FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 919.865
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ja dobio usranog verattia

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ja sam ovaj put dobio dobru karticu - Suareza.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Nisam dugo igrao FUT i kako se nova sezona bliži, tako i mene hvata lagano želja za igrom, a vidim i ostale. Zadnji put kada sam bio aktivan, div 2 je bila lagana šetnjica kroz park, a sada je to borba skoro svaku tekmu i stvarno je uživancija igrati, + neizvjesnost do samoga kraja.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

Nisam dugo igrao FUT i kako se nova sezona bliži, tako i mene hvata lagano želja za igrom, a vidim i ostale. Zadnji put kada sam bio aktivan, div 2 je bila lagana šetnjica kroz park, a sada je to borba skoro svaku tekmu i stvarno je uživancija igrati, + neizvjesnost do samoga kraja.

 

 

Ja nisam igrao par mjeseci divizije a i inače slabo sam igrao zadnju godinu dana i krenem prije par dana ponovno igrati i živi užas. Ne mogu dobiti niti duplo lošijeg lika od sebe. Jednosavno sam sebe silujem da igram a ne igra mi se. Danas hoću onaj dres pobrati s golom ronalda tipa bicycle kick. Zabio sam ih jedno 5 komada i ne prizna mi? OK, nije to drito preko glave ali baci se i napravi škarice. Gledam lika na netu isto tako zabio i priznalo mu. Ne kužim koja je onda fora. Ne da mi se više isprobavati. Ostalo mi još deset tekmi s ronaldom da probam zabiti ali to su tako dosadne tekme i to su tako zamorni zahtjevi da je za popizditi. Samo cijelu tekmu siluješ jednog igrača da zabije. Pa može li odvratnije?

 

Nego, nisu normalni sa zahtjevima za rashforda? 87 i 2 totw kartice? Sad mi  žao što si nisam složio martiala. Ne treba mi al nek stoji. Kada bi sada bar bio Bailly izabran? S obzirom koliko ljudi igra s PL i činjenicom da TOTS stoperi nisu bili kao prošlih sezona ima lik dobre šanse. Samo da onda i njega ne ujebu s nekim nenormalnim zahtjevima.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
sad mi  žao što si nisam složio martiala. 

 ja sam ga slozio. mrtav je 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Za 8 online seasons pobjeda dobio ovog:

 

Na prvu mi je došlo da zaljepim gamepad u sony tv, jer nisam gledao ni poziciju ni naciju, ma ništa nisam vidio jer sam očekivao zvučnije ime i bio uvjeren da ću dobiti neku popularniju karticu. Ispostavilo se na kraju da mi savršeno odgovara u kombinaciji s Martialom i Desaillyom, + na terenu je živa zvijer u svakom pogledu..., tako da nije loše.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

8 pobjeda i dobio Ter Stegena.

Išao od muke napraviti marquee, od 5 paketa u 3 paketa sam dobio plave kartice. Ništa specijalno ali lipo je za vidjeti :)

U ovih par dana sam stvarno svašta nešto dobio u paketima..

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 

U ovih par dana sam stvarno svašta nešto dobio u paketima..

 

Ja sam jučer u marqueu dobio takav prst u pak da to nije istina.

U onom packu svi rare zlatni dobijem 83 najjači igrač, a u drugom najjačem iz marquea 79 rare igrač.

U ostala tri nisam dobio rare karticu.

To je zato jer mi je neki dan dalo Suareza pa će me sad prcat lagano neko vrijeme.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Ja sam jučer u marqueu dobio takav prst u pak da to nije istina.

U onom packu svi rare zlatni dobijem 83 najjači igrač, a u drugom najjačem iz marquea 79 rare igrač.

U ostala tri nisam dobio rare karticu.

To je zato jer mi je neki dan dalo Suareza pa će me sad prcat lagano neko vrijeme.

 

Ma mislim da ti to nema veze.

Mene krenulo sa IF Aguerom, nakon toga sam dobio pa sigurno 10 plavih i to sve za redom, a da ti ne govorim one Birthday kartice tipa Sissokko i slicno, i njih je bilo more.

 

10 godina
offline
FIFA 18

Evo slozio sam momcad na futbinu sa hrvatima iz zajebancije jer me zanimalo koliko bi jaka momcad bila i ugodno sam iznenadjen. Momcad nije ni toliko skupa kosta negdje oko 800k jos da se uzme umjesto toty Modrica onaj Modric sa 94 ratingom momcad bi kostala oko 600k. Dovoljno je dobra da bi se natjecalo sa njome u WL. Ne znam jeli ikad Hrvatska bila tako jaka u fifi. Svaka cast nasima

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 

Ma mislim da ti to nema veze.

Mene krenulo sa IF Aguerom, nakon toga sam dobio pa sigurno 10 plavih i to sve za redom, a da ti ne govorim one Birthday kartice tipa Sissokko i slicno, i njih je bilo more.

 

Koju vi to igru igrate? U mojoj igri takve stvari se ne događaju. Nakon tri dana uspio sam uzeti onaj dres the unicorn. Nazabijao sam se svakakvih golova s ronaldom ali nikako da budu čiste škarice. Kada ih i napravim ili pogodim prečku ili golman obrani ili sve promašim. Danas konačno zabijem. Jebeni dres moram mrcvariti tri jebena dana dok ga ne uzmem. Kako da se onda nadam nekoj ozbiljnoj plavoj kartici u bilo kakvom packu? nema veze, imam dres. Sada kada ga stavim svi će izlaziti jer budale kada vide takav dres odmah gibaju misleću da je s druge strane top igrač a ne ja jadnik. Igram danas 4 tekmu i mislim si u 80 minuti, ako ga danas ne zabijem preskačem 100% fifu 19. I zabijem ga u 90 minuti... pa ti sada vidi kako te igra mami da me jebe i sljedeću godinu dana.

12 godina
offline
FIFA 18

Složimo sada uz kavu Who let the dogs out. 

Dva komada unutra 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Nitko se ne hvali jučerašnjim otvaranjem packova?

Niste skužili 81+ i 82+ pakete ili niste uboli ništa dobro?

 

Ja upalio FIFU i dobijem poruku da su mi neki pack krivi dali i da me čeka novi uz isprike.

Dobio rare players pack i u njemu Petit 88.

Kasnije otvaram ove packove što sam gore spomenuo i svako otvaranje plava kartica ili neka od duginih boja, ali uglavnom plave sam dobivao.

Uletio mi opet plavi Firminho, a pošto već imam jednog untradable u klubu odlučio složiti Ferdinanda.

Slažući Ferdinanda, otvarao sam još plavih kartica tako da sam praktički od otvaranja jučer složio tu karticu :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Nitko se ne hvali jučerašnjim otvaranjem packova?

Niste skužili 81+ i 82+ pakete ili niste uboli ništa dobro?

 

Ja upalio FIFU i dobijem poruku da su mi neki pack krivi dali i da me čeka novi uz isprike.

Dobio rare players pack i u njemu Petit 88.

Kasnije otvaram ove packove što sam gore spomenuo i svako otvaranje plava kartica ili neka od duginih boja, ali uglavnom plave sam dobivao.

Uletio mi opet plavi Firminho, a pošto već imam jednog untradable u klubu odlučio složiti Ferdinanda.

Slažući Ferdinanda, otvarao sam još plavih kartica tako da sam praktički od otvaranja jučer složio tu karticu :)

 Sad sam vidio 81 i 82+. idem pusit pa slozim dva tri :)

12 godina
offline
FIFA 18

Hahaha, odmah u prvom.

Di me nađe sa ovim japancem :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Jel ima netko da je prošao bolje? :D

 

Skilledžija ? ima sta

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 11:35 (C3c1l).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Jel ima netko da je prošao bolje? :D

 

Skilledžija ? ima sta

Ja sam jučer spizdio skoro sve rare kartice :)

Zadnja dva packa sam dobio samo zlatne pa sam stao na kočnicu.

Dok su plavi dolazili dobio sam Glika, Firminha od jačih i nekoliko plavih iz slabijih liga 85-89 ratinga.

I dobio sam par ovih žuto-rozih, Evru sam si ostavio jer si slažem neki Manchester United hibrid :)

Inače, sve to što sam dobio i još par plavih što sam imao od prije sam u Ferdinanda utrpao - nadam se da me neće iznevjeriti :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

Jel ima netko da je prošao bolje? :D

 

Skilledžija ? ima sta

Ja sam jučer spizdio skoro sve rare kartice :)

Zadnja dva packa sam dobio samo zlatne pa sam stao na kočnicu.

Dok su plavi dolazili dobio sam Glika, Firminha od jačih i nekoliko plavih iz slabijih liga 85-89 ratinga.

I dobio sam par ovih žuto-rozih, Evru sam si ostavio jer si slažem neki Manchester United hibrid :)

Inače, sve to što sam dobio i još par plavih što sam imao od prije sam u Ferdinanda utrpao - nadam se da me neće iznevjeriti :)

Javi se popodne ako ces pa ga testiramo, bar da sa gustom odigramo dvije tri, ovo online mi je katastrofa

15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Jel ima netko da je prošao bolje? :D

 

 

 Ja bih se rado javio ali znaš da nema smisla..

12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Javi se popodne ako ces pa ga testiramo, bar da sa gustom odigramo dvije tri, ovo online mi je katastrofa

Roger!

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
C3c1l kaže...

Jel ima netko da je prošao bolje? :D

 

 

 Ja bih se rado javio ali znaš da nema smisla..

Pa jesi uopce probao?? Ja sam ama u svakom paketicu dobio nesto, od crnih kartica do ovih sarenih. 

Zadnje sada mi je uletio Crouch scream kartica. Mislim ne treba mi i ne znam sto cu sa njom ali fora je kako iskacu van :)

 

Skilledžija doma sam nakon 17.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Pa jesi uopce probao??

 Naravno da sam probao i naravno da nisam ništa dobio. Uglavnom mi packovi izgledaju ovako. Ja fakat ne kužim kako to crne kartice iskaču u svakom packu kada ja ne mogu dobiti niti rare polunormalnu karticu? Standardno, svaki treći dan neće niti na bugu fotku uploadati ali zato hoće poslati dupli post. Valjda su i oni u dosluhu s ea sportsom pa se moram snalaziti putem gyaze kako bih pokazao svoje velebne packove. Pokažem vam jedan, svi su takvi.

 

https://gyazo.com/a8385bae26e2e6a1d7d98bfa1bb07d8b

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 18:04 (movie).
15 godina
offline
FIFA 18

Evo, došao besplatan pack i iskočila mi u njemu rare 79 kartica kao najbolja. Strašno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Smece od igrice te jedno ogromno smece. Igram prokleti draft non stop me tjera da utakmica bude napeta ja imam preko15 prekrasnih akcija i 4 gola dok protivnik ima 3 akcije iz kick offa i 3 gola. Ova zadnja tekma je takvo smece bilo te je cist dokaz da je igrica ogromno smece frajer mi samo iz kick offa i iz kornera zabije ali ne iz normalnog kornera vec mi zabije tako sto doda kroz 5 mojih igraca njima dvoje lopta prodje kroz noge golman samo gleda umjesto da je uhvati kao profesionalac za sto je placen ali ne puno je lakse gledat loptu zasto bi moj tim bio u vodstvu kad se moze mucit. Zadnji gol iz kornera sam primio tako sto je jednom igracu lopta prosla kroz noge a sa drugim uspijem nekako uhvatit loptu i stiscem kocku da je izbijem a moja retardirana budala od igraca samo trci u mjestu i onda mu uzme loptu david luiz i ovaj zabije gol i onda su moji igraci kao tuzni sto su primili gol mozes si mislit njima je najljepse igrat napete utakmice gdje nema napetosti. Nisam na svim igricama zajedno sto sam igrao tokom zivota izlazio samo sa alt+f4 kao sto sam izlazio u fifi 18. Niti jedan glitch i bug nisu popravili od izlaska igre SRAMOTA. I sad ko fol novi sustav pucanja u fifi 19 jedva cekam da to vidim vec svi znamo da ce biti strgano i da ce se svi buniti oko toga. SRAMOTA od firme sto si dopustaju raditi takve poluproizvode i onda ih prodavati po 60 eura igrica ne vrijedi niti 10eura po kolicini bugova i glitcheva. Sto ne dodje prokleti arapin i pokupuje sve licence i sastavi tim vrhunskih programera i strucnjaka za nogomet i ne napravi normalnu nogometnu simulacijua a ne da smo mi  ljubitelji nogometa osudjeni na poluproizvode.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Smece od igrice te jedno ogromno smece. Igram prokleti draft non stop me tjera da utakmica bude napeta ja imam preko15 prekrasnih akcija i 4 gola dok protivnik ima 3 akcije iz kick offa i 3 gola. Ova zadnja tekma je takvo smece bilo te je cist dokaz da je igrica ogromno smece frajer mi samo iz kick offa i iz kornera zabije ali ne iz normalnog kornera vec mi zabije tako sto doda kroz 5 mojih igraca njima dvoje lopta prodje kroz noge golman samo gleda umjesto da je uhvati kao profesionalac za sto je placen ali ne puno je lakse gledat loptu zasto bi moj tim bio u vodstvu kad se moze mucit. Zadnji gol iz kornera sam primio tako sto je jednom igracu lopta prosla kroz noge a sa drugim uspijem nekako uhvatit loptu i stiscem kocku da je izbijem a moja retardirana budala od igraca samo trci u mjestu i onda mu uzme loptu david luiz i ovaj zabije gol i onda su moji igraci kao tuzni sto su primili gol mozes si mislit njima je najljepse igrat napete utakmice gdje nema napetosti. Nisam na svim igricama zajedno sto sam igrao tokom zivota izlazio samo sa alt+f4 kao sto sam izlazio u fifi 18. Niti jedan glitch i bug nisu popravili od izlaska igre SRAMOTA. I sad ko fol novi sustav pucanja u fifi 19 jedva cekam da to vidim vec svi znamo da ce biti strgano i da ce se svi buniti oko toga. SRAMOTA od firme sto si dopustaju raditi takve poluproizvode i onda ih prodavati po 60 eura igrica ne vrijedi niti 10eura po kolicini bugova i glitcheva. Sto ne dodje prokleti arapin i pokupuje sve licence i sastavi tim vrhunskih programera i strucnjaka za nogomet i ne napravi normalnu nogometnu simulacijua a ne da smo mi  ljubitelji nogometa osudjeni na poluproizvode.

 Da, ili si ti potpuno u pravu ili smo mi samo budale koje ništa ne kužimo. Evo primjer od prekjučer u divizijama online. Vodim 1-0, bezbroj prilika, stativa, golmanskih obrana. Trebam voditi bar tri razlike. Lik neopasan. Cijelo poluvrijeme nije došao do gola i onda u 45 minuti gurne bezveznu loptu mom igraču u noge. No moj igrač tots kartica, loptu pokušava štopati u jebenom raskoraku i lopta mu prođe kroz noge do njegovog dybale koji stoji iza mog igrača i koji poklon pretvara u gol. Halo, 45 min, lik nema ideju ali igra je ima i 1-1.

 

Ja ne znam jesam li ja toliki idiot u ovoj igri ili mene netko jebe. Nisam dugo igrao i ok, nisam u nekadašnjoj formi ali opet dobijati takve golove je za popizditi. Bilo je par golova gdje moj obrambeni umjesto korak prema lopti radi korak unazad tek toliko da protivnik prije dođe do lopte. Ili trčim prema lopti koju je dao u for, brži sam od njegovog igrača ali kada dođemo do lopte moj igrać se neobjašnjivo povlači iza napadača i otvara mu put ka golu. Ja ovo više ništa ne kužim? Pa to mi se nikada prije nije događalo. Ima li kakve veze što su u momčadi svi tots igrači? No i protivnici imaju isto takve kartice. Igra u obrani mi je totalna konfuzija. samo mi se sranja događaju a ne kužim zašto? Čime ih isprovociram?

 

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Vidim da se ne piše o tome, ali evo ko nije znao. Fifa eWorldCup se održava od petka u Londonu. Upravo završila polufinala, finale je u 7 po našem vremenu. Evo link koga interesira...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
balky1911 kaže...

Vidim da se ne piše o tome, ali evo ko nije znao. Fifa eWorldCup se održava od petka u Londonu. Upravo završila polufinala, finale je u 7 po našem vremenu. Evo link koga interesira...

 Interesantan video koji mnogo govori o novoj fifi. Na oko 2h 20 minuta imate gameplay gdje igraju dobri igrači pa se može vidjeti kako igra funkcionira. Novi sustav pucanja je koliko vidim samo tu da se fulaju neki ziceri. Trebat će privikavanje na njega. No ono što slijedi poslije je puno interesantnije. FUT se korijenito mijenja. Ukidaju se kvalifikacije za vikend ligu a uvodi se neka vrsta kvalifikacijskih rezultata kkoja ćemo ostvarivati kroz divizije te se na taj način kvalificirati u WL ako sam dobro shvatio. Gledat će se skill rating tijekom tjedna kao i weekly score. Izgleda da su i divizije zahvatile promjene. Svakako pogledajte. Moglo bi sve ovo biti jako interesantno.

 

Što se tiče ovog turnira najbolji je prikaz ove igre. Gameplay nevjerojatno brz. Nemam osjećaj da je tako brz dok igram. U polufinalu padaju golovi zbog kojih mi ovdje plačemo skoro svaki dan. Ajde drago mi je da se to događa na ovoj razini. Možda nekome u ea sportsu bude neugodno. Treća stvar koja me jebe cijelo vrijeme su nerealna dodavanja koja likovima jako dobro prolaze. Meni tako nešto ne može proći da molim krunicu tri puta na dan. I da, zamoran gameplay. Ne znam, meni tu nema neke ljepote u igri. OK, velike su stzvari u igri pa je razumljivo ali imam filing da oni tako stalno igraju. Meni je to davljenje lopte.

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pozdrav svima,

Dugo trazim forum gdje ima aktivnih igraca futa i napokon pronasao, ja sam u online sezonama dosao do 1 divizije i tamo sam stalno. Vecinom se baziram na vikend ligu jer tamo je prava konkurencija. Volio bih se okusat s nekim iz hrvatske malo da vidim gdje sam igracki iako jos moram napredovat. Aktivno igram od 2mjeseca ove godine.

Zanima me takoder gdje ima turnira online ili uzivo u hrvatskoj u fut igri ,naravno ako netko zna ili vec igra takve turnire volio bih okusat srecu i znanje :)

Pratio sam ovaj zadnji turnir skoro pa 70posto tekmi. Decki igraju odlicno :D da je barem nama doci do tog turnira hehe zena bi rekla dajem otkaz :D

 

Ja sam lagano odustao od sbc-a vise me nista neprivlaci a i nisu nesto igraci koji mi trebaju. Vec lagano trening krenio za novu fifu 19 koja kako mi se cini bit ce odlicna za fut . Dosta novina su dodali i bolje nagrade za vikend ligu i ostalo sto jos ide. 

Slike mojeg tima su sam ubacio pa dajte komentar jel valja to ista. 

Ps neki dan me nesto puklo pa sam pobacao dosta igraca na sbce i ostala sra..a.. koja se imao preko vikend lige i sbca zaradenih. 

 

Ako netko zeli da pokusamo online dogovorit koju tekmu i malo trening odradit :) iskustva izmjenit u vezi fut-a i itd..

 

Pozz :) 

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Pozz ja sam za prijateljsku ako je preko fut-a. Al bih da se cujemo preko face ili bilo cega drugog radi dogovora. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 3:36 (Vukovarac999).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Vukovarac999 kaže...

Pozdrav svima,

 

 

Kako možeš igrati s igračem koji ima 3 chem?!

Ustvari, ja pitam gluposti... ovo je FIFA, u FIFI se izgleda može sve.

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice