FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 920.045
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Samo u catalogueu imaš 75k coinsa za pobrati ako si dovoljno visok level što znači da do 200k možeš doći bez problema u dva tjedna, ai i prije.

 Može za mene glupog pojašnjenje za ovo?

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Mastodon kaže...

Lijep pozdrav svima!

 

Trebao bih jedan savjet od vas

 

Da li mi se uopće isplati sada kupovati Fifu?

 

Nisam je kupio na početku jer mi se Fifa 17 toliko zamjerila da sam skoro izgubio zdrav razum igrajući online divizije.

 

 

Uglavnom, online ne bih igrao, igrao bih Squad Battles na Professional i par tekmi tjedno protiv frendova.

 

Najviše me brine da li mogu u nekom razumnom roku skupiti 100-150k coinsa za pristojnu ekipu? Ne zanimaju me ni IFovi niti (pre)skupi special cardovi.

 

Htio bih nešto ovako složiti:

 

https://www.futbin.com/18/squad/4493400

 

 

Igra je trenutno 200kn na PS Storeu. Isplati li se za te novce?

 

ako voliš igrat Fifu isplati se - ako ne voliš/ ne planiraš igrat - ne isplati se.

 

Po meni za par puta tjedno/mjesečno s frendovima ako planiraš igrati onda se isplati (200 kn mi nije puno u tom kontekstu). Ako ce ti igra stajati u ladici i neces palit PS onda odi s ekipom na cugu kao što ti je film rekao.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

 Ako neko zna kako da se bolje branim - slušam ;)

Samo vježbanje i učenje na greškama.

 

I nešto što će ti svi savjetovati - obrambene igrače koristiš samo kad moraš, kad je protivnik u šesnaestercu, a do tada ga ometaš s veznima.

 

[19xx] 4ntraks
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
nadimaknaforumu kaže...

 Ako neko zna kako da se bolje branim - slušam ;)

Samo vježbanje i učenje na greškama.

 

I nešto što će ti svi savjetovati - obrambene igrače koristiš samo kad moraš, kad je protivnik u šesnaestercu, a do tada ga ometaš s veznima.

 

 Meni nema boljeg nego kad Bailly ili Koscielny istrče na centar i ukradu loptu

12 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

 

 Meni nema boljeg nego kad Bailly ili Koscielny istrče na centar i ukradu loptu

A kako se osjećaš kad istrče na centar i protivnik ih predribla 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...
Skilledžija kaže...
nadimaknaforumu kaže...

 Ako neko zna kako da se bolje branim - slušam ;)

Samo vježbanje i učenje na greškama.

 

I nešto što će ti svi savjetovati - obrambene igrače koristiš samo kad moraš, kad je protivnik u šesnaestercu, a do tada ga ometaš s veznima.

 

 Meni nema boljeg nego kad Bailly ili Koscielny istrče na centar i ukradu loptu

 I onda na njih naletava Neymar, Salah ili netko drugi pa uzima loptu koda ima Tackling 99 i defensive positioning 99. Vrhunski. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
nadimaknaforumu kaže...

 

 Meni nema boljeg nego kad Bailly ili Koscielny istrče na centar i ukradu loptu

A kako se osjećaš kad istrče na centar i protivnik ih predribla 

 

Upalim google i gledam gdje su kontroleri na akciji jer znam da moj ide u zid :)

 

Ma sve jasno - al šta ću, ne mogu si pomoć. Zato i jesam Div 9.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...
movie kaže...

Samo u catalogueu imaš 75k coinsa za pobrati ako si dovoljno visok level što znači da do 200k možeš doći bez problema u dva tjedna, ai i prije.

 Može za mene glupog pojašnjenje za ovo?

Imaš boost za pobrati iz kataloga koji ti daje dodatno 1000 coina po tekmi. Imaš i manji boost koji daje mislim 200 coinsa po tekmi. Sve zajedno negdje oko 75k coinsa. Boostove možeš sve otključati ako si bar 50 level. Ako nisi onda ćeš pobrati samo one koje možeš a igranjem i sve ostale kako napreduješ. U katalogu imaš još loan igrača za pobrati, dresove, lopte, contractse, proširenja za transfer listu i još kojekakve pizdarije.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

 

 

Hm... ja kad stisnem na PS4 Trokut i gurnem pass Rashfordu u 7/10 slučajeva moj napadač protrči obrambenog i izađem sam na golmana... a sad da tebi nikad nitko nije pobjegao ili ti nekom - hm (pa meni si ako smo igrali jedan protiv drugog :) ) meni svaki dan na svakoj tekmi barem 2x prolete protivnički igrači protiv mene..

Igrali smo i koliko god golova sam ti zabio, zabio sam na isti način. Stvorio sam višak. Nikada ne igram tko brži. Uvijek probam kroz igru stvoriti višak a ne trkom zabijati golove.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Znači, what? 

Ja sam zabio, al ono...

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Znači, what? 

Ja sam zabio, al ono...

 

 Nema veze, ja sam primio. Pazi kako stoji najbolji svjetski golman i kartica od 650k coinsa i koliku želju ima obraniti gol? A da ne pričam kako se lopta odbila do potpuno samog napadača, klasika.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 19:58 (movie).
12 godina
offline
FIFA 18

Dobro sam pazario jučer u Marqueeu - Higuain i IF Albiol.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Jučer sam uhvatio EA ponovo na djelu. Penal za protivnika, + crveni za Alabu. I što se dešava? Odlučujem ostati sa Čechom na sredini, a protivnik šutira oštro po zemlji u desnu stranu i gle čuda..., Čech se se kao mačka baca i brani, iako je lopta išla tik uz vratnicu. Nisam mogao vjerovati... Rezultat na semaforu bio je 2-2 i tako se otišlo na predah. U drugom poluvremenu vadim Williana i ubacivam Rosea da pokrpam poziciju LB i s igračem manje uspijevam zabiti dva gola, 1. s Schurrleom s nekih 23m, a 2. s Reusom glavom. Valja napomenuti da je moj Čech obranio još najmanje 3 poluzicera.

 

Inače s ovom pobjedom sam osvojio div 2 i nakon 3-4 tjedna uspio sam se vratiti u div 1 nakon što sam se sunovratio u div 4. 

 

Rooney je nemilosrdan i u 43 online tekme postigao je 50 golova. Pogodio sam s Reusom i Schurrleom (FUT B-day) jer sam dobio što sam želio za razliku od Icardia 89 i IF Perišića. Schweinia sa mislio utopiti u neki od sbcova ali to bi bio teški zajeb. Isti ostaje u klubu do kraja sezone. Jedina mana mu je stamina kao i Reusu, ali dok se potroše obojica daju doprinos. Ovaj Reus ima strašan šut s distance i da sam znao uklopio bi ga ranije u momčad. Schurrle je lisac i buši sa svih pozicija, a brz je kao zec. Inače mi je drag igrač i bio mi je neizostavan u timu dok je  igrao u Chelseau.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 9:24 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Dobro sam pazario jučer u Marqueeu - Higuain i IF Albiol.

Živa sramota da nema ispod 17-18k niti jednog igraca Juvea. Goveda su digla max buy now za Cuadrada i Coste na 20k.

Samo to mi je ostalo za slozit i u nadi da bi mogao u ostala 3 dobiti nekog od Juvea otvorim pakete i dobijem takvu kurcinu da su me uspijeli iznova iznenadit!

High rate player neki no name rating 77!! quick sell sva 3 paketa. 

Parodija.

13 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
Skilledžija kaže...

Dobro sam pazario jučer u Marqueeu - Higuain i IF Albiol.

Živa sramota da nema ispod 17-18k niti jednog igraca Juvea. Goveda su digla max buy now za Cuadrada i Coste na 20k.

Samo to mi je ostalo za slozit i u nadi da bi mogao u ostala 3 dobiti nekog od Juvea otvorim pakete i dobijem takvu kurcinu da su me uspijeli iznova iznenadit!

High rate player neki no name rating 77!! quick sell sva 3 paketa. 

Parodija.

 Nekome dobro, nekome loše...

Jučer čim je izašao MM, ja sam u klubu imao samo jednog igrača Juventusa, i brzo sam otišao na market i pokupovao što sam više mogao.

Na kraju sam završio s 25 igrača Juventusa koji su kupljeni za cca 1.3k (cca 33k), sat vremena kasnije ih prodao sve po cijeni od 9.5k (cca 240k). Fina zarada od 200k za 5 minuta koliko mi je trebalo da budem jedan od onih koji su obrstili market.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Živa sramota da nema ispod 17-18k niti jednog igraca Juvea.

Kako nema?

Imaš ih nekoliko po max cijeni 10.000 - Rugani, Mandžo, Szcezny... šta ja znam... ima ih još :)

 

Ja jučer takođe morao kupiti 2 iz Juvea po 10.000, ali sam u jednom packu dobio golmana Szceznyja tako da sam isti čas vratio 10.000 :)

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Znači ja jučer stavim Cuadrada i Lichsteinera za 10k jer je to bilo max, odu odmah i mislim si da sam ubo jackpot - kad ono frajeri dignu max buy now na 20k? Pa gonite se.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Dobro sam pazario jučer u Marqueeu - Higuain i IF Albiol.


12 godina
offline
FIFA 18

Ja ne igram uopce igru nego samo slazem SBC tako da upalim na mobu kad uhvatim vremena.

Sinoc se nisam ni sjetio da izlazi Marquee tako da sam jutros uz kavu na delu slozio na brzinu sve osim Juvea jer u klubu imam cca 1200 igraca.

Otisao na market i imao sam sto vidjeti.

Krivo mi je sto sam uopce isao slagati ostale jer sam popusio vise nego sto sam dobio nazad.

Pricekat cu sutra kad se otvore nagrade od WL.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Znači ja jučer stavim Cuadrada i Lichsteinera za 10k jer je to bilo max, odu odmah i mislim si da sam ubo jackpot - kad ono frajeri dignu max buy now na 20k? Pa gonite se.

 ja sam popušio 45k na ovaj marquee

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

 

ako voliš igrat Fifu isplati se - ako ne voliš/ ne planiraš igrat - ne isplati se.

 

Po meni za par puta tjedno/mjesečno s frendovima ako planiraš igrati onda se isplati (200 kn mi nije puno u tom kontekstu). Ako ce ti igra stajati u ladici i neces palit PS onda odi s ekipom na cugu kao što ti je film rekao.

 

 

 

 

Kao što rekoh, par puta tjedno Squad battles i par tekmi tjedno protiv frendova.

 

Inače, kakva je situacija sa rankovima u SBima? Negdje sam vidio da je nekih 15-ak tekmi na Pro tjedno dovoljno za Gold 3 - Gold 2 rating.

 

Kakva je situacija sa AI-om ove godine? Sjećam se da je u 17ici komp varao kao lud ponekad.

 

Isto tako, da li još uvijek funkcionira Bronze Pack Method? U Fifi 17 sam jedno 500-600k coinsa samo na tome okrenuo.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 12:44 (Mastodon).
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

ja isto posto mi nije otvorio nista vece od 77 levela 

13 godina
offline
FIFA 18

Prvi MM koji je napokon u plusu, i to solidnom.

Piknuo Albiola IF, i 3 85 igrača. Sve skupa 45k profit. Ja zadovoljan.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Mastodon kaže...

Isto tako, da li još uvijek funkcionira Bronze Pack Method? U Fifi 17 sam jedno 500-600k coinsa samo na tome okrenuo.

 

 Je li to ona fora da prije zlatnog packa otvoriš brončani pa te onda kao posere? Ja sam probao dvadesetak puta i uvijek dobijem ravno nula bodova tako da ne vidim svrhu toga, naravno ako na to misliš. Po meni je tu sve jasno. Ako imaš sreće imaš a ako nemaš možeš čarobirati koliko hoćeš.

13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Mastodon kaže...

Isto tako, da li još uvijek funkcionira Bronze Pack Method? U Fifi 17 sam jedno 500-600k coinsa samo na tome okrenuo.

 

 Je li to ona fora da prije zlatnog packa otvoriš brončani pa te onda kao posere? Ja sam probao dvadesetak puta i uvijek dobijem ravno nula bodova tako da ne vidim svrhu toga, naravno ako na to misliš. Po meni je tu sve jasno. Ako imaš sreće imaš a ako nemaš možeš čarobirati koliko hoćeš.

 BPM je otvaranje najjeftinijih brončanih paketića. I da, funkcionira i ove godine.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...
movie kaže...
Mastodon kaže...

Iso tako, da li još uvijek funkcionira Bronze Pack Method? U Fifi 17 sam jedno 500-600k coinsa samo na tome okrenuo.

 Je li to ona fora da prije zlatnog packa otvoriš brončani pa te onda kao posere? Ja sam probao dvadesetak puta i uvijek dobijem ravno nula bodova tako da ne vidim svrhu toga, naravno ako na to misliš. Po meni je tu sve jasno. Ako imaš sreće imaš a ako nemaš možeš čarobirati koliko hoćeš.

 BPM je otvaranje najjeftinijih brončanih paketića. I da, funkcionira i ove godine.

 

dakle, postupak je slijedeći?

1. Kupim Bronze pack i otvorim ga

2. Kupim Gold/Promo pack

 

Rezultat - dobijem nešto dobro

Dobro = 85+ rated

 

To netko od vas garantira? Kome se mogu žalit ako ipak to ne funkcionira? ;)

 

13 godina
offline
Re: FIFA 18

Ne, metoda je otvaranje brončanog paketa koji košta 400 coinsa, i stavljanje svega iz tog paketića na prodaju.

 

nadimaknaforumu kaže...

dakle, postupak je slijedeći?

1. Kupim Bronze pack i otvorim ga

2. Kupim Gold/Promo pack

 

Rezultat - dobijem nešto dobro

Dobro = 85+ rated

 

To netko od vas garantira? Kome se mogu žalit ako ipak to ne funkcionira? ;)

 

Samo sudu u Strasbourgu.

 

Edit: na XB neki update 1.8GB

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 15:26 (soft).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

dakle, postupak je slijedeći?

1. Kupim Bronze pack i otvorim ga

2. Kupim Gold/Promo pack

 

Rezultat - dobijem nešto dobro

Dobro = 85+ rated

 

To netko od vas garantira? Kome se mogu žalit ako ipak to ne funkcionira? ;)

 

 

Dakle, Bronze Pack method.

 

Ja sam radio ovako:

 

Kupi se najjeftiniji bronze pack za 400 coinsa. Često su unutra po 2 fitness carda i njih prodaš za po 200 coinsa i tu si vratio uloženo. Često je unutra i squad fittnes card i njega bih prodavao u petak prije WL-a za po 1000-1100 coinsa.

 

Healing itemsi isto znaju dosta vrijediti, sjećam se da sam foot i knee kartice prodavao za po 800-900 coinsa a često se dobivaju.

 

Contractse sam čuvao a može ih se i quicksellati.

 

Igrači: oni iz jačih liga znaju dosta vrijediti i njih sam znao prodavati od 500 pa do 5k coinsa, pogotovo ako su neki SBCovi aktualni. Ostale pogledaš da li što vrijede na tržištu i koliko ih je.

Zna se dogoditi da u bronze packu bude i silver rare player card, oni isto znaju ići za lijepu svotu. Dobio sam i par bronze IFova i u najgorem slučaju ih quicksellao za 6K coinsa.

 

Lopte, stadione, bedževe možeš odmah quicksellati dok dresove provjeriš vrijede li što, prodao sam prošle godine par dresova iz korejske lige za po 1000-2000 coinsa.

 

Uglavnom, tom metodom sam skupio oko 600000 coinsa prošle godine.

 

 

 

 

 

 

 

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Hvala na pojašnjenju za BPM... krivo sam to svhatio skroz :)

 

Mogu se složit sa ovim za SF iz vlastitog iskustva. Ja zadnjih dana prodajem po 1200-1300 svoje.

 

Evo moje momcadi za ovaj vikend - na golu je Ederson (84) svježe kupljen.

 

Jučer odigrao prvu i jedinu tekmu s Lukakuom - nije zabio gol - fulao 5 zicera, tekmu izgubio 3:2 al me on oduševio. Iako, do sada zadnjih 10 dana igram sa Rashfordom i bolji mi je od puno skupljih (Icardi, Lacazette, Vardy, Jesus...) s kojima sam igrao. Stvarno mi leži i zabija dosta često. Ali Romelu ima bolju ocjenu pa ću malo s njim probat ovaj vikend. I dalje sam Div 8.

 

 

Na tržištu imam trenutno 57 igrača - po mojoj slobodnoj procjeni vrijede cca 30k... Slijedeći je cilj (pošto sam sada 45k popušio danas ujutro na SBC) doći do 100k i onda kupiti Aubu... Naravno, možda prodam next week Lukakua da dobijem tu cca 30k (iako je jučer išao i za 35) i onda skupim za Aubu...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

BPM trenutno i nije nešto profitabilan. Može se zaradit, ali ne baš obogatiti se i dosta ovisi o sreći, odnosno u ovoj fazi igre nije više toliko sigurna zarada. 

 
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice