina
offline
Re: Fifa 14

na 12-ici si mogao prekinuti replay. najgore od svega je što u 13- ici postoje 2 ili 3 replay-a i potpuno su identična kao u fifa-i 12!! mozda ce nas sljedecom fifom pocastiti pa dodaju jos jedan replay i mozda uvedu da ih mozes prekinuti.

14 godina
offline
Fifa 14

sutra će biti nešto o igri na onom eventu gdje će predstavljati novi Xbox. Znači sutra ćemo vjerojatno vidjeti novi next-gen engine FIFA-e.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2013 19:48 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fifa 14

I PC igrači će opet biti zakinuti sa starim enginom dok će na novim konzolama biti novi. Novi engine za PC možemo očekivati za 3 godine.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 14
KiX777 kaže...

I PC igrači će opet biti zakinuti sa starim enginom dok će na novim konzolama biti novi. Novi engine za PC možemo očekivati za 3 godine.

baš sam i ja sad razmišljao o tome, nadam se da neće biti tako. Nove konzole će biti dosta skupe i sumnjam da će ih odmah kupiti toliki broj ljudi da bi to zadovoljilo EA, da imaju primarnu zaradu i next-gen samo na tim novim konzolama, nekako se nadam da ćemo na PC-u dobiti istu verziju kao i na novim konzolama.

 

ali ova vijest me baš iznenadila, jedva čekam vidjeti sutra što su spremili.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2013 20:04 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Nadam se, iskreno se nadam da mi na PC budemo bili u toku s konzolama. Samo da se ne ponovi ono ko prije par godina, konzole imaju next gen, a mi na PC-u ši(u)pak

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 14

ma ako ne bude next-gen za PC, nema šanse da ću kupovati igru.

 

zato je bilo malo čudno što su u najavi igre prošli mjesec najavili premalo promjena u odnosu na FIFU 13, jer se polako sprema kraj ovoj generaciji i početi će istu igru štancati svake godine, kao što je bio slučaj sa prijašnjom generacijom. Samo se nadam da se to ne odnosi i na PC.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fifa 14

Ono im je bio gaf i mislim da do toga ne da nece doc, nego ne smije... Pa ako u 2014 godini se to dogodi mogo se komotno ugasit ko tvrtka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 14
SimeKZ kaže...

Ono im je bio gaf i mislim da do toga ne da nece doc, nego ne smije... Pa ako u 2014 godini se to dogodi mogo se komotno ugasit ko tvrtka.

na što točno misliš da im je bio gaf, na štancanje iste verzije za stariju platformu, ili što godinama nisu prebacili next-gen na PC?

 

ako misliš na ovo prvo, pa neznam što je tu čudno, imaju nove konzole sa boljim mogućnostima, zar bi trebali istu verziju raditi i za stare konzole? trenutni hardver konzole im to ne omogućuje, a bio bi i glup marketinški potez.

 

samo neka oni objave next-gen za PC, za ostalo im nitko ne može zamjeriti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2013 21:48 (antimadridista).
12 godina
offline
Fifa 14

Mislio sam to sta nisu stavili next-gen na PC.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice