FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 603.556
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

Nakon dugo vremena idem upalit FIFA 15 i baca mi stopped working cim stisnem play... jel imo tko slican problem ? 

 Zna se dogoditi. Izađem iz origina, pričekam par sekundi pa ga ponovno pokrenem i sve šljaka..

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...
Ekipa za silovanje, najbrže do sada kaj sam uspio složiti..

https://gyazo.com/8bd7f7b30848b97a8bb626b046769641

 dam ti 10€ za aubu?

15 godina
offline
Re: FIFA 15
Neonyziee kaže...

 dam ti 10€ za aubu?

 PS4

15 godina
offline
Re: FIFA 15
TheCrues kaže...

 

Čika Benteke je "Taj" koji siluje...

 Onda nisi igrao s tots aubameyangom i pink doumbiom... imao sam nif, if i sif bentekea i navedenom dvojcu nije niti do kare.. naravno iz moje perspektive

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 10:48 (movie).
14 godina
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...
izvone kaže...

pozz,nakon dugo vremena bi upalio  fifu i vidim veliku razliku izmedu cloud i local saveova...problem je taj kad ocu iz clouda save povuc on dode do 75% i cijeli origin se crasha.

Je li netko imao slican problem i kako da ga rijesim?

 Pa iskoristi local save. I šta ne sprema to samo postavke i ništa drugo? Ne igram offline pa nisam u toku.

 lokal je jako star,tj na cloudu mi je novo saveano razlika je par mjeseci...a zelim to najnovije

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 13:35 (izvone).
13 godina
offline
Re: FIFA 15
izvone kaže...

 lokal je jako star,tj na cloudu mi je novo saveano razlika je par mjeseci...a zelim to najnovije

 Teško da ćeš nešto uspjeti jer zvuči kao da je save u cloudu oštećen. Eventualno da probaš kontaktirati support... ako imaš živaca za to.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
FIFA 15

Ima netko problem da mu ne radi glupi origin overlay unutar FIFE? Znam da me na 14-ici zezalo nešto zbog MSI Afterburnera, ali sad na 15-ici mi uopće nije jasno zašto ne radi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...
izvone kaže...

 lokal je jako star,tj na cloudu mi je novo saveano razlika je par mjeseci...a zelim to najnovije

 Teško da ćeš nešto uspjeti jer zvuči kao da je save u cloudu oštećen. Eventualno da probaš kontaktirati support... ako imaš živaca za to.

 da bar imaju svoj chat,sad mi samo nudi da me zovu na mob,kaj ja nedam svoje pare a i neda mi se sprehat s nekim indijcem iz amerike..ili na forumu koji je pun mog problema i nigde rjesenja

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
izvone kaže...

 da bar imaju svoj chat,sad mi samo nudi da me zovu na mob,kaj ja nedam svoje pare a i neda mi se sprehat s nekim indijcem iz amerike..ili na forumu koji je pun mog problema i nigde rjesenja

 

 

Probaj ici na chat za neku drugu igru ili za origin opcenito, pa reci da imas problem sa fifom i prebacit ce te na advisora koji je zaduzen za fifu, bar sam ja tako prije radio, vjerovatno moze jos uvijek :D

14 godina
offline
Re: FIFA 15
Neonyziee kaže...
izvone kaže...

 da bar imaju svoj chat,sad mi samo nudi da me zovu na mob,kaj ja nedam svoje pare a i neda mi se sprehat s nekim indijcem iz amerike..ili na forumu koji je pun mog problema i nigde rjesenja

 

 

Probaj ici na chat za neku drugu igru ili za origin opcenito, pa reci da imas problem sa fifom i prebacit ce te na advisora koji je zaduzen za fifu, bar sam ja tako prije radio, vjerovatno moze jos uvijek :D

 ja nigdje nemogu naci nikakav cet,prije je bio blizu,vidljiv gumbic,no sada ga nema...

14 godina
offline
FIFA 15

Pošto je još mallo dana do 16-ice, vrijeme je da završim s ovom 15.

 

Ako netko treba origin acc sa fifom, PP i dogovorit cemo se.

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Pobijedim lika 5-1, završi utakmica i ide pozdravljanje igrača i replayi golova.

Stisnem tipku za dalje i upali se krug i vrti, vrti... kaže diskonektan sa EA online.

Uđem ja ponovo u FUT i dobijem poruku da ne izlazim sa mečeva jer će mi uzimati bodove... WTF????

Pogledam i računa mi zadnju tekmu poraz 0-3.

Već mi se jednom slično dogodilo, ali ovo je stvarno bezobrazno.

Kakvi su to ljudi??

Šta im ta pobjeda toliko znači u životu da bi se jebali za nju??!!

Jadno!

 

P.S.

Evo, pogledam na FIFA sajtu i tamo uredno stoji pobjeda za mene????

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Prošli put kad ti je tako netko izašao si rekao da u prva 3-4 pokusaja nisi mogao uc natrag u fut, pa bi meni logicno bilo da tebi puca veza(kratko nisi mogao uc dok ti se net nije vratio), a ne da te ea zajebava? Ne znam meni se takve stvari ne događaju..

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
KiCo77 kaže...

Prošli put kad ti je tako netko izašao si rekao da u prva 3-4 pokusaja nisi mogao uc natrag u fut, pa bi meni logicno bilo da tebi puca veza(kratko nisi mogao uc dok ti se net nije vratio), a ne da te ea zajebava? Ne znam meni se takve stvari ne događaju..

Router mi se restarta ujutro baš iz razloga da mi se to ne dogodi tijekom igranja.

Ovaj put sam ušao odmah nazad, sve mi je radilo normalno.

Problema s netom nemam nikakvih - uredno mi radi.

Čudno je da na FIFA stranici stoji rezultat utakmice, a u igri mi je uračunalo poraz?

 

Točno je ovo što si napisao za prošli put - tada sam teško ušao nazad, ali net mi je i tada radio normalno.

I pogotovo je čudno to da se dvaput baš takav slučaj dogodi kad partija završi?

Neću reći da su iluminati umiješani u tu rabotu, ali ipak je malo sumnjivo sve to skupa :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Skilledžija kaže...

Pobijedim lika 5-1, završi utakmica i ide pozdravljanje igrača i replayi golova.

Stisnem tipku za dalje i upali se krug i vrti, vrti... kaže diskonektan sa EA online.

Uđem ja ponovo u FUT i dobijem poruku da ne izlazim sa mečeva jer će mi uzimati bodove... WTF????

Pogledam i računa mi zadnju tekmu poraz 0-3.

Već mi se jednom slično dogodilo, ali ovo je stvarno bezobrazno.

Kakvi su to ljudi??

Šta im ta pobjeda toliko znači u životu da bi se jebali za nju??!!

Jadno!

 

P.S.

Evo, pogledam na FIFA sajtu i tamo uredno stoji pobjeda za mene????

 

 

 

Kako vidjeti to na FIFA sajtu, ne koristim web app toliko, ne mogu da nađem...

12 godina
offline
Re: FIFA 15
Neonyziee kaže...

 

 

Kako vidjeti to na FIFA sajtu, ne koristim web app toliko, ne mogu da nađem...

 https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/features

Ovdje se logiraš i odeš na Ultimate team - s desne strane (ispod logina) imaš narančasti padajući meni.

Ti klikneš i onda ideš na My Activity - prvi meni.

I onda na Game Data - odabereš match history, FUT Online i imaš rezultate posljednjih utakmica.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 15

Otkrio sam nešto čudno upravo.

Igram sad tekmu i liku pukne veza par sekundi prije kraja utakmice.

U igri mi ne računa ništa - kao da nisam igrao, a na FIFA stranici piše da sam pobijedio 3-0.

Rezultat je bio 1-0 za njega prije nego je pukla veza.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Znate da ste igrali zanimljiv meč kada vam highlights meni izgleda ovako

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 15
Neonyziee kaže...

Znate da ste igrali zanimljiv meč kada vam highlights meni izgleda ovako

 Oba ste igrali bunker, a loptu ostavili na centru? :P

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Bok ljudi,zanima me nesto o kupnji fife 15,sada dok je na popustu i kosta 19.99e na originu, od koliko kn moram kupiti paysafe card da bi to kupio?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Tigera22 kaže...

Bok ljudi,zanima me nesto o kupnji fife 15,sada dok je na popustu i kosta 19.99e na originu, od koliko kn moram kupiti paysafe card da bi to kupio?? 

 20eura za fifu15 u 9 mjesecu 2015 godine je pljačka

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

ja te nisam pitao za misljenje, pitam te od koliko kn paysafe moram kupiti?

14 godina
offline
FIFA 15

Evo mojeg trenutnog stanja igraca haha.. kakvo je kod vas?

PSN: Chov1ch
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Encyanix kaže...

Evo mojeg trenutnog stanja igraca haha.. kakvo je kod vas?

 

?????

 

 

Ali ozbiljno, otkud svi ti igrači??? Igram fifu 15 od početka oktobra 2014. i najbolje što sam uspio je ovo

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2015 15:55 (Neonyziee).
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 15
Encyanix kaže...

Evo mojeg trenutnog stanja igraca haha.. kakvo je kod vas?

 

Ma daj nemoj nas ZA*******...

 

 

Mislim svaka čast!

OriginID: TheCrues1986
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Tigera22 kaže...

ja te nisam pitao za misljenje, pitam te od koliko kn paysafe moram kupiti?

 Pa znaš računati. 150kn ti je premalo a 200kn previše. Između nema pa ti vidi...

15 godina
offline
Re: FIFA 15
Encyanix kaže...

Evo mojeg trenutnog stanja igraca haha.. kakvo je kod vas?

 Dosta sam prodao i mijenjao zadnjih dana ali pratim te u stopu...

 

 

14 godina
offline
FIFA 15

30% kupovina coinsa 70% trading ;)

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Imao sam i ja dobrih trading tehnika i za par dana sam sebi sastavio ovu ekipu, nakon sto sam otkrio tu tehniku, medjutim volio bih da sam to ranije, jer su mi odmah uveli price ranges i sve mi je stalo. Imas li kakvih savjeta za trading sad?

15 godina
offline
Re: FIFA 15
Neonyziee kaže...

Imao sam i ja dobrih trading tehnika i za par dana sam sebi sastavio ovu ekipu, nakon sto sam otkrio tu tehniku, medjutim volio bih da sam to ranije, jer su mi odmah uveli price ranges i sve mi je stalo. Imas li kakvih savjeta za trading sad?

Sad kad izlazi nova fifa za koji tjedan market nema previše smisla. Slabo se otvaraju packovi i samim time slaba je ponuda pa je manja mogućnost manipulacije na marketu. Samo se dobro prodaju stare zalihe. Tu i tamo se da uhvatiti kakav dobar if po početnoj cijeni pa onda grizeš nokte hoće li otići uz kakav profit Evo, ja sam u zadnjih tjedan dana preprodao if pogbu jedno sedam puta i onda dobio ovog kojeg imam besplatno.

Uglavnom vrebaj tots i if kartice top 15 igrača jer jedino još na njima možeš nešto okrenuti.

Da se uzeti nešto coinsa na contractsima alii to je sitno pa treba puno raditi za malu zaradu. No sve je to sada nebitno kad je nova fifa pred vratima..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice