FIFA 14

poruka: 12.463
|
čitano: 1.465.269
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Fifa 14
antimadridista kaže...
KiX777 kaže...

I PC igrači će opet biti zakinuti sa starim enginom dok će na novim konzolama biti novi. Novi engine za PC možemo očekivati za 3 godine.

baš sam i ja sad razmišljao o tome, nadam se da neće biti tako. Nove konzole će biti dosta skupe i sumnjam da će ih odmah kupiti toliki broj ljudi da bi to zadovoljilo EA, da imaju primarnu zaradu i next-gen samo na tim novim konzolama, nekako se nadam da ćemo na PC-u dobiti istu verziju kao i na novim konzolama.

 

ali ova vijest me baš iznenadila, jedva čekam vidjeti sutra što su spremili.

Koliko prodaju fife na računalu toliko će je prodati na novim konzolama u tjedan dana... tako da, naravno da im je fokus na novim konzolama jer im je to budućnost i glavna zarada..

No dobra strana cijele priče je što su nove konzole više nego ikad prije bliže računalu, tako da neće biti problem prebacivanje igre s jedne platforme na drugu, pa u cijeloj priči ne vidim razlog zašto se nova fifa ne bi prebacila istovjetna na obje platforme? Danas im to nije nikakav problem. Jedino je pitanje da li to žele... ili jednostavno žele ostaviti ekskluzivu novim konzolama kako bi se pogurala prodaja..

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 8:20 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

U koliko sati je ta najava novog xboxa i fife 14? Stavite link kad bude{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fifa 14
marcus1950 kaže...

U koliko sati je ta najava novog xboxa i fife 14? Stavite link kad bude{#}

Počinje u 19h po našem vremenu

 

 

http://www.xbox.com/en-US/hub/reveal

 

 

službeni link s kojeg se može pratiti najava novog xboxa

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 14:17 (movie).
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Ako konzole dobij u Fifu 14 next gen, a mi na PC-u ne, nema šanse da ću pipnuti novu Fifu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 14

želim Dragu Ćosića u novoj FIFI i Hrvatsku repku dakako !!

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fifa 14
Praetorian1 kaže...

Ako konzole dobij u Fifu 14 next gen, a mi na PC-u ne, nema šanse da ću pipnuti novu Fifu...

Nisam ziher da će fifa na konzolama biti pravi next gen? Nigdje se ne spominje na kojem će to engineu šljakati već ona fora kao, igra dolazi na next gen konzolama pa je i ona sama next gen?

U svakom slučaju danas bi na otkrivanju xboxa mogli saznati nešto više pa i to radili se o pravoj next gen igri ili je to samo igra riječi u promociji novih konzola..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
Horned Reaer kaže...

želim Dragu Ćosića u novoj FIFI i Hrvatsku repku dakako !!

 

Zamislite Dragino poznato svršavanje kad gol postignu Manđooo ili Ola do bola...hahaha...neprocjenjivooo!

Profesor Seedorf
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 13:03 (KODAK17).
13 godina
online
Fifa 14

Pa nova generacija konzola izlazi nakon što će FIFA 14 već biti vani. Pretpostavljam da će PC dobiti istu verziju kao i PS3/Xbox360, a nastavit će raditi na verziji za nove konzole kad dođu ove zime. Od slijedeće godine bi verzija za PC morala biti ista kao i za nove konzole. 

 

Osobno sam skoro siguran da ću ove godine kupiti PES bez obzira što donijela FIFA, a što Konami. Hoću vidjeti kako PES funkcionira online i koliki su problemi sa serverima, lagom i ostalim glupostima zbog kojih gubim živce na FIFI.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Pes ej opasno zagrizao i sve mi se cini da ce se kod mene oigrat ove godine pes jer ce bit malo zahtjevniji...

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
Hexfire kaže...

 

Osobno sam skoro siguran da ću ove godine kupiti PES bez obzira što donijela FIFA, a što Konami. Hoću vidjeti kako PES funkcionira online i koliki su problemi sa serverima, lagom i ostalim glupostima zbog kojih gubim živce na FIFI.

 

Nisi jedini...ubi me ova neizvjesnost...cekam konkretne vijesti, da vidim sta su spremili...

 

FIFA  uz svu svoju ljepotu koja je krasi mora ubaciti potpuno novi štih...jer ovo sto sad imaju, moze jedino zadovoljiti obicne klince.

Profesor Seedorf
15 godina
offline
Re: Fifa 14
KODAK17 kaže...

 

Nisi jedini...ubi me ova neizvjesnost...cekam konkretne vijesti, da vidim sta su spremili...

 

FIFA  uz svu svoju ljepotu koja je krasi mora ubaciti potpuno novi štih...jer ovo sto sad imaju, moze jedino zadovoljiti obicne klince.

A što onda reći onda za konkurenciju? FIFA kakva je da je ali trenutno nema ozbiljnije konkurencije... imam oba nogometa i kad pređem na ovaj drugi nakon fife gore je nego s konja na magarca...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 13:38 (movie).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
movie kaže...
Praetorian1 kaže...

Ako konzole dobij u Fifu 14 next gen, a mi na PC-u ne, nema šanse da ću pipnuti novu Fifu...

Nisam ziher da će fifa na konzolama biti pravi next gen? Nigdje se ne spominje na kojem će to engineu šljakati već ona fora kao, igra dolazi na next gen konzolama pa je i ona sama next gen?

U svakom slučaju danas bi na otkrivanju xboxa mogli saznati nešto više pa i to radili se o pravoj next gen igri ili je to samo igra riječi u promociji novih konzola..

Ne znam ni ja oće biti Next gen pravi, ali znam da želim istu verziju igre i na PC-u i na konzolama.

Valjda se neće ponovit ko ono prije par godina, konzolaši uživaju u next gen, a mi na PC-u ništa. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
movie kaže...
A što onda reći onda za konkurenciju? FIFA kakva je da je ali trenutno nema ozbiljnije konkurencije... imam oba nogometa i kad pređem na ovaj drugi nakon fife gore je nego s konja na magarca...

  

Kad bi nas dvojica sjeli i odigrali koju tekmu VJERUJ MI, promjenio bi mišljenje, smijem se kladiti u to...kada imas jedan pravilan pristup i kad razmisljaš na nogometni nacin, onda vidis da nije sve tako crno...itekao se da sve naštelati da to lici na nešto...nekad se pitam da li svi igramo isti proizvod???

 

S druge strane u FIFI 13, kada idem sa Seedorfom prema golu i dosao sam na nekih 28-29m i u idealnoj sam poziciji za šut, ja se neodlucujem na šut, jer na golu je fantasticni Hugo Lloris, i gol izgleda tako mali, nemam osjecaj da taj šut moze završiti u mreži, ili ako pak u reziji nekog vele majstora završi u golu ,završi na cudan nacin... na tren pomislis gle budale odakle šutira, kad ono lopta fijukne i negdje na pola puta dobije takav boost i na taj nacin skrati let i prodje golimanu kroz uši jer od silne brzine  i nagle promjene smjera, covjek ne moze snaci iako je na njoj, na nepravilino dimenzijski odmjerenom golu...i na taj mi nacin ubija sve ono sto valja, + nadje se neki roler pa mi rola po terenu sa svojim fintama i grabi po 3m na trenu...prenaglašeni su ti driblinzi, to treba odraditi diskretnije. A onda dodatno kao zacin na kraju dodje momentum koji je prenaivno odrađen kao i first touch...zato velim da FIFI 14 treba potpuno novi štih, a ovo sa serverima, to je vec druga prica, tu se slažemo svi, tako da nema potrebe trošiti rijeci... 

 

 

 

 

Profesor Seedorf
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 15:00 (KODAK17).
15 godina
offline
Re: Fifa 14
Horned Reaer kaže...

želim Dragu Ćosića u novoj FIFI i Hrvatsku repku dakako !!

Nadam se da će biti i kurchich kao trener

15 godina
offline
Re: Fifa 14
KODAK17 kaže...

 

Kad bi nas dvojica sjeli i odigrali koju tekmu VJERUJ MI, promjenio bi mišljenje, smijem se kladiti u to...kada imas jedan pravilan pristup i kad razmisljaš na nogometni nacin, onda vidis da nije sve tako crno...itekao se da sve naštelati da to lici na nešto...nekad se pitam da li svi igramo isti proizvod???

 

S druge strane u FIFI 13, kada idem sa Seedorfom prema golu i dosao sam na nekih 28-29m i u idealnoj sam poziciji za šut, ja se neodlucujem na šut, jer na golu je fantasticni Hugo Lloris, i gol izgleda tako mali, nemam osjecaj da taj šut moze završiti u mreži, ili ako pak u reziji nekog vele majstora završi u golu ,završi na cudan nacin... na tren pomislis gle budale odakle šutira, kad ono lopta fijukne i negdje na pola puta dobije takav boost i na taj nacin skrati let i prodje golimanu kroz uši jer od silne brzine  i nagle promjene smjera, covjek ne moze snaci iako je na njoj, na nepravilino dimenzijski odmjerenom golu...i na taj mi nacin ubija sve ono sto valja, + nadje se neki roler pa mi rola po terenu sa svojim fintama i grabi po 3m na trenu...prenaglašeni su ti driblinzi, to treba odraditi diskretnije. A onda dodatno kao zacin na kraju dodje momentum koji je prenaivno odrađen kao i first touch...zato velim da FIFI 14 treba potpuno novi štih, a ovo sa serverima, to je vec druga prica, tu se slažemo svi, tako da nema potrebe trošiti rijeci... 

 

 

 

 

Možemo mi sjesti ali ne možeš ti u igri onu sprdnju od golmana promijeniti.  Kad ga vidim da onako na crti skakuće kao vrapčić, pada na jaja, baca loptu rukom, lebdi zrakom i da dalje ne nabrajam jednostavno zgadi mi se nogomet. Šlag na tortu daju one svijeće igračima zabijenim u šupak koji s tim nakaradno trče a fliper efekt ubija svaku igrivost. Ne treba posebno napominjati dodavanja koja su filigranski precizna a istovremeno nerealna.

I za kraj, oduvijek su me oduševljavali u pesu udarci koji se kose sa zakonima fizike... iz godine u godinu ruše neke nove rekorde.... sve u svemu, kako sam rekao, fifa ovakva kakva je miljama je ispred pesa i stvarno ne mislim niti sam toliko naivan da će jedan novi engine ispraviti sve ono što su godinama prosipali. Nerad se ne može nadoknaditi u jednoj godini ma kakav čaroban štapić imao..

I da, ebe mi se tko je na golu i kakav je omjer stranica gola.  Ako imam prigodu uputiti udarac to ću učiniti, ako nemam probat ću doći u što bolju poziciju da to učinim..

Primjetio sam da izgled gola i omjer stranica gola uvelike ovisi o kameri koju koristimo u igri i stadionu na kojem igramo.

U nekim kombinacijama to izgleda sasvim o.k a u nekima stvarno ne valja..

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 16:46 (movie).
12 godina
offline
Fifa 14
29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 14

ako sam dobro shvatio, ovo što smo vidjeli će biti samo na Xboxu. Nadam se da nije tako.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 19:38 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fifa 14

Točno ono što sam rekao. FU EA! {#}

Kupujem FIFU jedino ako bude isti engine kao i na XboxOne, ako ne PES.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Rekli su xbox one ekskluziva ako sam aj dobro čuo ili samo fifa14 ultimate team.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 14
antimadridista kaže...

ako sam dobro shvatio, ovo što smo vidjeli će biti samo na Xboxu. Nadam se da nije tako.

Ma ne, samo ce Xbox dobivat exclusive content sto moze biti nesto veliko, a moze biti samo hrpa skinova.

a man , a city and a lighthouse
14 godina
offline
Re: Fifa 14
hari85 kaže...
antimadridista kaže...

ako sam dobro shvatio, ovo što smo vidjeli će biti samo na Xboxu. Nadam se da nije tako.

Ma ne, samo ce Xbox dobivat exclusive content sto moze biti nesto veliko, a moze biti samo hrpa skinova.

nadam se da je tako, ako će na PC-u biti isti engine bilo bi super, boli me briga za te dodatne gluposti.

 

ali ono što sam vidio mi je bilo stvarno odlično, sve 4 igre koje su predstavili, iako neki gameplay baš i nismo vdjeli.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 19:51 (antimadridista).
15 godina
offline
Fifa 14

Kaj je bila fifa? Nisam gledao od početka. Na kaj sliči? Vidi se neka razlika u grafici ili...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 14
movie kaže...

Kaj je bila fifa? Nisam gledao od početka. Na kaj sliči? Vidi se neka razlika u grafici ili...?

ogromna razlika se vidi, prvenstveno u grafici i modelima igrača, ali treba pričekati pravi gameplay da vidimo kako će to izgledati.

evo tu samo dijelić sa fifasoccerbloga, zasad imaju samo ovaj gif, ali staviti će i cijeli video tamo ubrzo:

http://fifasoccerblog.com/files/2013/05/1369157888623.gif

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 20:16 (antimadridista).
13 godina
online
Fifa 14

Koliko sam skužio, FUT će za XboxOne dobiti nešto novo i ekskluzivno.

 

Engine izgleda dobro i treba pričekati da se vidi nešto konkretno. Trailer zna svatko napraviti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 14

evo trailer za vas koji niste gledali:

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 14

Ništa se nemre znat iz takvog trailera, jest da izgleda lijepo ali ovo je čisti pre render. Treba čekat neki in game i vidjet kak to izgleda.

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 20:35 (Tommy_123).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fifa 14
Tommy_123 kaže...

Ništa se nemre znat iz takvog trailera, jest da izgleda lijepo ali ovo je čisti pre render. Treba čekat neki in game i vidjet kak to izgleda.

Tommy_123, pa zakaj nisu na predstavljanju konzole pokazali pes i njegov čudesan engine već fifu?  Zar to microsoft favorizira jednu igru ili su jednostavno pokazali ono kaj je bolje?

14 godina
offline
Fifa 14

"With Human Intelligence, True Player Motion and Living Worlds, the way sports games are played will fundamentally change. EA SPORTS IGNITE is designed to harness the potential of next-generation consoles and will power FIFA 14, Madden NFL 25, EA SPORTS UFC and NBA LIVE 14 on Xbox One and PlayStation®4."

bojim se da ništa od FIFE za mene, sve mi se čini da će nas sad opet zapostavljati kao prijašnjih godina.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 20:45 (antimadridista).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Fifa 14

Pa to je ja mislim ingame exclusive, ipak mislim da će novi engine doći na PC, izgleda fantastično.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14
antimadridista kaže...

"With Human Intelligence, True Player Motion and Living Worlds, the way sports games are played will fundamentally change. EA SPORTS IGNITE is designed to harness the potential of next-generation consoles and will power FIFA 14, Madden NFL 25, EA SPORTS UFC and NBA LIVE 14 on Xbox One and PlayStation®4."

bojim se da ništa od FIFE za mene, sve mi se čini da će nas sad opet zapostavljati kao prijašnjih godina.

Isto i kod mene, ako zapostave PC, ništa od Fife za mene.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice